Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων

Με ενοχλεί η μπάρα συμετοχής "Ratio" Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 28 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: hell 3os fournos dexia...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 05, 2006 7:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re paidia kapoios eipe oti giati na kratame seeds an den uparxoun downloaders! Ta kratame prwton gia na anebazoume ta stats tou sites! Kratame ta seeds oso mporoume gia na bohthhsoume polu swsta alla ta kratame akoma kai gia ton guest pou aplws de to phre xampari to release thn prwth bdomada kai thelei\ na to katebasei thn deuterh opote kratame ta seeds gia tous argoporhmenous. Kratame ta seeds gia na deixoume oti akoma kai an ta xasei kapoios me kapoio atimo io h crash down tou pc apo deh (posoi apo sas den exete rixei polles katares sthn deh?) to bar prepei na uparxei giati einai thema prestiz ston kathe xrhsrh opws kai ta posts!

Auksanei ton antagwnismou tou mojo kanw seed bohthaw deite to!kai nai xreiazetai mias kai oloi goustaroume to rank user na allazei eite me ta posts eite me to ratio!alliws giati eixan balei xronokathusterhsh stis sundeseis tou tracker gia nea torrents stous guests pou den einai register ston tracker mas?

Epishs etsi kapoios pou exei panta arnhtiko ratio isws anagastei na seedarei parapanw. Kai kata ta psemata oi perissoteroi kai auto isxuei se ola ta sites communities me tracker molis katebei to gamw torrent to bgazoun gia na glutwsoun bandwitch gia ta alla downloads tous h aplws bazoun thn upload speed sto 5kbs opote sthn ousia an diamoirazeis 3 torrent se seed status kaneis de pairnei tpt spoudaio oute xalas to download sou oute den kaneis kai kala seed!

Gia eikastikes theseis milhste me kapoion mod tou animeclispe alla to oti xreiazetai h mpara xreiazetai. \

Kati akoma! se enoxlei pou bgainei to prwsopiko demomeno tou ratio public alla de se enoxlei pou oti stelneis apo email ellhnikou kai ksenou provider katagrafetai apo kubernhtikes uphresies. De se enoxlei pou to sms pou einai proswpiko dedomeno pou stelneis sthn gomena gomeno sou katagrafetai kai mpainei se db gia an xreiastei na se xoun fakelwmeno!

O monos logos pou se enoxlei to ratio bar kata thn gnwmh mou kai sugnwmh an akougomai oti sou kanw epithesh ,,, einai oti fobasai ti tha lene gia sena an den exeis megalo ratio.

FFS!~!!! o cougar eipe kalutera ap ton kathena mas giati xreiazetai!

as afhsoume authn thn suzhthsh na "pethanei" kai as milhsoume gia kati pio endiaferon!eksalou otan egines melos sauto to site ekanes klik sto koutaki oti katalabaineis tous orous kai tous apodexesai|!mesa sautous leei oti kai allages pou ginontai sto mellon tha tis apodexesai! an de saresei... well ta skulia demena kai mh me parexhghseis de exw kanena apolutws problhma me sena! Respekt

Tespa PALI se ekthesh idewn to rixa kai sas kourasa!

Makia solous paw na teleiwsw kati subs kai bour gia potaki:)))

BtW Ninja an deis auto to post TSEKARE TO KATARAMENO PM SOU:P Makia sou!:P
_________________
-=+ProUd MemBeR Of Und3rN3t+=-
-*-SuperB Fansub Series-*-
Never ArguE witH an IdiOt he DraGs You DowN to HiS LeVeL and BeAtS yoU witH expeRience!!!
\m/ (O_o) \m/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 05, 2006 10:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tears έγραψε:

FFS!~!!! o cougar eipe kalutera ap ton kathena mas giati xreiazetai!

as afhsoume authn thn suzhthsh na "pethanei" kai as milhsoume gia kati pio endiaferon!eksalou otan egines melos sauto to site ekanes klik sto koutaki oti katalabaineis tous orous kai tous apodexesai|!mesa sautous leei oti kai allages pou ginontai sto mellon tha tis apodexesai! an de saresei... well ta skulia demena kai mh me parexhghseis de exw kanena apolutws problhma me sena! Respekt

