Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

pokemon 1 season και 2 season στα ελληνικά!!!
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 08 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 68
Τοποθεσία: τερψιθεα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 10:08 am
Τίτλος: pokemon 1 season και 2 season στα ελληνικά!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παδια εχω ολη την πρωτη season ποκεμον στα ελληνικα,τα μαζεψα απο τις εφημεριδες και τα πρωτα επεισοδεια 9 επεισοδεια απο τις κασσετες!!την 2 season την εχει σε dvd ενας φιλος μου(ο gogetasjj4 τον ξερει Wink )και θα τα ανεβασουμε.το προβλημα ειναι αλλο εχουμε την μιση 3 season προς το τέλος και οχι απο την αρχή Crying or Very sad οποιως εχει κάτι να ποσταρει εδω Twisted Evil
_________________
zorro vs hawk eyes mihawk
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 16 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 276
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 12:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E?
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 2:01 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lol...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 5:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά, εφόσον και ο GoGetaSjj4 δεν έχει ιδέα για ποιο πράγμα μιλάς sammy, μήπως το topic αυτό δεν έχει λόγο ύπαρξης;
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 5:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάμε ένα rewind...
1) Έχεις όλα τα επεισόδια pokemon, 1st + 2nd season (μαζί με ένα φίλο σου, ο gogettasjj4 δε νομίζω να παίζει ρόλο κάπου σ' όλο αυτό). Όλα καλά μέχρι εδώ. Τις βιντεοκασσέτες κράτα τες για συλλογή. Αφενός δε νομίζω να έχουν πολλοί τη σήμερον ημέρα 2 vhs players για να κάνουν αντιγραφή, αφετέρου εφόσον τα έχεις ήδη σε dvd, δε σου χρησιμεύουν σε κάτι.
2)Έχεις σκοπό να τα ανεβάσεις. Θα τα ανεβάσεις πού, και πόσα mb είναι κάθε επεισόδιο; Προτεινόμενες λύσεις: www.blue-whitegt.com ή gamato.info (δεδομένου ότι πας για τρελό seedάρισμα, πρέπει να έχεις καλή σύνδεση, και συ και ο φίλος σου για να ξεκινήσετε. Δεν είναι απαραίτητο να τα ανεβάσεις όλα μονομιάς, σε ένα torrent). Για direct download δεν ξέρω να σου πω. Πάντως και κει το upload κάθε επεισοδίου θα πάρει πολύ.
3) Αν πιστεύεις ότι θα πάρει πολύ, πάρα πολύ χρόνο το upload όσων season έχεις , άλλη μια λύση είναι να ξεκινήσεις μια αλυσίδα (πήγαινε στο αντίστοιχο section του φόρουμ, για να δεις παραδείγματα από άλλους).
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 5:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον θέλει να τα ανεβάσει στο forum του ο sammy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 68
Τοποθεσία: τερψιθεα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 7:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:
Πραγματικά, εφόσον και ο GoGetaSjj4 δεν έχει ιδέα για ποιο πράγμα μιλάς sammy, μήπως το topic αυτό δεν έχει λόγο ύπαρξης;

λοιπον ακουσα πολλα και ωρα να εξηγησω κατι,αν ξαναδιαβασεις λεω οτι εχω την μιση 3 season pokemon στα ελληνικα αλλα προς το τελος και ξαναεπαναλαμβανω οποιως δεν το διαβασε οποιως εχει επεισοδεια της 3 season στα ελληνικα να ποσταρει μπας και συνεργαστουμε για να κλεισουμε την 3 season και μετα θα ενβουνε ακομα αγνωστον που θα ανεβουνε παντως θα ενημερωσω Thumb 2 Up
_________________
zorro vs hawk eyes mihawk
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 13 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 45
Τοποθεσία: Αθήνα-Μεσολόγγι

