Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Plawres Sanshiro

Jumaru 27 (Plawres Sanshiro 27) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 03, 2006 12:10 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σε κατάλαβα! Αν θέλεις κάνε μια μετάφραση το παραπάνω! Δεν έπιασα το όλο θέμα περί χρηστών που κάνουν σχόλιο και πετάνε "δηλητήριο" αυτό με προσβάλει προσωπικά και θα ήθελα να το αναλύσεις! (και δεν με ενδιαφέρει αν θα βγεις Off Topic και μιλάω δημόσια και δημόσια θέλω τις απαντήσεις!)
Προσωπικά το Forum είναι για ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων! Και αν υπάρχει κάποιο πείραγμα από μερικούς σε κάποιους δεν νομίζω να είναι κακό! Αν ενοχληθεί κάποιος χρήστης από κάτι υπάρχει Administrator/Referee που θα καθορίσει την "τιμωρία" του άτακτου χρήστη!

Προσωπικά μου την σπάει η ψιλό στάση σου!

Μπαίνεις 2-3 φορές ή να κάνεις τον κόσμο άνω κάτω ή να παρουσιάσεις την δουλειά που κάνεις!
Σίγουρα μπορεί να είσαι εξαιρετικός άνθρωπος όπως όλοι φυσικά! αλλά μέχρι αποδείξεως του εναντίων!

*Και εκτός από μεταφραστής μπορείς να κάνεις την δουλειά του Moderator πολύ ευχαρίστως! κάτσε ψάξε και διόρθωσε τα Θέματα και τις Συζητήσεις! αφού σου αρέσει τόσο πολύ η τάξη! Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 03, 2006 12:45 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα amidamaru,και sorry δλδ,αλλά όποιος έχει τη μυγα μυγιάζεται(λέει μια παροιμία).Και επειδή αρκετά Off Topic βγήκαμε,η μάχη στο 27 με το plawres ταύρο ήταν χάρμα οφθαλμών.Μου θύμισε τα πρώτα επεισόδια,όπου οι μάχες διαρκούσαν και είχαν κάτι να δείξουν, και όχι ενα ολόκληρο τουρνουά σε ένα επεισόδιο(στο πανασιατικό αναφέρομαι).Πόρωσις... Thumb 2 Up
Υ.Γ.:ήθελα να μιλήσω γενικά,αλλά ήσουν ο μόνος που έδειξε να θίγεται. Το τί έγινε παλιότερα μην το ανασκαλεύεις,άστο να πάει ρε φίλε.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 03, 2006 3:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ναι φοβερή μάχη! Στο τέλος ειδικά που του έκοψε το κέρατο ήταν όλα τα λεφτά! Μάλλον μας περιμένουν μεγάλες συγκινήσεις!! Thumb 2 Up

Keyper 7 έγραψε:
– 28-37 = 10. Υπομονή.

28-37= -9 btw
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 03, 2006 6:21 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ότι ήμουν σαφές για το τι μίλησα! για το επισόδιο δεν έχω να πω κάτι άλλο! Τα είπα στο final countdown και ήταν ωραίο!
Φίλε Sugata υπάρχουν άποιρες παροιμίες που έχει βγάλει ο σοφός λαός μας! Από εκεία και πέρα δεν μου άρεσε ο χαρακτηρισμός αν νομίζεις ότι ήταν σωστό και σε αντιπροσωπέυει ή δεν σε αγγίζει δεν ξέρω τι να πω! ! ! Δήλαδή για να μην τολμίσουμε να βγούμε εκτός θέματος θα πρέπει να μιλάμε στην κατήγορία Off Topic Για να ήμαστε σίγουρη ότι μιλάμε στην σωστή θέσή!

Ας μου δίξει ο άνθρωπος που δεν έχω εγώ τίποτα μαζί και να του πω συνώμη δεν κολάω! Δεν μιλήσα για δηλητιρια εγω!

Το θέμα τελείωσε με ένα ΠΜ! Επίσης και εγώ έκανα 2-3 Off Topic εδώ μέσα! Είναι λογικό φαντάζομαι να με ενοχλήσει ο χαρακτηρισμός! αλλά δεν είναι για το Off Topic ! Ο χαρακτηρισμός βγάζει δηλητήριο; σαν κακία μου φαίνεται εμένα! Μάλλον δεν έχω φαντασία!

* και δεν διορθώνω τα μηνυματά μου εδώ! Αν κάποιος συντονιστής/διαχειριστής νομίζει ότι προσβάλουν ας κάνει την δουλειά του και αν πιστεύει οτι μου αξίζει κάποια κάρτα κίτρινη η κόκκινη! Θα είναι καλοδεχούμενη!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 445


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 03, 2006 7:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pali ektos thematos vgikate kai pali thelete na pate se ena thema pou tha arxisw na fwnazw.

O Keyper 7 eksigisai se ena kainourgio xristi giati "dagkwnoume" me apla logia gia to ti exei symvei sto parelthon.
Twra opws exoume pei ta paidia tou AnimeClipse den theloume i leksi release kan na vgainei apo to stoma sas.
Osoi exete parapono gia to ti egrapse o Keyper 7 peigenete kai kante thema sto Kytio Paraponwn kai ekfraste to parapono sas.

Ena pragma omws na katalavete.
Pali kleinw tin enotita. Pali kapia paidia theloune na ekfrasoune tin gnwmi tous gia to epeisodio kai den tha mporoune dioti vgikame ektos thematos.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Plawres Sanshiro Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01212 seconds with 5 queries