Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto (DROPPED)

Τι πιστεύετε για τον Sasuke; (bonus poll included) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Τελικά, ποιος είναι πιο πόστης;
Sasuke
47%
 47%  [ 10 ]
Naruto
4%
 4%  [ 1 ]
Ισοπαλία
0%
 0%  [ 0 ]
Not a single f...k was given...
47%
 47%  [ 10 ]
Σύνολο Ψήφων : 21

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sugata έγραψε:
Ψήνομαι να βάλω poll για το ποιος από τους δυο είναι πιο πόστης.

Μην ξεχασεις να βαλεις επιλογη not a single fuck was given...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aye, captain.

Παρακαλώ, όπως περάσετε για να ρίξετε την ψήφο σας.
Ευχαριστώ πολύ.
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sugata στις Τρι Μάρ 08, 2011 3:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evian Teos έγραψε:
τι να πω το θέμα ήταν απλό και το κάνατε χαοτίκο! Απλά οσοι βλέπουν ναρουτο επομενος ξερουν και τον χαρακτηρα και τα γεγονοτα θα λεγαν την αποψη τους!Ποσο δυσκολο πια?

Enough with this frickin' tree

1)Σάσκε τον λένε τα τα χαζοβιόλικα fangirls. Σάσουκε είναι το σωστό.

2)Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν νοείται για σένα το να έχει δει κάποιος Naruto ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Ή ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ
FYI μέχρι πριν 3 χρόνια το έβλεπα, και ακόμα το διαβάζω που και που. Αnd I actually read it for the plot. θα έπρεπε να το έχω παρατήσει μισό χρόνο νωρίτερα.
α και που είσαι, είδα και ΟΛΑ τα φίλλερς της πρώτης σειράς. θεωρώ ότι έχει καταντήσει μαλακία. εδώ και πολύ καιρό.

3)ακόμα και έτσι, χεστήκαμε και η βάρκα έγειρε για τον Σάσουκε. χεστήκαμε και η βάρκα έγειρε για όλους τους χαρακτήρες εκεί μέσα γενικότερα for that matter.

4)Στην τελική ο Kishimoto δεν ήταν ο πρώτος που έγραψε μια ιστορία με drama. τι πρέπει να πούν και οι Ρώσοι συγγραφείς δηλαδή;

5)Ε ΟΧΙ ΔΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ DARTH VADER ΜΕ SASUKE
ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΘΡΑΣΟΣ.
είναι σαν να συγκρίνουμε τις φούτσες με τις βούρτσες.

6)το θεωρώ εντελώς βλακώδες να απασχολούμε τον εγκέφαλό μας για το ποιος είναι ο πιο μαμάτος χαρακτήρας, όπως και με το ποιο είναι το ποιο μαμάτο Endless Shounen.
είναι πολλά, και συγχωρέστε με, αλλά είναι όλα ίδια και απαράλλαχτα.

7) όσο για τον ποιος είναι πόστης και ποιος όχι, γούστο τους και καπέλο τους ρε. λογαριασμό θα σας δώκουνε?
όπως έχιε πει και ο Μέγας Τζιμάκος, και οι gay είναι αναγκαίοι.

