Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy

Μεταγλωττισμένα Επεισόδια Candy Candy Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 25 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 25, 2007 5:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και απο μενα!
Σας ανακάλυψα μεσω μιας άλλης μου παιδικής λατρείας, του παραμυθά μας μα δυστυχως και εγώ με τη σειρά μου είχα πρόβλημα να κατεβάσω επεισοδιακι ελληνικο απο το rapid share και εμεινα με μιση χαρα! γινεται καποιος απο εσας να ξανακανει χρηση του rapid share? γνωριζω πως ειναι για περιορισμενο χρονο να μενει εκει ενα αρχειο αλλα αν ειναι ευκολο εστω σε καποιον αλλον που έκανε download τα ελληνικα επεισοδια να μας τα ανεβασει εκει...το καταθετω ως πρόταση/εκκληση/παρακληση/ευχή/προσδοκία....το πιασατε το νοημα ετσι? Embarassed ελπιζω καποιος απο εσας να τα καταφερει!

φιλια και σας ευχαριστω εκ των προτερων

_________________
candy rulez
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 19 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 20, 2007 9:50 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω λογαριασμο στο rapidshare αν δεν εχουν προβλημα οι mod και αυτοι που καναν την μεταφραση, μπορω να κανω upload στο rapidshare αφου κατεβασω και τα 21 επεισοδια. (λιγη υπομονη μεχρι να τα ανεβασω αφου παρω τις σχετικες αδειες)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 19 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 20, 2007 10:06 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο οτι ειδα ειναι με ελληνικους υποτιτλους και οχι στα ελληνικα αν θελετε να το ανεβασω στο rapidshare στειλτε pm
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 25 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 1
Τοποθεσία: Χανια

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 31, 2007 1:40 pm
Τίτλος: γειααα
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω για αυτοοοοοοοο!!!
εχς και επεισοδεια νταρτακαν για οποιον ενδιαφερεταιιιιιιι!!!θα τα ανεβασω σε λιγες μερες!!!

φιλιααα Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 1:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pitdim :

1. Δεν υπάρχει λόγος να ανεβάσεις τα επεισόδια σε rapidshare, έχουμε στήσει ολόκληρο Tracker και σύστημα torrents για να κάνουμε εύκολο τον διαμοιρασμό των αρχείων.

2. Η maya έκανε post στις 25/2/2007, δηλαδή 3 μήνες πριν την απάντησή σου. Πολύ πιθανό να έχει βρει ήδη αυτό που ψάχνει.

3. Η maya απ' ότι κατάλαβα ζήτησε αυτό που δεν έχουμε εμείς εδώ, δηλαδή την μεταγλωττισμένη και όχι την υποτιτλισμένη έκδοση.

4. Συζητείται και βρίσκεται σε εξέλιξη στο εγγύς μέλλον να φιλοξενηθούν και εδώ τα μεταγλωττισμένα επεισόδια.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 11:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EXW NEA!!!

K ofeilw na sas enhmerwsw...

Sto thegreekz.com anevazoun ola ta epeisodia ths Kanty ta metaglwtismena
kai ta 115!!!

Elpizw na mhn ta parathsoun ta paidia...axi3ei n pate mia episkepsh sto site pantws na deite k egw shmera eida to post pou ekanan..

)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 07, 2007 1:09 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε???!! Shocked



edit: καλά, πάρτε τα flv, τζάμπα φωνάζω τόσο καιρό... άντε ***** που έχει ο κόσμος να το παίξει uploader

προς διαχείρηση: συγγνώμη, θεωρήσαμε πρέπον να ασχολούμαστε και με την υπόλοιπη ζωή μας γι' αυτό και οι αργοί ρυθμοί... μάλλον πρέπει να γκαζώσουμε λίγο

(έχω εκνευριστεί τώρα... φανταστείτε πως ο τύπος που τα ανέβασε μας είχε στείλει ευχαριστήρια pm και ότι τα γράφει για την αδερφή του, και για τα φιλόδοξα σχέδιά του, ούτε κουβέντα... δεν ξέρω, εγώ πάντως θα ενημέρωνα τον ενδιαφερόμενο Thumb Down Thumb Down Thumb Down )
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 23
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 3:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο thegreekz.com δε μπορείς να γραφτείς απ'οτι βλέπω εκτός αν έχεις πρόσκληση. Sad είναι σίγουρο ότι έχουν βρεθεί και τα 115 και τα ανεβάζουν; Γιατί μου φαίνεται λίγο απίθανο!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 5:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw pragmatika dn phra xampari giati ta phres candicted?

Pragmatika omws dn phra xampari...dld apla to eida egw k eipa n to pw se osous endiaferontai?

Yparxei kapoia maimoudia dld sth mesh?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 7:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, εγώ τα βρήκα τα επεισόδια στο Youtub# και είπα, αφού μου το ζήτησαν περικα παιδιά από το φόρουμ (το thegre@k#) να τους τα δώσω...

Δεν καταλαβαίνω, γιατί αρπαχτήκατε... εγώ στο τόπικ είπα, από που τα πήρα, και επειδή μου έκανε παρατήρηση το κορίτσι που τα ανεβάζει στο Youtub$, μιλήσαμε και μου είπε ότι σε λίγο, θα τα ανεβάσει η ίδια στο Rapidsh@re, σε καλύτερη ποιότητα...

Δεν καταλαβαίνω, γιατί πρέπει να μαλώνουμε... εγώ είπα μάλιστα στο κορίτσι, πως αν επιθυμεί να διαγράψω το topic από το thegre@k#, εγώ θα το κάνω...