Δέχομαι τον τόνο και σταματήστε να λέτε την γνώμη σας και να λέτε δεν κάνω επίθεση και τέτοιες μαλακίες!
Όταν γράφτηκαν σε αυτήν την ιστοσελίδα δεν υπήρχαν καν κανόνες! Έγιναν μεταγενέστερα τους διάβασα και τους κοιτούσα όταν έμπαινα τακτικά γιατί παρακολουθούσα μήπως γίνουν κάποιες αλλαγές αλλά έχω καιρό να τους δω! (οπότε δεν μπορώ να μιλήσω τώρα πάνω στο θέμα "κανόνες")
Ο Tracker δεν είναι Prive και δεν χριάζεται κάτι τέτοιο σε έναν ημί-Prive Tracker όπως αυτός εδώ! Στο Demonoid που μπαίνω που είναι Tracker και όχι Forum όταν πατάς πάνω στο χρήστη βλέπεις την συμμετοχή του η ακόμα την βλέπει από μια βλακεία μπίλια που έχει που ανάλογα με το πόσο γεμάτη είναι αυτή η μπίλια είναι και το ποσοστό συμμετοχής του χρήστη! Με χαλάει η προβολή γενικότερα της συμμετοχής μέσα στο Forum αλλά όχι γιατί δεν έχω πάνω από 1 Ratio αλλά γιατί το θεωρώ άσκοπο!

Ναι υποστηρίζω κάποιων ξένο Tracker βλέπε - Demonoid ή ελληνικό βλέπε blue-whiteGT που και στους δύο στέλνω μόνο μία φορά όπως έχω ρυθμίσει τον Torrent Client μου.!

Είναι Forum! Tο ποσοστό μηνυμάτων το δείχνουν πολλά Forum αλλά είναι για το Forum! Τέσπα! Εδώ θέλετε ; να φαίνεται κάτω από την υπογραφή;
και αν κάποιος μπαίνει μόνο να κατεβάζει και δεν κάνει post πως θα φαίνεται η συμμετοχή του;
και αν κάποιο ΧΕΣΤΗΚΕ για την προσπάθεια τον περισσοτέρων εδώ μέσα και κατεβάζει μόνο και δεν τα στέλνει πίσω τι γίνεται; θα τον τιμωρούν η υπεύθυνοι; το έχω απορία δεν θέλω να πεθάνει το θέμα θα ήθελα να μου λυθεί η απορία!
Και αν τον τιμωρούν αυτός δεν θα μπορεί σαν guest να βάλει εξαναγκασμένη εκκίνηση στον Torrent Client και να κατεβάσει αμέσως χωρίς να περιμένει το χρονικό περιθώριο του; ή αν τον κάνουν BAN για ανάρμοστη συμπεριφορά δεν θα μπορέσει να ξαναγραφτεί;
Δηλαδή είμαι παράλογος;
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 28 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 57
Τοποθεσία: hell 3os fournos dexia...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 1:05 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Den tha apanthsw sto post sou... alla sthn upografh sou:)
Sumfwnw gia ta greeklish alla merikoi den exoume dunatothta na graspoume panta ellhnika:( Loipoun ta page encodes px se mena auto to diasthma kai mexri thn anabathmhsh de tha xw ellhnika Crying or Very sad

Kai twra apantw sto post sou...:P

To thema einai oti ta paloukaria tou agaphmenou mas portal fiaxan kati kainourgio. Isws tah tan kalh idea na eixe mpei se kapoio eidos poll gia na eixame apofugei thn olh koubenta kai tuxon mnhsiakia pou mporei na dhmiourghthoun... auto pou elega prin einai oti egine oti egine (mallon akougetai pio sobaro apo oti einai) alla tha meinei.kai lew oti tha meinei mias kai mono esu upswses fwnh (kai kala ekanes afou se enoxlei) gia na bgei ...

Asxeto to parakatw alla kapws sxetiko:)
Ena palikari se forum me apromoia thematologia, pou ekane to idio ( paromoio add on sto profil tou kai sthn upografh tou sta posts) sxetika me to ratio.Ekane to ekshs.... efiaxe ena paromoio sig pou to topothethse me bbcode panw apo to add on mono pou elege oti \einai enantion tou parakatw sig:) Thumbs UP

To anaferw giati mou fanhke polu diaolemenh sumptwsh! ton idio kairo na ginetai paromoia suzhthsh:P mhpws eisai o ForTuna? happy

Kalo bradu solous:)
_________________
-=+ProUd MemBeR Of Und3rN3t+=-
-*-SuperB Fansub Series-*-
Never ArguE witH an IdiOt he DraGs You DowN to HiS LeVeL and BeAtS yoU witH expeRience!!!
\m/ (O_o) \m/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 2:12 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και ο deliopoulos ειναι ο δημιουργος αυτης της userbar (οπως και ολοκληρου του portal), ειναι συναμα και ο πιο ικανος να απαντησει για τον λογο που την εφτιαξε.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 2:52 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλω να πω στον δελιόπουλος που είναι ο δημιουργός να φτιάξει μια μπάρα στα ελληνικά. Τι θα πει ratio? ώραιότατη ελληνική λέξη "αναλογία" ή "λόγος".
Ας κρατήσει την υπάρχουσα για τους ξένους φίλους μας.
Έτσι για να πω τα εθνικιστικά μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 25 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 184
Τοποθεσία: Αθήνα



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 3:36 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Amidamaru...

