Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games

Next-Gen Consoles Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Ποια κονσόλα επόμενης γενιάς σκοπεύετε να αγοράσετε;
Playstation 4
44%
 44%  [ 8 ]
Xbox720
22%
 22%  [ 4 ]
Και τις δύο
5%
 5%  [ 1 ]
Καμία από τις δύο
27%
 27%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 18

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 24 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 34



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 07, 2013 12:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kelborn3 έγραψε:
Δικό μου λάθος. Το ps3 ήθελα να γράψω. Ούτως η άλλως το αντίστοιχο της nintendo για το ps2/xbox ήταν το gamecube το οποίο είχε πάει άκλαυτο.


Αν δεν ειχε παει ακλαυτη πραγματικα η κονσολα αυτη ισως τωρα η νιντεντο να ειχε γινει πιο adult... και ειχε αρκετα καλα παιχνιδια! Οποιος ειχε ασχοληθει ξερει!

Και πολυ καλα θα κανεις να περιμενεις και μη το χτυπησεις κατευθειαν Deykaliona, ειδικα αν δεν το βγαλουν απο την αρχη σλιμ και ειναι καμια κουμουτσα σαν το αρχικο ps3! Το μεγαλο λαθος για μενα του 3 ηταν που δεν υποστηριζε και παιχνιδια του 2! Και θα ειναι λαθος για μενα αν δε το κανει το 4, δλδ να υποστηριζει παιχνιδια του 3!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 07, 2013 5:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται πως δεν παίρνεις καινούργια κονσόλα day one. Όχι τόσο για το slim που λες αλλά γιατί θα βγάλει του κόσμου τα bugs και πιθανά προβλήματα με το internet ή οτιδήποτε μπορεί να φανταστείς. Θα πάνε τα πειραματόζωα να σκάσουνε 500 ευρώ να την πάρουνε day one και θα πάμε εμείς κύριοι μετά από κανένα χρόνο που θα έχουν αρχίσει να βγαίνουν και οι πρώτες παιχνιδάρες, θα την πάρουμε 380 - 400 και bug-free. Τόσο απλά Razz Razz Razz

Όσο για αυτό που λες δεν έχεις άδικο με τα παιχνίδια. Αλλά δεν νομίζω ότι το PS4 θα παίζει τα παιχνίδια του 3. Just a thought really...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2013 2:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι πλεον χωρις νετ αλλα με μια γρηγορη ματια στο. ωκςιμσποτ ειδα οτι το νεο ps4 παει γυρω στο 425$ αρα να υπολογιζετε αρχικη τιμη 400 πανω κατω. Πολυ καλη κινηση για εποχη κρισης. Ζητημα να κινηθουν και οι τιμεςωαπο τα γκειμς σε αναλογα επιπεδα γτ για 60 και 70 ευρω δυσκολα το βλεπω.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2013 3:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το διάβασα κι εγώ, ότι πάει για πολύ επιθετική τιμολογιακή πολιτική η Sony. Αν κάνει 400 ευρώ day one στον ένα χρόνο θα κάνει 350 με χειριστήριο και παιχνίδι που λέει ο λόγος... Αρχίζω να μαζεύω σιγά σιγά... Τέρμα οι καφέδες... Γαλλικό στο σπίτι και τα μυαλά στα κάγκελα!!! Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 9:11 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανακοινώθηκε το Ps4 τελικά πάιδες. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ρίξει μια ματιά εδώ.Και το συζητάμε αργότερα!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 9:35 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλό ακούγεται, ειδικα με το streaming games. Αλλά το ότι δεν έχει backwards competibility θα κανει το μεγαλύτερο ποσοστό των φανς να ragaroun. Επίσης δεν μπορώ να μην το σχολιάσω.

Diablo 3 για ps3. Να δω ποιος λαλακας θα το αγορασει. ....
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 14 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 26


