Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games

Τι παίζετε αυτόν τον καιρό; Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 06, 2011 2:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οrcs must die!!!!! Πολυ γελιο, αφθονο gore και ξυλο σε ενα πολυ καλα στημενο παιχνιδι real time strategy.

Warhammer 40k Space Marine. Οταν το action adventure συναντησε το warhammer 40k.Ενδεικνυται για πολλες φορες αφθονου ξυλου και ατελειωτου gore.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 06, 2011 2:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xamergt έγραψε:
Deykaliona επισης το Uncharted 3 ειναι πληρως εξελινισμενο.Ειτε το παρει καποιος απο εδω ειτε απο εξωτερικο εχει επιλογη για ελληνικη γλωσσα.Αγοραστε το απο εδω για να συνεισφερετε σε τετοιες κινησεις.


Ναι το ξέρω φίλε μου! Και συμφωνώ ότι είναι πολύ ωραία προσπάθεια!!! Το έχω πάρει από εδώ από Ελλάδα! Και χρησιμοποιώ τους ελληνικούς υπότιτλους. Είναι όντως καλοί!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 3


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 2:37 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Legue of Legends κ περιμένω να βγεί το Torchlight 2!!! big smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Rei_Ayanami στις Κυρ Αύγ 26, 2012 10:56 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 4:24 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rei_Ayanami έγραψε:
Legue of Legends k perimenw na bgei to Torchlight 2!!! big smile


Τοο mainstream las, too mainstream...

ΥΓ ΦΙΛΙΚΗ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ. Δεν επιτρεπονται τα greeklish. Για αυτό άλλαξε το πόστ σου, στα καθαρά ελληνικά.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 91
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 12:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Terraria, Space Pirates and Zombies, Port Royale 3, LoL, Dota 2 & Waves... Αλλά μόνο μέχρι 25/08/2012...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 12:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aχ αυτό το Guild Wars 2 θα φάει πολύ κοσμάκη...

Εγώ παίζω Diablo 3, αν και τώρα τελευταία βαριέμαι να loggάρω. Γι' αυτό έχω κατεβάσει έναν emulator και παίζω Pokemon Light Platinum edition. Razz

Γενικά έπαιξα πολλά παιχνίδια φέτος... (Mass Effect 3 + DLC, Dragon Age 1+2, Kingdoms of Amalur: Reckoning + DLC, Skyrim, Assasin's Creed: Revelations)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 321
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 12:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AMALUR !!

εχω καει τοσο ασχημα που σχεδον εχω τελειωσει ολες τις αποστολες...

και εχω αλλα 2 expansion ... Worthy
_________________
X---Kage Bushin No Jutsu---X

Μολις παρατηρησα οτι εγινα Forum Adict (xaxax)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 11 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 256
Τοποθεσία: -----

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2012 1:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παροτι ειχα κασετες ποκεμον για ds + dslite τα ανταλλαξα ολα για wiiπριν μηνες.
Με επιασε μια μανια με τα ποκεμον ξανα και αγορασα(παλι)ds lite + bundle pokemon platinum + explorers of darkness ,πηρα και την pokemon leafgreen και ειμαι καλα για μηνες Twisted Evil
Παιζω pokemon platinum βεβαια απο τις τρεις.Και σε κονσολα, στο xbox 360 το devil may cry4 Respekt
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 10, 2013 2:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά είχα πολύ καιρό να φάω κόλλημα με ένα τέτοιο game.

Injustice gods among us στο wii u και τα μυαλα στα κάγκελα. Και τι καμμενος θα ήμουν εαν δεν ψωνιζόμουν μέχρι αηδίας και στους top 100 (76) προς το παρον. Για μενα που ειμαι και dc fanboy ισως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη περιοδο σε ξυλο.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 09, 2013 9:44 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πριν απο λιγες μερες με εψησε ενα παιδι να παιξω magic the gathering...παιχνιδι με καρτες..και αρκετα ενδιαφερον..τουλαχιστον για μενα που παλιοτερα καιγομουν με yugioh(το οποιο θελω να παιξω και τωρα αλλα νομιζω δεν υπαρχουν καινουργια παιχνιδια)


νταξει το συστημα ειναι λιγο διαφορετικο απ yugioh αλλα νταξει δεν ειναι δυσκολο..επισης οι καρτες εχουν τρομερο artwork..ψαξτε το τελευταιο expansion το theros που ειναι εμπνευσμενο και απο την ελληνικη μυθολογια και θα καταλαβετε..

ασχολειται κανεις με απο 'δω μεσα με magic the gathering?χτες το ειχε προσφορα στο steam 5 ευρω..εγω το τσιμπησα..αν παιζει κανεις ας μου πει να τον κανω add στο steam!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 1099
Τοποθεσία: Unknown

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 10, 2013 4:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το magic είναι το "ultimate" παιχνίδι με κάρτες.
Είχα ασχοληθεί λίγο με το "πραγματικό" παιχνίδι αλλά ήταν πανάκριβο και το παράτησα.
Και το Yugi το είχα βάλει στον υπολογιστή από περιέργεια. Δεν είχε την πολυπλοκότητα του magic αλλά ήταν τιμιότατο και άξιος αντικαταστάτης της πασιέντζας.

