Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

Αλυσίδα Συμμετοχής Κινούμενα (παλιά διαμάντια) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 58, 59, 60  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 19 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 22
Τοποθεσία: drama

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 06, 2007 8:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paidia telika 8a ta steilw ayrio!
to dracula
to Galaxy Express 999 - Movie
to [Live-eviL]_Galaxy_Express_999_-_Ep_08_[A2B1A642]
k to [Live-eviL]_Galaxy_Express_999_-_Ep_09_[76D030EF]
den mporesa na ta antigrapsw!
kati paizei me ta diskakia!dokimasa na ta perasw ston sklhro prwta alla oyte tote ginotan kati!
ta dokimasa k se 2o pc to opoio einai oyte mias vdomadas k pali tipota!
sorry gia ta greeklish!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 19 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 22
Τοποθεσία: drama

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 5:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια τα δισκακια θα τα στειλω σημερα!
θα του στειλω αυτα που μου εστειλε η arwyn-t μπας κ σαυτον παιζουν!
+ αυτα που σας εταξα!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Προειδοποιήσεις: 1 x 1
Ένταξη: 04 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 7
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 8:21 pm
Τίτλος: geia sas!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grasos έγραψε:
παιδια τα δισκακια θα τα στειλω σημερα!
θα του στειλω αυτα που μου εστειλε η arwyn-t μπας κ σαυτον παιζουν!
+ αυτα που σας εταξα!


niotho ksekarfotos alla proti fora mpeno sto forum...ti prepei na kano gia na paro k ego ta dvd me auta ta iperoxa anime..me ellinikos ipotitlous???
an kano kati lathos sas parakalo peite to!!!
sas euxaristo..gia ton xrono sas!!!
_________________
anime is...fandasy...is life...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 07, 2007 10:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσήλθες φιλαράκι δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα απλά μόνο που το έιπες μπήκες στην λίστα αναμονής περίμενε και εφόσον γίνεις ο επόμενος κάποιος θα επικοινωνήσει μαζί σου για να του δώσεις τα στοιχεία σου!Τέκνα διορθώστε με άν δεν τα λέω καλά!

big smile Άρε fullmetal αθάνατη είναι αυτή η αλυσίδα σου!!!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 22 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 32


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 08, 2007 6:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grasos έγραψε:
paidia telika 8a ta steilw ayrio!
to dracula
to Galaxy Express 999 - Movie
to [Live-eviL]_Galaxy_Express_999_-_Ep_08_[A2B1A642]
k to [Live-eviL]_Galaxy_Express_999_-_Ep_09_[76D030EF]
den mporesa na ta antigrapsw!
kati paizei me ta diskakia!dokimasa na ta perasw ston sklhro prwta alla oyte tote ginotan kati!
ta dokimasa k se 2o pc to opoio einai oyte mias vdomadas k pali tipota!
sorry gia ta greeklish!


Σορρυ παιδια που δεν αντιγραφονται αυτα, δεν εχω ιδεα τι φταιει! Embarassed Με το Nero τα εγραψα ολα, δεν εκανα τιποτα ιδιαιτερο. Πλακα πλακα, δεν τα εχω δει καν αυτα τα κινουμενα ακομα, οποτε παιζεται να ητανε εξαρχης προβληματικα τα αρχεια. Αμα σας χαλαει που δεν παιζουν και τα θελετε διακαως, να πιασω να κανω νεο dvd μονο με αυτα! Πειτε μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 05 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Serres

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 08, 2007 8:18 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, σήμερα το πρωί παρέλαβα τα DVD από τον grasos και τον ευχαριστώ πολύ (πλήρωσε και τα έξοδα αποστολής Respekt ) καθώς και την arwyn-t
που ξαναξεκίνησε την αλυσίδα με όσα είχε αντιγράψει!!
Δυστηχώς τα DVD τα 5 από τα 6 είναι κακογραμμένα και τα αντέγραψα με το ζόρι εκτός από αυτά που δεν κατάφερε ούτε ο grasos!!
To νέο και 6ο DVD με τα Silverhawks είναι ΟΚ!!
Τέλος περιμένω pm απο τον επόμενο στην αλυσίδα να του τα στείλω!!
Αν κάποιος έχει και τα υπόλοιπα απο την αλυσίδα (εκτός από αυτά που έστειλε η arwyn-t) παρακαλώ ας ενημερώσει!!
_________________
TOP 5 ANIME

