Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Plawres Sanshiro

Ποιο plawres σας αρέσει πιο πολύ; Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Ποιο plawres σας αρέσει;
JUMARU
65%
 65%  [ 71 ]
MAD HURRICANE
0%
 0%  [ 1 ]
MATADOR
0%
 0%  [ 1 ]
GACHANKO
0%
 0%  [ 0 ]
IKARUS WING
13%
 13%  [ 15 ]
GREAT GENIE
0%
 0%  [ 1 ]
MOSQUITE
6%
 6%  [ 7 ]
BLUE HAWAI
0%
 0%  [ 0 ]
CHERRY BOMBER
2%
 2%  [ 3 ]
ROCKY
0%
 0%  [ 1 ]
BIG BANG
0%
 0%  [ 0 ]
HIRUY
0%
 0%  [ 1 ]
GANCHAKO
0%
 0%  [ 0 ]
MADATOR
0%
 0%  [ 0 ]
STAR DUST
2%
 2%  [ 3 ]
IRON KNIGHT
4%
 4%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 109

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 16 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 609
Τοποθεσία: Vlahalla




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 03, 2006 9:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ZERO_SEQUENCE έγραψε:
Deamon έγραψε:
enan pou einai se stil Devil sta arxika epeisodia pws ton lene?



GREAT GENIE Twisted Evil Twisted Evil




paidia sorry alla to plawres GREAT GENIE emfanizetai sto trito episode me to onoma MAJIN den xero ti paizei lathos stin meafrasi h kati allo......
sorrry
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 05 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 42
Τοποθεσία: Somewhere Far Beyond...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 12:34 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hmm, pera apo ton Juohmaru pou einai o agaphmenos mou gia tous profaneis logous mou aresane para poloi:
O Mad Hurricane einai polu kala sxediasmenos gia thn ta3h tou.
Epishs polu mou aresan o Big Bang kai o Astroid (emfanizetai twra sto 21).

Sthn ta3h tou Juohmaru mou aresan akoma perissoteroi:
PROFANWS o Ikarus Wing (autos m'aresei mazi sxedon me ton Juohmaru Embarassed) O Great Genie eixe wraio stul, o Stardust kai h Cherry Bomber htan wraia sxediasmenoi enw an 8umamai kala kai o karatera plawres einai o Hiryu (autos pou o xeirisths tou douleuei sto tsirko nte) tote kai autos htan polu kala ftiagmenos kai me wraio stul...

Genika polu liga plawres den mou dhmiourghsan thn ais8hsh tou "e re kai na to eixa auto..." Razz

Tespa, auto deixnei poso polu wraia htan auth h seira, eidhka analogizomenoi kai thn hlhkia ths (pou einai sxedon oso palia oso egw dld Respekt)

CheerS!
_________________
Always look on the Dark Side of life...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 16 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 609
Τοποθεσία: Vlahalla




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 1:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ti lete gia death trap ton kainourgio plawres tou kurosaki????
kalos??
ego eida ligo apo to trailer tou episode 21 gia to episode 22
prosopika den mou arese oso o mad hurricane(ola ta lefta to boubali)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 44
Τοποθεσία: Salonika

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 7:29 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτο μου ποστ παιδιά για να ρίξω την ψήφο μου που αλλού, στον αγαπημένο μου Juohmaru!!! Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 1:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ZERO_SEQUENCE έγραψε:
ZERO_SEQUENCE έγραψε:
Deamon έγραψε:
enan pou einai se stil Devil sta arxika epeisodia pws ton lene?



GREAT GENIE Twisted Evil Twisted Evil




paidia sorry alla to plawres GREAT GENIE emfanizetai sto trito episode me to onoma MAJIN den xero ti paizei lathos stin meafrasi h kati allo......
sorrry


Nai re paidia kai sta ellinika demona ton lene. Kanonika Majin den eprepe na to grafoun?


Kala re den ntrepete kaneis sas? Kanenas den psifise to plowres to kurosaki? Ftou sas!! A kai twr apou to lew... Polu tha hthela na dw mia mazi metaksi kounoupi kai mad hurricane. Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 1:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα ότι και να λέμε ... ο Jumaru είναι ο πιο ωραίος ... είναι άλλη κλάση, είναι μαχητής της ελπίδας πως να το κάνουμε τον ερωτεύτηκε και η γκόμενα στο 17ο επεισόδιο ... ειδικά το βιντεακί εισαγωγής στην πίστα που πετά την μπέρτα όλα τα λεφτά ... με τα λαμπάκια του κτλ ... επίσης μου αρέσει τον snapshot με τα μηχανικά του μέρη πριν την μάχη στο γεόραμα νο2!!! Απλά φανταστικό!!!

