Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Mac or PC??? Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 03 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 9
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 12:41 am
Τίτλος: Mac or PC???
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχήν για σε όλους.άνοιξα αυτό το topic gt είμαι νέος χρηστης Mac και θα ήθελα να δω τι απήχηση έχει στον κόσμο η Apple πάνω στα pc γιατί στα gadget σπέρνει και με το παραπάνω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 0


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 1:02 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς πολλά λόγια Mac all the way!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 16 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 136
Τοποθεσία: Σέρρες

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 3:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλεις να παίζεις παιχνίδια και να βρίσκεις σπασμένα προγράμματα εύκολα; αν ναι PC αλλιώς αν το θες για γραφειοδουλειά και σερφάρισμα Mac.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 0


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 10:23 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trelometallo έγραψε:
Θέλεις να παίζεις παιχνίδια και να βρίσκεις σπασμένα προγράμματα εύκολα; αν ναι PC αλλιώς αν το θες για γραφειοδουλειά και σερφάρισμα Mac.


Βασικά πλέον ότι πρόγραμμα υπάρχει για Windows υπάρχει και σε Mac (Adobe Photoshop, Dreamweaver, Microsoft Office for Macs) η κάτι παρόμιο και πολλά από αυτά είναι σπασμένα. Όσο για τα παιχνίδια κάποια από αυτά έχουν βγει και σε Mac αλλά την πρωτιά την έχουν τα Windows.

Εάν ψάχνεις ένα υπολογιστή για δουλειά, να μην γίνετε ζόμπι από spywares και viruses κάθε 2 μέρες και να μην κρασάρι κάθε 4 μέρες τότε η καλύτερη επιλογή είναι Mac.

Εάν είναι για παιχνίδια πάρε μια κονσόλα PS3 και εαν είσαι τυχερός και έχει firmware 3.55 και κάτω μπορείς να εγκαταστίσεις ένα custom firmware πολυ εύκολα και να παίζεις πειρατικά παιχνίδια. (Εγώ αυτό έκανα.)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 2:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά δεν είχα ποτέ MAC, οπότε δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα τίποτα από αυτά που συζητάτε εδώ παίδες. Είμαι μεγάλος fan της Apple σ'ότι αφορά το iPhone και το iPad, και τα πανέμορφα πραγματικά και πολύ δυνατά laptop της. Αλλά για υπολογιστή δεν το σκέφτομαι καν ακόμα. Το θεωρώ δεδομένο τουλάχιστον για το επόμενο pc μου ότι θα είναι PC και όχι MAC.

1)Δεν μου αρέσει καθόλου το λειτουργικό. Ίσως γιατί έχω συνηθίσει τα Windows. Αλλά στο Macbook Pro ενός κολλητού μου τσαντίζομαι αφάνταστα όταν το χρησιμοποιώ.

2)Δεν μου αρέσει η υπεραπλούστευση των πάντων. Το θεωρώ γελοίο. Έχει παραγίνει αυτό το πράγμα. Σε λίγο θα πατάς ένα κουμπί στα MAC και θα σου κάνει παστίτσιο...

3)Μου αρέσει να φτιάχνω τον υπολογιστή μου όπως γουστάρω. Θέλω να τον ανοίγω και να τον "πειράζω" και να τον διαχειρίζομαι όπως θέλω. Δεν θέλω να είναι κλειστός μέσα σε μία τεραστίων διαστάσεων (άσχημη κατά τη γνώμη μου εξωτερικά) οθόνη που δεν έχω δικαίωμα να αγγίξω. Θέλω να αγοράσω εξαρτήματα από διαφορετικές εταιρίες, να προσαρμόσω το pc στις ανάγκες μου, να τα συναρμολογήσω μόνος μου και να μην πληρώνω αυτά που γουστάρει η apple να βάλει στο pc μου.

4)Απαράδεκτα ακριβά τα πάντα. Δεν με ενδιαφέρει με τι φρουφρου και αρώματα τους βάζουν από πάνω και αν συνδέονται με ένα super duper καλώδιο (για το thunderbolt λέω) και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά θεωρώ μεγάλη κοροιδία αυτό που κάνει η apple. Όποιος την αγαπάει τόσο πολύ και της τα δίνει καλά κάνει. Εγώ (ακόμα και ώς έχουν τα πράγματα) δεν το σκέφτομαι καν.

5)
Gadr33l έγραψε:
Εάν ψάχνεις ένα υπολογιστή για δουλειά, να μην γίνετε ζόμπι από spywares και viruses κάθε 2 μέρες και να μην κρασάρι κάθε 4 μέρες τότε η καλύτερη επιλογή είναι Mac.

