Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

Dragonball Επεισόδια Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 29 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Here, There & Everywhere

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 12, 2006 6:44 pm
Τίτλος: Dragonball Επεισόδια
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά!!!

Τις προάλλες, κατέβαζα ένα αρκετά μεγάλο αρχείο από rapidshare links (από τη λίστα downloads) τόυς πρώτους κύκλους του Dragonball, φτάνοντας αισίως στο τέλος του έβδομου κύκλου. Από κει και πέρα όμως, τα υπόλοιπα links συνέχισης των κύκλων, μου βγήκαν ανενεργά (forbiden to be shared, complains received κλπ).
Μήπως είναι έυκολο, κάποιο από τα παιδιά που πρόλαβε να τα κάνει όλα download (δε γνωρίζω πόσα επεισόδια είναι συνολικά μετά τον όγδοο κύκλο και μέχρι την αρχή του Dragonball Z) να τα ξανα-ανεβάσει σε rapidshare?

Δυστυχώς, δεν μπορώ να ζητήσω ανταλλαγή, γιατί είμαι σχετικά "φρέσκια" στην παρέα των anime, και δεν έχω τίποτα σχεδόν να προσφέρω... Embarassed

Αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος, που να σας εξυπηρετεί και να μη σας βάλω και σε τρελό κόπο - ήδη τρέχετε για άρκετα άλλα projects - ευπρόσδεκτός.

Σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικά! Να' στε καλά! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένας ένας! μην σπρόχνεστε! Όλοι θα πάρετε . για όλους έχει ο μπαξές Razz

Εσύ τσέκαρε το προσωπικό σου μήνυμα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

auth h frash "den exw tipote sxedon na prosferw.." ksinizei polu otan prokite gia antalages.

genika mhn bazeis pote sto nou sou th leksh antalagh. oxi epeidh opws les den exeis kati sugkekrimeno na prosfereis. allou einai pou bromaei h olh upothesh.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγο πολύ όλοι ξεκινήσαμε χωρίς να έχουμε τίποτε για ανταλλαγή! οπότε όποιος θυμάται πως ξεκίνησε μπορεί να κάνει και μια ανταλλαγή χωρίς αντίκρισμα Razz
Δεν είναι κακό Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dustuxws omws den einai gia olous h antalagh sinonimh tou tsampa.
alloste sth zwh tipote den einai tsampa.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

The Unknown έγραψε:
dustuxws omws den einai gia olous h antalagh sinonimh tou tsampa.
alloste sth zwh tipote den einai tsampa.

Πω πω! έλεος κόψε λίγο γιατί θα σε περάσω για αιμορουφυκτρά Razz για τσιμπούρι HaHa
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

afta ta les se lathos atomo
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 271
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον The Unknown. Κάποιοι ξεχνάνε πως ξεκινήσαν και νομίζουν πως έτσι θα βγάλουν χρήματα. Ευτυχώς εγώ όταν πρωτοξεκίνησα το μόνο που έδωσα ήταν άδεια dvd. Βέβαια προς αποφυγή παρεξηγήσεων αν κάποιος μου ζητήσει να του γράψω κάτι και δεν είναι εύκολη η συνάντηση μπορεί ή να μου στείλει άδεια dvd ή να του τα γράψω σε δικά μου και να μου τα πληρώσει. (Κατά την γνώμη μου δεν θεωρείτε πώληση αυτό)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 9:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

The Unknown έγραψε:
afta ta les se lathos atomo

Ουψς! Γενικά το είπα ρε άνθρωπε δεν μιλούσα για σένα! απλός το έκανες να φάνει τόσο ζωντανό Razz

rath έγραψε:
(Κατά την γνώμη μου δεν θεωρείτε πώληση αυτό)

Φυσικά και όχι αφού θα σου δώσει το αντίτιμό τις αξίας που ξόδεψες! Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 10:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gi auto akribos to lew ki egw. Maurh agora exei katantisei to olo thema. Edw kapoia eixe plirwsei gia na exei ena anime kai otan ths eipa "na sou steilw dld kai ta loipa" mou eipe "oxi den thelw giati to exw plirwsei" kai alla tetoia xaritomena gia na mhn pw tipote xontro kai me petaksoun eksw.