+ Αυτό που είπα για την αδερφή μου δεν είναι ψέμα... είναι 24 χρονών, και μεγάλωσε με την Candy όπως πολλοί από σας... Είχε μάλιστα και 3 επεισόδια, γραμμένα σε VHS, και είμαι πρόθυμος, αν τα παιδιά που ανεβάζουν στο Youtyb# τη σειρά θέλουν... να μου πουν ένα τρόπο για να τους τα δώσω... (δηλαδή όντως υπάρχει η αδερφή μου, και μάλιστα έχω γράψει 8 DVD's με τα 26 επεισόδια της Candy για δώρο γενεθλίων)

Εγώ το μόνο, λάθος που έκανα, ήταν ότι δεν ενημέρωσα το team του Υoutuv# ότι θα έδινα τη σειρά στο thegre@k$... και γι' αυτό ζήτησα συγγνώμη, και από τι κατάλαβα και τους ευνομονώ πολύ, με συγχώρεσαν...

Αυτά λοιπόν... πάντως και για μένα, είναι κούραση να ανεβάζω τα επεισόδια στο Rapidshare, καθώς είμαι ακόμα μαθητής κι δίνω και εξετάσεις Γυμνασίου...

Φυσικά, το πιο δύσκολο έργο, το έχουν τα παιδιά στο Youtub$... Πραγματικά αξίζουν ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!! (όλη Ελλάδα τους χρωστάει)

Επίσης, φίλε TeSoNi σου έστειλα pm, στο Thegre@k$....

Τέλος, να πω ότι η προσπάθεια του φόρουμ εδώ είναι πάρα πολύ καλή (δυστυχώς όμως, εγώ δεν μπορώ να κατεβάσω από torrent$ γιατί έχει πρόβλημα ο router & το firewall)

Πάντως, είναι πολύ καλό που υπάρχει ένα φόρουμ που ασχολείται αποκλειστικά με Anime!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 7:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά παρακαλώ, ας μην το σκαλίζουμε τόσες μέρες μετά
το θέμα μεταξύ candyingreek και potterouli έχει ας πούμε λυθεί

θα ξαναπώ για χιλιοστή φορά πως δεν υπάρχει καμιά απάτη πίσω από αυτό, υπάρχουν τα επεισόδια και θα ανεβούν σε μορφή vhs rip σύντομα
και αν περιμένετε λίγο, θα τα πάρετε

όσοι βιάζεστε, ας πάει να αποθηκεύσει τα videos απευθείας από το youtube ή ας κατεβάσει στο thegreekz που είναι της ίδιας κακής ποιότητας και έχουν μετατραπεί σε mpeg

και παρακαλώ αφού κάνετε τον κόπο και περνάτε από όλους αυτούς τους ιστότοπους, κάντε τον κόπο να διαβάζετε τις ανακοινώσεις ή τα προηγούμeνα posts

ευχαριστώ
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 09, 2007 8:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ξέρω αυτό που λες (δηλαδή ότι θα κυκλοφορήσει σύντομα η VHS rip (και είμαστε όλοι πολύ χαρούμενοι που θα έχουμε καλύτερη ποιότητα, από αυτήν του Youtub#) big smile

Μάλιστα, ότι μου έχουν πει τα παιδιά στο Youtub#, το έχω επισημάνει στο τόπικ... Επιπλέον, σίγουρα δεν υπάρχει κάποια έχθρα... απλώς εγώ έκανα ένα τραγικό λάθος (αλλά τέλος καλό, όλα καλά) Thumbs UP

Επίσης, είναι γνωστό ότι η ποιότητα που προσφέρεται στο τόπικ (του thegre@k$) είναι ίδια με του Youtub$ (απλώς έκανα μια μετατροπή, από *flv ---> *wmv, χωρίς να αλλοιωθεί και άλλο η ποιότητα)...

Εννοείται ότι έχω διαβάσει προηγούμενα ποστς... αλλά δεν είχα καταλάβει ότι προσφερθεί καλύτερη ποιότητα από αυτή του Youtub#....

Τέσπα... ανυπομονούμε να έρθει η VHS ποιότητα, δηλαδή το *avi που θα κυκλοφορήσει... (άντε να προλάβω και τα γενέθλια της αδερφής μου) Rolling Eyes

Καληνύχτα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 286
Τοποθεσία: Thessaloniki




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 11, 2007 10:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δεν κατάλαβα χρηστό...
πως θα γίνει να τα αποκτήσω και εγώ αυτά τα επεισόδια?
άδικα είαμι στην ομάδα?
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 12, 2007 1:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re paidia n pw kati..giati polys kosmos exei asxolh8ei me to 8ema Kanty...kai vriste me koroidepste me k oti goustarete peite...

ALLAAAAAA....to gegonos oti tosos kosmos kanei prospa8eia n anevasei ta epeisodia twra einai synarpastiko...prin kati xronia dn evriskes oyte ena...

DLD...opws k na xei...na goustaroumeeeeee))))))
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 12, 2007 2:41 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@ Εrisabetsu
βρε συ πριν λίγες μέρες τα λέγαμε στο δωματιάκι...

@TeSoNi
Thumbs UP αυτό πες το σε μερικούς μερικούς που τα έχουν εδώ και καιρό και κυκλοφορούν σε όλο το internet και τα διαφημίζουν, αλλά δεν τα δίνουν πουθενά Thumb Down
τουλάχιστον με τα δικά μας τα κορίτσια ήταν απλώς θέμα χρόνου μέχρι να βρεθούμε.. αμέσως έγινε ό,τι έγινε Worthy
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 4 από 12

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0118 seconds with 5 queries