Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » TV - Cine - Comics

LOST Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 04, 2007 5:27 pm
Τίτλος: LOST
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν βλέπει κανείς τη σειρά, πάντως είναι πάρα πολυ ενδιαφέρουσα. Την προηγούμενη εβδομάδα, βγήκε το τελευταίο διπλό επεισόδιο του 3ου κύκλου και πάνω που νομίζα ότι κάποια πράγματα είχαν ξεκαθαριστεί, το μυστήριο μπλέχτηκε ακόμα περισσότερο!
Η σείρά είναι πόρωση και βγήκε πρόσφατα στα DVDάδικα ο 2ος κύκλος.
Πραγματικά αξίζει! Thumb 2 Up

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νταξει δε θα λεγα και...
Παράθεση:
Πραγματικά αξίζει! Thumb 2 Up


αλλα καλη ειναι...
εχω δει οτι εχουν δειξει μεχρι τωρα και ειναι αρκετα ενδιαφερον αλλα πολυ ασχημο απο αποψη οργανωσης, με ολα τα καλα στοιχεια της πλοκης στα τελευταια 5 λεπτα και καθε φορα να μενεις μ@λ@κ@ς για το τι θα γινει στο επομενο κλπ.

εγω παντως δεν ενθουσιαστηκα και πολυ.
αν βγει η 4η θα την αφησω να τρεξει ολη και θα τα δω σερι.
δεν αξιζει το "γμτ, ποιος περιμενει μεχρι την επομενη βδομαδα...."!

ενω για Heroes ή Death Note ας πουμε καθε φορα ευχομαι να τυχει κατι και να βγει την επομενη το επεισοδιο! Laughing Laughing
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 4:05 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι δηλώνω κατενθουσιασμένη και ειδικά με τα τελευταία επεισόδια της σεζόν έμεινα...Θέλω να αρχίσει η τέταρτη...ΠΙΘΑΝΟ ΣΠΟΙΛΕΡ!!!****Ποιος είναι τελικά αυτός που πέθανε και δεν πήγε κανείς στη κηδεία(κάποιος από το νησί σίγουρα!) και με ποιον τα έχει τώρα η Κέιτ?μήπως με τον Σώγιερ?Και ο Τζακ γιατι κατάντησε έτσι???Ορίστε Σοφία τι μας έκανες!Άνοιξες τα ασκιά του αιόλου! Razz Επίσης δεν ξέρω άμα βλέπετε Νοικοκυρές σε Απόγνωση....Άλλο κόλλημα από κει!Πως θα περιμένω μέχρι τον Οκτώμβριο???? Crying or Very sad Μέχρι τότε θα παρηγορηθώ με καμιά δεκαριά σειρές ανιμέ!Γιούπιιιιιιιιι! big smile
_________________
The galaxy is huge!There is space for everyone...!Manga rulezzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 1:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Space* οι απαντήσεις στα ερωτήματα σου είναι σε άσπρο χρώμα, γιατί είναι SPOILER:
1) αυτός που πέθανε σίγουρα ήταν από το νησί, αλλά δεν διευκρινίζει ποιος. (εγώ νομίζω πως είναι o John Locke)
2) η Kate τα έχει σίγουρα με τον Σόγιερ
3) ο Jack κατάντησε έτσι, γιατί τελικά προτιμούσε τη ζωή στο νησί


και ναι βλέπω Νοικοκυρές, αλλά όχι και φανατικά... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 1:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

_Sophia!!!_ έγραψε:
Space* οι απαντήσεις στα ερωτήματα σου είναι σε άσπρο χρώμα, γιατί είναι SPOILER:
1) αυτός που πέθανε σίγουρα ήταν από το νησί, αλλά δεν διευκρινίζει ποιος. (εγώ νομίζω πως είναι o John Locke)
2) η Kate τα έχει σίγουρα με τον Σόγιερ
3) ο Jack κατάντησε έτσι, γιατί τελικά προτιμούσε τη ζωή στο νησί