Αν δεν μπαίνεις σε τσοντοsite (όχι εσύ συγκεκριμένα, γενικότερα μιλάω) όλη μέρα και έχεις καλό antivirus (όχι αναγκαστικά τα ακριβά Norton, Karspersky δηλαδή) δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Από το 2002 έχω υπολογιστή με Windows και δεν είχα ΟΥΤΕ ΜΙΑ φορά πρόβλημα με malware, ιούς ή οτιδήποτε άλλο. Τα κρασαρίσματα είναι επίσης ένα μεγάλο παραμύθι. Η μόνη περίοδος που παιδευόμουν με τα κρασαρίσματα ήταν στην αρχή με τα Vista πριν βγει το SP1. Μεγάλο ρόλο έπαιξε και η παλαιότητα του hardware του υπολογιστή μου τότε και της κάρτας γραφικών μου που αμφότερα αριθμούσαν 6 χρόνια ζωής. Οπότε ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Η apple είναι μια διαφορετική εταιρία από τις υπάρχουσες στον τομέα της τεχνολογίας με "πιασάρικα" προιόντα, (αδιαμφησβήτητα ποιοτικά), πολύ καλό τμήμα marketing και έξυπνες ιδέες προώθησης. Αλλά μέχρι εκεί. Δεν είναι και ο Θεός ο ίδιος... Razz

Gadr33l έγραψε:
Εάν είναι για παιχνίδια πάρε μια κονσόλα PS3 και εαν είσαι τυχερός και έχει firmware 3.55 και κάτω μπορείς να εγκαταστίσεις ένα custom firmware πολυ εύκολα και να παίζεις πειρατικά παιχνίδια. (Εγώ αυτό έκανα.)

Άσχετη (με το θέμα μας) παρένθεση. Και δεν αφορά μόνο τον φίλο Gadr33l. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να νομίζει ότι του επιτήθομαι. Αναφέρομαι σε όλους όσους παίζουν πειρατικά παιχνίδια. Είμαι σίγουρος ότι όλοι σας έχετε πολλές φορές παραπονεθεί για ένα κακό παιχνίδι, ή για κάποιο άθλιο sequel ενός πολύ αγαπημένου σας παιχνιδιού. Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Γιατί οι εταιρίες δεν γεννάνε λεφτά. Ανάλογα τα λεφτά από τις πωλήσεις αποφασίζουν αν θα συνεχίσουν ένα παιχνίδι και ΚΥΡΙΩΣ με ΤΙ BUDGET θα το συνεχίσουν. Όταν λοιπόν η πειρατεία αναφέρεται ώς κάτι καλό και έξυπνο, δεν έχουμε δικαίωμα να ζητάμε καλά παιχνίδια. Αν το αγοράσουν 2-3 και οι άλλοι το κατεβάσουν πειρατικό από το tpb πώς θα έχει έσοδα η εταιρία για να φτιάξει το επόμενο; Και μάλιστα σε τόσο δύσκολη οικονομική περίοδο που βρισκόμαστε τώρα;;; Όταν σας αρέσει ένα παιχνίδι, σεβαστείτε τους ανθρώπους που το έφτιαξαν και πληρώστε το. Όχι γιατί θα σας πιάσει κανείς και θα σας κάνει ντα. Γιατί αυτό είναι το σωστό. Over and Out! Thumbs UP
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 9
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 3:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν το mac που πείρα είναι το εξής

Περιγραφή προϊόντος
Apple iMac MC309GR/Z0H6 - All-In-One PC - Intel Core i5 2.5 GHz - 21.5" LED
Τύπος
Προσωπικός υπολογιστής
Τύπος
All-in-one (ενιαία μονάδα υπολογιστή με οθόνη)
Διαστάσεις (ΠxΒxΥ)
52.8 cm x 18.9 cm x 45.1 cm
Βάρος
9,3 κιλά
Επεξεργαστής
1 x Intel Core i5 2.5 GHz ( Quad-Core )
Κύρια χαρακτηριστικά επεξεργαστή
Hyper-Threading Technology
Μνήμη cache
6 MB L3 Cache
Cache ανά επεξεργαστή
6 MB
Μνήμη RAM
4 GB (installed) / 16 GB (max) - DDR3 SDRAM - 1333 MHz
Ελεγκτής μονάδας αποθήκευσης
Serial ATA (Serial ATA-300)
Σκληρός δίσκος
1 x 500 GB - βασικός τύπος - Serial ATA-300
Οπτική μονάδα
DVD SuperDrive (Double Layer)
Μονάδα ανάγνωσης καρτών μνήμης
Ναι
Οθόνη
LED display - 21.5" - TFT active matrix - 1920 x 1080
Ενσωματωμένος ελεγκτής γραφικών
AMD Radeon HD 6750M
Video Memory
512 MB GDDR5 SDRAM
Κάμερα
Ενσωματωμένη
Έξοδος ήχου
Κάρτα ήχου - στερεοφωνικός ήχος
Δίκτυο
Ethernet 10/100/1000Base-T, Wi-Fi IΕΕΕ 802.11a/b/g/n, Bluetooth 2.1+EDR
Πηγή τροφοδοσίας
AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Παρεχόμενο ΛΣ
Apple MacOS X Snow Leopard
Περιβαλλοντικά πρότυπα
ENERGY STAR Qualified

