Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Macedonia: Over 4000 years Greek Homeland Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αζαλιν φιλε μου το καυτηριασες το τοπικ, λα'ι'κιστι το κλασες.

flamer χωρις λογο

Σε σενα και στην κοπελια που το κατακρινατε δεν σε υποχρεωνει κανεις να ποσταρετε.

Αποδοκιμαστε το thread με ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ.
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpakatsias στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:17 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mpakatsias έγραψε:
χαχαχααχ γραψε οτι θες εισαι σε οφ τοπικ thread!


Thumb 2 Up Respekt ΣΩΣΤΟΣ!!!! Respekt Thumb 2 Up

mpakatsias έγραψε:
Τα βιντεακια απο ατομα δεν μου λενε κατι,δεν εχουν κυρος. Του Τσιμα ειναι φοβερο και κατα τη γνωμη μου προσπαθει να ειναι κ αντικειμενικο..


Και εδώ σε βρίσκω σωστό, απλά ήθελα να δείξω μια εμφανή διαφορά, ανάμεσα στα ελληνικά επειχηρήματα και τα αντίστοιχα σκοπιανά. Αυτό ήταν όλο.

Λοιπόν και κάτι άλλο που προέκυψε μόλις τώρα...

@Azalin

Φιλαράκο αν αυτό που έκανες δεν λέγεται βαρύγδουπο post τότε ποιο λέγεται; Μπορεί ο Raziel666 να έγραψε περισσότερα, αλλά τον "τσαμπουκά" και το αντριλίκι που πούλησες εσύ δεν το πούλησε ο άνθρωπος. Τα forum είναι για συζήτηση όχι για τσαμπουκάδες.

Azalin έγραψε:
...όπως εκανε ο Ραζιελεξακοσιαεξινταεξι και ΧΑΡΑΜΙΣΕ το χρονο του σε


Σιγά ρε φίλε! Πρόσεχε μην χαραμίσεις τον πολύτιμο χρόνο σου σε ποταπά άτομα όπως ο gpanos που στο κάτω κάτω εκφράζει την γνώμη του!!!

Βεβαίως συμφωνώ πως ο gpanos έχει άδικο σε πολλά πράγματα (πχ logos κλπ κλπ, την ύψιστη μορφή προπαγάνδας που μπορεί να ασκήσει αυτό το site) και πολλά σχόλιά του είναι λανθασμένα. Αλλά πιστεύω ότι είναι επηρεασμένος απ'το ελληνικό του φρόνημα και απ'το δίκιο που εκείνος πιστεύει (και'γω το ίδιο πιστεύω πάντως) ότι έχει. Μπορούσες και εσύ να το χειριστείς κάπως διαφορετικά το θέμα. Πιο χαλαρά.

Azalin έγραψε:
Στην τελικη, γαμω το κερατο μου (και φταιει αντμιν γιαυτο) με λενε ΣΚΟΠΙΑΝΟ και εκτος απο μενα, υπαρχουν και αλλα 3,5 δις ανθρωποι (εξαιρουνται οι Αμερικανοι και οι Αγλλοι αποικοι του Τιμπουκτου) που ξερουν και αποκαλουν τα ΣΚΟΠΙΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ. Εσυ για ποιο λογο να τους αποκαλεις ακομα ΣΚΟΠΙΑ;Επειδη εχεις διαβασει την ΑΛΗΘΙΝΗ ιστορια;


Πραγματικά πάντως πιστεύω ότι αυτό είναι το πιο άστοχο επιχείρημα που έχει γραφτεί σε όλη τη συζήτηση. Έλεος! Αλίμονο αν όλοι μας στηρίζαμε την γνώμη μας σε απροσδιοριστίες!!! Και στο κάτω κάτω της γραφής να σου απαντήσω ΚΑΙ σε αυτό; Ας πίστευαν και τα 6 δις του πλανήτη ότι τα Σκόπια πρέπει να αποκαλούνται Μακεδονία και η Μακεδονία, Σκόπια. Αν εγώ έχω επιχειρήματα και αντράνταχτες αποδείξεις ΕΓΩ έχω δίκιο! Και όποιος το αμφισβιτεί, είναι ευπρόσδεκτος να καταρρίψει τις αποδείξεις μου και τότε θα τον πιστέψω. Ότι πιστεύει η μάζα δεν είναι και σωστό πάντα!

