Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

Αλυσίδα ανταλλαγής Υποβρύχιο Κεραυνός (Blue Noah) Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Διαβάστε και επιλέξτε a, b ή g για το τι θέλετε να γίνει σχετικά με τη διανομή του blue noah
a)
68%
 68%  [ 15 ]
b)
27%
 27%  [ 6 ]
g)
4%
 4%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 22

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 11:52 am
Τίτλος: Αλυσίδα ανταλλαγής Υποβρύχιο Κεραυνός (Blue Noah)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χ ΚΛΕΙΣΑΜΕ Thumbs UP
_________________




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deamon στις Δευ Ιαν 22, 2007 5:51 am, 36 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 05 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 58
Τοποθεσία: Σέρρες, Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 3:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση: τα 6 αυτά επεισόδια είναι όλα όσα υπάρχουν; Δε νομίζω, ε;... Και γιατί πιάνουν τόσο πολύ όγκο(1+GB); Τι codec χρησιμοποίησες;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 6:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yparxoun 9 epeisodia metaglwtismena pou pextikan stin Ellhnikh TV. Ta exw ola.Einai 3 VHS apo 3 epeisodia i ka8e mia.Dystuxws ta prwta 3 epeisodia ta exw men alla den grafonte me tipota,dokimasa polla programata...oute kan anaparagwgh den kanoun kolaei kapou stin mesh...etsi ksekinisa kai psaxnw na ta ksana brw kai na ta kanw upload se kapoia selida kai na ta katebasete.

O codec einai Divx ...kai to 1 GB + einai polu kala Thumbs UP
H poiothta bebaia exei provlima omws oxi kata to encoding alla apo tin VHS kserete ekeines tis grames pou petaei logo tou oti itan tsalakwmenh i tainia apo tin kaseta
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 13 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Hell

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 7:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα, αν δεν γράφονται δεν κατάλαβα τι θα κάνουμε στην αλυσίδα αυτή; μπορείς να το εξηγήσεις λίγο;
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 7:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ από 5-20 Ιουλίου θα λείπω. Αν φτάσει η σειρά μου "πηδήξτε" με. Αν παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα, βγάλτε με και τα παίρνω άλλη φορά Thumbs UP
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 7:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me meso oro 5-6 meres pisteyw oti molis guriseis 8a einai i seira sou phantom duck...an einai 8a exw to nou mou kai 8a se balw i mia i duo seires pio katw Thumbs UP

Grim_Reaper hmoun safhs pisteuw sta post mou an den katalabes ksana diabaseta RTFM
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 05 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 50


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 8:10 pm
Τίτλος: Ευχάριστη έκπληξη!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν! Σας έχω μία πολύ ωραία έκπληξη!

Ο κολλητός μου από την Θεσσαλονίκη που ψάχνει και αυτός τα επεισόδια τα βρήκε από έναν φίλο του χθες. Με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι βρήκε τα τρία πρώτα αλλά του λείπουν τα υπόλοιπα 6, που έχουμε εμείς!!! Από βδομάδα θα κατέβει Αθήνα και θα μου τα φέρει οπότε και θα τα ανεβάσω είτε σε public tracker ως torrents είτε στο rapidshare, πείτε μου που προτιμάτε (εγώ θα έλεγα rapidshare)


Κάτι άλλο: 14 ιουλίου με 6 αυγούστου όπως όλοι οι άνθρωποι υπολογίζω διακοπές. Αν υποθέσω σύμφωνα με τον deamon για 5-6 μέρες το άτομο είμαι στις 16 ιουλίου να παραλάβω, άρα θα λείπω, το ίδιο και ο phantom που είναι πριν από μένα. Αν μπορούμε να βρούμε μια λύση παίδες...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 13 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Hell

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 8:26 pm
Τίτλος: Re: Alusida antalaghs YPOBRYXEIO KERAYNOS (BLUE NOAH)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deamon έγραψε:
Υποβρύχειο κεραυνός VHS rip (μεταγλωτισμένο)(6 επεισόδια, 1.12 GB)

OPOIOS PISTEYEI OTI DEN MPOREI NA TA GRAPSEI KAI NA TA STEILEI GIA OTIDHPOTE PROBLHMA YPARXEI NA PEI NA TON BGALW APO TIN LISTA

Deite se poio meros tis alusidas eistai kai otan r8ei i seira sas dwste ta stoixeia sas kai kanoniste me auton pou prepei na sas ta steilei.
Na ste kala kai kalo kalokairi[/b]
yparxoun 9 epeisodia metaglwtismena pou pextikan stin Ellhnikh TV. Ta exw ola.Einai 3 VHS apo 3 epeisodia i ka8e mia.Dystuxws ta prwta 3 epeisodia ta exw men alla den grafonte me tipota,dokimasa polla programata...oute kan anaparagwgh den kanoun kolaei kapou stin mesh...etsi ksekinisa kai psaxnw na ta ksana brw kai na ta kanw upload se kapoia selida kai na ta katebasete.

