Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Dragonball GT (DROPPED)

Βιντεοκασέτες ορισμένων επεισοδίων Dragonball στα ελληνικά Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 17 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 34
Τοποθεσία: Sallonika

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 15, 2007 3:46 pm
Τίτλος: Βιντεοκασέτες ορισμένων επεισοδίων Dragonball στα ελληνικά
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενω εψαχνα κατι παλια πραγματα στην αποθικη βρικα κατι βιντεοκασετες
εχουν μεσα οχι με απολιτη σιρα (το 8% παιζει να ειναι μπερδεμενο)τα dragon ball απο την μαχη του goku-pikolo(oxi ton jr.)μεχρι καπου την μαχη με τον bou bou...ειναι ολα απο τον αντ1 με ελληνικο ηχο...σκεφτομουν να τα κανω σε dvd αλλα δισκολα θα τα καταφερω...τωρα δεν ξερω το αναφερω γιατι δισκολα βρισκει κανεισ κατι με ελληνικο ηχο..το μεγαλο προβλιμα ειναι οτι ειναι σε βιντεοκασετες και θελει ψαξιμο να τα δεις με την σιρα(+λειπουν κατι επισοδια) οποτε αν θελει κανεις να προτινει κατι ας την ριξει την ιδεα...
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 32
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 16, 2007 11:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω και εγώ βιντεοκασέτες σχεδόν με όλα τα επεισόδια του Dragonball Z.Για να τις περάσω στον υπολογιστή αγόρασα το DVD MAKER USB2.O(δεν κάνω διαφήμιση Razz ) της KWORLD.Περνάνε σε σχετικά καλή ποιότητα αλλά το μέγεθος είναι κάπως μεγάλο.Κάθε επεισόδιο χωρίς το τραγούδι και την περίληψη του προηγούμενου επεισοδίου πιάνει 240-280MB(με ανάλυση 640χ480 και Audio: PCM 32000Hz stereo 1024Kbps).Ελπίζω να σε βοήθησα. Thumbs UP
_________________
Ντοναλντ:"Θ΄αφήσω τον κόσμο να συνεχίσει όπως είναι! Δε θα πάρω τίποτα από κανένα! Θα τους αφήσω τα χωράφια τους, τις πετρελαιοπηγές τους, τα χρυσoρυχεία τους..."
Λαδοπόντικας:"Μα, κύριε,εσείς τότε τι θ'αποκτήσετε;"
Ντόναλντ:"Α-ΧΑ! Θ'αποκτήσω τον ΑΕΡΑ! Το μόνο πράγμα που κανείς δεν μπορεί να στερηθεί!"
Η ΧΡΥΣΗ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΚΑΡΛ ΜΠΑΡΚΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 511
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2007 2:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως πολυ σωστα ειπατε τα μεταγλωτισμενα εχουν ζητηση οποτε οπως και να εχει τα θελουμε Twisted Evil
βασικα καλο ειναι οταν τα μεταφερετε σε dvd να εχει και το τραγουδι της αρχης (αναφερομαι σε σενα Piccolo Junior)
απο εκει και περα δεν μας πολυνοιαζει το μεγεθος ας ειναι και 300 mb
PhantoM47 ελπιζω να βρεις γρηγορα ακρη και να μας εφοδιασεις με τα dragonball......οτι βοηθεια χρειαζεσαι ζητησε την απο το φορουμ
περιμενουμε με ανυπομονησια Thumbs UP
_________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 17 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 34
Τοποθεσία: Sallonika

