Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fan Art

AMV (Anime Music Video) Colletion Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Χλοερός


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 7:30 pm
Τίτλος: AMV (Anime Music Video) Colletion
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlSom στις Τετ Μάι 09, 2007 11:10 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 10:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλή ιδέα να είναι μαζεμένα. Thumbs UP Σχόλια έχω ήδη κάνει στα προηγούμενα thread.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Χλοερός


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 12:13 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Στο δικό μου δεν έκανες! :P Χεχεχε.. (Αν κ δεν υπάρχει πια το θέμα που είχα φτιάξει Cool )

Άκυρο..Δεν θυμόμουν το post σου.. Embarassed
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Αθήνα



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 1:13 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή η ιδέα σου! Thumbs UP
Λοιπόν στο δικό μου βάζω 10 clapping
στου Cougar βάζω τγια(3) Whip
στου AlSom βάζω τγια(3) Whip
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Tongue Tongue Tongue
Whistling Whistling Whistling
Λοιπόν σε αυτό το σημείο που έγραφα το παρόν post μου έβγαλαν μπλε οθόνη τα xp professional!!! Δεν άντεξαν την κακία μου? Vava Sorry
Στο σοβαρό κομμάτι του post μου τώρα έχω να πω πως ο cougar έχει κάνει καταπληκτική δουλειά και του έχω ζητήσει μάλιστα και συμβουλές Thumb 2 Up
Ο AlSom για πρώτη δουλειά πιστεύω τα πήγε καλά. Σε κάποια σημεία έδειχνε κάτι καλό που ταίριαζε με το τραγούδι αλλά λόγω του ήρεμου ρυθμού του τραγουδιού κάποιες άλλες σκηνές έμοιαζαν κουραστικές και τραβηγμένες περισσότερο από όσο θα έπρεπε για να γεμίσουν το μεγάλο σε διάρκεια τραγούδι. Πάντως να δοκιμάσεις με κάποιο ποιο γρήγορο τραγούδι και θα δεις ότι θα τα πας καλύτερα Thumbs UP
_________________
My AMV

''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.''
Το Σιλμαρίλλιον
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Χλοερός


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 27, 2007 1:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanx για τα σχόλια! Βασικά ήθελα καιρό να φτιάξω το amv με αυτό το τραγούδι αλλά δεν ήξερα ούτε κόψε-ράψε να κάνω στο premiere..Και προκειμένου να δουλέψω windows movie maker το είχα αφήσει στην άκρη. Όμως βρέθηκε ο cougar (μεγάλη η χάρη του - βοήθειά μας - αμήν) να μου πει κάποια βασικά..(Εξ ού και το thanxgiving στο τέλος!).
Τώρα σκέφτομαι να κάνω ένα με mortal kombat και ένα με ένα ελληνικό hiphop κομμάτι.. Naruto εννοείται και τα δύο. Όσον για το ελληνικό, ταιριάζει πάάάάρα πολύ σε στίχους...Sifu versus - Sifu versus εναντίον bobby dega λέγεται (ή αλλιώς doppelanger) για όσους ξέρουν happy Αναμείνατε στο ακουστικό σας Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 51
Τοποθεσία: Athens Byron

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 09, 2007 3:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να και το πρώτο δικό μου
http://www.youtube.com/watch?v=MWI_QoMr8ME


Οι γνώσεις μου πάνω σε επεξεργασία εικόνας και video δεν είναι καλές και το έφτιαξα με windows movie maker.Μη διστάσετε να πείτε αυτό που πραγματικά νιώθετε όταν το βλέπετε.Η αλήθεια θα με κάνει καλύτερο. Thumbs UP
anime:hajime no ippo
music :kryptonite
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Χλοερός


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 09, 2007 9:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poly kalo gia prwti prospatheia.. Egw apo amv pou exw dei k apo posts pou exw diavasei mporw apla na sou pw sygkentrwmena kapoia xaraktiristika pou "prepei" (eisagwgika giati o kathenas kanei afto pou tou vgainei) na exei to amv.
1. Psakse gia RAWS (video xwris tous ypotitlous). Einai kalytero na exei mono eikona gia na asxoleitai o allos kathara me to pws exeis pleksei to senario k oxi me to na diavazei ti grafei. Ase pou einai k kalytero sto mati..