αποφάσισα να αγοράζω mac gt είχα βαρεθεί τα malware,trojan κλπ τα παιχνίδια που παίζω τα υποστηρίζει.και για οποιον θέλει να μάθει τα games WOW,Starcraft,LoL και οσονούπω πρώτα ο θεός Diablo 3 και φυσικά για να ξεφύγω από την απάτη τις Microsoft δηλαδή τα Windows
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 0


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 3:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα κάνω quote διότι είναι πολλά αυτά που έγραψες φίλε μου.

Το πρώτο σημείο που ανάφερες για το λειτουργικό που το βρίσκεις πολύ δύσκολο μπορώ να πω πως και εγώ στην αρχή το ίδιο έλεγα αλλά μετά από αρκετή υπομονή το έχω μάθει. Κατά βάθος το λειτουργικό της Apple είναι κάτι μεταξύ Linux και Windows.

Στο 3ο και 4ο σημείο διαφωνώ. Εάν θες να έχεις Mac δεν είναι ανάγκη να πας να αγοράσεις ένα αυθεντικό (που είναι πανάκριβο) αλλά ακόμα και ο υπολογιστής που έχεις τώρα μπορεί να υποστηρίζει το λογισμικό της Apple. Απλά επισκέψου αυτό το site http://www.osx86project.org/ για περισσότερες πληροφορίες. Εγώ δεν έχω Mac αλλά Hackintosh. happy Δηλαδή τα hardware μου είναι για Windows PC όμως το λογισμικό μου είναι OS X Lion.

Ένα μικρό παράδειγμα για τα προβλήματα που είχα με τα windows είναι τα networks. Όποτε προσπαθούσα να βρω ένα άλλο υπολογιστή στο δίκτυο ποτέ δεν τα κατάφερνα με τα Windows. Στο OS X φίλε μου είναι μια επιλογή και ο υπολογιστής εμφανίζεται στο δίκτυο.

Όσο για το PS3 τώρα για να μην βγαίνουμε και εκτός θέματος κοίτα να δεις. Παιχνίδια όπως το God of War 3, Starcraft 2 και άλλα τα έχω αγοράσει αυθεντικά διότι γνωρίζω πως αξίζουν αλλά από την άλλη δεν γίνεται μια κονσόλα που στοιχίζει 270 ευρώ να πρέπει να δώσω 50 με 60 ευρώ για να αγοράσω ένα παιχνίδι. Με πέρασαν για τράπεζα οι εταιρίες αυτές;

Ξέρω πως πάρα πολλοί είναι φανατικοί με τα Windows ο καθένας για τους δικούς του λογούς όμως εάν δώσεις μια ευκαιρία στα Mac να δεις τι μπορείς να κάνεις σε βάθος νομίζω μπορεί να αλλάξεις γνώμη. Κάτι παρόμοιο και με τα ανιμε όλοι λένε πως είναι για παιδιά όμως εάν αφιερώσεις 20 λεπτά να δεις ένα επεισόδιο Ergo Proxy για παράδειγμα θα καταλάβεις πως δεν είναι για παιδιά το συγκεκριμένο…
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 11, 2011 4:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gadr33l έγραψε:
Το πρώτο σημείο που ανάφερες για το λειτουργικό που το βρίσκεις πολύ δύσκολο μπορώ να πω πως και εγώ στην αρχή το ίδιο έλεγα αλλά μετά από αρκετή υπομονή το έχω μάθει. Κατά βάθος το λειτουργικό της Apple είναι κάτι μεταξύ Linux και Windows.


Πιστεύω ότι έχεις δίκιο εδώ. Έτσι κι αλλιώς, όλα μια συνήθεια είναι Razz

Gadr33l έγραψε:
Στο 3ο και 4ο σημείο διαφωνώ. Εάν θες να έχεις Mac δεν είναι ανάγκη να πας να αγοράσεις ένα αυθεντικό (που είναι πανάκριβο) αλλά ακόμα και ο υπολογιστής που έχεις τώρα μπορεί να υποστηρίζει το λογισμικό της Apple. Απλά επισκέψου αυτό το site http://www.osx86project.org/ για περισσότερες πληροφορίες. Εγώ δεν έχω Mac αλλά Hackintosh. happy Δηλαδή τα hardware μου είναι για Windows PC όμως το λογισμικό μου είναι OS X Lion.