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2007 9:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω παιδια...θα κανω οτι μπορω Wink ..
Piccolo Junior οταν τα κανω σε δνδ ενδιαφερεσε να κανουμε μια αλησιδα?
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 32
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2007 11:28 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βεβαίως και ενδιαφέρομαι να κάνουμε μια αλυσίδα Φάντομ!Εγώ από τον ΑΝΤ1 έχω γράψει μόνο όλα τα Dragonball Z,εκτός από καμιά δεκαριά επεισόδια το πολύ.Vouk,όσο αφορά το τραγούδι της αρχής,δεν έχω πρόβλημα να το βάλω αλλά στα επεισόδια από τον ΑΝΤ1 το τραγούδι έχει μόνο την μουσική και καθόλου λόγια Thumb Down .Αν γινόταν με κάποιο τρόπο να βρούμε τις γιαπωνέζικες εισαγωγές και να τις ενσωματώσουμε μεταφρασμένες στα επεισόδια θα ήταν πιστεύω καλύτερο αλλά δεν ξέρω αν θα ήταν και εφικτό Crying or Very sad Πάντως,Φάντομ αν ενώναμε το υλικό μας πιστεύω ότι θα φτιάχναμε μια αξιόλογη αλυσίδα!Αλλά από ότι γνωρίζω υπεύθυνοι για το υλικό στο Φόρουμ είναι τα ιδρυτικά στελέχη...Άρα χωρίς την συγκατάθεση τους δεν νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να τα ανεβάσουμε στο Φόρουμ Crying or Very sad
_________________
Ντοναλντ:"Θ΄αφήσω τον κόσμο να συνεχίσει όπως είναι! Δε θα πάρω τίποτα από κανένα! Θα τους αφήσω τα χωράφια τους, τις πετρελαιοπηγές τους, τα χρυσoρυχεία τους..."
Λαδοπόντικας:"Μα, κύριε,εσείς τότε τι θ'αποκτήσετε;"
Ντόναλντ:"Α-ΧΑ! Θ'αποκτήσω τον ΑΕΡΑ! Το μόνο πράγμα που κανείς δεν μπορεί να στερηθεί!"
Η ΧΡΥΣΗ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΚΑΡΛ ΜΠΑΡΚΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 271
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2007 2:21 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Piccolo Junior έγραψε:
Αν γινόταν με κάποιο τρόπο να βρούμε τις γιαπωνέζικες εισαγωγές και να τις ενσωματώσουμε μεταφρασμένες στα επεισόδια θα ήταν πιστεύω καλύτερο αλλά δεν ξέρω αν θα ήταν και εφικτό Crying or Very sad


Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το συγκεκριμένο μάλλον χλωμό (έως αδύνατο να συμβεί). Κυρίως γιατί αν βρεις την γιαπωνέζικη εισαγωγή θα είναι σε 23,96 fps ή 29,97 ενώ τα βιντεάκια που θα έχεις φτιάξει εσύ θα είναι με 25 fps.

Piccolo Junior έγραψε:
Πάντως,Φάντομ αν ενώναμε το υλικό μας πιστεύω ότι θα φτιάχναμε μια αξιόλογη αλυσίδα!Αλλά από ότι γνωρίζω υπεύθυνοι για το υλικό στο Φόρουμ είναι τα ιδρυτικά στελέχη...Άρα χωρίς την συγκατάθεση τους δεν νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να τα ανεβάσουμε στο Φόρουμ Crying or Very sad


Οι αλυσίδες δεν ελέγχονται από την Animeclipse. Απλά δεν μπαίνουν στον tracker αρχεία που δεν έχουν ιαπωνικό ήχο. Αλυσίδα μπορείτε να κάνετε και πιστεύω θα έχει μεγάλη συμμετοχή. Wink (Συμπεριλαμβανομένου κι εμού Embarassed )
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2007 6:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Piccolo Junior έγραψε:
Έχω και εγώ βιντεοκασέτες σχεδόν με όλα τα επεισόδια του Dragonball Z.Για να τις περάσω στον υπολογιστή αγόρασα το DVD MAKER USB2.O(δεν κάνω διαφήμιση Razz ) της KWORLD.Περνάνε σε σχετικά καλή ποιότητα αλλά το μέγεθος είναι κάπως μεγάλο.Κάθε επεισόδιο χωρίς το τραγούδι και την περίληψη του προηγούμενου επεισοδίου πιάνει 240-280MB(με ανάλυση 640χ480 και Audio: PCM 32000Hz stereo 1024Kbps).Ελπίζω να σε βοήθησα. Thumbs UP


