Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων

xHATEBREEDx Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 26 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 5


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:20 am
Τίτλος: xHATEBREEDx
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι φαρσες σας εκτος απο κακογουστες ειναι και ανουσιες.
παιδια κατεβειτε απο το καλαμι οσο ειναι καιρος.
οι προσπαθειες σας ειναι υπερπολυτιμες και δεν υπαρχει λογος για ηλιθιοτητες.
μην παιζετε γιατι γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος.
εκτος αυτου δειχνει χαμηλο επιπεδο νοημοσυνης.
συγνωμη για τη χολη που βγαζω αλλα προηγουμενως μου την πηρατε,
και δεν ειναι πρωταπρηλια για να γελασουμε.
τα συμπερασματα δικα σας
στρατος
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:25 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή ξεφεύγουμε λιγάκι μου φαίνεται, όσον αφορά το θέμα. Ο xHATEBREEDx δεν είχε καμιά σχέση. Και όταν μπήκε στο φόρουμ, δε θα μπορούσε να κάνει τπτ, είχε ήδη γίνει αρκετός χαμός. Αν με ένα αστείο, όσο χαζό κι αν είναι, εφόσον δεν προσβάλει κανέναν, και εφόσον ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ προφανές ότι κάνουμε πλάκα, δε μπορείτε να γελάσετε και να πείτε "νταξ, τους έπιασε η μαλακία και είπαν να αρχίσουν τις πίπες, να περάσει λίγο η ώρα", δε φταίμε εμείς.
Δε θα ανάλαβει τώρα την ευθύνη ο xHATEBREEDx για ό,τι έγινε. Δε φταίει αυτός εξάλλου. Μεγάλα παιδιά είμαστε, αλλά παραμένουμε πάντα παιδιά.
Ένα κωλοαστείο είπαμε να κάνουμε, δεν είπαμε να γίνουμε και dattebayo.
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sugata στις Πεμ Ιούν 28, 2007 12:30 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 364


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:27 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@deacon
Χαλαρωσε, υπαρχουν πιο σημαντικα πραγματα στη ζωη. Μια πλακα ηταν...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:36 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε παιδια το θεμα παρατραβηξε...
Αν προσεξετε στα μηνυματα μιλαει ο synday, o sugata, o narita, o raz κι εγω και λεμε για ταψια με γεμιστα και καλλιτεχνικες αποψεις κι αλλα τετοια.
Νομιζω λοιπον οτι απο την πρωτη στιγμη ηταν ηλιου φαινοτερον οτι το ολο σκηνικο ηταν αστειο.
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:38 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deacon έγραψε:
οι φαρσες σας εκτος απο κακογουστες ειναι και ανουσιες.
παιδια κατεβειτε απο το καλαμι οσο ειναι καιρος.
οι προσπαθειες σας ειναι υπερπολυτιμες και δεν υπαρχει λογος για ηλιθιοτητες.
μην παιζετε γιατι γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος.
εκτος αυτου δειχνει χαμηλο επιπεδο νοημοσυνης.
συγνωμη για τη χολη που βγαζω αλλα προηγουμενως μου την πηρατε,
και δεν ειναι πρωταπρηλια για να γελασουμε.
τα συμπερασματα δικα σας
στρατος