Τώρα για το νο2 ψηφίζω Ίκαρος Wing αν και μέχρι τώρα 17ο επ. που έχω δεν το έχω δει να κερδίζει έχει χάσει 2 φορές από τον χοντρό (έστω μια σε ψηφοψορία) και μια από τον ΣανΣίρο!

Νο3 είναι ο δαίμονας ωραίος, δυνατός, άτενκτος σε στυλ ίδιο με τα 2 προηγούμενα plawres ... αλλά τι μαρτυρικό τέλος στο 16ο επ. του άξιζε όμως ...

Ο Hurricane δεν μου αρέσει καθόλου, πολύ βόδι ρε παιδάκι μου, ούτε τα γυναικία μου αρέσουν, ο blue - havai είναι για τα πανηγύρια, όπως και ο Μοσκίτε με τον Ρόκυ, Star Dust ... ο Νίτζα είναι αρκετά καλός μαζί με τον Ματαντόρ αλλά δεν με τρελλένουν ...
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw


Έχει επεξεργασθεί από τον/την semis19 στις Δευ Ιούν 05, 2006 8:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 01 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 38
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 2:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

semis19 έγραψε:
Τώρα ότι και να λέμε ... ο Jumaru είναι ο πιο ωραίος ... είναι άλλη κλάση, είναι μαχητής της ελπίδας πως να το κάνουμε τον ερωτεύτηκε και η γκόμενα στο 17ο επεισόδιο ... ειδικά το βιντεακί εισαγωγής στην πίστα που πετά την μπέρτα όλα τα λεφτά ... με τα λαμπάκια του κτλ ... επίσης μου αρέσει τον snapshot με τα μηχανικά του μέρη πριν την μάχη στο γεόραμα νο2!!! Απλά φανταστικό!!!

Τώρα για το νο2 ψηφίζω Ίκαρος Wing αν και μέχρι τώρα 17ο επ. που έχω δεν το έχω δει να κερδίζει έχει χάσει 2 φορές από τον χοντρό (έστω μια σε ψηφοψορία) και μια από τον ΣανΣίρο!

Νο3 είναι ο δέμονας ωραίος, δυνατός, άτενκτος σε στυλ ίδιο με τα 2 προηγούμενα plawres ... αλλά τι μαρτυρικό τέλος στο 16ο επ. του άξιζε όμως ...

Ο Hurricane δεν μου αρέσει καθόλου, πολύ βόδι ρε παιδάκι μου, ούτε τα γυναικία μου αρέσουν, ο blue - havai είναι για τα πανηγύρια, όπως και ο Μοσκίτε με τον Ρόκυ, Star Dust ... ο Νίτζα είναι αρκετά καλός μαζί με τον Ματαντόρ αλλά δεν με τρελλένουν ...


Συμφωνώ με όλα τα παραπάνω που λες φιλαράκο μου και για αυτό ψήφισα τον juohmary, αλλά μου αρεσεί και ο MAD HURRICANE γιατί ακριβώς είναι τόσο βόδι ! αλλά και ο Big Bang είναι καλός και αξιόλογος αντίπαλος για τον μέλλον πρωταθλητή ιαπωνίας! αλλά μόλις τώρα μου ήρθε μια άλλη εκδοχή : ο μπαμπάς του shanshiro θα τον σταματήσει δεν ξέρω πως και σε τι κρητιρια να το στηρίζω αλλά έτσι πιστεύω τώρα αντέ ρε να δούμε παρακάτω Thumb 2 Up Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 4:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o pateras tou einai psofios
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 8:33 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Big Bang είναι μετά το 17ο ... λογικά; Αν το δω θα εκφέρω άποψη ...
Ο Σιδερένιος Ιππότης που τον ξέχασα πριν είναι πολύ ωραίο plawres και γεμάτο μυστήριο αλλά όταν φοράει τον μαύρο μανδύα θα προτιμούσα να παλεύει με αυτόν (το πως δεν γνωρίζω Laughing ) χωρίς αυτόν είναι λίγο τσιρκουλέ ...

Εγώ πάντως θα ήθελα να αντιστρέψω την ερώτηση ... ποιο θεωρείται το πιο μισητό plawres?
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 05, 2006 10:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xe xe pragmati file mou semis19 einai pio mustirios me thn mauri rompa pou foraei. Polemise ligo an thumasai. edose mia klotsia. Mia xara boleuetai na polemisei kai me thn rompa. Apla hthele na entiposiasei me to metaliko tou periblima.