Διάβασε αν θέλεις αυτά και κάντα μου ανάλυση γιατί δεν καταλαβαίνω! και τα Greekhish είναι κάπως δισνόητα οπότε μπορείς να μου πεις τι δεν κατάλαβα ; Evil or Very Mad

**
Εγώ μάλλον θα λοίπο και μέχρι αρχές αυγούστου! αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμα θα ήθελα να μπω τελευταίος στην λίστα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Grim_Reaper στις Πεμ Ιούν 22, 2006 10:13 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 9:46 pm
Τίτλος: Re: Ευχάριστη έκπληξη!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

futuristic-gr έγραψε:

Κάτι άλλο: 14 ιουλίου με 6 αυγούστου όπως όλοι οι άνθρωποι υπολογίζω διακοπές. Αν υποθέσω σύμφωνα με τον deamon για 5-6 μέρες το άτομο είμαι στις 16 ιουλίου να παραλάβω, άρα θα λείπω, το ίδιο και ο phantom που είναι πριν από μένα. Αν μπορούμε να βρούμε μια λύση παίδες...


Thes na se balw pros to telos?Den mporw na skeftw kamia allh lush dialekste kai peste mou 'h opws leei kai o phantom duck:
Εγώ από 5-20 Ιουλίου θα λείπω. Αν φτάσει η σειρά μου "πηδήξτε" με. Αν παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα, βγάλτε με και τα παίρνω άλλη φορά

Grim_Reaper yparxei kai to "edit" apo to na kaneis 2 post apanota mesa se 2 lepta xwris logo...edw brikes na anebaseis ton ari8mo apo tis dhmosieuseis? kai telos pou les den katalabes h alusida auth perilanbanei to upobrixio keyranos apo to epeisodio 4 ews kai to 9 metaglwtismena,exw kai to 1 ews to 3 apla einai xalasmeno to dvd kai den grafete opote kukloforoun mono 4~9 anagkastika !!! mhn mou peis oti den katalabes kai twra tha aytoktonhsw
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 13 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Hell

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 10:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι μην αυτοκτονής τώρα κατάλαβα το είπες απλά και δεν είμαι χαζός οπότε θα με βάλεις στην λίστα και θα είναι στην περίπτωση του Phantom Duck .Με ένα αστερίσκο * Embarassed

Όσο για το
Παράθεση:
Grim_Reaper yparxei kai to "edit" apo to na kaneis 2 post apanota mesa se 2 lepta xwris logo...edw brikes na anebaseis ton ari8mo apo tis dhmosieuseis?


ΟΧΙ Deamon δεν είχα σκοπό να κάνω νέο Post αλλά έκανα λάθος και αντί να κάνω διόρθωση έκανα νέα απάντηση.! Λες να έχω κανέναν λόγο να ανεβάσω τα Posts μου ? Θα κερδίσω κάτι; απλός όταν το είδα αν το έκανα διόρθωση και μετά τι; θα ήταν μόνο και κενό! Αυτά θα περιμένω στην λίστα, την σειρά μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 05 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 50


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 10:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα έλεγα καλύτερα να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στην προσπάθεια του deamon να μας δώσει κάτι τόσο σπάνιο. Ο άνθρωπος δεν έχει καμμία υποχρέωση όμως παρόλα αυτά μας συντονίζει. Ευχαριστώ πολύ από πλευράς μου!

Όσο για τα 3 πρώτα επεισόδια που βρήκα, deamon έχεις να προτείνεις-πεις κάτι;

Για την λίστα, βλέπουμε. Επειδή οι υπολογισμοί των 3-4-5 ημερών ποτέ δεν είναι σίγουροι, προτείνω όποιος πρόκειται να στείλει στον επόμενο και δει ότι αυτός λείπει, απλά να τα στείλει στον μεθεπόμενο. Όταν επιστρέψουμε εμείς με νέα post θα ζητήσουμε την αποστολή και σε μας. Εξάλλου, κανείς δεν βιάζεται να τα πάρει ακόμη και 1 μήνα αργότερα, σωστά; Επίσης καλό θα ήταν, όποιος τα έχει παραλάβει να έχι και αντίστοιχη ένδειξη στην λίστα για να μην μπερδευόμαστε.

Και πάλι ευχαριστώ deamon!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 11:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

file kala einai an exeis xrono na ta kaneis ena upload sto rapidshare to opoio einai para polu grigoro...prwta prepei me to winrar na kopseis to arxeio an p.x einai 700 MB se 7 komatia (exei epilogh pou ta kobei mono tou kai prepei na ta katebaseis ola na ta ksezipareis kai na ginoun ena arxeio) Einai polu boliko kai mprabo pou ta brikes Thumbs UP tyxeroi eimaste
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 05 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 50


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 22, 2006 11:18 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ, ευχαριστώ. Ξέρω πως να το κάνω σε rar. Εγώ το είπα για να δούμε αν θέλεις εσύ να το παλέψεις με τις κασσέτες ή να το ανεβάσω εγώ. Αφού συνεννοηθήκαμε τότε οκ. Μόλις το βρω θα το ανεβάσω επιτόπου και θα σας δώσω τα link σε αυτό το thread Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 23, 2006 12:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ti ennweis na to palepsw me tis kasetes? , den katalaba Whistling .Mipws na prospa8hsw mipws kai graftei i prwth kaseta? An ennweis ayto den ginetai me tipota Crying or Very sad .To mono pou mporw na kanw einai na brw enan foithth o opoios to exei kai den polu mpenei internet kai na tou zhthsw na to grapsei ksana se mena 'h na perimenw esena Thumb 2 Up
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 08 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 40


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 23, 2006 11:46 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paralaba to DVD, parakalo o epomenos (TopGunZ) na mou steilei ta stoixeia tou meso pm gia na mporeso na to steilo apo Deutera. Thx Daemon Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 1 από 14

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01399 seconds with 5 queries