Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ DOWNLOAD Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 48, 49, 50  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 104


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 3:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

escozul έγραψε:
GRaecuS έγραψε:
ρε, να μας τρελάνεις θέλεις? Thumbs UP
πάντως το rapidshare δεν βολεύει, κατεβάζεις ένα επεισόδειο και μετά πρέπει να περιμένεις κανα 30' για να σε αφήσει να κατεβάσεις και το επόμενο.
Πάντως με 384 κατεβάζω πολύ καλά, 30Kb/s


Δεν συμφωνώ με τον φίλο. Το rapid το πληρώνεις 50€ για έναν χρόνο και κατεβάζεις με τρελές ταχύτητες. 50€ τον χρόνο είναι τίποτα. Είναι μισή νύχτα στα μπουζούκια! Έλεος. Και εκτός του οτι κατεβάζεις τρελλά, έχεις και ένα απίστευτο online depository. Η ιδέα μου είνα κάντε οικονομία σε τσιγάρα, βενζίνη ή μεθύσια και πληρώστε rapidshare. Respekt


Ρε παιδιά τι λέτε στον κόσμο; Θα μας τρελάνετε όλους και θα ξεχάσουμε και ότι ξέρουμε....

Λοιπόν κατεβάζεις κάτι από Rapidshare. Σου βάζει περιορισμό, να κατεβάσεις μετά από 1 ώρα....

Κάνεις ένα reboot το router σου, τραβώντας το καλώδιο. Επανασυνδέεσαι, εννοείται ότι έχεις άλλη IP με τη καινούργια σύνδεση.
ʼρα δεν σε "αναγνωρίζει" το rapidshare. Κατεβάζεις το επόμενο αρχείο κανονικά και επαναλαμβάνεις κάθε τόσο τη διαδικασία.

So simple....
Αλλά όποιος θέλει να πληρώσει, ελεύθερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 16 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 40
Τοποθεσία: Χάθηκα μέσα στο Ρινγκ βλέποντας Ippo!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 3:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CCCP έγραψε:
escozul έγραψε:
GRaecuS έγραψε:
ρε, να μας τρελάνεις θέλεις? Thumbs UP
πάντως το rapidshare δεν βολεύει, κατεβάζεις ένα επεισόδειο και μετά πρέπει να περιμένεις κανα 30' για να σε αφήσει να κατεβάσεις και το επόμενο.
Πάντως με 384 κατεβάζω πολύ καλά, 30Kb/s


Δεν συμφωνώ με τον φίλο. Το rapid το πληρώνεις 50€ για έναν χρόνο και κατεβάζεις με τρελές ταχύτητες. 50€ τον χρόνο είναι τίποτα. Είναι μισή νύχτα στα μπουζούκια! Έλεος. Και εκτός του οτι κατεβάζεις τρελλά, έχεις και ένα απίστευτο online depository. Η ιδέα μου είνα κάντε οικονομία σε τσιγάρα, βενζίνη ή μεθύσια και πληρώστε rapidshare. Respekt


Ρε παιδιά τι λέτε στον κόσμο; Θα μας τρελάνετε όλους και θα ξεχάσουμε και ότι ξέρουμε....

Λοιπόν κατεβάζεις κάτι από Rapidshare. Σου βάζει περιορισμό, να κατεβάσεις μετά από 1 ώρα....

Κάνεις ένα reboot το router σου, τραβώντας το καλώδιο. Επανασυνδέεσαι, εννοείται ότι έχεις άλλη IP με τη καινούργια σύνδεση.
ʼρα δεν σε "αναγνωρίζει" το rapidshare. Κατεβάζεις το επόμενο αρχείο κανονικά και επαναλαμβάνεις κάθε τόσο τη διαδικασία.

So simple....
Αλλά όποιος θέλει να πληρώσει, ελεύθερα.....

EEEE Παιδια εγω εχω {{[PREMIUM ACCOUNT]}} και εχω ΞΕαγανακτησει!!!Τι μ@λ@κιες λετε με τα routerακια......????
Φιλικα παντα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 104


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 4:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ μπορεί να τα έχεις τα λεφτά. Άλλοι όμως μπορεί να μην τα έχουν....

Είναι μια λύση για αυτούς που δεν τα έχουν....
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 05 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 123


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 5:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφονώ μπορεις με αυτον τον εύκολο τρόπο να κατεβάζεις απο rapidshare και χωρίς να πληρώσεις (η διαδικασία είναι ενος λεπτου) Thumbs UP Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 6:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sotbilly έγραψε:

EEEE Παιδια εγω εχω {{[PREMIUM ACCOUNT]}} και εχω ΞΕαγανακτησει!!!Τι μ@λ@κιες λετε με τα routerακια......????

