Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fairy Tail

[AC] Fairy Tail Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 99, 100, 101  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 26, 2012 5:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω το πιο βασικό απόλα είναι η στήριξη και η ανταπόκριση των μελών σε όσα ειπώθηκαν για την ομάδα. Αυτό είναι το μεγαλύτερο ευχαριστώ και η καλύτερη ανταπόδηση που μπορεί να έχουμε σχετικά με τα όσο είπαν οι προλαλήσαντες. Τo team ευχαριστεί και θα ανταποδώσει γρήγορα τα μέγιστα!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 10 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 16


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 26, 2012 10:06 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σας ευχαριστουμε αλανια και αλανισες Wink να στε καλα και παντα θα εχεται ιποστίριξει απο εμας... δν το λεω για γλιψειμο ( γιατι μερικοι μπορει ετσι να πιστεψουν) αλλα γιατι αναγνωρίζω την δουλεια που κανεται για εμας ....

thanks again happy Thumb 2 Up Worthy Thumb 2 Up Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 28


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 3:18 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πολλές παροτρύνσεις φίλων και γνωστών, άρχισα και εγώ το fairy tail. Πραγματικά με άφησε με τις καλύτερες εντυπώσεις και το τελείωσα μονοκοπανιά. Περιμένω με ανυπομονησία να ανεβάσετε τα επεισόδια για αρχειοθέτηση. Έχετε κάνει απίστευτη δουλειά και ελπίζω να συνεχίσετε έτσι.
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και με το καλό πολλά release σε όλα τα projects!!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 1


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 08, 2012 11:06 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα βγάλουν τα παιδιά πολλά μαζί όταν μπορέσουν, Chicka. Απλά τα ετοιμάζουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 65


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 09, 2012 10:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτός από αυτό είναι και καλοκαίρι, διακοπές δεν θα πάνε τα παιδιά;!
Εγώ πάντως μπορώ να περιμένω όσο χρειαστεί ούτως ή άλλως είναι Filler Arc....!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 02 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 30
Τοποθεσία: Everywhere

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 11, 2012 1:53 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους και όλες...

Δεν καταλαβαίνω γιατί τρώγονται κάποιοι με τα ρούχα τους με τα επεισόδια...
Θα ανέβουν όταν θα είναι η ώρα τους να ανέβουν...

Εγώ είπα να κάνω υπομονή αλλά τελικά ο πειρασμός με νίκησε και τα βλέπω από ξένο site στα αγγλικά (με αγγλικούς υπότιτλους).

Περιμένω πως και πως τα release από την ομάδα με τους ελληνικούς υπότιτλους και την Super ποιότητα που μου έχει λείψει!!!

Συνεχίστε την καλή δουλειά και εμείς εδώ είμαστε...!! Wink

BTW τα filler έχουν ακόμα δρόμο... σε 2 ώρες περίπου (από την ώρα του ποστ μου) βγαίνει το 143 και αν δεν κάνω λάθος είμαστε στα 3/4 του mini-arc.

Σε σύγκριση με άλλα filler αυτό είναι το καλύτερο.

Διάβασα πιο πάνω κάπου στο χάος του trolling ότι θα βγει ταινία...
Η ταινία σε ποιά χρονική στιγμή θα εξελίσσεται; έχει κανείς καμιά ιδέα; θα είναι πριν τα 7 χρόνια; μετά;

Αυτά! Καλά μπανάκια σε όλους και όλες... και μη ξεχνάτε... καπελάκι και αντηλιακό.. :P

Όχι σκουπίδια, όχι πλαστικά σε θάλασσες και ακτές... (ψήθηκα να γράψω την παραλλαγή από Ημιζ αλλά ντράπηκα... :P )
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 19 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 3
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 11, 2012 10:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις τελείωσα το 143. Και φαινεται οτι εχει ακομη λιγα επεισοδια δρομο για να ολοκληρωθει το αρκ. Στο φερι τειλ βικια παντως εκαναν update μεχρι και για το επεισοδιο 146 (1 Σεπτεμβριου). Οπότε μια χαρά θα μας κατσει μετα να συνεχισει απο manga Winkναι, οντως, τα φιλλερ δεν ειναι τοσο χαλια. Βλεπονται ευχάριστα μπορω να πω.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τοποθεσία: tokyo

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 11, 2012 9:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχει αλλο ελληνικο team που κάνανε μεταφραση fairy tail 128-135...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 10 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 16


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 1:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι η http://animeburn.gr/index.php animeburn
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 13 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 38
Τοποθεσία: o_O

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 3:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

themariaras έγραψε:
Ναι η http://animeburn.gr/index.php animeburn



μπορει να βγηκε και αλλο σαητ που να μεταφραζει το φερι ταηλ αλλα δεν ειναι σε τοσο καλη ποιοτητα τα επεισοδια τους οπως τα επεισοδια της animeclipse. και σταματηστε επιτελους να εκφραζετε τα παραπονα σας με εμμεσους τροπους, τυπου υπαρχει αλλο σαητ ρε παιδια ?? . σταματηστετο επιτελους. αν θελουν καποιοι να διαφημισουν το animeburn καλως ,αλλα οχι με τετοιο τροπο.


ps: δεν εχω κατι με τα παιδια της animeburn , πρως θεου δηλαδη
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 3:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες, μην δημιουργείτε αντιπαλότητες από το πουθενά. Όλα τα σχόλια στη σελίδα αυτή τουλάχιστον θετικά ήταν, τα 4 τελευταία ξέφυγαν λίγο.