και ναι βλέπω Νοικοκυρές, αλλά όχι και φανατικά... Rolling Eyes


θα συμφωνησω με τα 2 κ 3 αλλα για το 1 κραταω επιφυλαξεις.
εχω ακουσει πολλα γι'αυτο αλλα τελικα νομιζω πως θα γυρισει αλλιως στο σημειο αυτο το σεναριο.
οτι και να λεω ομως θα περιμενουμε αλλους τοσους μηνες για να δουμε τι ειναι τελικα [γιατι σιγα μην τα δειξει απτο 4χ01!! Razz Razz ]
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 1:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλασσικά θα τα μάθουμε πάλι όλα μετά απο καμιά δεκαριά επεισόδια!
ΠΙΘΑΝΟ ΣΠΟΙΛΕΡ***************
Άσχετο τελικά ο Τζέικομπ πιστεύετε ότι υπάρχει?Η είναι μούφα τελικά και αυτός του τρελού?Καλά για τον Τζακ ναι το ήξερα αλλά το θέμα είναι γιατί να προτιμά το νησί μετά απο τόσα που έκανε για να φύγει?Αυτή η Κέιτ τον κατέστρεψε! Crying or Very sad
Α!Και για τις νοικοκυρές ενώ δεν το έβλεπα ποτέ και νόμιζα ότι είναι βλακεία ξεκινήσαμε ,ε παρέα να βλέπουμε τη 2η σεζόν και μετά κόλλησα απίστευτα!Από τότε δεν σταμάτησα να κατεβάζω! Thumbs UP Ειδικά η τρίτη έχει απίστευτα επεισόδια γεμάτο ανατροπές...Και μου αρέσει τρομερά που έχει μαύρο χιούμορ...Είναι απίστευτη μαύρη λάιτ κωμωδία! Respekt
_________________
The galaxy is huge!There is space for everyone...!Manga rulezzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 1:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Spoiler....
1) Αφενός ο Jack τα έχει παίξει εντελώς. Αν θυμάστε καλά, υποτίθεται ότι ο πατέρας του είναι νεκρός. Σ' αυτό το flash forward του τελευταίου επεισοδίου, αν υποθέσουμε βέβαια ότι είναι flash forward, και δεν είναι καμιά πλύση εγκεφάλου που του έγινε όταν ήταν με τους Others, μας λέει ξεκάθαρα ότι ο πατέρας του ζει. Και μόνο αυτό φτάνει.
2) Ο John Locke, imo, αποκλείεται να έχει πεθάνει. υποθέτοντας ότι βλέπουμε τι συμβαίνει μετά από κάποιους μήνες, αυτός θα βρίσκεται ακόμη στο νησί, και ίσως να είναι ο μοναδικός που δεν έφυγε.
3) Συνεχίζοντας: Ο Jacob θα έλεγα ότι είναι απλά το μεταφυσικό στοιχείο του νησιού, και ταυτόχρονα κάτι σαν ruler αυτού.
4)Όσον αφορά το νεκρό στην κηδεία, το μόνο άτομο που θα μπορούσε να είναι, είναι ο Σώγιερ (δεδομένου ότι κανείς δεν τον πήγαινε). Σαν δεύτερος υποψήφιος μπορεί να είναι ο Μπεν, τον οποίο πάλι κανείς δεν τον πήγαινε.
5)Έχω την αμυδρά υποψία ότι ο βλάκας ο κιθαρίστας (ξεχνάω και το όνομα του, δεν έχει πεθάνει. Κάτι θα κάνουν και θα τον επαναφέρουν στη σειρά

Μπορώ να πω ότι το μάμησα λίγο... Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 2:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sugata φίλε μου σόρυ αλλά δεν βλέπουμε τίποταααααααααααα!Μήπως να τα κάνεις γκρι?Κάνε ένα edit please γιατί κρίμα είναι τα ωραία μας ματάκια...Thanx Embarassed
_________________
The galaxy is huge!There is space for everyone...!Manga rulezzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 28 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 340


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 3:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

