Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ, Πείτε μας λίγα λόγια για εσάς Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 07 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 24


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 10, 2006 1:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον με λενε ανθιμο ειμαι απο νικαια και ειμαι 17 ετων.αυτα
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger


Ένταξη: 29 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 21
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 10, 2006 1:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia sas paidia ki apo mena (an kai argisa logo! big smile )
giorgos - 23 xr. - apo thessaloniki - foititis sto politexneio.
kanete foberi doyleia.

Thumb 2 Up

eyxaristo poli gia tin mexri tora boitheia.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 14, 2006 2:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) Λοιπόν πρώην Neji_Igore στο anime.gr Πλέον Igore και στα 2 (anime.gr-animeclipse.com)

2) Ήμουνα στην συνάντηση που έγινε στην θεσσ/νίκη οπότε μερικοί ίσως με θυμούνται (παρεπιπτόντως ωραίο meeting...)

3) xHATEBREEDx έχω ντοκουμέντα απο την συνάντηση φωτογραφίες κτλ. στείλε κανα pm αμα θέλεις να σου στείλω...

4) Ασχολούμαι με μουσική κάμποσα χρονάκια στα forum λιώνω περίπου 1,5 χρόνο και με anime απο πιτσιρικάς... όχι οτι δεν είμαι ακόμα.. Embarassed 18 χρόνια στην πλάτη και μυαλό 2χρονου... (όχι μηχανάκι)... και πλέον και φανατικός των manga περιοδικών κτλ.

5) Respekt στο κουράγιο και στις δουλειές σας... κάποια στιγμή θα βάλω και γω κάπου το χεράκι μου...
_________________

[ www.myspace.com/igorewired ]
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 14 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 1
Τοποθεσία: Tokyo, Nihon (θα ήθελα - προς το παρόν Αθήνα)

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 14, 2006 11:21 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

はじめまして (hajimemashite, nice to meet you! )!

Με λένε Διονύση, είμαι 20 ετών και έχω δει δεκάδες σειρές anime! Από τα δικά σας release μου άρεσε ιδιαίτερα το Golden Boy και να πω την αλήθεια είχα αιφνιδιαστεί καθώς δεν περίμενα να ασχοληθείτε μαζί του, καθώς είναι λίγο... Underrated να το πω; Τέλως πάντων.

Παίζω κιθάρα και συνθέτω μουσική και τώρα τελευταία έχω αρχίσει να ζωγραφίζω και anime (όχι manga, έχει μεγάλη διαφορά στο σχέδιο κατά τη γνώμη μου από αυτά). Θα ήθελα κάποτε να φτιάξω το δικό μου アニメ (ίσως όνειρο θερινής νυκτός).

Είμαι IRL γνωστός του Kakashi (μαζί στη σχολή - di ρεεε)

Έχω το πρώτο από τα 4 διπλώματα στα Ιαπωνικά (4ο λέγεται, πάει ανάποδα η αρίθμιση) και ξέρω περί τα 120 kanji μόνο, αλλά θα μάθω περισσότερα με τον καιρό Laughing

Αυτά, どうぞよろしく (doozo yoroshiku, nice to meet you (again)!)

big smile
_________________
~日本が 大好きです~
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 15, 2006 1:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσορισατε ολοι Thumb 2 Up
Ναι Neji, ειδικα αν εχεις αυτην με τις περιπτυξεις μου με τον Left64Vegeta.
Θελω να την κανω κορνιζα πανω απτο κρεβατι μου Razz
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 28 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 17


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 15, 2006 10:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παιδιά για το φανταστικό site Respekt

Η σύνδεση μου δεν κατεβάζει τίποτα άλλο παρά anime εδώ και μήνες. Έχω κολλήσει w00t
Από εδώ και πέρα θα seedαρω όσο μπορώ (με το ταπεινό upload μου Sorry )
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 33
Τοποθεσία: new york , queens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 5:46 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκος big smile άργησα λίγο να μπω στο πνεύμα του forum αλλα τέλος πάντων έχετε κάνει φοβερή δουλειά σε όλους τους τομείς βασικά είμαι εξωτερικό για σπουδές αμερική συγκεκριμένα αν μπορώ να βοηθήσω κάπως πείτε μου και θα δω τι μπορώ να κάνω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Songoku & Naruto & Luffy & Ichigo & Alucard & Shinchan ruleeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssss
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 09 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 1