Πάντως, το topic αυτό έχει τίτλο "[AC] Fairy Tail" και τονίζω ειδικά το AC, γιατί είστε εντός θέματος μόνο όσον αφορά στα δικά μας releases. Αν θέλετε να συζητήσετε για τους Animeburn, έχουν δικό τους topic στο forum μας (http://www.animeclipse.com/phpbb2/viewtopic.php?t=5756) ή μπορείτε να πάτε στο δικό τους forum (link στο πλάι αριστερά).

Ευχαριστούμε όλους για την υποστήριξη και θα την ανταμείψουμε σύντομα με την καλύτερη δυνατή ποιότητα. big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 19 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 3
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 5:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνώμη, εγώ ενημέρωσα για τα επεισόδια απλώς, δεν ήξερα ότι ξέφυγα λίγο. Παρακαλώ διαγράψτε μου τα ποστ, συγγνώμη για την ταλαιπωρία.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 29


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 6:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paris xxx έγραψε:
themariaras έγραψε:
Ναι η http://animeburn.gr/index.php animeburn



μπορει να βγηκε και αλλο σαητ που να μεταφραζει το φερι ταηλ αλλα δεν ειναι σε τοσο καλη ποιοτητα τα επεισοδια τους οπως τα επεισοδια της animeclipse. και σταματηστε επιτελους να εκφραζετε τα παραπονα σας με εμμεσους τροπους, τυπου υπαρχει αλλο σαητ ρε παιδια ?? . σταματηστετο επιτελους. αν θελουν καποιοι να διαφημισουν το animeburn καλως ,αλλα οχι με τετοιο τροπο.


ps: δεν εχω κατι με τα παιδια της animeburn , πρως θεου δηλαδη

Θα σε παρακαλεσω να μην κάνεις σχόλια σύγκρισης για τις δύο ομάδες και ο καθένας επιλέγει από εκεί θέλει. Όχι μόνο έτσι μειώνεις την ομάδα αυτή αλλά αναδεικνύεις την άλλη με αποτέλεσμα να δημιουργείς ανταγωνισμό. Λοιπόν, αν θέλεις να σχολιάσεις μπες στην ιστοσελίδα μας και πες μας αυτά που δεν σου αρέσουν για να μπορέσουμε να βελτιωθούμε.
Σημείωση: Ζητώ συγγνώμη που έγραψα off-topic.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 13 Αύγ 2012
Δημοσιεύσεις: 5


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 9:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια !! εδω και μερες παρακολουθω τις "συζητησεις" και δεν μπορω να καταλαβω προς τι αυτος ο τζερτζελες !?! Αλλωστε να λετε και ενα ευχαριστω που το team και τα παιδια του animeclipse που ασχολουνται με το να μεταγλωτιζουν τα anime και να μην μπουν καν στο κοπο να το κανουν για ΜΑΣ..! Αλλωστε εκτιμησεις μας δινουν πως προχωρανε και το ποτε θα Μας τα ανεβασουν(και το τονιζω αυτο το μας)!!! και πανω απο ολα Respekt στις ομαδες του site!! Thumb 2 Up[/spoiler]
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 13 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 38
Τοποθεσία: o_O

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 11:33 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Connor14 έγραψε:
paris xxx έγραψε:
themariaras έγραψε:
Ναι η http://animeburn.gr/index.php animeburn



μπορει να βγηκε και αλλο σαητ που να μεταφραζει το φερι ταηλ αλλα δεν ειναι σε τοσο καλη ποιοτητα τα επεισοδια τους οπως τα επεισοδια της animeclipse. και σταματηστε επιτελους να εκφραζετε τα παραπονα σας με εμμεσους τροπους, τυπου υπαρχει αλλο σαητ ρε παιδια ?? . σταματηστετο επιτελους. αν θελουν καποιοι να διαφημισουν το animeburn καλως ,αλλα οχι με τετοιο τροπο.


ps: δεν εχω κατι με τα παιδια της animeburn , πρως θεου δηλαδη

Θα σε παρακαλεσω να μην κάνεις σχόλια σύγκρισης για τις δύο ομάδες και ο καθένας επιλέγει από εκεί θέλει. Όχι μόνο έτσι μειώνεις την ομάδα αυτή αλλά αναδεικνύεις την άλλη με αποτέλεσμα να δημιουργείς ανταγωνισμό. Λοιπόν, αν θέλεις να σχολιάσεις μπες στην ιστοσελίδα μας και πες μας αυτά που δεν σου αρέσουν για να μπορέσουμε να βελτιωθούμε.
Σημείωση: Ζητώ συγγνώμη που έγραψα off-topic.


φιλε connor14 δεν ειμαι εγω αυτος που θα σου πει τι θα κανεις η πως να κανεις καλυτερα την δουλεια σου και ουτε προκειται να πω σε οποιονδηποτε που ασχολειται πχ με το fansubbing κατι , διοτι λογικα ο καθενας βγαζει το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα. οποτε εγω σαν πελατης κοιταω, κρινω για τον εαυτο μου και τελος . απλα στο τελευταιο μου ποστ ξεφυγα λιγο γιατι εχω διαβασει τις τελευταιες βδομαδες/μερες αρκετα ποστ αλλων χρηστων οι οποιοι το μονο που κανουν ειναι να παραπονιουνται. οποτε και εγω ξεσπασα. σορυ αν σε προσβαλα εσενα η την ομαδα σου. Απλα δεν ειναι σωστο να μπαινεις στου αλλουνου το σπιτι και να του την λες και απο πανω. (αναφερομαι στους κριτες) .
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fairy Tail Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 99, 100, 101  Επόμενη
Σελίδα 92 από 101

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01898 seconds with 5 queries