Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto Shippuuden (DROPPED)

Naruto Shippuuden - Γενική Συζήτηση Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 117, 118, 119  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 16 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 609
Τοποθεσία: Vlahalla




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2006 9:50 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.mininova.org/tor/499714 What..? What..?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 181
Τοποθεσία: Netherlands


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2006 9:55 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ZERO_SEQUENCE έγραψε:
http://www.mininova.org/tor/499714 What..? What..?


Κοιτα τα σχολια: http://www.mininova.org/com/499714 happy

Fake ειναι. Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 116
Τοποθεσία: -Behind you-

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2006 11:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

prin apo kaboso bgike to raw gia to 211. ti lete tha to metafrasoun oi dattebayo???
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 304
Τοποθεσία: Αθήνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2006 11:47 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι DB έβγαλαν κανονικά το επεισόδιο 211.
Ορίστε και η ανακοίνωσή τους:
Dattebayo Fansubs έγραψε:
Dattebayo Fansubs, LLC expects an official apology from all 36,291 "fans" who sent in death, rape, 'removed you from my homepage', and other threats. Oh, and of course, You Have Been Trolled, again. For those of you who still haven't got it NO NARUTO IS NOT DROPPED.

Με τους DB μην ψαρώνετε. Όλο παρόμοιες φάρσες κάνουν Laughing
_________________

Loyalty comes at a price!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2006 4:39 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες εγώ βλέπω ναρούτο απο τέλη σεπτεμβρίου. Έχω πορωθεί. Είμαι κάπου στο 124- 125 επεισόδιο (εκεί που έρχονται οι sand ninja να βοηθήσουν τους δικούς μας). Αν αληθεύουν οι φήμες για το τέλος των fillerς μάλλον θα έχω προλάβει να συγχρονιστώ μαζί σας τότε που θα βγουν τα καινούρια κανονικά επεισόδια!
Καλή υπομονή σε όλους μας Kakashi Thumb up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 181
Τοποθεσία: Netherlands


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2006 11:16 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
Παίδες εγώ βλέπω ναρούτο απο τέλη σεπτεμβρίου. Έχω πορωθεί. Είμαι κάπου στο 124- 125 επεισόδιο (εκεί που έρχονται οι sand ninja να βοηθήσουν τους δικούς μας). Αν αληθεύουν οι φήμες για το τέλος των fillerς μάλλον θα έχω προλάβει να συγχρονιστώ μαζί σας τότε που θα βγουν τα καινούρια κανονικά επεισόδια!
Καλή υπομονή σε όλους μας Kakashi Thumb up


Λιγο πιο περα απο κει που βρισκεσαι ξεκινουν τα fillers. Αν καταφερεις κ τα δεις ολα χωρις να κοψεις φλεβα θα εισηγηθω στον xhatebreedx να σαι κανει admin hahahahaha HaHa HaHa Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2006 6:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν είχα σκοπό να πάρω το πτυχίο μου μετά τα Χριστούγεννα θα τα εβλεπα και τα υπόλοιπα 90 (περίπου) επεισόδια μέσα σε μια εβδομάδα. Όσο για το adminιλίκι (χεχε) άσ' το καλύτερα, ήδη έχω πολλές ευθύνες λες να θέλω να έχω άλλη μία Wink , εκτός αν μου το δώσετε μόνο τιμητικά!!!!! Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 181
Τοποθεσία: Netherlands


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2006 7:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
Αν δεν είχα σκοπό να πάρω το πτυχίο μου μετά τα Χριστούγεννα θα τα εβλεπα και τα υπόλοιπα 90 (περίπου) επεισόδια μέσα σε μια εβδομάδα. Όσο για το adminιλίκι (χεχε) άσ' το καλύτερα, ήδη έχω πολλές ευθύνες λες να θέλω να έχω άλλη μία Wink , εκτός αν μου το δώσετε μόνο τιμητικά!!!!! Thumb 2 Up


haha αστειευομενος το ειπα Embarassed οπως κ να χει κατσε παρε το πτυχιο γιατι τα επεισοδια που θ'ακολουθησουν θα 'ναι τσαμπα χρονος, ιδιως τωρα που εχεις πιο σοβαρα πραγματα να κανεις. Μονο για να λες οτι βλεπεις ολο το ανιμε αξιζει να τα δεις. Για τπτ αλλο Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 7
Τοποθεσία: ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 2:59 am
Τίτλος: Fillers kai 205
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω να μην με ρίξετε στην πυρα,ξεκήνησα πριν απο λίγο καιρό να το βλέπω και έχω δει σχεδόν όλα τα επεισόδια,χεχε.Τα fillers,μου έχουν αρέσει δεν ξέρω τι να σας πω.