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 11:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PS4 αναμένεται τραγικό και απογοητευτικό! Γενικό σχόλιο είναι το ότι δεν παρουσιάζει καμιά θεαματική αλλαγή από τις προηγούμενες κονσόλες {όπως είχε κάνει το ps2 με το ps1}. Ποιο πολύ με ps3-Super form edition μιάζει παρά με κονσόλα νέας γενιάς. Απλά η Sony φαίνεται να σκέπτεται "Οι άλλες εταιρίες βγάζουν καινούριες κονσόλες και αφού έχουν περάσει μερικά χρονάκια ΠΡΕΠΕΙ να βγάλω και γω οτιδήποτε!}.
Υ.Γ. PS4 βγαίνει και το FF versus 13 που το περιμέναμε πριν βγει το PS3, ακόμα να κυκλοφορήσει!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 12:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισχύει και εμένα μου φαίνεται εντυπωσιακό. Το γεγονός ότι θα χρησιμοποιηθεί το Gaikai (αναμενόμενο θα μου πεις) δίνει μια άλλη τροπή στα πράγματα. Θα μπορείς ας πούμε χωρίς να κατεβάσεις τίποτα να streamάρεις ένα καινούργιο παιχνίδι και αν σ'αρέσει το αγοράζεις. Για να λέμε και την αλήθεια backward compatibility δεν είχε ποτέ η Sony. Δεν θυμάμαι αν το PS2 έπαιζε τα games του Psone για να είμαι ειλικρινής αλλά το Ps3 δεν έπαιζε του ps2. Επίσης το γεγονός ότι η ανάπτυξή του έχει αρχίσει από το 2008 σε συνεργασία με τους developpers δείχνει ότι μάθανε από τα λάθη τους εκεί στη Sony και θα πρέπει να περιμένουμε πολύ καλά παιχνίδια από τον πρώτο κιόλας χρόνο κυκλοφορίας του PS4 σε αντίθεση με το τι συνέβη με το Ps3. Τα μεγάλα αποθέματα μνήμης της GPU και οι 8 πυρήνες του επεξεργαστή προδίδουν οπτική διαφορά στα παιχνίδια... Επίσης μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν το trackpad του χειριστηρίου, η μπάρα κίνησης που έχει στο πίσω μέρος και το τι θα γίνει με το PS Move κλπ... Φαίνεται η Sony να επιμένει σε αυτά και αν τα αναπτύξει αρκετά δεν βλέπω το λόγω να μην είναι πολύ γαμάουα. Δεν θέλω να προτρέχω αλλά περιμένω με ανυπομονησία να μάθω λεπτομέρειες και νέα features. Άλλωστε ειπώθηκε ότι θα βγει στο τέλος της φετινής χρονιάς. Οπότε εμένα με βλέπω να το αγοράζω Χριστούγεννα του 14 ή αρχές του 15 να'μαστε καλά. Οπότε καμία βιασύνη...

@Earendil

Φίλε μου δεν μπορώ να συμφωνήσω μαζί σου. Τι είναι αυτό που έφερε το Ps2 σε σχέση με το Ps1 και τώρα το Ps4 σου φαίνεται ίδιο με το Ps3;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 2:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικά με το 8πύρηνο μην περιμένεις και τρελα πράγματα. Μπορεί να ακουγεται τούμπανο, αλλά είναι αρκετά περιορισμένο σε σχέση με αυτά του pc. Αυτό πάντως που με παραξένεψε ειναι η 8ram. Όταν ξεκινάς από 4 και φτάνεις σε 8 θέλω να δω πως θα την εκμεταλλευτεί πλήρως και δεν θα την εχει απλα και μόνο για τη μόστρα στο xbox.
Anw, αντε να δούμε και το ps4 γτ όλα τα είδαμε εκτός από αυτό.

Πάρη πάντως ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι τους έχει κόψει τα ποδια το steam με τη δημιουργία κονσόλας που έχουν αρχίσει να αναπτύσσουν. Ελπιζω η valve να ερθει να ταραξει τα νερά για τα καλά.Games αποθηκευμένα σε online Library, πλήρης αξιοποίηση των λειτουργικών οικιακών συσκευών. Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα...

Τιμές παιχνιδιών πάντως θέλω να δω. Εαν είναι να αγοράζεις 70 ευρω το 1 βράστα και αστα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 5:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται πως έχουμε πολλά να δούμε και να μάθουμε ακόμα. Για να βάλει τον μέσο καταναλωτή να σκάσει έστω και κάνα χρόνο μετά την κυκλοφορία του μια 500αρού για να το πάρει θα πρέπει να κάνει τρελή διαφορά από το Ps3 και σε ποιότητα και σε framerate αλλά κυρίως σε λειτουργικότητα και features. π.χ καλύτερο playstation store, καλύτερο λειτουργικό (π.χ να μπορείς να κάνεις pause ένα παιχνίδι και να chattareis με έναν άλλο παίχτη, ή να κάνεις ένα update σε ένα game όχι να πρέπει να βγαίνεις έξω από το παιχνίδι και φτου και απ'την αρχή), καλύτερο browser, εισαγωγή tweeter, facebook κλπ μέσα για αύξηση του ανταγωνισμού με δημοσιεύσεις σκόρ, τροπαίων, πινάκων κατάταξης κλπ, πραγματικά καλή υποστήριξη του PsMove, ΠΛΗΡΗ αξιοποίηση του Gaikai. Εννοώ και game streaming και πιθανώς παραθυράκι για παίξιμο παλαιότερων games που έχεις αγοράσει. Κάτι άκουσα για συμβατότητα με το Vita. Ότι θα μπορείς να παίζεις ένα παιχνίδι στο Ps4 και θα μπορείς να το αποθηκεύσεις και να πάει το save σου στο cloud και να συνεχίσεις να παίζεις στο Vita και τούμπα. Και χίλια δυό ακόμα πρέπει να σκεφτούν. Πρέπει το Ps4 να ξεφύγει καθαρά από τη δουλειά της παιχνιδομηχανής και να γίνει και κάτι παραπάνω.