Απλά απαράδεκτος Thumb Down
άμα σου κόβεται τόσο εύκολα η χολή, τότε σε πιο σοβαρά ζητήματα τι παθαίνεις; Αν δεν βγεί και λίγο χαβαλές από αυτή την ιστορία πιο το νόημα; Να πάμε τότε να δουλέψουμε στις εταιρείες με τα lisenced anime...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 7:37 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη εσυ πιστεψες οτι για να βγει ο ποιος ητανε απ'το κρατητηριο επρεπε να φτιαξει ο σοκολλατος γεμιστα ετσι?!? ROTFL ROTFL ROTFL
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 9:20 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η φάρσα είναι φάρσα. Κάποιοι θα γελάσουν και κάποιοι όχι.
Από εκεί και πέρα, δεν βλέπω το λόγο του εκνευρισμού για την όλη κίνηση, δεδομένου κιόλας ότι όλα όσα γίνονται εδώ μέσα γίνονται με τη θέληση και το μεράκι κάποιων ατόμων και όχι επειδή ΠΡΕΠΕΙ για τον Α ή Β λόγο να γίνουν.
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 9:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τα πουλακια και τα γεμιστα κτλ εγω γελασα,αλλα αργοτερα η συζητηση πηρε αλλη τροπη η οποια δεν μου αρεσε καθολου.
κατανοητη η φαρσα, αλλα αποψη μου ειναι οτι απ'τη στιγμη που ο κοσμος το ψυλλιαστηκε για τα καλα και επεφταν και χοντραδες, επρεπε να σταματησει.

το καλο θα τανε αν απλα ριχνατε τη βομβα και βγαζατε ανακοινωση, γινοταν ντορος και φασαρια στο φορουμ, και μετα στο καπακι βγαζατε το δωρο-εκπληξη... Wink Laughing
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 9:36 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλέπω γιατί πρέπει να συνεχίσουμε να απολογούμαστε. Δεν έχει σημασία ποιος το ξεκίνησε, σημασία έχει ότι είμασταν όλοι όσοι πήραμε μέρος σύμφωνοι. Από εκεί και πέρα για την τροπή που πήρε το θέμα, δεν είμαστε εμείς υπεύθυνοι.
Και για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις, ας τελειώσει το θέμα εδώ...
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 16 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 82




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 9:44 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deacon ο τρόπος που εφράζεσαι δεν είναι σωστός. Πρώτα απ'όλα προσβάλεις άτομα που έχουν ξοδεψει άπειρες ώρες για να προσφέρουν όλα αυτά που μας προσφέρουν και δεύτερον, όταν εκφράζεσαι έτσι ότι δίκιο και αν έχεις το χάνεις.

Επίσης γιατί το θέμα το τιτλοφόρησες xHATEBREEDx? Δεν είναι ο Θωμάς όλη η AC και απ'ότι φαίνεται δεν είχε σχέση με το σκηνικό.

Τώρα σχετικά με τη φάρσα, εγώ δε τη πρόλαβα, αφού όταν την είδα είχαν βγει και οι δύο ανακοινώσεις. Πάντως ένας φίλος μου τη πάτησε για τα καλά. Το φίλο μου τον μύησα στα anime χάρη στα releases της AC, τα μόνα anime που έχει δει ως τώρα είναι η 1η season Black Lagoon και το Death Note, όλα από AC. Όπως όλοι προφανώς, είχε μεγάλη αγωνία να δει το 37. Μόλις διάβασε λοιπόν την ανακοίνωση τα παίξε και μετά μπήκε να δει τι παίζει στο forum. Από ότι κατάλαβα πρεπει να είδε το θέμα με τα Drops των Animanda και έτσι πίστηκε ακόμα πιο πολύ, αφού διάβασε για το Drop της AC, μετά είδε ότι και ξένα groups κανανε Drop κτλ. Έτσι πεπεισμένος πλέον ότι δε θα ύπαρξει release του 37 από AC πήγε και κατέβασε το αγγλικό fansub και είδε το επεισόδιο. Δε τον πείραξε τραγικά, αλλά ήταν κρίμα που, ενώ είχε δει 36 επεισόδια στα Ελληνικά, αναγκάστηκε να δει το τελευταίο στα Αγγλικα.

Εμείς που έχουμε δει και 100 anime, που ασχολιόμαστε με το "άθλημα" κάποια χρόνια, είναι εύκολο να ψιλιαστουμε τι παίζει. Άτομα όμως που δε ξέρουν τι σημαίνει Licensing κτλ είναι πιο εύκολο να την πατήσουν. Kαι το ευχάριστο είναι ότι μέρος του κοινού της AC είναι τέτοια άτομα.