1.Elfen Lied
2.Windaria
3.Nausikaa
4.Spirited away
5.Bleach

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 32


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 11:33 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kerk έγραψε:

Δυστηχώς τα DVD τα 5 από τα 6 είναι κακογραμμένα και τα αντέγραψα με το ζόρι εκτός από αυτά που δεν κατάφερε ούτε ο grasos!!
To νέο και 6ο DVD με τα Silverhawks είναι ΟΚ!!


Τα ασπρα δισκακια εχουνε προβλημα; Τι να πω, παιδια σορρυ! Sad Αμα εχουνε τοσο προβλημα, να τα ξαναγραψω! Υποψιαζομαι οτι φταινε τα δισκακια, η μαρκα, που μου εχει ξανακανει νερα καποιες φορες, αλλα πιστευα οτι ητανε επειδη πηγαινα τα τα παιξω σε φετα dvd-player! Να σας τα ξαναγραψω σε αλλα δισκακια; Θα πρεπει να περιμενετε ομως λιγο, γιατι ειμαι στη διαδικασια να αγορασω νεο dvd-writer...

Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 05 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Serres

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 12:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι arwyn-t έχουν πρόβλημα αλλά κατάφερα να τα αντιγράψω εκτός από αυτά που δεν κατάφερε ούτε ο grasos.
Δεν τρελένομαι για αυτά που δεν κατάφερα οπότε no prob δεν χρειάζεται να τα ξαναγράψεις!!

Υ.Γ. Εκτός αν τα θέλει κάποιος αλλος big smile !!
_________________
TOP 5 ANIME

1.Elfen Lied
2.Windaria
3.Nausikaa
4.Spirited away
5.Bleach

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 4:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα πρότεινα να βρείτε τα dvd του Fullmetal που ξεκίνησαν την αλυσίδα πριν κάνετε οτιδήποτε άλλο, γιατί γι' αυτά τα δισκάκια δεν παραπονέθηκε κανείς, εδώ και τόσο καιρό που κυκλοφορούν.
αν ανατρέξετε στην πρώτη σελίδα του thread θα δείτε ότι γράφει και ο ίδιος σχετικά.
εκτός από θέμα dvd είναι και θέμα κατάστασης της συσκευής και του προγράμματος αντιγραφής, και αν συνεχίσετε καθένας τα δικά του, κάθε τόσο κάποιος θα παραπονιέται ότι έχει πρόβλημα.
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 08 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 33
Τοποθεσία: Πειραιάς

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 6:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kerk μετα απο σενα ειναι η Mania, αν μεσα σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα δε δωσει σημεια ζωης, πραγμα που απευχομαι, πες μου ωστε να σου στειλω τα στοιχεια μου μεσω pm... Cheers Thumbs UP Thumbs UP
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 05 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Serres

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 8:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ον)

Rezeero αν διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πίσω
θα δείς οτι παρακαλάγαμε να postarei αυτός στον οποίο έχει σταματήσει (ολόκληρη) η αλυσίδα αλλά στα @@ του μάλλον!!
Επίσης ζητήσαμε αν κάποιος απο αυτούς που τα έχουν αντιγράψει όλα θα ήθελε να βοηθήσει αλλά κανείς δεν ενδιαφέρθηκε Thumb Down !!
Ευτυχώς ενδιαφέρθηκε η arwyn-t και έτσι τουλάχιστον πήραμε κάποια (δεν τα είχε αντιγράψει όλα μαλλον) και την ευχαριστούμε Thumb 2 Up !!

2ον)

Hades οκ θα περιμένω μερικές μέρες και αν δεν μου στείλει pm η Mania θα σου στείλω pm!!
_________________
TOP 5 ANIME

1.Elfen Lied
2.Windaria
3.Nausikaa
4.Spirited away
5.Bleach

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 2


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 09, 2007 10:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρά παιδια! Είμαι καινούριος στο φόρουμ.
Πολύ καλη προσπάθεια και Respekt σε όσους το τρέχουνε.

