Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Death Note

Πρώτες εντυπώσεις
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 22 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 521
Τοποθεσία: Βόρεια

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 23, 2007 10:29 pm
Τίτλος: Πρώτες εντυπώσεις
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις είδα τα 2 πρώτα επισόδεια και όπως είναι λογικό έχω φάει κόλλημα.Για να πω την αλήθεια το φοβόμουν να ξεκινήσω το συγκεκριμένο anime για το οποίο ακούγονται τόσο καλά λόγια με ελληνικό sub αλλά τελικά φαίνεται ότι έχετε κάνει απίστευτη δουλειά. Thumb 2 Up

Μόνο που έχω πολύ μικρό upload αλλά πρέπει να είναι λογικό μια και οι περισσότεροι έχουν κατεβάσει πιο τελευταία επισόδεια.Sorry για το extra thread αλλά δεν ήθελα να ρισκάρω να μπω σε κάποιο άλλο thread λόγω των spoilers.
_________________


.::My Cartoon List::.


BUGGY IS BACK!!!OP FTW!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 22 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 521
Τοποθεσία: Βόρεια

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάι 26, 2007 12:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα πρόβλημα.Έχω κατεβάσει μέχρι το 25 αλλά δεν μου κάνει καθόλου uploading.Και μάλιστα ενώ η port μου γίνεται κανονικά forwarded (κάνω το test if this port is properly forwarded) κάτω στο εικονίδιο σύνδεσης μου βγάζει αυτό με το θαυμαστικό.Αλλά υποθέτω πως αυτό γίνεται επειδή δεν έχω incoming connections?αλλά ακόμα και πράσινο να είναι το εικονίδιο πάλι δεν μου κάνει upload..

βάζω και μια photo

_________________


.::My Cartoon List::.


BUGGY IS BACK!!!OP FTW!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 08 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 120
Τοποθεσία: Βυρωνας

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάι 26, 2007 11:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω δεν συντρεχει λογος ανησυχιας... ισως ξεκινησει πιο μετα αναλογα με τη ζητηση... τη στιγμη που γραφω αυτο το ποστ seedαρω death note 26-30... και εχω παρατηρησει οτι καποιες φορες seedαρει (συνηθως τις περισσοτερες), καποιες σταματαει, κ.ο.κ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 511
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 27, 2007 1:12 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.::Rey::. έγραψε:
Έχω ένα πρόβλημα.Έχω κατεβάσει μέχρι το 25 αλλά δεν μου κάνει καθόλου uploading.Και μάλιστα ενώ η port μου γίνεται κανονικά forwarded (κάνω το test if this port is properly forwarded) κάτω στο εικονίδιο σύνδεσης μου βγάζει αυτό με το θαυμαστικό.Αλλά υποθέτω πως αυτό γίνεται επειδή δεν έχω incoming connections?αλλά ακόμα και πράσινο να είναι το εικονίδιο πάλι δεν μου κάνει upload..

βάζω και μια photo

αυτο το μηνυμα σου το βγαζει οση ωρα και να εχεις ανοιχτο το τορρεντ?γιατι στην αρχη παντα εχει θαυμαστικο και μετα γινεται πρασινο...απο εκει και περα μια πιθανη εξηγηση ειναι οτι δεν εχεις ρυθμισει σωστα το ρουτερ σου...τι ρουτερ εχεις?κρατα σταθερη την ip?αν ναι πρεπει να ρυθμισεις το τορρεντ client να κρατα σταθερο πορτ και να μην μεταβαλλεται με καθε επανεκκινηση....το πορτ πρεπει να ειναι ρυθμισμενο και για το ρουτερ σου για να το κανεις θα πας στις βοηθειες οπου θα σου λεει τι ακριβως να κανεις....αλλα προσοχη επαναλαμβανω οτι ολα εξαρτωνται απο το ρουτερ σου
Whistling
_________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 521
Τοποθεσία: Βόρεια

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 27, 2007 8:24 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι ρυθμίσεις μου είναι όλες ok.Εξάλλου ένα χρόνο τώρα σχεδόν κατεβάζω χωρίς προβλήματα.Με στατική ip είμαι η πόρτα κάνει σωστά forward (το έχω κάνει έλεγχο και με το utorrent αλλά και από το www.canyouseeme.org )
Τώρα στο utorrent έχω μόνο το torrent του death note αλλά μου κάνει πάρα πολύ αργά seed και πολλές φορές δεν κάνει seed παρόλο που υπάρχουν αρκετοί peers online.Καλού κακού έκανα enable το DHT για να βελτιωθεί η κατάσταση.Παίζει πρόβλημα να κάνω seed private torrent?Δε νομίζω ε?
_________________


.::My Cartoon List::.


BUGGY IS BACK!!!OP FTW!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 04 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 511
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 27, 2007 9:27 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χλωμο το κοβω αλλα δεν ειπες ποιο ρουτερ χρησιμοποιεις εχει σημασια
_________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 27, 2007 9:45 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιος να κάνει split από το πρώτο ποστ και merge με το ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙ TRACKER-TORRENTS στην Τεχνική Υποστήριξη παρακαλώ. (Μην τα κάνω εγώ μαντάρα Razz )
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 521
Τοποθεσία: Βόρεια

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάι 27, 2007 11:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vouk έγραψε:
χλωμο το κοβω αλλα δεν ειπες ποιο ρουτερ χρησιμοποιεις εχει σημασια

sagem f@st 1540wg από otenet
_________________


.::My Cartoon List::.


BUGGY IS BACK!!!OP FTW!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 28, 2007 11:06 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το συγκεκριμενο Thread ειναι λιγακι μπερδεμα, οποτε Rey, αν θες να συζητησεις περι των releases μας, κανε το στο "Death Note Releases". Μπορεις να διακρινεις ποια ειναι τα spoilers (ειτε με προειδοποιηση, ειτε με λευκο χρωμα).

Αν εχεις αποριες τεχνικης φυσεως οσον αφορα τον tracker-torrents, κανε το εκει που ανεφερε ο sunday.

To παρον κλειδωνεται :lock:
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Death Note Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.03354 seconds with 5 queries