Επίσης να πω ότι αυτή η φάρσα από ότι κατάλαβα δεν είχε οργανωθεί σωστά. Η προηγούμενη φάρσα ήταν πολύ καλά οργανωμένη, στην ανακοίνωση είχε το link για τη συζήτηση, όπου σου έλεγε με τη μία ότι ήταν φάρσα και έτσι ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Οπότε θα πω και εγώ ότι εφόσον μια φάρσα δε μπορεί να οργανωθεί καλά καλύτερα να μην γίνεται καθόλου, έτσι και οι παρεξηγησεις αποφεύγονται και όλοι είμαστε μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 27 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 33
Τοποθεσία: somewhere in oblivion

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 10:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικά πρέπει να καταλάβουμε οτι εαν κάτι (δημοσιο κείμενο ή οχι) δεν μας αρέσει, μας πειράζει, μας προσβάλει το προσπερνάμε. Αν και είμαι φρέσκος στην animeclipse από αυτά που μου προσφέρει, δεν θα τολμούσα να πετάξω χολη! Ακόμα και αν δεν γουσταραν τα παιδιά να τελειώσουν το project, μαγκιά τους. Δεν θα ελεγα τίποτα. Στην τελική υπάρχει και το Αγγλικό sub... Λοιπόν, δεν χρειάζεται να κράζουμε members. Ας δούμε και ας κρίνουμε τον εαυτό μας πρώτα, αλλά και αυτά που γράφουμε.

Παιδία η φάρσα ήταν πολύ πετυχιμένη! Είχε πλάκα! Α ρε μαυρε xHATEBREEDx HaHa τι τραβάς.....

_________________
where death is most alive...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 27 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 82
Τοποθεσία: θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 11:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα μου άρεσε το αστείο και γέλασα μπορώ να πω Laughing
δεν ήταν ωραία που ζωντάνεψε το forum και ξεφύγαμε λίγο απο τον λήθαργο της ζέστης... Cool τόσα μέλη να ποστάρουν πρώτη φορά είδα.. big smile
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 1:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως ειπε και καποιος πιο πανω η πλακα ηταν φανερη απο ενα σημειο και μετα..... μονο αμα ηθελες να το πιστεψεις το πιστευες...και τουλαχιστον εγω προσπαθησα ανοιξω σε καποιους τα ματια αλλα τα ακουγα απο πανω οπως επισης και ο leftvegeta64 αλλα δεν καταλαβαινατε... Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 1:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deacon xalarose file anti na leme kai euxaristw pou kapoia atoma pernane wres gia na metafrasoun kai na ethmasoun to kathe anime zhtame kai ta resta apo panw!eleos na poume!an den upirxan kapoia atoma den tha ta eblepes pote se ellhnikous upotitlous!sobareuteite merikoi


ps:h sobarofaneia einai ena apo ta xeirotera pragmata pou mporei na exei enas anthropos.kalo kalokairi!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 1:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deacon, δειξε σεβασμο σε παρακαλω για τη δουλεια και πρσοφορα μας, αλλιως μπορεις να φυγεις, δεν σε κραταει κανεις εδω περα.

Ναι μεν δεν ηταν σωστο να γινει τοσο νωρις η φαρσα, ποσο μαλλον και να δημιουργηθει ανακοινωση, ομως αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να απολογουμαστε γι'αυτο.

Επροκειτο για φαρσα, ενα αστειο δηλαδη, και δεν χρειαζοταν να υπαρξουν διαμαχες για αυτο.

Τελοσπαντων, σε λιγες ωρες ανεβαζουμε και το τελευταιο επεισοδιο της σειρας, οποτε οσοι θελετε το κατεβαζετε, και οσοι θελετε αναγνωριζετε τη δουλεια που κανουμε για σας αφιλοκερδως και με κεντρικο γνωμονα την προσφορα στο ελληνικο κοινο.

Το θεμα αυτο δεν χρειαζεται περαιτερω συζητηση, μιας και απο σενα εξαρταται deacon αν θες να συνεχιζεις να μας προτιμας η οχι.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01488 seconds with 5 queries