Να το χαίρεσαι.
Οι υπόλοιποι θα συνεχίσουμε τις μαλακίες μας...

Sotbilly έγραψε:

Φιλικα παντα Laughing

Πλάκα κάνεις τώρα έτσι? Thumb Down
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 7:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sotbilly έγραψε:
EEEE Παιδια εγω εχω {{[PREMIUM ACCOUNT]}} και εχω ΞΕαγανακτησει!!!Τι μ@λ@κιες λετε με τα routerακια......????
Φιλικα παντα Laughing

Κατά τη γνώμη μου, μ@λ@κί@ είναι να πληρώνεις το rapidshare... Thumb Down


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shiroikage στις Πεμ Μάι 22, 2008 5:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 104


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 21, 2008 7:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:
Sotbilly έγραψε:

EEEE Παιδια εγω εχω {{[PREMIUM ACCOUNT]}} και εχω ΞΕαγανακτησει!!!Τι μ@λ@κιες λετε με τα routerακια......????

Να το χαίρεσαι.
Οι υπόλοιποι θα συνεχίσουμε τις μαλακίες μας...

Sotbilly έγραψε:

Φιλικα παντα Laughing

Πλάκα κάνεις τώρα έτσι? Thumb Down


Madarb, τα σπας! Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 321
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 22, 2008 2:22 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει κανεις τα αρχεια για download απο Rapidshare απο τον Phantom 2000 (η καπως ετσι..) Respekt
_________________
X---Kage Bushin No Jutsu---X

Μολις παρατηρησα οτι εγινα Forum Adict (xaxax)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 20 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 6


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 22, 2008 4:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shiroikage έγραψε:
Κατά τη γνώμη μου, μ@λ@κί@ είναι να πληρώνεις το rapidshare... Thumb Down


Οραίος τρόπος να πεις κάποιον μ@λ@κ@ ε; Αντιθέτως κανείς δεν είπε ότι είναι μ@λ@κι@ να ΜΗΝ πληρώνεις στο rapid.
τέλος πάντων ας μην συνεχίσω με αυτό γιατί θα αρχίσουμε να προσβάλλουμε ο ένας τον άλλο χωρίς να είναι η αρχική μου πρόθεση αυτή. Νομίζω οτι αν διαφωνείς με κάποιον απλά λες οτι διαφωνείς. να λές οτι είναι μ@λ@κί@ αυτό που κάνει δεν χρειάζεται.

Παιδιά κοιτάξτε. εγώ είπα απλά την ειλικρινή μου άποψη. Από το rapid κατεβάζω σε 8αδες τα αρχεία. Μιλάμε να κατεβάζεις χωράφια από το net σε μισή ή μία ώρα. Flasget + rapidshare. Ότι πιο γρήγορο. Επίσης το χρησιμοποιώ και σαν online repository και αποθηκεύω εκεί τόνους από δεδομένα που χρειάζομαι για την δουλειά μου.

Είναι εργαλείο. Και μάλιστα καλό εργαλείο. on off το router είναι και λίγο σπάσιμο γιατί πρεπει να είσαι εκεί και να προσέχεις πότε τελείωσε το πρώτο και πρέπει να βάλεις το επόμενο να κατέβει κ.ο.κ. Είναι ένας τρόπος όμως.

Όσο για το αν έχεις τα λεφτά ... αυτό το ξέρει ο καθένας. Δεν νομίζω όμως οτι αυτοί με τις λιμουζίνες πάνε και αγοράζουν λογαριασμό στο rapid. Μην το λέμε σαν να είναι και μια περιουσία "όποιος έχει τα λεφτά!" για online games, για κινητό, για τσιγάρα, για διασκέδαση, για περιοδικά και για άλλα όχι τόσο χρήσιμα δίνουμε πολύ περισσότερα. Άρα αν είναι κάτι που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε, τότε μπορούμε να βρούμε και τα λεφτά.

