Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Σήμα στην αστυνομία και πρόστιμα για ελληνικές σημαίες!!! Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 6:44 pm
Τίτλος: Σήμα στην αστυνομία και πρόστιμα για ελληνικές σημαίες!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως ακουσατε!!!!! Αν ειναι δυνατον!!!!!

Εχω τα αδερφια μου στην αστυνομια και σημερα τους επισκεφθηκαν στο τμημα ελενκτες και ακουστε τα αστεια!!!! Laughing

Φαγαν ολοι απο τον διοικητη μεχρι τους μαθειτευομενους που πληρωνονται 250 ευρω,Προστιμο 150 ευρω διοτι στην στολη τους εχουν πανω δεξια την ελληνικη σημαια!!!!Το αστειο ειναι οτι τις στολες τις παρεχει το κρατος!!!!!!!! Thumb Down

Εκτος απ' αυτο εχει ερθει σημα στην αστυνομια μεχρι τελος του μηνα να ελενξουν ολα τα σχολεια και να δωσουν διαταγη να κατεβει η ελληνικη σημαια και να τους ενημερωσουν οταν αυτο γινει!!!

Για αυτην την σημαια που καποτε πολεμησαν μεγαλοι αγωνιστες και χυθηκε αιμα πλεον θα ειναι παρανομο και θα υπαρχει επιβολη προστιμου αν την υψωσεις.

Επισης αυτο δεν ισχυει για τους μεταναστες καθως θεωρουνται μειονοτητα!!!

Ξεφτιλισμενοι αυτοι που μας κυβερνανε!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 191


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 6:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλάκα κάνεις τώρα;
Δηλαδή θα κατέβει και από την Ακρόπολη;

Σίγουρα σε δουλεύουν τα αδέρφια σου...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 7:59 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως δεν με δουλευουν καθως ο αδερφος μου σημερα ηρθε σημερα αγανακτισμενος και τα πε στην οικογενεια μου!!! Τετοια πραγματα δεν εχουν νοημα τις πλακας!!! Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 8:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι τι θα γίνει τώρα; Θα ανεβάσουμε μια σβάστιγκα, μια τουρκική και καμιά 2 ευρωπαικές;;; Έλεος πια...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 9



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 9:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με αυτό http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=13566&catid=9 πάντως δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.Αν έχει κάποιος κάποια άλλη ενημέρωση ας μας πει παρακαλώ γιατί μιλάμε για τεράστιο θέμα!![/b]
_________________
My Karas video
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 10:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω απ οτι βλεπω παντως και απο το σιτε του ευαγγελατου υπαρχει θεμα απλως δηλωνουν αγνοια το υπουργειο!!! Πως ειναι δυνατον...Επιπλεον εχει στα χερια του ο αδερφος μου και ολο το τμημα κληση για τετοιο θεμα οποτε να πανε να.....
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 191


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 10:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

devilmanson έγραψε:
Εγω απ οτι βλεπω παντως και απο το σιτε του ευαγγελατου υπαρχει θεμα απλως δηλωνουν αγνοια το υπουργειο!!!


Για μια ακόμη φορά σε αυτή τη χώρα το δεξί χέρι δεν ξέρει τι κάνει το αριστερό...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Πάτρα





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 11, 2010 11:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Meh, χαλαρώστε guyz, νομίζω πως δε δίνει το κράτος δεκάρα τσακιστή για την σημαία, αυτό που κατάλαβα από όλον αυτόν τον παραλογισμό είναι πως απλώς το κράτος θέλει χρήματα, και προσπαθεί να τα ρουφήξει ακόμα και από τα ίδια της τα όργανα, αστυνομικούς, δημόσιους υπαλλήλους κλπ, πληρώνοντας τα οι άνθρωποι από την τσέπη τους. Πάντως το όλο σκηνικό είναι πολύ γελοίο, θα μπορούσαν απλώς να τους δώσουν άλλες στολές, σάμπως αυτοί επιλέγουν τι θα φορέσουν;
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 1:37 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για διαβάστε λίγο εδώ
http://www.inout.gr/showthread.php?t=55817
http://eidafos.blogspot.com/2010/01/100.html