ολα ωραια και καλα αλλα δεν λεσ τι τραβιξα για να συνδεσω και να αναγνωρισει ο υπολογιστης σου και το προγραμμα αλλα και τα καλωδια οπου τα χρωματα συνδεσης τα ειχαν λαθος...επιπλεον το βιντεο μου και τα ματια σου 14 σε εφαγα Twisted Evil

στο θεμα μας ομως για αυτο το θεμα εχο σκοπο να μιλησω με τον left64vegeta μπας και γινεται τπτ αλλα τις τελευταιες μερες εχει εξαφανισθει το ατομο απο προσωπου γης!!!!

LEFT POY EISAIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! Razz οποτε υπομονη και γιαννη γραφε γραφεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 34
Τοποθεσία: Sallonika

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 10:03 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Piccolo Junior έγραψε:
Βεβαίως και ενδιαφέρομαι να κάνουμε μια αλυσίδα Φάντομ!Εγώ από τον ΑΝΤ1 έχω γράψει μόνο όλα τα Dragonball Z,εκτός από καμιά δεκαριά επεισόδια το πολύ.Vouk,όσο αφορά το τραγούδι της αρχής,δεν έχω πρόβλημα να το βάλω αλλά στα επεισόδια από τον ΑΝΤ1 το τραγούδι έχει μόνο την μουσική και καθόλου λόγια Thumb Down .Αν γινόταν με κάποιο τρόπο να βρούμε τις γιαπωνέζικες εισαγωγές και να τις ενσωματώσουμε μεταφρασμένες στα επεισόδια θα ήταν πιστεύω καλύτερο αλλά δεν ξέρω αν θα ήταν και εφικτό Crying or Very sad Πάντως,Φάντομ αν ενώναμε το υλικό μας πιστεύω ότι θα φτιάχναμε μια αξιόλογη αλυσίδα!Αλλά από ότι γνωρίζω υπεύθυνοι για το υλικό στο Φόρουμ είναι τα ιδρυτικά στελέχη...Άρα χωρίς την συγκατάθεση τους δεν νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να τα ανεβάσουμε στο Φόρουμ Crying or Very sad


το Ζ ε? χμμ εγω εχω και μερικα απο το κανονικο οποτε αν τα ενοσουμε κατι θα γινει.... Thumbs UP τωρα το προβλιμα ειναι να καταφερω να τα περασω σε δνδ...να κανω μια ερωτιση: απο απλο βιντεο αν το σινδεσω στον υπολογιστη μπορω να γραψω μεσα του υπολογιστη με καπιο προγραμα???
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 12:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PhantoM47 έγραψε:
Piccolo Junior έγραψε:
Βεβαίως και ενδιαφέρομαι να κάνουμε μια αλυσίδα Φάντομ!Εγώ από τον ΑΝΤ1 έχω γράψει μόνο όλα τα Dragonball Z,εκτός από καμιά δεκαριά επεισόδια το πολύ.Vouk,όσο αφορά το τραγούδι της αρχής,δεν έχω πρόβλημα να το βάλω αλλά στα επεισόδια από τον ΑΝΤ1 το τραγούδι έχει μόνο την μουσική και καθόλου λόγια Thumb Down .Αν γινόταν με κάποιο τρόπο να βρούμε τις γιαπωνέζικες εισαγωγές και να τις ενσωματώσουμε μεταφρασμένες στα επεισόδια θα ήταν πιστεύω καλύτερο αλλά δεν ξέρω αν θα ήταν και εφικτό Crying or Very sad Πάντως,Φάντομ αν ενώναμε το υλικό μας πιστεύω ότι θα φτιάχναμε μια αξιόλογη αλυσίδα!Αλλά από ότι γνωρίζω υπεύθυνοι για το υλικό στο Φόρουμ είναι τα ιδρυτικά στελέχη...Άρα χωρίς την συγκατάθεση τους δεν νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να τα ανεβάσουμε στο Φόρουμ Crying or Very sad


το Ζ ε? χμμ εγω εχω και μερικα απο το κανονικο οποτε αν τα ενοσουμε κατι θα γινει.... Thumbs UP τωρα το προβλιμα ειναι να καταφερω να τα περασω σε δνδ...να κανω μια ερωτιση: απο απλο βιντεο αν το σινδεσω στον υπολογιστη μπορω να γραψω μεσα του υπολογιστη με καπιο προγραμα???