Μιά απορία έχω μόνο δεν μπορώ να βρώ το επεισόδιο 205,πουθενά και δεν είναι και στην σελίδα της DB
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 4:00 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@stev9677 Αν και δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το επεισόδιο το 205 είναι ουσιαστικά το 204 ή το 206 (εδώ θα ήθελα να το διευκρινήσουν τα παιδιά που γνωρίζουν καλύτερα το όλο θέμα) επειδη κάποια στιγμή ένα επεισόδιο δεν μετρήθηκε απο το studio παραγωγής ή κάτι τέτοιο. Βασικά όπως τα έχουν οι Dattebayo είναι full μην στεναχωριέσαι δεν λείπει τίποτα (οι Mirage βγάλανε το 203 - 205 που είναι ουσιαστικά το 202 - 204, άρα μάλλον το 205 είναι το 204).

@oc3an Εντάξει σίγουρα είναι λίγο ξενέρωμα να σε κόβουν εκεί που ο ναρούτο φεύγει και περιμένεις να γυρίσει πίσω όντας εκπαιδευμένος (δεν έχω φτάσει ακόμα εκεί αλλά έτσι διάβασα ότι γίνεται) ανυπομονώντας να δεις τη συνέχεια ή την ιστορία του Kakashi όπως γίνεται στο manga, άλλα και τα fillers δίνουν και αυτά χρήσιμες πληροφορίες όπως για την Kurenai (ωραία γυναίκα ε; Wink ). Τέλος πάντων η αλήθεια είναι ότι τα fillers αν και χρήσιμα μάλλον θα φτάσουν τα 100 επεισόδια και είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ. Όπως και να έχει θα είναι ένα ευχάριστο διάλλειμα για μένα από τα μεγάλα σε δυσκολία και όγκο μαθήματα της σχολής.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 02 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 304
Τοποθεσία: Αθήνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 3:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το θέμα του επεισοδίου 205 η κατάσταση έχει ως εξής:
Λίγο αφότου βγήκε το επεισόδιο 202, που ήταν επεισόδιο με τις 5 καλύτερες μάχες μέχρι τώρα στο Naruto, το Studio ανακοίνωσε ότι δε θεωρεί αυτό το επεισόδιο το 202, αλλά ένα επεισόδιο εκτός κανονικής σειράς. Ύστερα βγαίνει το τριπλό επεισόδιο και οι DB το ονομάζουν 202-203-204. Εντωμεταξύ όμως το Studio με άλλη ανακοίνωση ανακοινώνει ότι το επεισόδιο με τις 5 μάχες θεωρείται και πάλι το επεισόδιο 202. Οπότε αυτομάτως το τριπλό έγινε 203-204-205, και το επόμενο 206. Οι DB απλά δεν άλλαξαν τον τίτλο του τριπλού, συνέχισαν όμως με τη σωστή αρίθμηση. Γι''αυτό μετά το τριπλό βλέπεις το 206 και νομίζεις ότι λείπει το 205.
_________________

Loyalty comes at a price!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 03 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 58


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 6:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

15-2-2007 naruto shippuuden

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=7293
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2006 8:30 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά έχω δει μέχρι το 136 και μπαινω στο 137 επεισόδιο. Έχει ήδη ξεκινησει η αποστολή των Sakura, jiraya κ Naruto για κατασκοπεία του Sound Hidden Village. Έχω μπει στα fillers ή ακόμα; Πάντως αν έχω μπει στα fillers το κόλλησαν πολύ καλά με την κανονική ιστορία κ δεν του φαίνεται.
Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 268
Τοποθεσία: in limbo



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2006 12:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Πού να δείς μετά πόσο ωραία "κολλάνε" τα filler...

Σου συνιστώ να κάνεις ένα ημερολόγιο με τις αντιδράσεις σου όπως τα βλέπεις, το ένα μετά το άλλο, μετά το άλλο, μετά το άλλο...

Μπορεί άμα το πουλήσεις να βγάλεις και πολλά λεφτά!!!!
_________________

Pleace Donate for a PC for Arvendui
Κατανταω κουραστικος μονο οταν καταντατε γραφικοι~ Azalin
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 181
Τοποθεσία: Netherlands


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2006 1:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αληθεια ειναι οτι τα πρωτα fillers τα ψιλο-εδεσαν μεταξυ τους. Μετα βαρεθηκαν να κανουν μεχρι κ αυτο.

Στο βιβλιο που λεει ο gerund θα θελα να μας περιγραψεις με δικα σου λογια το τι ενιωσες μετα το 20λεπτο των fillers. (μη βιαστεις να απαντησεις. τα καλυτερα fillers ερχονται. κουραγιο). Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto Shippuuden (DROPPED) Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 117, 118, 119  Επόμενη
Σελίδα 11 από 119

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01394 seconds with 5 queries