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κολλάς με κάτι τόσο τετριμμένο.
Σιγά, δεν σε βγάλανε να κόβεις βόλτες στο Σύνταγμα ξεβράκωτος!
Μια μικρή (τόση δα) μπάρα εμφανίζεται ( η οποία έχει κ ωραίο design κατ' εμέ, but anyway)...

Δώσε μου ένα επιχείρημα γιατί δεν σου αρέσει κι εγώ μαζί σου. Το να λες το demonoid έτσι και το bw-gt αλλιώς, δεν μου αρκεί. Ειλικρινά.

Από την άλλη αν είναι αισθητικό το θέμα, πάλι με χάνεις γιατί μπορεί να βρεις άλλους τόσους που να σου πούνε "εμένα δεν με χαλάει να βλέπω το ratio, κλπ, κλπ, κλπ...".

Κάνε μια καλή τοπικοποίηση στην ένστασή σου, that's my point.
Α, ναι και δεν χρειάζεται να βρίζεις.

Φιλικά,
MM
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 3:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν! Αφού σε ενδιαφέρει θα σου πω!
MatheMagician έγραψε:

Δώσε μου ένα επιχείρημα γιατί δεν σου αρέσει κι εγώ μαζί σου. Το να λες το demonoid έτσι και το bw-gt αλλιώς, δεν μου αρκεί. Ειλικρινά.

Είμαι υπέρ στης αλλαγές! Αλλά με ενοχλεί όχι γιατί έχω χαμηλό ποσοστό συμμετοχής και ντρέπομαι να το δείξω αλλά, απαντάω εδώ για επιχειρήματα:
Amidamaru έγραψε:
Ο Tracker δεν είναι Prive και δεν χριάζεται κάτι τέτοιο σε έναν ημί-Prive Tracker όπως αυτός εδώ! Στο Demonoid που μπαίνω που είναι Tracker και όχι Forum όταν πατάς πάνω στο χρήστη βλέπεις την συμμετοχή του η ακόμα την βλέπει από μια βλακεία μπίλια που έχει που ανάλογα με το πόσο γεμάτη είναι αυτή η μπίλια είναι και το ποσοστό συμμετοχής του χρήστη! Με χαλάει η προβολή γενικότερα της συμμετοχής μέσα στο Forum αλλά όχι γιατί δεν έχω πάνω από 1 Ratio αλλά γιατί το θεωρώ άσκοπο!

tears έγραψε:
To anaferw giati mou fanhke polu diaolemenh sumptwsh! ton idio kairo na ginetai paromoia suzhthsh:P mhpws eisai o ForTuna?

Φιλαράκο tears λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά έχω μόνο έναν λογαριασμό και αυτός είναι ο Amidamaru. Και την διαδικασία που ανέφερες δεν την ήξερα ότι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο και αν το ήξερα θα το έκανα αθόρυβα και δεν θα έκανα το θέμαWink

Εκτός ότι δεν μου αρέσει αισθησιακά και με χαλάει. Έχει γεμίσει το Forum εικονίτσες και εικόνες! Ίσως να είναι λίγο OFF αλλά σκέψου το ενδεχόμενο ότι έχω aDSL με όγκο χρέωση και φορτώνω αυτές τις περιττές εικόνες μέσα σε ένα θέμα με 12 απαντήσεις

3.89 KB = 1 εικόνα η 12 εικόνες θα έιναι 46,68KB.

Η ας υποθέσουμε ότι κάποιος περιμένει με τις ώρες να ανοίξει το Forum γιατί έχει PSTN ή ISTN.

Ξέρω είμαι παράλογος και ότι ποτέ δεν θα βρω δίκιολ οπότε δεν περιμένω άλλες απαντήσεις! Αδιαφορία στο ότι γίνεται και καλή συνέχεια στους δημιουργούς και συνεχιστές τις όλης αυτής δουλειάς που ονομάζεται AnimEclipse.