ναι δεν νομιζω να χεις προβλημα εκτος και αν ειναι παλιο,του γιαννη α.κ.α piccolo junior ας πουμε ειναι του 88 και δεν γινοταν και εφερα το δικο μου που ηταν του 2000 ωστε να τοκανει αυτο... το προγραμα που λες ειναι το το PVR-PLUS αλλα και να το βρεις χωρις τα καλωδια ειναι αχρηστο δεν θα γινει η δουλεια σου... και τα καλωδια το δινουν αυτο το προγραμμα οποτε ασκοπο να το ψαξεις...τωρα για τα dragonball oολο και καπου θα τα τσιμπησουμε ευτυχωσ στην περιοχη μας το γραφαν πολυ Thumb 2 Up και τα επ που λειπουν απο το ζ θα τα συμπληρωσω εγω!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 32
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 3:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο DEVIL MANSON είπε ότι το γράφαν πολλά άτομα στην περιοχή μας και θα βρούμε τα επεισόδια που μας λείπουν Mad Ναι,μεν αλλά υπάρχουν και κάποια επεισόδια που λόγω του βίντεου μου που ήταν παλιό δεν γράφτηκαν πολύ καλά.Αν και είναι λίγα αυτά τα επεισόδια,καλό θα ήταν να τα βρίσκαμε σε καλή ποιότητα για να είναι πιο ολοκληρωμένη η αλυσίδα. Θα κοιτάξουμε με τον Μanson να τα βρούμε αυτά και θα ενημερώσουμε και εσένα Φάντομ για να δούμε αν χρειαστεί να συμπληρώσεις τα dragonball Z με το δικό σου υλικό. Thumbs UP
_________________
Ντοναλντ:"Θ΄αφήσω τον κόσμο να συνεχίσει όπως είναι! Δε θα πάρω τίποτα από κανένα! Θα τους αφήσω τα χωράφια τους, τις πετρελαιοπηγές τους, τα χρυσoρυχεία τους..."
Λαδοπόντικας:"Μα, κύριε,εσείς τότε τι θ'αποκτήσετε;"
Ντόναλντ:"Α-ΧΑ! Θ'αποκτήσω τον ΑΕΡΑ! Το μόνο πράγμα που κανείς δεν μπορεί να στερηθεί!"
Η ΧΡΥΣΗ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΚΑΡΛ ΜΠΑΡΚΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 511
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 5:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PhantoM47 έγραψε:
το Ζ ε? χμμ εγω εχω και μερικα απο το κανονικο οποτε αν τα ενοσουμε κατι θα γινει.... Thumbs UP τωρα το προβλιμα ειναι να καταφερω να τα περασω σε δνδ...να κανω μια ερωτιση: απο απλο βιντεο αν το σινδεσω στον υπολογιστη μπορω να γραψω μεσα του υπολογιστη με καπιο προγραμα???

βασικα ειναι ευκολη διαδικασια (αν και δεν το εχω πολυψαξει γιατι δεν μου χρειαστηκε μεχρι τωρα....)απλα ρωτα στο τοπικ με τις ερωτησεις για να σου δωσουν πληροφοριες τα παιδια που ξερουν Thumbs UP
αντε ανυπομονουμε να γινει αυτη η αλυσιδα και χαλαρα βαλε με μεσα χωρις καν να με ρωτησεις Razz
_________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 8:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω όλο το Buu Saga σε 6 βιντεοκασέτες (ίσως να λείπουν 2-3 επεισόδεια). Τα έχω περάσει σε DVD. Τα ελληνικά DBZ γενικά κυκλοφορούν επειδή τα έγραφαν αρκετά άτομα.