Gia emena pleon den uparxoun trade oute antalages oute tipote. An thelw na dosw kati tha to dosw kai malista tsampa h' estw tha mou steiloun adeia dvd. Alios den kanw tipote. Osa anime thelw tha ta katebazw apo to net. Den mpainw diarkos sth diadikasia tou dose steile kai ta loipa. Apla katebazw tis listes tous kai osa den exw paw kai ta katebazw. Alloste 2mb einai auta mhn kathontai kai me koitane.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 10:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@pontikaki:ρίξε μια ματιά σ' αυτό εδώ
Είναι 153 επεισόδια στα τζαπανέζικα με αγγλικούς υπότιτλους,dvdrip.
editKαι απ' ότι κοίταξα τώρα πρέπει να είναι αυτό που ζητάς(μίλησες για dragonball,όχι για gt ή z)
edit2 εδώ είναι το dragonball z.Είναι 291 επεισόδια νομίζω.εδώ λείπουν τα 182,224-227 και από το 276 κ.ε.Μορφή βίντεο είναι .avi
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sugata στις Τετ Σεπ 13, 2006 11:13 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 11:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Erwtish:

Otan leei Category Non-English-Japanese ti ennoei?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 29 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Here, There & Everywhere

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 11:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας, βρήκα το κατιτίς μου.Razz

Συγγνώμη αν παρεξγήθηκα με τον όρο "ανταλλαγή" απλώς είδα να παίζει πολύ σε topic και θεώρησα λογικό να το αναφέρω σαν ενδεχόμενο πάρε-δώσε.

Είναι όπως το βλέπει κανείς, φυσικά και δεν είναι τίποτα τσάμπα σε αυτή τη ζωή, ο καθένας όμως κάνει τα κουμάντα του. Αν θέλει να δώσει το δίνει γιατί το θέλει πραγματικά και δεν περιμένει ανταλλάγματα, άλλος ψάχνει -ας μου επιτραπεί η έκφραση- το λεγόμενο εύκολο χρήμα μέχρι και τα όρια της εκμετάλλευσης (Μίλάμε για extreme καταστάσεις όμως!!!).

Στην προκειμένη περίπτωση όμως δε θα μου φαινόταν απαράδεκτο κάποιος να μου ζητήσει χρήματα για να μου δώσει κάτι που το ψάχνω πολύ. Η αγορά DVD είναι έξοδο, τα ταχυδρομικά είναι έξοδα, ποιος ο λόγος να το κάνει; Στο κάτω κάτω, δε με γνωρίζει, δεν ξέρει ποια είμαι και τι κάνω... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 11:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ότι το audio είναι japan.μια πληροφορία παραπάνω είναι γιατί απ' όσο κοίταξα κυκλοφορούν πάρα πολλά επεισόδια με άλλο audio,κυρίως γερμανικά.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 13, 2006 11:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sugata έγραψε:

edit2 εδώ είναι το dragonball z.Είναι 291 επεισόδια νομίζω.εδώ λείπουν τα 182,224-227 και από το 276 κ.ε.Μορφή βίντεο είναι .avi


Αυτό το Torrent έχει επεισόδεια με αγγλικό Audio. Είναι η κομμένη αμερικάνικη έκδοση (με τόσο πετσοκόψιμο και λογοκρισία έχουν βγει 15 επεισόδεια λιγότερα Razz). Δηλαδή δεν λείπουν τα επεισόδεια από το 276 έως το 291. Στο 276 σταματάνε. Κατά την γνώμη μου δεν αξίζει το Downloading. Βέβαια αυτό είναι το Z και όχι το απλό άρα δεν νομίζω να την ενδιαφέρει (μιας και μιλάμε για το απλό DB Whistling )
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01476 seconds with 5 queries