Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games

Απορίες για playstation 3
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 31 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 106
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 23, 2011 3:35 pm
Τίτλος: Απορίες για playstation 3
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαίρεται..θα ήθελα να με διαφωτίσετε σε κάποια πραγματάκια (προτού πάρω κάποιες αποφάσεις καλώς η κακώς το ψάχνω πολύ ώστε να καταλήξω στη καλύτερη λύση)

λοιπόν,να αρχίσω με ένα πρόλογο,είμαι οπαδός τις κονσόλας playstation,ανέκαθεν έπαιζα παιχνίδια του playstation 1,έπειτα του playstation 2..και επιτέλους μέσα στον επόμενο καιρό θέλω να προβώ στην αγορά ενός playstation 3,ώστε να μπορώ να παίζω τα αγαπημένα παιχνίδια όπως,naruto,dragonball,final fantasy κι αλλα εννοείτε ..

λοιπόν,μιας και τελειωσα με το πρόλογο θα ήθελα να θέσω κάποιες ερωτήσεις στους ειδήμονες κι αν μπορούνε να με διαφωτίσουνε..

1ον,σε τι αγορά κονσόλας να προβώ?δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις αλλα ακούω πολλά για slim και σκληρούς και εξωτερικούς οποτε ειλικρινά είμαι σε ένα χάος...
2ον,θέλω να τσιπαρω την κονσόλα μου,ώστε να μπορώ να κατεβάζω τα αγαπημένα μου παιχνίδια και να τα παίζω..πάνω σε αυτό το θέμα θα ήθελα να ρωτήσω παρα πολλά μιας και ακούω πολλά και το κεφάλι μου πραγματικά έχει γίνει ζαμπόν
τι ακριβώς είναι το jailbreak?είναι stickaki?είναι πρόγραμμα που το κατεβάζω?είναι συσκευή και ποσο κάνει?
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω,με ποιο πρόγραμμα γράφω τα παιχνίδια,και πάνω σε τι dvd? aplo dvd 4.7giga h blue ray

καταλαβαίνω ότι μπορεί να σας ενόχλησα αλλα είναι τόσα που δεν ξέρω,και θέλω απαντήσεις ώστε να καταλάβω..επίσης είναι τόσες οι ερωτήσεις που έχω και που ακόμα μου δημιουργήθηκαν και θέλω να τις θέσω στα επόμενα replys...

ευχαριστώ για το χρόνο σας happy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 23, 2011 3:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι και ο πιο ειδικός επί του θέματος, αλλά αυτά που ξέρω είναι:

1) Όλα τα παιχνίδια είναι σε BluRay
2) Το jailbreak έχει κάψει πολλές κονσόλες Όταν οι hackers δουλεύουν για τη Sony
3) Το PS3 έχει "σπάσει" αλλά δεν ξέρω πώς παίζεις κατεβασμένα παιχνίδια...

Ας συμπληρώσουν οι πιο ειδήμονες...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 23, 2011 8:48 pm
Τίτλος: Re: Απορίες για playstation 3
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kynigos έγραψε:
χαίρεται..θα ήθελα να με διαφωτίσετε σε κάποια πραγματάκια (προτού πάρω κάποιες αποφάσεις καλώς η κακώς το ψάχνω πολύ ώστε να καταλήξω στη καλύτερη λύση)

λοιπόν,να αρχίσω με ένα πρόλογο,είμαι οπαδός τις κονσόλας playstation,ανέκαθεν έπαιζα παιχνίδια του playstation 1,έπειτα του playstation 2..και επιτέλους μέσα στον επόμενο καιρό θέλω να προβώ στην αγορά ενός playstation 3,ώστε να μπορώ να παίζω τα αγαπημένα παιχνίδια όπως,naruto,dragonball,final fantasy κι αλλα εννοείτε ..

λοιπόν,μιας και τελειωσα με το πρόλογο θα ήθελα να θέσω κάποιες ερωτήσεις στους ειδήμονες κι αν μπορούνε να με διαφωτίσουνε..

1ον,σε τι αγορά κονσόλας να προβώ?δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις αλλα ακούω πολλά για slim και σκληρούς και εξωτερικούς οποτε ειλικρινά είμαι σε ένα χάος...
2ον,θέλω να τσιπαρω την κονσόλα μου,ώστε να μπορώ να κατεβάζω τα αγαπημένα μου παιχνίδια και να τα παίζω..πάνω σε αυτό το θέμα θα ήθελα να ρωτήσω παρα πολλά μιας και ακούω πολλά και το κεφάλι μου πραγματικά έχει γίνει ζαμπόν
τι ακριβώς είναι το jailbreak?είναι stickaki?είναι πρόγραμμα που το κατεβάζω?είναι συσκευή και ποσο κάνει?
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω,με ποιο πρόγραμμα γράφω τα παιχνίδια,και πάνω σε τι dvd? aplo dvd 4.7giga h blue ray

καταλαβαίνω ότι μπορεί να σας ενόχλησα αλλα είναι τόσα που δεν ξέρω,και θέλω απαντήσεις ώστε να καταλάβω..επίσης είναι τόσες οι ερωτήσεις που έχω και που ακόμα μου δημιουργήθηκαν και θέλω να τις θέσω στα επόμενα replys...

ευχαριστώ για το χρόνο σας happy


1-ps3 slim 320gb
2-οτι ειπε ο απο πανω, εχει ενα ρισκο,σε καποιους αλλους δουλευει μια χαρα.Το να παιζεις αντιγραμμενα ειναι θεμα πειρατικης φυσης και τετοιες συζητησεις απαγορευονται εδω.Αν θες κατι αλλο σχετικα με την κονσολα ρωτα.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01925 seconds with 5 queries