Αυτά. Ελπίζω να μην πρόσβαλλα όπως δεν θέλω και να με προσβάλλουν
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 22, 2008 5:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sotbilly έγραψε:
EEEE Παιδια εγω εχω {{[PREMIUM ACCOUNT]}} και εχω ΞΕαγανακτησει!!!Τι μ@λ@κιες λετε με τα routerακια......????
Φιλικα παντα Laughing

Shiroikage έγραψε:
Κατά τη γνώμη μου, μ@λ@κί@ είναι να πληρώνεις το rapidshare... Thumb Down


@ecozul: Αναφερόμουν στο παλικάρι από πάνω(στο quote) ο οποίος και ξεκίνησε την ιστορία και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θίχτηκες. Δεν αναφέρθηκα στο πρόσωπο με προσβλητικό τρόπο, ούτε άμεσα ούτε και έμμεσα. Και στην τελική γιατί να σε αποκαλέσω έτσι; μου έκανες κάτι ή μήπως σε ξέρω κι' από χτες; Ο_ο?!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 20 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 6


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 22, 2008 6:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Shiroikage
Το έθεσες γενικά. Έτσι όπως τόπες πήγαινε παντού. Αλλά δεν πιστεύω ότι ήθελες να προσβάλλεις κανένα. Οπότε...
It's ok. Τελείωσε. Δεν το πήρα και κατάκαρδα Wink

!α! και ήθελα να ρωτήσω... αυτή η εικόνα που έχεις κάτω από τα posts που κάνεις... από ποιό anime είναι;
Να αυτή εδώ στα δεξιά:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την escozul στις Πεμ Μάι 22, 2008 6:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 22, 2008 6:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok
Καλώς όρισες και στην παρέα μας παρεμπιπτόντως Wink

Edit : @escozul: Από Naruto φυσικά Worthy Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 20 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 6


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάι 23, 2008 12:08 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα στο http://www.zomganime.com και το είδα. Πολύ καλό...
Θα το δω από το 1ο επεισόδιο μόλις το ξανανεβάσουν.

Μου άρεσε πολύ. Ξέρετε τι μου αρέσει από τα anime/manga κλπ.; το ότι ακόμα και αν δεν ξέρεις τι έχει γίνει σε μία σειρα... είδα για παράδειγμα το 43ο επεισόδιο του naruto, αμέσως κατάλαβα ποιός είναι ο καλός, ό κακός... ο ... :P άσχημος! και γενικά μπαίνεις στο νόημα αμέσως. Είναι στον σχεδιασμό των σκίτσων που η κάθε κατηγορία χαρακτήρα έχει μία συγκεκριμένη νοοτροπία.

sorry αν είμαι λίγο off topic, αλλά μου άρεσε το επεισόδιο του naruto που είδα Respekt και μου βγήκε.

νάσαι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάι 23, 2008 12:25 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

escozul έγραψε:
Πήγα στο http://www.zomganime.com και το είδα. Πολύ καλό...
Θα το δω από το 1ο επεισόδιο μόλις το ξανανεβάσουν.

Μου άρεσε πολύ. Ξέρετε τι μου αρέσει από τα anime/manga κλπ.; το ότι ακόμα και αν δεν ξέρεις τι έχει γίνει σε μία σειρα... είδα για παράδειγμα το 43ο επεισόδιο του naruto, αμέσως κατάλαβα ποιός είναι ο καλός, ό κακός... ο ... :P άσχημος! και γενικά μπαίνεις στο νόημα αμέσως. Είναι στον σχεδιασμό των σκίτσων που η κάθε κατηγορία χαρακτήρα έχει μία συγκεκριμένη νοοτροπία.

sorry αν είμαι λίγο off topic, αλλά μου άρεσε το επεισόδιο του naruto που είδα Respekt και μου βγήκε.

νάσαι καλά.


Μπορείς να κατεβάσεις τα 42 πρώτα επεισόδια από τον δικό μας tracker με ελληνικούς υπότιτλους σε τέλεια ποιότητα εικόνας και ήχου.
Wink
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 156


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάι 31, 2008 8:37 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο Big Buck Bunny, η δεύτερη μικρού μήκους 3d animated ταινία από το Peach project του blender.org κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο στις 30 Μαΐου.Δημιουργήθηκε εξ ολοκλήρου με ανοιχτό λογισμικό(blender) και διανέμεται υπό Creative Commons Attribution άδεια, οπότε διατίθεται νόμιμα για κατέβασμα.Περισσότερες πληροφορίες στο http://www.blender.org/
μπορείτε να το δείτε εδώ http://youtube.com/watch?v=YE7VzlLtp-4
και να το κατεβάσετε σε πολλά και διάφορα μέρη, αλλά κυρίως από δω http://www.bigbuckbunny.org/index.php/download/ αν και τη στιγμή που γράφω φαίνεται να έχει πέσει ο σέρβερ...
Πάντως σε υψηλή ανάλυση αξίσει να το χει κανείς!

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 48, 49, 50  Επόμενη
Σελίδα 45 από 50

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01754 seconds with 5 queries