2. Oi allages skinwn einai kalo na ginontai se sygkekrimena simeia tou kommatiou. Dld se mia mpota, se ena snare (tampouro) einai poly kali epilogi...An einai sti mesi psiloxanei ston tomea tou feeling pou sou perna to kommati...Fantasou px (elpizw na to exeis akousei) sto kommati tou Mortal Kombat ekei pou fwnazei o typos MOOOORTAAAALL KOOOMBAAAT kai amesws meta skaei to lead me mia mpota na deis mia mpounia. Den tha einai polyyy kalytero apo to na tin evaze sto Ko-mbat?

3. Afto den einai sta prepei, alla egw koitaksa na epileksw kommati pou na tairiazei ligaki k me to story tou anime..An katafereis k valeis kommati se anime asxetou thematos eisai poly magkas. Px sto Unforgiven evala unforgiven to Naruto, ekei pou leei "They dedicate their lives to running all of his" evala mia skini pou ton snobaroun ola ta paidia... An omws evaza to idio tragoudi sto Elfen Lied de tha ekane tosi aisthisi..
GKEGKE???? :P pou leei k stin tainia! :P

Afta..Pantws to video itan arketa kalo k mou arese k i epilogi anime..Tha koitaksw na to vrw giati den exw dei anime me paromoio thema. Mpravo kai pali! Keep up the good work! happy
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 51
Τοποθεσία: Athens Byron

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 09, 2007 10:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wow that's a real comment..thanx για τις παρατηρήσεις .Το επόμενο θα είναι καλύτερο
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Χλοερός


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 09, 2007 11:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Makari..Oxi makari na einai kalytero...Kyriws makari na yparxei k epomeno! Giati? O Spielberg einai kalyteros? Aftos re vazeis tous ithopoious na kanoun toumpes k genika na kanoun o,ti thelei. Emeis tous pairnoume OPWS EINAI kai tous dinoume xrwma k yfos! happy
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάι 11, 2007 9:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=NtV4xtZgBKc
Δεν το έφτιαξα εγώ, αλλά μου φάνηκε ωραίο... (sorry άμα είμαι off topic)
Anime: Naruto
Song: What Have You Done - Within Temptation[/url]
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 51
Τοποθεσία: Athens Byron

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 03, 2007 1:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=GS-UQ5FR2cY

2nd amv
anime:Sexy Commando
music :Pretty Fly (For A White Guy)-Offspring
Δεν είχα net για αρκετό καιρό και δεν το χα κάνει upload.Σήμερα που έβαλα net έβαλα και το video
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 77
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 21, 2007 10:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=7cjk37I8Qaw
Final Fantasy 7 (Story)

video: Final fantasy 7 game video + FF7 last order
music: Born to be wild, Hurricane 2000, Barber's Adagio for string

Το συγκεκριμένο έγινε για το παιχνίδι ff7 σε ενα διαγωνισμό amv's του final fantasy fan club του Anime Eden.

Ελπίζω να σας αρέσει..... big smile
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 77
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 01, 2007 6:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχάς καλό μήνα και πολλούς χαιρετισμούς σε όλους τους Ανιμκλιπσiτες και Ανιμκλιπσiτισες. Ήρθε στα χέρια μου ένα Amv το οποίο διαρκεί 1 ώρα και εκτός από καλή μουσική κατ'εμε παρουσιάζει και εγώ δεν ξέρω πόσα animes τόσο παλιά όσο και νέα.

Πραγματικά αξίζει....!!!!!!!!!!!!!!Thumb 2 Up

Υπάρχει η δυνατότητα να ανέβει με κάποιο τρόπο στο site του Animeclipse! Embarassed

Το Amv καλείται AniMix Project.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 01, 2007 7:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στον τράκερ του site ανεβαίνουν ΜΟΝΟ project της ομάδας με μοναδική εξαίρεση το OST του Plawress Sanshiro, καθώς δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού (τουλάχιστον δεν υπήρχε Razz) και κολλούσε με το σχετικό project.

Μπορείς να το ανεβάσεις βέβαια στο gamato.info όπως κάνουν και άλλα μέλη για αντίστοιες δουλειές, και να μας ποστάρεις το σχετικό λινκ!
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 77
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 01, 2007 7:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω gpower!!!! Yahooooo
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fan Art Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01834 seconds with 5 queries