Υ.Γ:Δεν μας πολυνοιάζει τι θα δηλώνεις όταν παρουσιαστείς! Δεν πας να δηλώσεις και Αβγανός; Σκασίλα μου μεγάλη και δέκα παπαγάλοι!!!

Υ.Γ2:Σιγά μην το πιστεύουν 3,5 δις. Αν εξαιρέσουμε τα Βαλκάνια, άντε και μερικούς Ευρωπαίους οι υπόλοιποι δεν ξέρουν που πέφτουν τα Σκόπια και η Ελλάδα γι'αυτό κόψε κάτι.

Υ.Γ3:Αυτό και αν είναι βαρύγδουπο post big smile
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deykalionas17 στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:21 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχμ, καλό θα ήταν να συνεχίσει η συζήτηση στο θέμα. Ο Azalin δεν έκανε τίποτα περισσότερο από το να εκφράσει τη γνώμη του.Και αν θέλεις mpakatsias τη δικιά μου γνώμη, ήταν απόλυτα βέβαιο ότι το συγκεκριμένο thread θα εξελισσόταν σε flame.

@Itachi: οι admin μπορούν να κρίνουν μόνοι τους σε ποιον θα δώσουν ban ή όχι.
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα βρε Raziel ποσο δικαιο ειναι να γινεται flame απο καποιον που δεν γουσταρει να συζητησει απλα του τη σπαει το θεμα για καποιο λογο? Βλεπεις οτι ακομα καιε εμεις που διαφωνησαμε ευθεως ή εσυ με τον gpanos εκφραστικαμε παραπανω απο κοσμια

ΕΔΙΤ με πολυ μεγαλη σημασια: ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
ΕΔΙΤ2 : το ειπα απο την αρχη οτι τα μηνυματα και τα μπανερς ειναι πολυ εξω απο την νοοτροπια μας αλλα η συζητηση δεν βλαπτει κανεναν.
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpakatsias στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:22 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 666
Τοποθεσία: σταδιαλα...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ημουνα σε αλλη σελιδα και ακουσα ενα μεγαλο γδουπο.....εψαξα και τελικα ανακαλυψα πως τα βαρυγδουπα post ηταν απο δω....

ενα αστειακι για να αλαφρανουμε.... Thumb 2 Up Thumb 2 Up Thumb 2 Up

αυτο περι στοιχειων εναντιον 6 δις κοσμου γουσταρα τρελα...καλο Deykalionas17...
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την serestrum στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mpakatsias έγραψε:
Αζαλιν φιλε μου το καυτηριασες το τοπικ, λα'ι'κιστι το κλασες.

flamer χωρις λογο

Σε σενα και στην κοπελια που το κατακρινατε δεν σε υποχρεωνει κανεις να ποσταρετε.

Αποδοκιμαστε το thread με ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ.


Και πάλι σωστός. Clapping Thumb 2 Up Worthy Respekt
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mpakatsias έγραψε:
Μα βρε Raziel ποσο δικαιο ειναι να γινεται flame απο καποιον που δεν γουσταρει να συζητησει απλα του τη σπαει το θεμα για καποιο λογο? Βλεπεις οτι ακομα καιε εμεις που διαφωνησαμε ευθεως ή εσυ με τον gpanos εκφραστικαμε παραπανω απο κοσμια

ΕΔΙΤ με πολυ μεγαλη σημασια: ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
ΕΔΙΤ2 : το ειπα απο την αρχη οτι τα μηνυματα και τα μπανερς ειναι πολυ εξω απο την νοοτροπια μας αλλα η συζητηση δεν βλαπτει κανεναν.