To pio misito plawres? Den tithete thema misous pros to plawres gia kapoio logo. Mono gia tous ekpedeutes. Alla kai pali den uaprxei mexri stigmhs kapoios pou na me kanei an ton antipathisw.

Emena moua rese kai to plwres pou eixe texnikes kung fu. Protoporiako. Ena plawres pou dne moua rese htane h pretty rosa. Htane ligo axaro. Idika otan ekane mpaleto.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 06, 2006 1:10 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

e fusika :P auto itan gia ta koritsia fans perisotero pisteuw.Auton me to kungfu pou les ton ebala stin psifoforia? oxi nomizw e? Embarassed
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 06, 2006 1:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

na sou pw thn alhtheia den eimai sigouros. Nomizw omws pws den prepei na einai mesa sthn psifoforia. Alla den bariesai. Otan teleiwsei to anime ta ksana leme me kainourio thread. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 165
Τοποθεσία: ʼνω Γλυφάδα - Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 06, 2006 4:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

The Unknown έγραψε:
xe xe pragmati file mou semis19 einai pio mustirios me thn mauri rompa pou foraei. Polemise ligo an thumasai. edose mia klotsia. Mia xara boleuetai na polemisei kai me thn rompa. Apla hthele na entiposiasei me to metaliko tou periblima.

To pio misito plawres? Den tithete thema misous pros to plawres gia kapoio logo. Mono gia tous ekpedeutes. Alla kai pali den uaprxei mexri stigmhs kapoios pou na me kanei an ton antipathisw.

Emena moua rese kai to plwres pou eixe texnikes kung fu. Protoporiako. Ena plawres pou dne moua rese htane h pretty rosa. Htane ligo axaro. Idika otan ekane mpaleto.

Ναι, τώρα από το λες με τον σιδερένιο ιππότη ... φοβερή κλωτσιά ομολογουμένως την έφαγε όλη Jumaru ... ειδα το 18ο επ. με τον Bing Band ειναι σε "κυβικά" ανέμεσα σε Jumaru & Hurricane ... δεν με εντυπωσιάσζει και δεν έχει κάτι χαρακτηριστικό εκτός από την λαμογιά του να παλεέυει χώρις ο χειριστής του να τον βλέπει ... μιλάμε νομίζω ότι την μεγαλύτερη καταστροφή ο Jumaru την παθαίνει σε αυτό το επ. μεγαλύτερη καταστροφή και από την μάχη με τον Κουροσάκι στο Γεώραμα 1 ... τον διέλυσε ... αλλά έχει ρεβάνς από ότι είδα ... πάντως αυτό το παιδικό έχει βρει τα πιο απίθανα σημεία να διεξάγονται μάχες !!!
_________________
"P.M.P. Fight Hey, Juohmaru, you are a fighter of hope, P.M.P. Fight Put your love into machines ..." - Plawres SanShiro
Some people are so ungrateful to be alive, but not you ... NOT ANY MORE ... - Saw
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 06, 2006 6:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ma h plaka einai allh. Einai h prwth maxh pou dihrkise tria episodia nomizw? h' akoma ena parapanw? Oses fores efage skoni o jumaru paleban ksana sto idio episodio. Me ton big bang phre 3 episodia na ksana paiksoun kai na nikisei. kai malista zoristike PALI.

Oso gia thn klotsia tou sidereniou ippoti htene G*****TH!!! Den uparxei amfibolia. Olh tou jumaru htane auth h klwtsia Laughing E opws kai na to kanoume exei stul o Ippoths. Einai finetsato plawres. Exei tupo. Den lew kai o Jumaru mia xara plawres einai. Alla o ippoths einai kaluteros. Bebaia aporo pws tou espase to metaliko periblima me klotsia apo enisximeno plastiko. Kai o kounouphs htane eksipno plawres. Sugkentrone tis epitheseis tou sths kleidoseis. Eksupno kolpo gia thn taksi fterou pou eixe. Alloste pws allios mporouse na nikisei? Den htane toso dinato plawres. Eixe omws eksupna kolpa an kai oxi entima logo oplwn pou eixe.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 07 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 42


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 07, 2006 1:17 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

egw ypostirizw Juohmaru. Einai to pio e3eligmeno plawres apo ola. Einai to pio filiko kai telos einai o prwtagwnistis
_________________
Juohmaru, Set Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Plawres Sanshiro Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01387 seconds with 5 queries