Θα ήθελα να μπώ στη λίστα για τα Area 88 (3 OVA), Captain Harlock - Arcadia of my youth και Asterix και Ovelix - 12 Άθλοι, στα ελληνικά.

Και μία χαζή ερώτηση... μήπως θα ήταν πιο εύκολο όλα αυτα να ανέβουνε σε κάποιο server, για να γλιτώνουν όσοι έχουν γρήγορη σύνδεση το πέρα δώθε με τα DVD και να μήν φορτώνεται τσάμπα η αλυσίδα;


Ευχαριστώ.
_________________
Προσπαθώ να φύγω απο την Περιοχή 88...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 32


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 14, 2007 11:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kerk έγραψε:
Ναι arwyn-t έχουν πρόβλημα αλλά κατάφερα να τα αντιγράψω εκτός από αυτά που δεν κατάφερε ούτε ο grasos.
Δεν τρελένομαι για αυτά που δεν κατάφερα οπότε no prob δεν χρειάζεται να τα ξαναγράψεις!!

Υ.Γ. Εκτός αν τα θέλει κάποιος αλλος big smile !!


Λοιπον, αμα τα θελει καποιος αλλος, να το πει εδω ή να μου στειλει ΡΜ! Θα δω αμα μπορω να τα βαλω και σε κανα site να τα τραβηξετε απο κει! Thumbs UP

Και παλι λυπαμαι για την κατασταση των dvd, δεν εφταιγα, θα πεταξω στα σκουπιδια και οτι αλλα κενα τετοια dvd εχω. Ητανε μαρκα "Prodisc" και μας την ειχανε δωσει και για καλη ταχα μου ταχα μου... Thumb Down

Και μακαρι οντως να τα ειχα αντιγραψει ολα, παιδια, αλλα ειχα κρατησει μονο αυτα που ενδιεφεραν εμενα. Να ειχα προφητικες ικανοτητες, θα εκανα αντιγραφα ολων των dvd κατευθειαν και θα τα ειχα ολα...


happy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 14, 2007 6:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kerk έγραψε:
1ον)

Rezeero αν διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πίσω
θα δείς οτι παρακαλάγαμε να postarei αυτός στον οποίο έχει σταματήσει (ολόκληρη) η αλυσίδα αλλά στα @@ του μάλλον!!
Επίσης ζητήσαμε αν κάποιος απο αυτούς που τα έχουν αντιγράψει όλα θα ήθελε να βοηθήσει αλλά κανείς δεν ενδιαφέρθηκε Thumb Down !!
Ευτυχώς ενδιαφέρθηκε η arwyn-t και έτσι τουλάχιστον πήραμε κάποια (δεν τα είχε αντιγράψει όλα μαλλον) και την ευχαριστούμε Thumb 2 Up !!


ξέρω τι συνέβη γιατί παρακολουθώ τρο θέμα happy και πιστεύω πως θα εμφανιστεί (το πότε όμως μου είναι άγνωστο)
τέλος πάντων.. δεν αμφισβητώ τις προθέσεις κανενός να βοηθήσει, απλώς επειδή η αλυσίδα που καταλήγει να κυκλοφορεί δεν είναι αυτή που ξεκίνησε και αναγγέλλεται στα πρώτα posts , τόσο ως προς το περιεχόμενο σε anime όσο και ως προς την ποιότητα των dvd που ανταλλάσονται, δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται σωστά η δουλειά αυτή τη στιγμή.