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2006 12:51 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκος από Ε.Μ.Π ... 19 Όμορφος ψηλός και με γαλανά ματάκια Thumb 2 Up Thumb 2 Up Πάρα πολύ καλή δουλειά παιδιά μπράβο. Δεν ξέρω ιαπωνικά αλλά μπορω να seedarw.... αυτά ..
Keep up the good work Respekt Respekt Respekt Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 181
Τοποθεσία: Netherlands


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2006 1:29 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσηρθατε παιδες. enjoy and keep seeding Thumbs UP Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 10, 2006 3:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τόσους μήνες εδω κ ακόμα να συστηθώ, συγγνώμη για την αγένεια μου Embarassed

Είμαι ο Γιώργος από Σερρες. 24,5 χρονών (Ιούλιο γενέθλια). Σπουδάζω Ιατρική στο Αριστοτ. Πανεπιστημιο Θεσ/νικης και είμαι πλέον στο πτυχίο (ελπίζω το Μάρτη). Το όνειρο μου είναι κάνω ειδικότητα Οφθαλμολογίας στην Ελβετία, ή κάπου αλλού στην Ευρώπη γιατί η αναμονή στην Ελλάδα ειναι 8 χρονια!!!!!!!!!

Φανατικός της καλης μουσικής (60s 70s 80s, ραδιόφωνο Θεσσαλονικης), έκανα ραδιόφωνο κ ενίοτε έπαιζα κ σαν DJ όταν μου το επέτρεπε ο χρόνος.

Άλλα ενδιαφέροντα μου είναι το software Development (έχω καιρό να ασχοληθω), το IRC (κυρίως τα παλιά καλά χρόνια που ήταν στην ακμή του, από το 1997 - 2002), και όταν ήμουν πολύ μικρος (δημοτικό, γυμνασιο) έπαιζα μπασκετ σε ομάδα.

Δεν θα παραλείψω την μεγάλη μου αγάπη για τα anime.
Είχα κ άλλα να σας πω αλλά να μη σας πρήζω άλλο HaHa

Καλώς σας βρήκα Thumb 2 Up

ΥΓ: Μπράβο σε όλα τα παιδιά της AnimeClipse, η δουλειά είναι καταπληκτική με άριστα το 10 σας βάζω 20 Respekt Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 12, 2006 1:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ΝΑΙ!!!! Επιτέλους το βρήκα (το forum για το καλωσόρισμα εννοώ...) Που να ήξερα και γω ο αδαής από forum οτι το search ηταν για topics Embarassed

Να συστηθώ και γω λοιπόν: Γιώργος από Χανιά, που τελείωσα Θεσσαλονίκη και συνεχίζω Κοζάνη Thumb 2 Up
Να σημειωθεί πως το οτι ήρθα Κοζάνη είναι και ο λόγος με τον οποίο σας έμαθα! Thumbs UP
Και αυτό, χάρη στον ΤΡΟΜΕΡΟ, ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΦΙΛΟ RATH!!! Clapping Clapping Clapping Yahooooo Yahooooo clapping clapping
(Λίγο γλύψιμο ποτέ δεν βλάπτει... ειδικά άμα περιμένεις και κάτι... ε; φανταστικέ φίλε Rath;!;!;!;!)
Αν και ομολογώ οτι είμαι συνηθισμένος στα English sub (όπως και είναι αναμενόμενο πιστεύω, απ'τη στιγμή που μέχρι τώρα δεν ήξερα οτι υπήρχαν ελληνικά) θα σας υποστηριξω (seed πανεπιστημίου, αν και κάπως περιορισμένο) και θα σας διαδώσω, από τη στιγμή που ξέρω πολύ λαό κάτω που είναι πορωμένος με anime και δει τα παλιά!!!!
Keep up the good work και εμείς είμαστε δω!!!
(Πω ρε φίλεεεε!!! ούτε λόγω να έβγαζα, τέτοιο post!) Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 4
Τοποθεσία: London - following closely behind L

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 16, 2006 12:13 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Εχω να γράψω στα Ελληνικά εδω και μήνες μιλαμε... >.> Είναι απίστευτο!

