Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto (DROPPED)

Αναπάντητα ερωτήματα Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 2:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν ο σπαστικός άνθρωπος με τις ανόητες ερωτήσεις του ξαναγύρισε για ακόμα μια φορά μου δημιουργήθηκαν κάποια ερωτήματα για το Naruto όπως:

Θα γίνει ποτέ Chuunin ή ακόμα καλύτερα Jounin?Γιατί από ότι το κόβω με τόσες αποστολές συνεχόμενες που χρόνος για τέτοια...

Ακόμα θα κάνει τίποτα με καμιά κοπελιά ο Narutos?Γιατί δν τον βλέπω τόσο ζεστό σε αυτό το θέμα,πάντως άμα κάνει ελπίζω να κάνει κάτι με Hinata(αυτό το ερώτημα μπορεί να μν το απαντήσετε αλλά εμένα μου έχει καρφωθεί)

Τι άλλο....Α ναι!

Ο Naruto πόσες ουρές έχει φτάσει???Αυτό γνωρίζω ότι είναι spoiler αλλά αν δεν επιτρέπεται να μου απαντήσεις σε forum στείλ'το μου με pm.Αυτό το ρωτάω γιατί ο Yamato του απογορεύει να ξαναχρησιμοποιήσει τις "κρυφές" δυνάμεις του ξανά εκτός άμα μπορεί να τις ελέξει.
...εεε???...

Πάντως πιστεεύω ότι όλα μου τα ερωτήματα είναι spoiler αλλά δν γίνετε αλλιώς και έτσι θα ρωτάω τι να κάνουμε για αυτό...:

Παλεύει ποτέ ξανά ο Naruto vs Sasuke?Για να δείτε ότι δεν είμαι εντελώς περίεργος δεν ρωτάω το αν ναι ποιος νικάει...

Λοιπόν επειδή έχω κολλήσει δεν ρωτάω για τώρα αλλά δεν θα γλιτώσετε τόσο εύκολα και ας ξέρω ότι απλώς μπορείτε να γλιτώσετε απλώς χωρίς να μην απαντάτε...Και όπως πάντα ευχαριστώ προκαταβολικά όσους απαντήσουν.Τέλος θέλω να ευχαριστήσω πολύ όσους έχουν απαντήσει ήδη τα ερωτήματα μου!!!! Respekt
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 311
Τοποθεσία: Athens





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 11:22 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε φιλαράκι, το κουμπί
δεν το ξέρεις??? Τι δεν γίνεται αλλιώς?? Αλλιώς γράψε με άσπρα γράμματα Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 11:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσένα σου αρέσουν τα spoilers, μου φαίνεται! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Στο διπλανό δωμάτιο από αυτό που είναι ο Serestrum...παίρνω μάτι xD

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 11:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά,γιατί δεν αρχίζεις να διαβάζεις το manga,για να σου λυθούν όλες οι απορίες και να δεις και τι γίνεται παρακάτω?
_________________
Kenshin got owned







ORE WO,DARE DA TO OMOTTE IRU?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 16 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 609
Τοποθεσία: Vlahalla




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 11:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Joyshine έγραψε:

Παλεύει ποτέ ξανά ο Naruto vs Sasuke?Για να δείτε ότι δεν είμαι εντελώς περίεργος δεν ρωτάω το αν ναι ποιος νικάει...
μπα καθόλου δεν είσαι Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:56 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτάξτε πρώτα από όλα για τον tidus δεν γνωρίζω πως να βάζω το κουμπί αυτό γιατί είμαι καινούργιος στο forum και γενικά στον anime κόσμο...αν μπορείς πες μου εσύ Rolling Eyes
Μετά για την _Sophia!!!_ φυσικά και μου αρέσουν τα spoileres γιατί αυτά είναι τα αναπάντητα ερωτήματα που μου δημιουργούν απορίες... Embarassed
Για τον φίλο πλέον Kenshin-dono,που μου έχει απαντήσει τόσες φορές δεν ξέρω που να βρω το manga, αλλά και να το έβρισκα πιστεύω ότι θα ξενέρωνα, γιατί δεν είμαι και πολύ του διαβάσματος, αν είναι όμως στείλε μου το link Respekt .
Και τέλος στον φίλο ZERO_SEQUENCE ναι το ξέρω ότι δεν είμαι καθόλου... big smile big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και κάτι ακόμα που μένετε όλοι σας γιατί άμα μένετε Αθήνα περιμένω να σας συναντήσω στην συνάντηση στο Σύνταγμα ή όπου είναι για να μου λύσετε τις απορίες από κοντά και για να γνωριστούμε... Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 4:12 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώδικας:
[spoiler]text[/spoiler]

