Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Άλλα Fansubs

[ASGARD-FANSUBS] GA REI ZERO Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 09, 2013 5:44 pm
Τίτλος: επεισοδια 5-12
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτελους ανεβηκαν και τα επεισοδια 5-12. Προστεθηκαν στο αρχικο ποστ. Οποτε τωρα εχει ανεβει ολοκληρη η σειρα. Για οτιδηποτε dead links, στο μελλον φυσικα, γιατι τωρα ολα δουλευουν κανονικα, επικοινωνηστε μαζι μου εδω με ενα ποστ η στειλτε μου ενα mail.

Ευχαριστω πολυ

ASGARD

ΥΓ: Φανατικοι torrentακηδες, σε 3-4 μερουλες ,αν πιασει το κολπο που θα επιχειρησω, θα ανεβει και η ταχυτητα κατεβασματος της σειρας μεσω του τορρεντ ( κυριως απο το βραδυ μεχρι το μεσημερι της επομενης ημερας) θα ανεβαινει η ταχυτητα κατα 50ΚΒ.
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 13 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 44


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 10, 2013 7:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κωδικός στην αποσυμπίεση που πάω να κάνω μου λέει ότι είναι λάθος, τσέκαρέ το σε παρακαλώ μία.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 10, 2013 10:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoclop έγραψε:
Ο κωδικός στην αποσυμπίεση που πάω να κάνω μου λέει ότι είναι λάθος, τσέκαρέ το σε παρακαλώ μία.



geoclop κοιτα λιγο τα εισερχομενα σου, διοτι πρωτα ειδα το μεηλ σου και μετα την δημοσιευση σου εδω.


ΠΑΡΑΚΑΛΩ, οσοι εχετε κατεβασει τα επεισοδια 5-12 και παρουσιαζουν προβλημα με τον κωδικο αποσυμπιεσης ,ο οποιος ειναι, *AnimeTranslationsForTheFansByTheFans* , μαζι με τα αστερακια, να μου το πει.

Εγω θα ξανακατεβασω τα αρχεια για να τα checkαρω για καλο και για κακο και θα σας ενημερωσω.

Ευχαριστω,

ASGARD
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 13 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 44


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 10, 2013 10:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω σε ολα που δοκιμασα λαθος κωδικο μου εγραψε.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 10, 2013 10:19 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geoclop έγραψε:
Εγω σε ολα που δοκιμασα λαθος κωδικο μου εγραψε.


να φανταστω κανεις τον κωδικο copy/paste ετσι ?
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 10, 2013 10:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον, απo`τι παρατηρησα, αν και ακουγετε κουφο, αν κανεις κατευθειαν copy/paste τον κωδικο απο το site στο .rar , τοτε βγαζει λαθος στην αποσυμπιεση, ακομα και σε εμενα που εχω τα αρχικα αρχεια. Δεν ξερω γιατι γινετε αυτο. Προσπαθηστε να κανετε πρωτα copy/paste τον κωδικο σε ενα αρχειο txt, να τον αποθυκευσετε, και μετα απο εκει copy/paste στο .rar . Εγω ετσι το κανω, και δουλευει μια χαρα.


EDIT: By the way, κατεβασα απλα για δοκιμη τα rar του 5 επεισοδιου και αποσυμπιεζονται μια χαρα. Ακολουθηστε τον παραπανω τροπο η απλα πληκτρολογηστε απευθειας τον κωδικο Thumbs UP
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 13, 2013 4:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο αρχικο ποστ, κατω απο την εικονα, εχει προστεθει και ενα trailer της σειρας.

ΥΓ: το trailer σας προ'ι'δεαζει για το τι θα δειτε στα 2 πρωτα επεισοδια. Ειναι επικο !!!
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 16 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 20, 2013 12:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ASGARD-FANSUBS έγραψε:
Λοιπον, απo`τι παρατηρησα, αν και ακουγετε κουφο, αν κανεις κατευθειαν copy/paste τον κωδικο απο το site στο .rar , τοτε βγαζει λαθος στην αποσυμπιεση, ακομα και σε εμενα που εχω τα αρχικα αρχεια. Δεν ξερω γιατι γινετε αυτο. Προσπαθηστε να κανετε πρωτα copy/paste τον κωδικο σε ενα αρχειο txt, να τον αποθυκευσετε, και μετα απο εκει copy/paste στο .rar . Εγω ετσι το κανω, και δουλευει μια χαρα.


EDIT: By the way, κατεβασα απλα για δοκιμη τα rar του 5 επεισοδιου και αποσυμπιεζονται μια χαρα. Ακολουθηστε τον παραπανω τροπο η απλα πληκτρολογηστε απευθειας τον κωδικο Thumbs UP


πρωτον συχαρητηρια για την φοβερη σου προσπαθεια μεγαλε και απο τι διαβασα εισαι μονος σου... προσπαθω να βαλω το pass στα rar και δεν το δεχεται με οποιον τροπο τι με txt με τιποτα.... ισως φταιει κατι εχεις καμια ιδεα? και παλι μπραβο καλη αρχη
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 20, 2013 2:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

big smile big smile Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Και ναι, δουλευω μονος. Σε ποια κομματια σου παρουσιαζει το προβλημα? Και σε εμενα εβγαλε αυτο το προβλημα 2-3 φορες αλλα οταν εισηγαγα μονος τον κωδικο, δουλεψε μια χαρα. Πες μου σε ποια κομματια εχεις προβλημα, να τα κατεβασω και να δω αν οντως υπαρχει καποιο προβλημα. Διοτι μου το εχουν αναφερει ξανα αλλα μετα μαλλον τα καταφεραν.