Εχμ, θα υπερασπιστώ τον Azalin επειδή έγραψε τη γνώμη του. Ίσως να μην χρησιμοποίησε ένα politically correct λεξιλόγιο, αλλά έτσι εκφράζεται το παιδί. Και ναι τον ξέρω προσωπικά. Δεν βλέπω κάτι το μεμπτόν σε αυτό. Ίσως οι δόσεις χιούμορ που κρύβονται στα λεγόμενά του δεν είναι για όλους.

Όπως και να έχει, προσπαθήστε παρακαλώ αν θέλετε να συνεχιστεί η συζήτηση, να συζητήσετε επί του θέματος.

EDIT:
serestrum έγραψε:
azalin καλε μου.....περαστικα....


Δηλαδή;
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικα δεν ειναι μεμπτον αλλα δεν μπορει να θεωρηθει τα υπολοιπα μερη του φορουμ λιγοτερο ισα. Σορρυ αλλα αν αρχιζα να σε βριζω επειδη εκφραζομαι ετσι και καθημερινα ή επειδη ειναι η γνωμη μου θα το δεχοσουν επισης?
αυτο ηθελα να θιξω με τα περι προσωπικης σχεσης.

Επισης ελαφως ανισο..
Το χιουμορ μου επισης δεν εχει κατι τελευται δουλευει μια χαρα Wink
Προτεινω σε οποιαδηποτε περιπτωση flamer να τιμωρηθει κ ο υπευθυνος του ποστ.

ΣΚΕΨΟΥ ποσο ασχημο ειναι για μενα να ποσταρω αντιθετη γνωμη με τα παιδια που χειριζονται το φορουμ. Κ ομως τοκανω γιατι δεν πιστευω οτι θιγω καποιον.
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpakatsias στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:35 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 34
Τοποθεσία: Edge of the World

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:


Πραγματικά πάντως πιστεύω ότι αυτό είναι το πιο άστοχο επιχείρημα που έχει γραφτεί σε όλη τη συζήτηση. Έλεος! Αλίμονο αν όλοι μας στηρίζαμε την γνώμη μας σε απροσδιοριστίες!!! Και στο κάτω κάτω της γραφής να σου απαντήσω ΚΑΙ σε αυτό; Ας πίστευαν και τα 6 δις του πλανήτη ότι τα Σκόπια πρέπει να αποκαλούνται Μακεδονία και η Μακεδονία, Σκόπια. Αν εγώ έχω επιχειρήματα και αντράνταχτες αποδείξεις ΕΓΩ έχω δίκιο! Και όποιος το αμφισβιτεί, είναι ευπρόσδεκτος να καταρρίψει τις αποδείξεις μου και τότε θα τον πιστέψω. Ότι πιστεύει η μάζα δεν είναι και σωστό πάντα!

Υ.Γ:Δεν μας πολυνοιάζει τι θα δηλώνεις όταν παρουσιαστείς! Δεν πας να δηλώσεις και Αβγανός; Σκασίλα μου μεγάλη και δέκα παπαγάλοι!!!


Ε ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΡΕ ΦΙΛΛΛΑΡΑΚΙ!

Αφου δε σε νοιαζει τι θα δηλωνω ρε Δευκαλιοναςδεκαεφτα ναουμ, αποδοκιμασε το με την απουσια σου.


Οσο για το τι προκαλω και αν κλανω το τοπικ Θυμιε Μπακατσια (παιχτουρα καρφωνε κιολας). Προσπαθω να αποσυμφορισω λιγο την ολη φαση γιατι με καθε στρατολογικο ποστ σα κιαυτο υπαρχουν 30 θερμοαιμες απαντησεις απο δευκαλιονεςδεκεφταδες η δεξερωγωτιδες που υποστηριζουν το θεμα και το πανε στα ακρα (Δ17 μην απαντησεις ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ) και 2 μαλακες σαν εμενα και την κοπελια που ανεφερες που απλα πιστευουν πως προπαγανδιστικα ποστ/τοπικς απλα δεν εχουν θεση σε φορουμ για παιδικα/παιχνιδια/κουδουνιστρες.