Έπρεπε να το περιμένουμε. Δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ με το κυβερνόν κόμμα και με αρκετά άξια στελέχη του που αγωνίζονται/ ηκαν για τον τόπο (π.χ. Μ. Μερκούρη, Γεννηματάς -ο πατέρας-) αλλά ο πρωθυπουργός μας είναι ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ και μην το ξεχνάτε αυτό. Η επιλογή μιας αμόρφωτης με μη αναγνωρισμένο και ίσως ανύπαρκτο πτυχίο και διδακτορικό αμφιβόλου προελεύσεως στη θέση Γ. Γραμματέως Παιδείας (γνωστή για τις ανθελληνικές - εξοργιστικές απόψεις της) δείχνει την κατεύθυνση της πολιτικής της. Φάγαμε το παραμύθι με την οικονομία. Νόμίσαμε ότι καταστραφήκαμε και ότι θα έπρεπε να σκυψουμε το κεφάλι. Μόλις το φάγαμε αμάσητο ως δια μαγείας άρχισαν να ανακάμπτουν οι αγορές θα μας βοηθήσει και η Ευρώπη, και όλα καλά. Όσο όμως εμείς απασχολούμασταν με ένα στημένο θέμα, όπως αυτό, κάποιοι περνούσαν τέτοια κατάπτυστα νομοσχέδια. Δυστυχώς δεν είδατε τίποτα ακόμα.

Λυπάμαι πραγματικά γιατί εδώ στο εξωτερικό έχω γνωρίσει ανθρώπους που κλαίνε για την ελληνική σημαία και έχουν καταφέρει να δείξουν την καλή πλευρά του Έλληνα που κάνει μια χώρα σαν την Ελβετία να μιλά για τους Έλληνες επιστήμονες με τα καλύτερα λόγια. Λυπάμαι που έχω γνωρίσει ελληνολάτρες Ελβετούς να μαθαίνουν αρχαία και νέα ελληνικά και να με ρωτάνε λεπτομέρειες πάνω στην γλώσσα και την αρχαία ιστορία, να ακούνε Ελλάδα και να λάμπει το βλέμμα τους, κι εμείς να αυτοκαταστρεφόμαστε.
ΚΡΙΜΑ!!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 2:43 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλάβετε το παιδιά, από το 1453 και μετά, εμείς οι Έλληνες όπως κάθε μικρό σε πληθυσμό και οικονομική ευρωστία κράτος δεν ελέγχουμε τη μοίρα μας.

Και ούτε πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο, εκτός και αν συμβεί κάποια κοσμοϊστορική αλλαγή (κάθοδος των ΕΛ; ).

Όσον αφορά το θέμα που δημιουργήθηκε στο συναδελφικό περιβάλλον του αδελφού του thread starter, θα πρότεινα συσπείρωση και μαζική καταγγελία στο ελληνικό δημόσιο. Από τη στιγμή που δεν έχει σταλλεί σχετική εγκύκλιος, τότε η επιβολή προστίμου είναι αντισυνταγματικη.
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 2:45 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ρώτησα κολλητό μου αστυνομικό για το θέμα πριν λίγο. Το θέμα με τις σημαίες ισχύει. Για την αστυνομία όμως μόνο. Στο φινάλε δεν βλέπω τον λόγο για τον οποίο γίνεται ο ντόρος. Από τις στολές τις αστυνομίας θα βγουν οι σημαίες. Κάποια πράγματα που ακούστηκαν για αφαίρεση σημαίων από σχολεία και κτίρια είναι αναληθή. Για όσους ενδιαφέρονται οι δόκιμοι που αναφέρθηκε παραπάνω δεν θα φάνε πρόστιμο γιατί πολύ απλά η στολή τους δεν έχει έτσι κι αλλιώς την ελληνική σημαία. That's about all. Wink
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 3:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
αλλά ο πρωθυπουργός μας είναι ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ και μην το ξεχνάτε αυτό


Μια αποδιασαφήνιση εκτός θέματος, μιας και είμαστε στο off-topic, μισός αμερικάνος.

Βικιπαίδεια έγραψε:
Όταν ήταν μικρός, τον φώναζαν Τζέφρι.