ΑΝΤΕΡΣΤΕΝΤ?
_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμαν! Αμα δεν γουστάρετε το θέμα μην γράφεται είναι απλό μην μας τα πρήζεται γιατί όσοι το βλέπουν νοιάζονται έστω και λίγο οι άλλοι να πάτε να γράψετε σε θέματα ανιμε που βλέπετε{εκτως και αν κανείς δεν ενδιαφέρεται οπότε δεν υπάρχουν και για αυτό γράφετε εδώ}αμμάν πια δεν είπαμε "όσοι χεστηκαν για το Ναρουτο μιλήστε τώρα" Δημοτικό πάτε και δεν το χε τε καταλάβει ακόμα? Το πολύ πολύ αν δεν ενδιέφερε κανένα το θέμα ας το βγάζατε και όχι να πετάγεται οποίος να νε!Και όσο για τα φίλλερ εννοείτε οτι δεν τα μετράμε και δεν τα βλέπουμε δεν είμαστε και πρωτάρηδες να μιλάμε για ένα ανιμε και να εννοούμε τα φιλλερ! Την κανονική ιστορία λέμε που αντικειμενικά στο Σιπουντεν τα σπάει{και δεν το λέω εγώ το λένε τα τορρεντ και η απήχηση παγκοσμίως}Και είναι όλα ίδια και απαράλαχτα? Έχεις δει πραγματικά έστω και λίγο?Πως ιστορία με Σινιγκάμι μοιάζει με ιστορία με Σινόμπι και πως μοιάζει με μια ιστορία με πειρατές? Τέλος μονό γκομενάκια έχω ακούσει να λένε τον Σασκε Σασουκε μπορεί να γράφετε έτσι αν το μεταφράσεις{πράγμα που αμφιβάλω} αλλά προφέρετε Σασκε {άκουσε το στη σειρά}οπότε μιας και δεν δίνω πολλά κρέντιτ στο χαρακτήρα τον γράφω όπως τον ακούω!Και κάτι τελευταίο το Ναρουτο δεν είναι ιστορία που θα διαβάζεις ή θα βλέπεις λίγο λίγο και κατάλαβες!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπα λάθος.
Φίλτατε, είσαι λάθος.
Τα φίλλερ τα προσμετράς κανονικότατα.
Μου θυμίζεις τον Τσουρινάκη στην βαθμολογία που είχε δώσει στο Diablo 2, πριν καμιά 10αριά-15αριά χρόνια.
Μια άριστη, χωρίς να συνυπολογίσει τον μηχανισμό save του παιχνιδιού, και μια μέτρια, μαζί μ' αυτόν.
Δεν πάει έτσι όμως.
Ο μηχανισμός save, όπως και τα φίλλερς, δεν είναι ξεχωριστό, αλλά αναπόσπαστο κομμάτι.
Οπότε η πρόταση "καλό το naruto, χωρίς τα φίλλερ", δεν είναι σωστή.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 3:59 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι συμφωνώ έχεις δίκιο αλλά δεν μπορείς να το λές και εντελώς μάπα μόνο από αυτό!Ιδικά όταν έχει πάει στην κανονική ιστορία σε τέτοιο επίπεδο!Από κει και πέρα ναι είναι γεγονός ότι το στούντιο σκατώνει τα ανιμε με αυτό τον τρόπο!αλλά πιστεύω και πως σε πολλά ακόμα αν είχαν την "τηλεθέαση" και τα ανάλογα χρήματα θα τα τραβούσαν με φίλλερ και αυτά{άλλωστε για τα στουντιο επιχείρηση είναι το κάθε άνιμε}
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evian Teos έγραψε:
Την κανονική ιστορία λέμε που αντικειμενικά στο Σιπουντεν τα σπάει{και δεν το λέω εγώ το λένε τα τορρεντ και η απήχηση παγκοσμίως


Γιατι οπωσδηποτε το εμπορικο ειναι ποιοτικο...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αλλά τι εννοείς ποιοτικό?Ποιότητα στα ανιμε δεν είναι εκεί που 1ον έχει πέσει πολύ καλή δουλειά στο σχέδιο{που χαρακτηρίζει τα ανιμε} και 2ον που έχει κάτι να πεί? Γιατί ποια το ποιοτικό να τραβάει μόνο λίγους ανθρώπους ή να μην το αναγνωρίζουν πολλοί?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 1099
Τοποθεσία: Unknown

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sugata έγραψε:

Μου θυμίζεις τον Τσουρινάκη στην βαθμολογία που είχε δώσει στο Diablo 2, πριν καμιά 10αριά-15αριά χρόνια.
Μια άριστη, χωρίς να συνυπολογίσει τον μηχανισμό save του παιχνιδιού, και μια μέτρια, μαζί μ' αυτόν.
Δεν πάει έτσι όμως.
Ο μηχανισμός save, όπως και τα φίλλερς, δεν είναι ξεχωριστό, αλλά αναπόσπαστο κομμάτι.