Το πρόβλημα με το magic για μένα είναι το εξής:
Η wizards of the coast ( η εταιρία που το έχει ) ποτέ δεν θα φτιάξει ένα γαμάτο online με κάρτες. Αν υπήρχε κανείς πια δεν θα ασχολείται με το παιχνίδι των πραγματικών καρτών και μάλλον αυτό δεν το θέλει η εταιρία.

Η Blizzard ετοιμάζεται να δώσει στο κοινό ένα καινούργιο card game που βασίζεται στο lore του Warcraft. Το παιχνίδι είναι αυτή τη στιγμή σε close beta.
Το "τυρί" θα είναι ότι θα είναι "free to play" και εσύ ανάλογα με την πώρωση σου, θα αποφασίζεις πόσα λεφτά θα διαθέσεις σε "boosterακια"...
Αυτοί που είναι στην beta γράφουν ότι είναι απλό (κανένα δεν ξεπερνάει το magic) και εθιστικό.
Περιττό να σου πω ότι το περιμένω σαν το λύκο.

Ποιο ακριβώς αγόρασες από το steam? Κάνε με add (labricius) αν και δεν ψήνομαι για magic. Είναι καλό γενικά να κάνεις φίλους στο steam τώρα που η valve ετοιμάζει μια υπηρεσία με την οποία θα μοιράζεσαι τα παιχνίδια με τους φίλους σου υπό προϋποθέσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 10, 2013 7:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σου εστειλα invite(aris41090)...

το magic 2014 αγορασα..το ειχε προσφορα στα 5 ευρω και αλλα 5 το expansion..πηρα μια Paysafe των 10 και το τσιμπησα...ναι ρε συ αυτο το ultimate ονλαιν παιχνιδι με καρτες περιμενω και εγω..γιατι οπως ειπες ειναι ακριβο το ''πραγματικο'' και δεν θελω να μπω στο τρυπακι..η βλακεια ειναι οτι και κανενας απο τους φιλους μου δεν ψηνεται για να αγοραζαμε τουλαχιστον αυτα τα intro decks που εεχει να παιζαμε για χαβαλε μεταξυ μας..γιαυτο και κατεφυγα στο παιχνιδι...μαρεσει πολυ παντως ως τωρα απλα νταξει θελω λιγο καιρο να συνηθισω τους κανονες...

ναι το εχω δει και το παιχνιδι και τις blizzard εκανα και αιτηση για να μπω στην beta αλλα μαλλον δεν ημουν απο τους τυχερους...διαβασα οτι εχει να κανει με τον κοσμο του wow και εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτο αλλα δεν με ενδιεφερε και πολυ...ειδα καρτες και μπηκα.. Razz

οπως και με το scrolls..το οποιο φαινεται ενδιαφερον αλλα οταν εκαναν open beta επρεπε να δωσεις 20 ευρω για να μπεις..πφφφφ..Open beta ετσι...tragitarius τα παλικαρια...

αντε να δουμε τι θα γινει και με το sharing του steam γιατι ειναι πολυ ενδιαφερον.. big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 1099
Τοποθεσία: Unknown

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 17, 2013 1:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα key για τη closed beta του hearthstone.

Μετά από τις πρώτες ενασχόλησης ήδη έχω ψιλοπορωθεί. Προς το παρόν είναι όπως το περίμενα, απλό και εθιστικό. Εκεί που είσαι έτοιμος να κερδίσεις μόλις έρθει η σειρά σου, ο αντίπαλος μπορεί να τραβήξει μια κάρτα και να τον πιεις από το πουθενά.
Ακόμα δεν έχω ασχοληθεί καν με τα "built custom decks" οπότε σήμερα το βράδυ αναμένεται τρελό κάψιμο...
Από ότι φαίνεται με αυτό το παιχνίδι θα ασχοληθώ πάρα, πάρα, πάρα πολλές ώρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 17, 2013 1:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου ηρθε και μενα χτες invite για την βετα..ακομα δεν εχω παιξει..να σε ρωτησω επειδη δεν εχω ασχοληθει καθολου με wow θα εχω θεμα η δεν παιζει ρολο?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 18 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 1099
Τοποθεσία: Unknown

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 17, 2013 2:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ούτε εγώ έχω παίξει wow. Δεν έχει σχέση. Απλά οι κάρτες είναι από το lore του wow. Όσοι έχουν ασχοληθεί λίγο με το magic θα εξοικειωθούν αμέσως.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 20 από 21

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01894 seconds with 5 queries