Το θέμα όμως είναι πως η μεταγλώτιση που έγινε στο DBZ είναι ΑΘΛΙΑ με όλη τη σημασία της λέξης. Χωρίς να έχω δει καν anime στα γιαπωνέζικα, δεν μπορούσα καλά καλά να το παρακολουθήσω, επειδή το ελληνικό dub είναι επεικώς απαράδεκτο Thumb Down Τώρα που το έχω δει με τις original φωνές, οι ελληνικές μου φαίνονται ακόμα πιο άσχημες.

Από την στιγμή που τα DBZ κυκλοφορούν, και μπορούν να βρεθούν πολύ εύκολα με τέλεια ποιότητα στα γιαπωνέζικα, δεν βρίκω τον λόγο να ασχοληθεί πολύ κάποιος με το θέμα

Το πρώτο Dragonball (όχι το Ζ) είναι αυτό που αξίζει να βρούμε (με ελληνικό audio πάντα, μιας και στα Jap κυκλοφορούν ήδη στο internet) , αλλά είναι πολύ δυσεύετο επειδή λίγοι έβλεπαν την σειρά από την αρχή της. Πόσο μάλλον να την έγραφαν κιόλλας
Οι φωνές ήταν πολύ πιο πετυχημένες και ταιριαστές με τους χαρακτήρες. Επίσης τα ονόματα των επιθέσεων και των χαρακτήρων ήταν μεταλγωτισμένα σωστά. Όχι σαν το DBZ που ο Βετζεταγκόκου (Vejiito) έκανε Παταμπούμ (Bing-Bang Attack) Thumb Down Mad RTFM Evil or Very Mad Ranting Ranting :wallbash: suicide

Βέβαια ούτε το πρώτο Dragonball την γλίτωσε, μιας και προς το τέλος της σειράς άλλαξε το studio μεταγλωτισμού. Πάντως το μεγαλύτερο μέρος του είναι πολύ αξιόλογο στα ελληνικά
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Phantom Duck στις Κυρ Μάρ 18, 2007 11:48 pm, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2007 9:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω τα μισά περίπου DBZ σε VHS από Ant1 και DeΑgοstini... Βέβαια από Ant1 ότι έγραψα, λόγω της συσκευής έχει γραφτεί ένα μικρό "τρέμολο" στον ήχο, (πιθανόν λόγω ground loop).

Από τα δυσεύρετα Dragonball έχω κάπου 8-9 επεισόδια, από την δεύτερη μάχη Son Goku vs Tao Pai Pai και μετά (μάχη στην κεντρική βάση Red Ribbon). Στον ήχο συμβαίνει το ίδιο με τα DBZ.

Δεδομένου ότι πολλοί έχουν αλληλοκαλυπτόμενα επεισόδια, δηλαδή ο ένας μπορεί να συμπληρώσει ότι λείπει από κάποιον άλλο, και δεδομένου ότι βγαίνει Dragonball Z Remastered , ίσως θα μπορούσε να οργανωθεί ένα καλό ελληνικό dubbing...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 28 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 340


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 31, 2007 9:56 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω εχω επεισοδια σε vhs...αλλα αν χρειαστει τα περναω σε dvd...πρεπει να γινει κατι με αυτη την αλυσιδα Thumb 2 Up
_________________


Devil May Cry
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 511
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 11, 2007 8:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια απο οτι βλεπω θεληση υπαρχει.....το μονο που χρειαζετε ειναι να συνεννοηθειτε εσεις (οι 5-6 που τα εχετε) να δειτε ποια επισοδεια εχετε,και να ξεκινησει η αλυσιδα..θα ειναι κριμα παντως να μην γινει...αντε αντε vamos παιδια Thumb 2 Up
_________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Αυτή η ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε, να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποιο Θέμα σ' αυτή     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Dragonball GT (DROPPED) Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01641 seconds with 5 queries