Δεν απολογούμε σε κανέναν MatheMagician. απλός έκανα ένα θέμα στην σωστή τοποθεσία! όποιος ενδιαφέρεται τον απασχολεί η τον ενοχλεί το θέμα η το περιεχόμενο πέρνει μέρος για να μιλήσει αν πάλι είναι Μια μικρή (τόση δα) βλακεία το όλο θέμα και τον αφήνει αδιάφορο ας μην απαντήσει! Δημόσια συζήτηση κάνουμε Wink

Και για αυτό θα περιμένουμε τον Δελιόπουλο να μας μιλήσει!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 11 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 7:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

file kat arxas : LOL, allaxe adsl syndesh giath h xronoxrewsh kai h ogkoxrewsh einai h mia pio gia to p#$%@& apo thn allh ... Thumb Down den simferei. pare mia conn-x 1024/256 (san thn dikh mou) me 22.50 ton mhna na vreis thn ygeia sou Thumb 2 Up .Twra oso gia pstn/isdn einai ontws ligo Confused
an se xalaei ais8htika h bara, mia gnwmh einai kai afth Thumbs UP sevasth omws. den xerw man ontws einai sto xeri tou deliopoulos :/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 7:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον δεν υπαρχει θεμα προσωπικων δεδομενων...
Ολοι παρακολουθουμαστε απο τον Μεγαλο Αδερφο...
Οι Μεγαλες δυναμεις φταινε για ολα...

Περαν της πλακας πιστευω οτι το θεμα εχει παρει μεγαλη εκταση χωρις να ειναι τοσο σημαντικο.
Ερχομαι να ρωτησω αν δηλαδη ηταν κατι αναλογο αντι για κατω απο την υπογραφη μας, κατω ή πανω απο το avatar τι θα γινοταν?
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 8:01 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sokollatos έγραψε:
Ολοι παρακολουθουμαστε απο τον Μεγαλο Αδερφο...


........osoi xrhsimopoieite Internet Explorer kai den trexete Firewall oso eiste sto Internet..........
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 8:06 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

||CannibalCorpse|| έγραψε:
........osoi xrhsimopoieite Internet Explorer kai den trexete Firewall oso eiste sto Internet..........


Ετσι θελουν να πιστεψεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και να λες οτι σου κατεβει για οποιον εσυ γουσταρεις αλλα μαγκα μου ολα καταγραφονται!!!
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 9:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Amidamaru έγραψε:

Φιλαράκο tears λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά έχω μόνο έναν λογαριασμό και αυτός είναι ο Amidamaru.


Μόνο έναν; Περίεργο γιατί κάτι μου θύμιζε το e-mail σου vumbar@*****.com Δεν θυμάμαι τι όμως... Whistling

Υ.Γ. Πάντως βλέπω ότι το ratio σου βελτιώθηκε τραγικά! Έκαναν δουλειά οι μπάρες, άρα να που χρησιμεύουν τελικά!! Twisted Evil
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 10:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cougar έγραψε:

Υ.Γ. Πάντως βλέπω ότι το ratio σου βελτιώθηκε τραγικά! Έκαναν δουλειά οι μπάρες, άρα να που χρησιμεύουν τελικά!! Twisted Evil


Δικηγόρος του Διαβόλου (και για αποφυγή παρεξηγήσεων)
O Αmidamaru (ή όπως αλλιώς) πάντα βοηθούσε όσο μπορεί στο Seed στην AnimeClipse. Και το ratio του 2 είναι και τώρα, 2 ήταν και όταν άνοιξε το Topic. Καλό θα ήταν αν δεν ξέρουμε/θυμόμαστε μερικά πραγματάκια να μην μιλάμε. Λέω εγώ τώρα

Υ.Γ.
Δεν την λέω σε κανέναν. Και ας μην αρχίσουμε Flames για το όλο ζήτημα
(Το λέω αυτό επειδή παρατηρώ θέρμανση της ατμόσφαιρας Whistling )
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Phantom Duck στις Δευ Νοέ 06, 2006 11:40 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 11:38 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με τον Phantom Duck. Ο Amidamaru είχε πάντα υψηλό ratio και βοηθούσε πάντα στο seed.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 11:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ με τσακώσατε! Φτου..... Δίνω το Free Pass και βγαίνω από την φυλακή!
Υ.Γ. Έλεος, δεν το εννούσα, ειρωνικός ήμουν.... w00t Ούτε τροχονόμος να ήμουν να σημείωνα το ratio του καθένα! :wallbash:
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01895 seconds with 5 queries