Αμαλία. Οι περισσότεροι με φωνάζουν, Amy, στα Αγγλικά. 18. Από Θεσσαλονίκη FTW! Σπουδάζω Fine Art στο London Metropolitan Uni. Ελ Ο Ελ~ Ναι, είμαι στο Λονδίνο. Είναι τρομερο~ <3! Ξεκινώ κ Japanese με το νέο νέο εξάμηνο... \^^/

Μέγα φάν των Manga & Anime. Εχω δεί ένα σωρό σειρές, εχω διαβάσει αλλες τόσες.

Όταν είδα οτι κανετε sub και το Death Note... έμεινα. Είναι τρομερο! ^ο^

Σκεφτόμουν μαλιστα να το πατήσω μια μετάφραση το Manga αφού έχω όλα τα scanlations αν κ είναι στα αγγλικά. >.> Τέσπα....

Εεεε, λατρεύω το cosplay! Ντύθηκα σαν τον Near από Death Note τις προάλλες κ μαζί με αλλους βγάζαμε φωτο γύρω στο Λονδίνο... (L, Gaara, Tsunade, Naruto, Iruka, Roy Mustang, Time Jump Sasuke and Kyuubi~).

Και σαν σωστή φάν πήγα στο LondonExpo τον Οκτώβριο. ^^ http://londonexpo.com

Αυτά από μένα... Τρομερή δουλεια στα subs παιδια!

[Πώς βρέθηκα εγω εδώ, OMGWTFBBQ? Πέρσυ μια φίλη μου με καλεσε σε ενα anime viewing στο ΑΠΘ. Είδαμε το Kakurenbo k Pale Cocoon... απλά για να απαντηθεί η ερώτηση. ^^]
_________________
randomACT :: the Near cosplayer || bushyhaired @ deviantART || bushy_haired @ Livejournal

.don't make me repeat the same thing many times.

{ ideas are bulletproof }
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Nya
Μωρό


Ένταξη: 12 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 5


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 17, 2006 4:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα κ απο μένα με λένε Εφη..

Να πώ ενα μεγάλο μπράβο για το site Respekt Respekt
Βάσικα έψαχνα στο google για να βρώ τα μεταγλωτισμένα επεισόδια της καντυ καντυ... και έτσι κατέληξα εδώ
big smile big smile
Και χαίρομαι που βρήκα την κάντυ κάντυ Wink

Καλή συνέχεια!!!!! Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 91
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 18, 2006 6:57 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλάκα πλάκα...είμαι στο σάιτ πολύ καιρό και συνειδητοποίησα ότι δεν έχω χαιρετίσει το φόρουμ...Ο ΜΙ ΤΖΙ και 3 ΛΟΛ δηλαδή...τέσπα Βελισσάριος από Θεσσαλονίκη

Κάλιο αργά παρά ποτέ ε?... Cool
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 2
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 02, 2007 2:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σε ολους,με λενε Αντρεα και ειμαι 15 χρονων,μενω στην Νεα Κηφισια και πηγαινω σχολειο στο Αρσακειο Εκαλης....Ε τι αλλο?Ε,φυσικα για να ειμαι εδω,λατρευω τα anime και τα manga,αν και ειμαι καπως πρωταρης,δεν εχω δει πολλα...Πως βρεθηκα
εδω?Μια ανιψια μου,φαν του Yugioh,μου εγραψε σε CD τα 3 πρωτα επισοδεια απο το θεικο Death Note που της τα δωσε ενας φιλος της και το 3ο ηταν απο το δικο σας site.Ετσι εκανα Google Search τη λεξη "AnimeClipse" και ηρθα εδω να δω τι γινεται,ειδα το forum,και τσουπ,εγινα μελος!^_^
Ξαφνιαστηκα παντως,δεν περιμενα να βρω ελληνικο site για anime και manga,αφου οι περισσοτεροι στην Ελλαδα ουτε που ξερουν τι ειναι!
Ηταν μια ευχαριστη εκπληξη!Λοιπον τα λεμε εδω γυρω υποθετω!^_^
_________________
Όπου να 'ναι θα'ρθει κι αυτή!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Επόμενη
Σελίδα 11 από 46

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.00822 seconds with 5 queries