apla markare ta....kai 8a deis
_________________


Devil May Cry
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 14 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 3:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xaxaxa!Εχεις δίκιο katsikboy! H χαζομάρα μου δεν έχει όριααα!Άσε που πιστεύω ότι συμβάλλει και η κούραση λόγω πτυχιακής!
Thanx anyway...To kai tha deis... pantos mou thimise to anekdoto:fae tyropita kai tha me thymitheisssss!!!axxaxa Razz h apla to lousou me ultrex...Είδα λοιπόν και λέω:ΣΠΟΙΛΕΡΡΡΡ
1) Symfono ta sxetika me ton patera mias kai ontos exei pethanei apla afhno kai mia yponoia...to travao...oti mporei mazi me to paron na allakse και το παρελθόν και το μέλλον!Το παράκανα μάλλον!
2)Κι εγώ δεν πιστεύω ότι θα είναι ο Λοκ
3)Συμφωνώ για το υπερφυσικό στοιχείο του νησιού αλλά μήπως είναι κι αυτή άλλη μια π@π@ριά του Μπεν?
4)Κι εγώ πιστεύω ότι ο Τσάρλι τελικά δε πέθαινε...Το παράθυρο ήτανε ανοιχτό θα μπορούσε να φύγει και να κολυμπήσει στην επιφάνεια οποιαδήποτε στιγμή(βέβαια ομολογουμένως πόσος αέρας πια να του έμεινε?)αλλά κάτι μαγικό πάλι θα γίνει και θα σωθεί.Όπως και οι αλλοι που υποτίθεται ότι τους πυροβόλησαν...αυτό κάπως το περιμενα είναι η αλήθεια! Rolling Eyes
Σορρυ για τα γκρικλις!Μου ξέφυγαν...Ουπςςςςςς
_________________
The galaxy is huge!There is space for everyone...!Manga rulezzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 3:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Spoiler... the sequel
1)Το ενδεχόμενο και μόνο να έχει γίνει μια αλλαγή στα γεγονότα, μέσα από το χωροχρόνο, αφενός θα μας στείλει όλους στο φρενοκομείο, αφετέρου είπαμε να βάλουν μεταφυσικά και επιστημονικά καλούδια, τα οποία και καλά θα μας αφήσουν μαλάκες. Ε, άμα φτάσουν μέχρι εκεί, τον ήπιαμε.
2)Ως γνωστό, αυτό το κωλονήσι έχει περίεργες ικανότητες, δυνατότητες. Εδώ ο Locke έφαγε σφαίρα και τελικά ζει, και μάλιστα στο τελευταίο επεισόδιο χαίρει άκρας υγείας. Συμπερασματικά, με την πτώση του αεροπλάνου και την εύρεση του άδειου φερέτρου, κάτι παίχτηκε και ο μπαμπάς-μπεκρής νεκραναστήθηκε.
3)Δεχόμενοι το γεγονός ότι ο Ιάκωβος είναι άλλη μια παπαριά του Μπεν, πώς στο διάολο εξηγείται το σκηνικό στην καλύβα, όπου ο καλός μας Λοκ, με το που στρέφει το φακό προς την καρέκλα, κόντεψε να διαλυθεί ο τόπος; Να θυμίσω ότι η σκηνή εκτυλίσσεται αστραπιαία, άρα, και να ήταν οργανωμένη "φάρσα" από τον Μπεν, ο χρόνος για να την εκτελέσει είναι υπερβολικά μικρός. Εκτός κι αν ο Μπεν έχει ΚΑΙ τη δυνατότητα να μαντεύει την επόμενη κίνηση κάθε ανθρώπου.
4)Σκεφτείτε ότι ακόμη δεν έχουμε δει τι γίνεται με την Πηνελόπη, τη γκόμενα του Ιρλανδού, η οποία τον ψάχνει εναγωνίως, και να που τον βρήκε.
5)Και ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ: τον μικρούλη τον Γουώλτ, που εμφανίζεται στο 22 σαν την καλαμιά στον κάμπο, μην τον ξεχνάμε...Αυτός υποτίθεται ότι έφυγε με το μπαμπάκα του γι' άλλες πολιτείες. Και μην ξεχνάμε επίσης τις περίεργες ικανότητες που έχει ο μικρός, να κάνει πραγματικότητα οτιδήποτε κι αν βάλει στο μυαλό του.
6)Ξεχάσαμε τον αγαπητό Χάρλι, ο οποίος αυτή τη στιγμή έχει παραγκωνιστεί λίγο, για χάρη της προώθησης της σειράς, και την γκαντιεμά που τον περιτριγυρίζει.

Σταματάω κάπου εδώ γιατί μου φαίνεται ότι το παρακάνω.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 9:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω το γιατί οι παραγωγοί επιμένουν πως η πλοκή έχει στηθεί με τέτοιο τρόπο που μπορεί να εξηγηθεί επιστημονικά... ποια επιστημονική θεωρία περιλαμβάνει (που χου) ανάρρωση από θανατηφόρο τραύμα από σφαίρα μέσα σε 2 μέρες?
εκτός κι αν εννοούν ότι όλα συμβαίνουν μέσα στο διαταραγμένο μυαλό κάποιου από τους πρωταγωνιστές?? κάτι τέτοιο θα είναι μεγάλη απογοήτευση Sad
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 08, 2007 10:01 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θες την πιο κουλή εξήγηση που μπορεί να βρεθεί; Ο Λοκ χτυπήθηκε από τη σφαίρα στο νεφρό, σωστά; Το οποίο ένα νεφρό, έχει δωρίσει στον πατέρα του, έπειτα από χειρουργείο, σωστά; Πράγμα που σημαίνει, ότι στο σημείο εκείνο δημιουργήθηκε απλά μια πληγή, χωρίς να χτυπηθεί κανένα ζωτικό όργανο. Που με τη σειρά του σημαίνει, ότι αφού ο Λοκ θεραπεύεται σε χρόνο dt στο νησί, για χ,ψ και ω λόγους, ήταν λογικό να σηκωθεί όρθιος. Εδώ ο τυπάς ήταν ανάπηρος, και μετά την πτώση του αεροπλάνου, περπατούσε κανονικά. Εδώ έπεσε από τον 8ο όροφο, και δεν πέθανε. Σε μια σφαίρα θα κολήσουμε? Razz
Υ.Γ.:το παραπάνω είναι κλόπηράιτ από ξένο φόρουμ.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 12:46 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παιδιά να πω κι εγώ το κομμάτι μου γιαυτή τη σειρά που έχει προβληματίζει όλο τον κόσμο Razz :
Spoiler:
1) Ο Λοκ φαίνεται ότι είναι ο "εκλεκτός" του νησιού, καθώς θεραπεύτηκε από την αναπηρία του, γλίτωσε από πυροβολισμό (γιατί μπορεί να μην πρυροβολήθηκε σε ζωτικό σημείο, αλλά χωρίς ιατρική περίθαλψη, θα πέθαινε από αιμοραγία σίγουρα, για να μη μιλήσω από μόλυνση, μέσα σε λάκο με πτώματα ήταν!) και μην ξεχνάτε τον πατέρα του που έσκασε μύτη στο μαγικό κουτί!