Οτι αλλο θες, στην διαθεση σου.

ΥΓ. Αν θες κατεβασε την σειρα μεσω του τορρεντ. Seedαρω φουλ (50κβ δηλαδη διοτι εχω 4αρα γραμμη. Στο τορρετν δεν υπαρχει καποιος κωδικος.

ASGARD
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 16 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάι 21, 2013 10:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ASGARD-FANSUBS έγραψε:
big smile big smile Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Και ναι, δουλευω μονος. Σε ποια κομματια σου παρουσιαζει το προβλημα? Και σε εμενα εβγαλε αυτο το προβλημα 2-3 φορες αλλα οταν εισηγαγα μονος τον κωδικο, δουλεψε μια χαρα. Πες μου σε ποια κομματια εχεις προβλημα, να τα κατεβασω και να δω αν οντως υπαρχει καποιο προβλημα. Διοτι μου το εχουν αναφερει ξανα αλλα μετα μαλλον τα καταφεραν.

Οτι αλλο θες, στην διαθεση σου.

ΥΓ. Αν θες κατεβασε την σειρα μεσω του τορρεντ. Seedαρω φουλ (50κβ δηλαδη διοτι εχω 4αρα γραμμη. Στο τορρετν δεν υπαρχει καποιος κωδικος.
ASGARD


Μεγαλε τα δοκιμασα ολα με ολους τους τροπους δεν ανοιγει κανενα. Πρωτα εβαλα τορρεντ αλλα δεν κατεβαζε με τιποτα για αυτο τα κατεβασα μεσω host τωρα δεν κερω αν καποιος ελυσε το θεμα ας μας πει σε ευχαριστω αν βρεις λυση εδω ειμαι περιμενω να τα ξεζιπαρω να δω την δουλεια σου happy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάι 21, 2013 2:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου καλησπερα !!! Μολις κατεβασα για δοκιμη το δευτερο επεισοδιο και κανει extract μια χαρα. Ξαναδοκιμασα με το copy/paste τον κωδικο και δεν επιασε. Αλλα αν τον πληκτρολογω εγω απευθειας, δουλευει μια χαρα. Στον κωδικο του αρχειου ανοικουν και τα αστερακια (*) στην αρχη και στο τελος που εχει. Παιζουν σημαντικο ρολο και τα κεφαλαια γραμματα. Να το γραφεις οπως το βλεπεις. Αν εχεις παλι προβλημα κανε update το winrar σου. Αλλιως θα σου προτεινα να κατεβαζες την σειρα μεσω τορρεντ. Σε 2-3 μερες θα εχει κατεβει. Απο σημερα παλι θα συνταρω κανονικα το GA REI ZERO διοτι χθες και προχθες seedαρα το καινουριο επεισοδιο απο το δευτερο μου προτζεκτ. Οποτε θα εχεις καλη ταχυτητα αν βρεθουν και κανα 2 ακομα seeders big smile

EDIT:Φιλε μου το τορρεντ εχει 7 seeders. Θα εχεις πολυ καλη ταχυτητα.
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 16 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 9


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 22, 2013 11:08 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ASGARD-FANSUBS έγραψε:
φιλε μου καλησπερα !!! Μολις κατεβασα για δοκιμη το δευτερο επεισοδιο και κανει extract μια χαρα. Ξαναδοκιμασα με το copy/paste τον κωδικο και δεν επιασε. Αλλα αν τον πληκτρολογω εγω απευθειας, δουλευει μια χαρα. Στον κωδικο του αρχειου ανοικουν και τα αστερακια (*) στην αρχη και στο τελος που εχει. Παιζουν σημαντικο ρολο και τα κεφαλαια γραμματα. Να το γραφεις οπως το βλεπεις. Αν εχεις παλι προβλημα κανε update το winrar σου. Αλλιως θα σου προτεινα να κατεβαζες την σειρα μεσω τορρεντ. Σε 2-3 μερες θα εχει κατεβει. Απο σημερα παλι θα συνταρω κανονικα το GA REI ZERO διοτι χθες και προχθες seedαρα το καινουριο επεισοδιο απο το δευτερο μου προτζεκτ. Οποτε θα εχεις καλη ταχυτητα αν βρεθουν και κανα 2 ακομα seeders big smile

EDIT:Φιλε μου το τορρεντ εχει 7 seeders. Θα εχεις πολυ καλη ταχυτητα.


σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου τελικα δεν ειχε παρθει να το πω ομα ενα γραμμα δεν ξερω γιατι αλλα σε τοσο μεγαλο κωδικο μπερδευεσαι να σε καλα για την βοηθεια και καλη συνεχεια οτι και να κανεις Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάι 22, 2013 3:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαιρομαι φιλε μου που ληθυκε το θεμα. Καλη προβολη :-) και ελπιζω να σου αρεσει η δουλεια μου, σαν πρωτη που ειναι big smile
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 26 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 141


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 14, 2013 12:27 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η υποστήριξη του τορρεντ σταματάει. Παρακαλώ όσοι θέλετε να κατεβάσετε την σειρά, χρησιμοποιήστε τα MEDIAFIRE LINKS.

Ευχαριστώ

ASGARD
_________________
ASGARD-FANSUBS
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 11 Φεβ 2014
Δημοσιεύσεις: 2


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 16, 2014 3:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια για τη δουλεια σου Respekt και τα MF Links Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Άλλα Fansubs Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.00927 seconds with 5 queries