όπου text το κείμενο που θες να περιλαμβάνεται

Επίσης μην διπλοποστάρεις, χρησιμοποίησε το Edit στη δημοσίευση σου για να διορθώσεις ή να προσθέσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 4:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ πολύ Sunday είχα ρωτήσει πως γίνεται να διορθώσω αλλά μου είχαν πει πως δεν γίνεται.Επειδή ούτε τώρα κατάλαβα πως γίνεται το κόλπο με το spoiler ορκίζομαι ότι θα προσπαθήσω να μν ξαναρωτήσω κάτι που να παραπέμπει σε spoiler εκτός άμα ποτέ το καταλάβω...Ευχαριστώ και πάλι big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 4:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Κάνε στη δημοσίευση μου quote για να δεις πως το έχω γράψει και να καταλάβεις (μην πατήσεις Υποβολή εκτός αν θες να γράψεις κάτι και να συμπεριλάβεις τη συγκεκριμένη δημοσίευση μου).

Υ.Γ. Διάβασε τι γράφω στην υπογραφή μου κάτω από την εικόνα Cool

EDIT O Left64Vegeta μας χάρησε κουμπάκι spoiler για μεγαλύτερη ευκολία. Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 10:43 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος Sunday τώρα μάλιστα...Ευχαριστώ.Τέρμα πλέον τα φανερά spoiler.Θέλω να ευχαριστήσω τον Left64Vegeta(που παρεπιμπτώντος έχει γαμάτη εικόνα με τον Vegeta με τσιγάρο)



Αφού είσαι τόσο διαφωτιστικός....Πώς μπορώ να βάλω και εγώ εικόνα και Avatar γιατί έχω προσπαθήσει τόσες φορές αλλά μου λέει συνεχώς ότι δεν γίνεται.

Άντε και καλό Sunday,Sunday! Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 11:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sunday λεμε... Ranting

Δεν απαντάω στη ερώτησή σου και αρχίζω το συνηθισμένο μου τροπάριο. Νομίζω το έχει πιο ωραία διατυπωμένο ο rath οπότε θα το βρω και κάνω copy paste.

Διαβάστε τα Rules, τις Συχνές ερωτήσεις, τις Ερωτήσεις περί Tracker - Torrents, το Playback FAQ και τέλος κάντε ένα search πριν ανοίξετε ένα νέο θέμα.

Τα links είναι εύκολο να τα βρεις, δεν ξανακάνω τον κόπο να τα βάλω... suicide
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 11:18 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Joyshine ειπες κατι που ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ..


_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 12:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι κακό είπα μωρέ παιδιά???Επειδή έγραψα κατά λάθος τον sunday με κεφαλαίο σόρρυ αλλά δεν ήξερα ότι θα πειραχτείς Embarassed
Έχω διαβάσει τις συχνές ερωτήσεις,τις ερωτήσεις περί tracker-torrent και το playback FAQ...μόνο τα Rules δεν έχω διαβάσει ακόμα και δεν έχω κάνει search(που δεν καταλαβαίνω που να κάνω)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 72
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 6:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί εσείς να μην μου απαντάτε γιατί πλέον με βλέπετε ως έναν ενοχλητικό άνθρωπο αλλά εγώ θα συνεχίζω να ρωτάω και πλέον θα επεκτείνω τις ερωτήσεις μου και θα βγω και εκτός θέματος Naruto και θα ρωτάω και λίγα πράγματα για το forum και γενικά.Πλέον τα έχω διαβάσει όλα αυτά που μου είπε ο sunday να διαβάσω και ακόμα δεν μπορώ να βάλω Avatar και υπογραφή.Μήπως τώρα θα μπορούσε κάποιος να μου πει πώς ακριβώς γίνεται?Και μια ακόμα ερώτηση από που κατεβάζεται τα Avatar και εικόνες και σε τι μορφή ώστε να μπορούν να μπουν.Ευχαριστώ πολύ άμα απαντήσετε προκαταβολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto (DROPPED) Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01676 seconds with 5 queries