2) Στο flash forward που έκαναν, λέτε ότι ο πατέρας του Jack ζεί. Εγώ δεν το πιστεύω, επειδή είπε την ατάκα "φέρτε τον πατέρα μου κάτω να δούμε ποιος είναι πιο μεθυσμένος", δεν νομίζω ότι αποτελεί σίγουρη απόδειξη ότι ζει. Εξάλλου όταν το είπε αυτό ήταν ήδη μεθυσμένος και χαπακωμένος, μπορεί και να έκανε black humor (εγώ έτσι το εξέβαλλα).

3) Η Κέιτ τα έχει στάνταρ με τον Σώγιερ, αφού κιόλας είπε στον Jack "πρέπει να φύγω γιατί ο άλλος ζηλεύει", και ο δε Jack λύσαξε να της λέει ότι δεν έπρεπε να φύγουν από το νησί.

4) Ο Τσάρλι θα μπορούσε στο χαλαρό να σωθεί, αλλά επηρεασμένος από το όραμα του Ντέσμοντ δεν θέλησε να αλλάξει το πεπρωμένο του. Ειδικά όταν είδε κάποια δείγματα-οιωνούς, όπως ότι ο κωδικός ήταν νότες. Λογικά πρέπει να πέθανε (καιρός δεν ήταν; δεν τον πήγαινα μία...)

5) Η Πηνελόπη πρέπει να είναι μέρος της εταιρείας Dharma της οποίας ηγέτης είναι ο πατέρας της. Αλλιώς δεν εξηγείται που έψαχνε στη συγκεκριμένη συχνότητα και με το συγκεκριμένο στίγμα. Πιθανόν γιαυτό ο Μπέν δεν ήθελε να επικοινωνήσουν με το άλλο καράβι. Από την άλλη δεν ήξερε για το καράβι σωτηρίας...

6) Ο Γουώλτ πιστεύω εντάσσεται στοι όλο σκηνικό με την εμφάνιση φαντασμάτων (μαμά Μπεν, Μπουν κ.α.).

7) Ο Τζέικομπ πρέπει να είναι η "καρδιά" του νησιού, πιθανότατα και ο μαύρος καπνός, ή αυτός που τον ελέγχει.

Spoiler

Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις/εικασίες/θεωρίες.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 10:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sugata έγραψε:


5)Και ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ: τον μικρούλη τον Γουώλτ, που εμφανίζεται στο 22 σαν την καλαμιά στον κάμπο, μην τον ξεχνάμε...Αυτός υποτίθεται ότι έφυγε με το μπαμπάκα του γι' άλλες πολιτείες. Και μην ξεχνάμε επίσης τις περίεργες ικανότητες που έχει ο μικρός, να κάνει πραγματικότητα οτιδήποτε κι αν βάλει στο μυαλό του.



νομιζω πως αυτο τελικα δεν ισχυει.
η Dharma εκανε πειραματα με πολικες αρκουδες στο νησι [κλουβια που ηταν μεσα Σωγιερ-Κειτ] και ετσι υποτιθεται πως εξηγειται η αρκουδα που ηταν ξαμολημενη στο νησι.

τωρα εγω νομιζω πως επιτηδες γινεται απο τους παραγωγους ντορος στο συγκεκριμενο θεμα γιατι τον Γουωλτ τον εχουν κανει μπαλαντερ:
οπου δεν εχει πολυ μυστηριο βαζουν Γουωλτ και τελειωσανε! Twisted Evil

φυσικα τιποτα δεν ειναι σιγουρο απ'αυτα ετσι?! Laughing

_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » TV - Cine - Comics Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.00839 seconds with 5 queries