!Α! Αυτό είναι εντελώς άλλη φάση. Για το μη αυθεντικό (φαντάζομαι αναφέρεσαι σε αγορά μέσω e-bay ή κάτι παρεμφερές) εγώ είμαι λίγο περίεργος και δεν εμπιστεύομαι και τις μούφες που μπορεί να μου πασάρει ο καθένας. Άσε που μετά δεν θα έχεις και εγγύηση... Όσο για το να έχεις Windows PC hardware και MAC OS είναι άλλη κουβέντα. Δεν μου ακούγεται άσχημο να σου πω την αλήθεια. big smile big smile

Gadr33l έγραψε:
Ένα μικρό παράδειγμα για τα προβλήματα που είχα με τα windows είναι τα networks. Όποτε προσπαθούσα να βρω ένα άλλο υπολογιστή στο δίκτυο ποτέ δεν τα κατάφερνα με τα Windows. Στο OS X φίλε μου είναι μια επιλογή και ο υπολογιστής εμφανίζεται στο δίκτυο.


Δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη πάνω στο θέμα καθώς δεν με έχει απασχολήσει ποτέ. Πάντα 1 pc είχα στο σπίτι και το μόνο δίκτυο που με απασχολούσε ήταν η σύνδεση στο internet Razz Razz Razz Razz

Gadr33l έγραψε:
Όσο για το PS3 τώρα για να μην βγαίνουμε και εκτός θέματος κοίτα να δεις. Παιχνίδια όπως το God of War 3, Starcraft 2 και άλλα τα έχω αγοράσει αυθεντικά διότι γνωρίζω πως αξίζουν αλλά από την άλλη δεν γίνεται μια κονσόλα που στοιχίζει 270 ευρώ να πρέπει να δώσω 50 με 60 ευρώ για να αγοράσω ένα παιχνίδι. Με πέρασαν για τράπεζα οι εταιρίες αυτές;


+1 σε αυτό. Απλά εγώ ο πιο "ρομαντικός" θα σε συμβούλευα για να μην πάρεις ποτέ παιχνίδι που τελικά δεν θα σ'αρέσει και χαλάσεις τα λεφτά σου, κάνε μια δοκιμή από το video club πρώτα!

Wink
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 11, 2011 4:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 0


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 11, 2011 5:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Deykalionas17:Δεν κατάλαβες αυτό που έγραψα. Δεν υπάρχει "μη αυθεντικό Mac". Πια είναι η διαφορά ενός PC από ένα Mac; Πλέον καμία σε θέμα Hardware. Από την μέρα που η Apple αποφάσισε πως οι υπολογιστές τους θα έχουν μέσα επεξεργαστές Intel τότε από εκείνη την μέρα όλα τα Hardware είναι συμβατά όμως υπάρχει ένα πρόβλημα. Δεν υπάρχουν drivers διότι η Apple λέει εγώ θέλω οι υπολογιστές που φτιάχνουμε να έχουν την κάρτα γραφικών Nvidia 480GTX με Sound Card ALC889 για παράδειγμα. Οπότε εάν εσύ προσπαθήσεις να φτιάξεις ένα Mac που δεν έχει αυτά τα συγκεκριμένα Hardware δεν θα ξεκινήσει διότι απλά το λογισμικό δεν έχει Drivers για τα συγκεκριμένα. Από την άλλη τα Windows ότι εγκαταστήσεις το αναγνωρίζει.

Οπότε κάποια άτομα δημιούργησαν το http://www.osx86project.org/ όπου εκεί θα βρεις drivers και bootloaders που είναι συμβατά με αλλά hardwares. Εγώ για παράδειγμα χρησιμοποιώ driver για την κάρτα γραφικών GTX260, Network Card Realtek, Audio Chip ALC888 και άλλα διάφορα που δεν είναι συμβατά με ένα “αυθεντικό Mac”.

@bezdim:Όπως είπα και στο προηγούμενο μου ποστ που μάλλον δεν διάβασες τα Mac βασίζονται πάνω σε Unix (Linux). Mac OS X is series of Unix-based operating systems and graphical user interfaces. Οπότε στο πιο πάνω ποστ μάλλον κάνεις λάθος φιλέ μου. happy Wikipedia φίλε μου. happy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 12, 2011 11:55 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 01 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Vengeful Spirit

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 12, 2011 12:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AHAHAHAHAH ΚΑΛΟ.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 12, 2011 12:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλήθεια, ο Τσακ Νορρις τι μηχάνημα έχει σπίτι του;
τέτοιο θέλω κι εγώ.
_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 0


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 13, 2011 5:55 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 13, 2011 9:18 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01751 seconds with 5 queries