Τι θυμηθηκες ρε άτιμε? χαχαχαχ

Εβγαλες και καινούργια παρομοιωση :
"naruto χωρίς filler είναι σαν diablo2 χωρίς τα save" <---epic
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evian Teos έγραψε:
Αμαν! Αμα δεν γουστάρετε το θέμα μην γράφεται είναι απλό μην μας τα πρήζεται γιατί όσοι το βλέπουν νοιάζονται έστω και λίγο οι άλλοι να πάτε να γράψετε σε θέματα ανιμε που βλέπετε{εκτως και αν κανείς δεν ενδιαφέρεται οπότε δεν υπάρχουν και για αυτό γράφετε εδώ}αμμάν πια δεν είπαμε "όσοι χεστηκαν για το Ναρουτο μιλήστε τώρα" Δημοτικό πάτε και δεν το χε τε καταλάβει ακόμα? Το πολύ πολύ αν δεν ενδιέφερε κανένα το θέμα ας το βγάζατε και όχι να πετάγεται οποίος να νε!Και όσο για τα φίλλερ εννοείτε οτι δεν τα μετράμε και δεν τα βλέπουμε δεν είμαστε και πρωτάρηδες να μιλάμε για ένα ανιμε και να εννοούμε τα φιλλερ! Την κανονική ιστορία λέμε που αντικειμενικά στο Σιπουντεν τα σπάει{και δεν το λέω εγώ το λένε τα τορρεντ και η απήχηση παγκοσμίως}Και είναι όλα ίδια και απαράλαχτα? Έχεις δει πραγματικά έστω και λίγο?Πως ιστορία με Σινιγκάμι μοιάζει με ιστορία με Σινόμπι και πως μοιάζει με μια ιστορία με πειρατές? Τέλος μονό γκομενάκια έχω ακούσει να λένε τον Σασκε Σασουκε μπορεί να γράφετε έτσι αν το μεταφράσεις{πράγμα που αμφιβάλω} αλλά προφέρετε Σασκε {άκουσε το στη σειρά}οπότε μιας και δεν δίνω πολλά κρέντιτ στο χαρακτήρα τον γράφω όπως τον ακούω!Και κάτι τελευταίο το Ναρουτο δεν είναι ιστορία που θα διαβάζεις ή θα βλέπεις λίγο λίγο και κατάλαβες!

παλικαράκι, δεν χρονίζεις με τίποτα έτσι;
μια χαρά μοιάζουν. όλα super power-up δεν είναι;
για το πως προφέρεται, άσε με να ξέρω καλύτερα που έχω κάνει και κάποαι μαθήματα με Γιαπωνέζα δασκάλα.
η συλλαβή su προφέρεται κάποιες φορές ως -s- σκέτο ΜΟΝΟ στο τέλος της λέξης.

τέλος, δλδ εδώ δεν έχουμε δικαίωμα να γράφουμε αν έχουμε αρνητική/αντίθετη με σένα άποψη?
στην τελική, αυτή τη γνώμη έχω, τη ζήτησες, ναι ή όχι?


DEAL WITH IT
_________________
My MAL List


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Melkor1431 στις Τρι Μάρ 08, 2011 4:29 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι με χαρά πες την άποψή σου αυτό περιμένω αλλά για να χεις για κάποιον χαρακτήρα άποψη δεν πρέπει να τον ξέρεις και τα γεγονότα στα οποία βγήκε αυτός ο χαρακτήρας{Γενικά μιλώ}? Εδώ έχουν μιλήσει σχεδόν μόνο αυτοί που δεν βλέπουν ναρουτο και απλά θέλουν να το βρίσουν!Αν έχεις δει και ξέρεις τον ήρωα μετα χαράς γράψε την άποψή σου όποια και αν είναι αυτή!Έχω τρελές απαιτήσεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 08, 2011 4:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν επειδή εγώ ευθύνομαι για αυτό το χάλι να πω απλώς ότι το δημιούργησα το θέμα επειδή νόμιζα ότι κάποιοι ενδιαφέρονται να το συζητήσουν αλλά από τι βλέπω δεν παίζει κάτι τέτοιο αν γουστάρετε καταργήστε το έτσι και αλλιώς δεν μου δίνει καμία ουσιαστική εικόνα{εξαιρουμένων μερικών απαντήσεων που είχαν οτι ζητούσα δλδ την άποψη πάνω σε κάτι που έχουν δει} δεν γουστάρω να πλακώνομαι με το αν 1 άνιμε αξίζει ή όχι όλα αξίζουν και ας μην μου αρέσουν δεν θα κάτσω να πω "οχι αυτό που βλέπω εγώ είναι το καλύτερο και τα άλλα είναι βλακείες" τα λεγα αυτά στο δημοτικό.Αν δε το γουστάρετε καταργήστε το ή να απαντήσετε όσοι ξέρετε για το θέμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Naruto (DROPPED) Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01465 seconds with 5 queries