όσοι δε μπορείτε να περιμένετε, γιατί δεν ανοίγετε ένα νέο θέμα με τίτλο "προσωρινή λύση", και όταν επιστρέψου τα δισκάκια να συνεχίσετε κανονικά εδώ?
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 22 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 32


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 15, 2007 10:10 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω πάλι να πω και τα εξης, με ολη την καλη διαθεση happy

1. Ο Fullmetal πού ειναι; Αυτος αρχισε την αλυσιδα, γιατι δεν βοηθαει λιγο την κατασταση;

2. Τοσα πραματα εχει ανεβασει η animeclipse σε σερβερ για κατεβασμα. Γιατι δεν ανεβαζει μεσω του Fullmetal και αυτα τα ανιμε στον δικο της αξιοπιστο τοπο;

3. Rezeero, βλεπω στο προφιλ σου οτι εισαι μελος του animeclipse team. Γιατι απλα βλεπεις τοσο καιρο την κατασταση αλλα δεν κανεις κινησεις να βοηθησεις καπως κι εσυ; Να πεις εστω "παιδια, θα βρω τον Fullmetal και θα ανεβασουμε καπου τα επεισοδια αφου χαθηκανε τα dvd". Ή οτι θα επικοινωνησεις με ΡΜ με τα ατομα που ητανε σε αυτη την αλυσιδα ζητωντας τους, σαν επισημος αντιπροσωπος του animeclipse, να βοηθησουνε! Ή εστω να ειδοποιησεις καποιον αλλον απο την animeclipse team!!! Τοσο καιρο φωναζουμε να ερθει καποιος υπευθυνος του χωρου να οργανωσει την κατασταση, τωωωωωωωωωρα ξυπνησατε; ΑΝ ΟΜΩΣ, δεν εισαι πραγματικα του χωρου, τοτε αγνοησε τα παραπανω, σε λαθος ατομο ξεσπαω. Απλα το ποστ σου μου φανηκε ποστ "υπευθυνου" που εσκασε μύτη αδικαιολογητα αργα.

4. Θελω ειλικρινα να ξερω αν υπαρχει θεμα δυσαρεσκειας με τα dvd που εφτιαξα. Δεν εκανα τιποτα αλλο που δεν θα εκανα και για τον εαυτο μου, και για μενα να τα εγραφα, τις ιδιες κινησεις θα εκανα, τα ιδια dvd θα χρησιμοποιουσα, την ιδια συσκευη και προγραμμα αντιγραφης. Ητανε απλα ατυχια και ελλειψη χρονου για να προλαβω να τα ελεγξω πριν τα στειλω. Ηθελα να σας ικανοποιησω γρηγορα!

5. Αν και δεν ημουνα και δεν ειμαι ουτε μελος του animeclipse ουτε υποχρεωμενη, εχω καθε διαθεση να σας ξαναστειλω τα dvd. Απλα ειμαι σε φαση να αγορασω και νεο dvd-recorder, αρα σε αναμονη.

6. Και τελος, ειπα πριν οτι θα ανεβασω σε σερβερ τα κινουμενα μου. Δεν εχω ιδεα πώς να το κανω αυτο και δεν ξερω κατα ποσον μπορω. Το PC που χρησιμοποιω τωρα το εχω σαν κορη οφθαλμου, δεν θελω να το ζοριζω. Προτιμω να κανω νεα dvd οταν παρω το recorder, παρα να κατσω με τις ωρες να ανεβαζω σε σερβερ. Εχω και real life για να καθομαι μπαστακας να τσεκαρω πώς ανεβαινουν τα bytes!

Σορρυ για το σεντονι, αλλα ειλικρινα απο τη μια λυπηθηκα με την γκαντεμια, απο την αλλη ενοχληθηκα απο την ελλειψη οργανωσης και ποστ της τελευταιας στιγμης. Να κανεις ο,τι κανεις και σου τη λενε "υπευθυνοι" ( ;;; ) εμμεσα κατοπιν εορτης.... Thumb Down

Sad


Υ.Γ. Μολις παρω το dvd-recorder μου, θα σας ειδοποιησω. Υπολογιζω μεσα στην αλλη βδομαδα επιτελους. ΣΑΣ ΧΙΛΙΟΠΑΡΑΚΑΛΩ εσας τους υπευθυνους της animeclipse ΒΡΕΙΤΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΣΩΣΤΑ Η ΑΛΥΣΙΔΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 58, 59, 60  Επόμενη
Σελίδα 47 από 60

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.00816 seconds with 5 queries