Όσο για το θέμα που προέκυψε, όπως είπε και ο rasraziel, θα είχαν κάποιο πρόβλημα "ενδοεπικοινωνίας" στα εμπλεκόμενα υπουργεία, και θα τα έκαναν... μπάχαλο. Δεν είναι η πρώτη φορά που βγαίνουν αντικρουόμενοι νόμοι, αποφάσεις, διατάξεις και μέτρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 10:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι πιστεύω ότι είμαστε υπερβολικοί, όχι για το θέμα της σημαίας, το οποίο είναι τραγικό πραγματικά, αλλά σε γενικότερο πλαίσιο.

Δε νομίζω ότι η κυβέρνηση θέλει να μας "ανθελληνίσει", ωστόσο το θέμα της οικονομίας είναι πραγματικά σοβαρό και το οφείλουμε στην κακοδιαχείριση της προηγούμενης κυβέρνησης. Δεν έχει σημασία ποιος είναι στην εξουσία κάθε φορά, καθώς όπως έχουμε διαπιστώσει, τα ίδια χάλια είναι όλοι τους πάνω κάτω. Ωστόσο αυτό που έγινε την τελευταία 6ετία είναι ανευ προηγουμένου, καθώς το χρέος της χώρας μας εκτινάχθηκε σε απίστευτα ύψη, που από ίδρυσης του ελληνικού κράτους δεν έχει ξαναγίνει.

Λίγο τα golden boys, λίγο οι μίζες, λίγο τα ρουσφέτια και φτάσαμε εδώ που φτάσαμε. Το πρόβλημα της οικονομίας αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα είναι το μείζον ζήτημα. Η αγορά δεν έχει ανέβει, η ανεργία έχει χτυπήσει κόκκινο και γενικά επικρατεί ένα χάος. Και αυτά σας τα διαβεβαιώνω εγώ από προσωπική εμπειρία και όχι τα κανάλια που βγάζουν απλά ότι πουλάει. Ωστόσο αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να αφήσουμε στην άκρη άλλα προβλήματα της χώρας.

Αλλά θα πρέπει επιτέλους να καταλάβουμε, ότι όλη τη ζημιά την κάνουμε εμείς οι ίδιοι. Τα ρουσφέτια δεν τα γεννούν οι κυβερνήσεις, αλλά εμείς οι ίδιοι. Όταν υπάρχει ζήτηση (βάλε τον Κωστάκη στην τάδε θέση) τότε υπάρχει και προσφορά (εντάξει θα το κανονίσω, αλλά εσύ μετά θα με ψηφίσεις). Ναι, είναι πολύ απλοϊκό και παιδιάστικο το παράδειγμα, αλλά αν το καλοσκεφτείτε, εκεί καταλήγουν όλα.

Δε μας φταίει κανένας άλλος, το δικό μας το κολλημένο το κεφάλι φταίει. Όταν το καταλάβουμε αυτό σαν λαός, ίσως μπορέσουμε να προχωρήσουμε επιτέλους προς τα μπροστά...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 286
Τοποθεσία: Thessaloniki




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 12, 2010 9:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πιστεύω οτι η ΕΕ προσπαθεί να δημιουργήσει ένα νέο κράτος στα πρότυπα της US of A...και να καταργήσει τα Εθνικά στοιχεία στα κράτη....
Γενικώς τείνουμε σε μια παγκοσμιοποίηση η οποία έχει σκοπό να καταργήσει τα εθνικά όρια στοιχεία και να προχωρήσουμε στο επίπεδο που όλοι είμαστε γήινοι...
κανείς δεν είναι κάτι άλλο...

Απο την μία μου αρέσει αυτή η κατάργηση απο την άλλη σαν Πόντια και
Αναρχοσοσιαλοεθνικιστρία...με χαλάει...

Αλλά δεν βαριέσαι ο Ελληνισμός ποτέ δεν πεθαίνει. Όχι όσο οι γυναίκες
της Ελλάδος γεννιούνται με μουστάκι και όσο υπάρχει ο Φραπές.
Καμία Σημαία δεν είνα απαραίτητη και σίγουρα καμία λέξη "Εθνικός" δεν μπορεί αν μου στερήσει την Εθνική μου υπόσταση και ταυτότητα....Πλεόν η Ελλάδα μπορεί να μην ανησυχεί για τον Ελληνισμό της.