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 8:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού αυτά βρίσκονται πανεύκολα σε όλα τα βιντεκλαμπ, μπας και είναι τσάμπα κόπος να μπεις σε όλη αυτήν τη διαδικασία;

Δλδ έχω βρει στα πιο καμένα κλαμπάδικα φουλ γιουγκι και ποκεμον, ακόμα και αν δεν έχουν κανένα άλλο ανιμοειδές
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 16 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 276
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 9:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακόμα δεν κατάλαβα τι ρολο παιζω εγώ Embarassed
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 08 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 68
Τοποθεσία: τερψιθεα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 9:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

boukaw έγραψε:
Αφού αυτά βρίσκονται πανεύκολα σε όλα τα βιντεκλαμπ, μπας και είναι τσάμπα κόπος να μπεις σε όλη αυτήν τη διαδικασία;

Δλδ έχω βρει στα πιο καμένα κλαμπάδικα φουλ γιουγκι και ποκεμον, ακόμα και αν δεν έχουν κανένα άλλο ανιμοειδές

εγω σε ενα βιντεοκλαμπ βρηκα τα 9 πρωτα επεισοδεια(3 κασσετες)με πολυ ζορι και πολυ ψαξιμο!!αν μπορεις να μου πεις σε πια κλπαμπαδικα εχει τοσσα καλα πραγματα θα ηταν ακομα καλυτερα,ρε εσεις βγαινω off topic τωρα μηπως πηρε το ματι σας την 4 κασσετα digimon(1 season)και τη 5 κασετα???ειδικα την 5 Whistling
_________________
zorro vs hawk eyes mihawk
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 10:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα ψαχνόμαστε για την μόνη ίσως μεγάλη σειρά, των τελευταίων 10 χρόνων, την οποία κανένα fansub group δεν έχει ολοκληρωμένη. Sammy, για ό,τι ψάχνεις ίσως θα ήταν καλύτερο να ρωτήσεις KAI στα ίδια τα περιοδικά ή τις εφημερίδες. Από κει μπορεί να συμπληρώσεις αρκετά κομμάτια που σου λείπουν. Πάντως αν καταφέρεις και μαζέψεις τα 400+ επεισόδια που είναι η σειρά, μόνο συγχαρητήρια θα σου αξίζουν.
Υ.Γ.: @gogettasjj4

_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 68
Τοποθεσία: τερψιθεα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 10:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sugata έγραψε:
Τώρα ψαχνόμαστε για την μόνη ίσως μεγάλη σειρά, των τελευταίων 10 χρόνων, την οποία κανένα fansub group δεν έχει ολοκληρωμένη. Sammy, για ό,τι ψάχνεις ίσως θα ήταν καλύτερο να ρωτήσεις KAI στα ίδια τα περιοδικά ή τις εφημερίδες. Από κει μπορεί να συμπληρώσεις αρκετά κομμάτια που σου λείπουν. Πάντως αν καταφέρεις και μαζέψεις τα 400+ επεισόδια που είναι η σειρά, μόνο συγχαρητήρια θα σου αξίζουν.
Υ.Γ.: @gogettasjj4

sugata θα παρω αυριο τηλεφωνο στη εφημεριδα(εθνοσ)ισως μπορεσουν να μου στειλουν Thumbs UP βγαινω λιγο off topic,πηγα σημερα το μεσημερι στο hondo center κα βρηκα ενα dvd shaman king στα ελληνικα τιτλο ειχε αορατη απειλη και η εταιρια που το ειχε βγαλει ειναι η jetix δυστηχως ειχα 30 ευρω πανω μου και ψωνζα απο μαγαζια και μολις ευτασα στο hondo center ειχα μονο 10 ευρω ενο το dvd εκανε 12 ευρω.ειναι η μεγαλυτερη ατυχια στην ζωη μου αλλα αυριο θα παω να το αγορασω Thumb Down
_________________
zorro vs hawk eyes mihawk
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.02313 seconds with 5 queries