Να ειδες εφτασα να εξηγουμαι, με συγκινησες ωρε μπασκεμπολιστα =(
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:
Εχμ, θα υπερασπιστώ τον Azalin επειδή έγραψε τη γνώμη του. Ίσως να μην χρησιμοποίησε ένα politically correct λεξιλόγιο, αλλά έτσι εκφράζεται το παιδί. Και ναι τον ξέρω προσωπικά. Δεν βλέπω κάτι το μεμπτόν σε αυτό. Ίσως οι δόσεις χιούμορ που κρύβονται στα λεγόμενά του δεν είναι για όλους.

Όπως και να έχει προσπαθήστε παρακαλώ αν θέλετε να συνεχιστεί η συζήτηση, να συζητήσετε επί του θέματος.


Λοιπόν δεν συμφωνώ σε αυτό αγαπητέ Raziel. Μπορεί εσύ να ξέρεις από κοντά τον Azalin και να ξέρεις τις απόψεις του καλύτερα από εμάς, αλλά αυτός δεν είναι τρόπος να μιλάς αν παρουσιάζεις μια άποψη (αναφέρομαι στον azalin όχι σε εσένα). Και δίκιο να έχεις το χάνεις όλο απ'τον τρόπο σου. Εγώ έτσι πιστεύω. Και αυτό που λες στο τέλος "έτσι εκφράζεται το παιδί" είναι απαράδεκτο. Και'γω αν θέλω αρχίζω και βρίζω Θεούς και δαίμονες. Αυτός δεν είναι τρόπος συζήτησης. Στο κάτω κάτω υπάρχουν και κανόνες αν δεν κάνω λάθος.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αζαλιν Αυτο ειναι χιουμορ ρε φιλε ναι.. Αλλα νταξει καλα το πηγαιναμε το θεμα δεν μπορεις να πεις Wink


ΥΓ Με συγκινησες κ εσυ εισαι απο τους λιγους που θυμουνται αυτον τον αστερα του μπασκετ!
soz αν σου τη λεω απο πανω^^
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpakatsias στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:44 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το flaming ξεκινησε από το πρώτο κιόλας post με χαρακτηρισμούς ανθρώπων ανάλογα με τις ιδέες τους.
Ο τρόπος συμμετοχής είναι επιλογή του καθενός. Μήπως θα χρησιμοποιηθούν και φίμωτρα; Όποιος έχει αντίθετη άποψη δε θα συμμετέχει; Μπορεί ο λόγος του Azalin να ήταν τραχύς αλλά είναι σίγουρα -όπως είπε κι ο Raziel666- χιουμοριστικός.
Ο καθένας κρίνεται πάντα (και χωρίς προτροπή) με βάση τα λεγόμενα του. Κι η επιλογή χρήσης όποιας μορφής έκφρασης με συνειδητοποίηση της υπαρκτής αυτής κρίσης και κάθε συνέπεια αυτής είναι κι η ελευθερία που όλοι (θέλω να πιστεύω) θέλουμε να έχουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα θα ειχε την ιδια συνεπεια αν ποσταρω κατι αναλογο εγω?

ΥΓ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΟΓΛΕ?!
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpakatsias στις Δευ Ιαν 14, 2008 8:39 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί όχι; Δε σε καταλαβαίνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 8:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστευω οτι αν ποσταρω κ εγω που δεν γνωριζομαι προσωπικα με κανεναν με τοσο αιχμηρο χιουμορ θα εβρισκα λιγοτερη ανοχη.

δεν ειναι παραλογο αυτο ετσι?



ΓΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΣΤΙΝΓΚ ΜΑΣΙΝ
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 4 από 11

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.02293 seconds with 5 queries