Δεν χρειάζεσαι κανένα σύμβολο για να νιώσεις Έλληνας...
Έλληνας δεν γεννιέσαι, ούτε γίνεσαι....Έλληνας προσηλυτίζεσαι όταν ασπάζεσαι τον Ελληνικό τρόπο ζωής και το Ελληνικό όνειρο (μη με ρωτήσετε ποιο είναι δεν ξέρω απλά ξέρω ότι ειμαι Ελληνίδα...)


Εγώ πάντως ειμαι έτομιη απέναντι σε κάθε προσπάθεια εξόντωσης του Ελληνισμου....το μυστικό μου όπλο είναι να δημιουργήσω μια Αίρεση που να ασπάζεται τον Ελληνισμό ως θρησκεία πλέον...αλλά να μείνει μεταξύ μας αυτό.

ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΑ ΙΠΑΤΙΑ!!!

ο GPanos...ξέρει ότι του έχω στείλει 35,0000 αρνητικές σκέψεις
σαν απάντηση για κάποια πράγματα που έχει πει.....

Στη τελική ποιος χρειάζεται μια σημαία για να του θυμίζει τι είναι;
Εγώ είμαι Ελληνίδα και έχω το μουστάκι μου να μου το θυμίζει κάθε φορά που χρειάζομαι αποτρίχωση...Αυτό είναι να είσαι Ελληνίδα...
Thumb 2 Up


Αγαπητέ Gpower2 ξέρεις πολύ καλά ότι συμφωνώ πάντα μαζί σου....
γι αυτό συμφωνώ και με αυτή την άποψη σου
Παράθεση:
Δε μας φταίει κανένας άλλος, το δικό μας το κολλημένο το κεφάλι φταίει. Όταν το καταλάβουμε αυτό σαν λαός, ίσως μπορέσουμε να προχωρήσουμε επιτέλους προς τα μπροστά...

_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 13, 2010 12:53 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καθένας έχει τις απόψεις του και είναι σεβαστές.
Έχω μια απάντηση για τον καθένα, αλλά τέτοια ώρα ύστερα από ένα εξοντωτικό 13ωρο δουλειάς δεν έχω τη δύναμη.
Ίσως αύριο αν δεν βαριέμαι, ειδάλλως σκεφτείτε λίγο ποια μπορεί να είναι τα κίνητρα του να αρχίσεις να αφαιρείς τα εθνικά σύμβολα ενός έθνους.
Εγώ πάντως στην προηγούμενη κυβέρνηση καταλογίζω ένα τεράστιο σφάλμα. Μέχρι και το 2008 κανένας στον κόσμο δεν πίστευε ότι θα μας κυβερνήσει ο Τζέφρυ εκτός από τη μαμά του. Ε λοιπόν οι προηγούμενοι κατάφεραν το ακατόρθωτο. Και μόνο για αυτό ξενέρωσα. (αν ήταν ο Βενιζέλος άλλαζε το πράγμα). Τέλος πάντων, θα μπλέξουμε τα κομματικά που τα σιχαίνομαι με εθνικά θέματα και είναι λάθος (φταίω κι εγώ που το ανέφερα) οπότε δεν έχει νόημα.
Απλά σκεφτείτε:
1)ποια μπορεί να είναι τα κίνητρα του να αρχίσεις να αφαιρείς τα εθνικά σύμβολα ενός έθνους; (επανάληψη)
2)γιατί σε ένα κράτος που οι κάτοικοι του ουδεμία εθνική συνείδηση έχουν, ούτε κοινή γλώσσα, ούτε νοοτροπία, ούτε θρησκεία (το λιγότερο) όπως η Ελβετία, βλέπεις ΠΑΝΤΟΥ την ελβετική σημαία; Εμείς είμαστε τόσο large που την καταργούμε; Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει.
Αυτά από μένα, καληνύχτα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01742 seconds with 5 queries