Όσο για τον επεξεργαστή δεν εντυπωσιάστηκα. Ήταν αυτός που περίμενα από τα προηγούμενα δημοσιεύματα. Η GPU με εντυπωσίασε. Είναι πολύ καλύτερη από το μέσο Gaming PC που κυκλοφορεί σήμερα και έχει αναπτυχθεί ειδικά (άρα και οι πόροι της είναι κατάλληλα κατανεμημένοι) για το Ps4. Επομένως περιμένω από εκεί καλά πράγματα.

kelborn3 έγραψε:
Τιμές παιχνιδιών πάντως θέλω να δω. Εαν είναι να αγοράζεις 70 ευρω το 1 βράστα και αστα.


Μην παίζεις με τον πόνο μου... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Όσο για το Steam έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν ξέρω για την κονσόλα, γιατί αν η κονσόλα είναι γτπ τύφλα να'χει το steam. Αλλά στο pc το έχω λιώσει το steam. Δεν αγοράζω παιχνίδια πλέον από μαγαζιά. Τα αγοράζω στις εκπτώσεις στο Steam και στα περισσότερα έχεις και τσάμπα DLC's και με τον κωδικό σου μπορείς να τα κατεβάσεις σε όποιο pc γουστάρεις. Και με το cloud που αποθηκεύεις σε server τα παιχνίδια σου παίζεις όπου γουστάρεις από εκεί που είχες μείνει. Με λίγα λόγια το steam απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 14 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 26


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 21, 2013 8:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Deykalionas17 να πω κατά αρχάς ότι από επεξεργαστές κτλ δεν σκαμπάζω ,οπότε κρίνω από τα υπόλοιπα.
Αν πάρουμε ότι το ps κανονικά είναι παιχνιδομιχανή για "οικιακή χρήση" {άλλο που προσπαθούν τώρα να της δώσουν ονλαιν στοιχεία}, το PS βασιζόταν πάντα στο ατού οτι σου παρουσιάζε ένα παιχνίδι με πολλά features και ωραία γραφικά. Το ps2 διάβαζε DVD σε αντίθεση με τα έως τότε cd. Σε αυτήν τη γενιά είδα γραφικά με μεγάλη διαφορά από τα προηγούμενα και επιπλέων βίντεο που κάναν τη διαφορά π.χ. σκηνές από ταινίες κτλ.! Επιπλέον στο τηλεχειριστήριο προστέθηκαν τα αναλογικά!
Στο ps3 είχαμε το Bluray{με ότι αυτό συνεπάγεται },πολύ καλύτερ γραφικά σε σχέση με παιχνίδια του ps2,την ονλαιν σύνδεση άλλα πραγματάκια {αναπαραγωγή μουσικής-φοτό-βίντεο} και υποστήριζε 3d games.Το τηλεχειριστήριο είχε την δυνατότητα σε κάποια παιχνίδια να κάνει έξτρα κολπάκια, π.χ. στο heavenly sword μπορούσες να κατεφθήνεις πράγματα που εκτόξευες π.χ. δόρυ-ασπίδα, με το να κινείς δεξιά το τηλ.
Σε σχέση με αυτές τις αλλαγές και το ότι έχω διαβάσει μέχρι τώρα για το ps4 με κάνει να το βλέπω σαν ένα ps3 powered up!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 22, 2013 9:56 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

warlock έγραψε:
kelborn3 έγραψε:
Δικό μου λάθος. Το ps3 ήθελα να γράψω. Ούτως η άλλως το αντίστοιχο της nintendo για το ps2/xbox ήταν το gamecube το οποίο είχε πάει άκλαυτο.


Αν δεν ειχε παει ακλαυτη πραγματικα η κονσολα αυτη ισως τωρα η νιντεντο να ειχε γινει πιο adult... και ειχε αρκετα καλα παιχνιδια! Οποιος ειχε ασχοληθει ξερει!

Και πολυ καλα θα κανεις να περιμενεις και μη το χτυπησεις κατευθειαν Deykaliona, ειδικα αν δεν το βγαλουν απο την αρχη σλιμ και ειναι καμια κουμουτσα σαν το αρχικο ps3! Το μεγαλο λαθος για μενα του 3 ηταν που δεν υποστηριζε και παιχνιδια του 2! Και θα ειναι λαθος για μενα αν δε το κανει το 4, δλδ να υποστηριζει παιχνιδια του 3!


Συζητηση για το PS4 βλεπω και δεν μπορω να αντισταθω. big smile
Συμφωνα με τα σημερινα προτυπα παραγωγης σιλικονης, οσο περναει ο καιρος, μικραινει το μεγεθος του τραντζιστορ και συναμα οι ενεργειακες του απαιτησεις/μεγεθος. Οποτε ειναι αναποφευκτο και επιθυμητο το fat->slim->slimmer.Επισης το PS3 δεν υποστηριζε γενικα ps2 games, εκτος μια fat εκδοση με σκληρο 60gb που ειχε βγει και χρησιμοποιουσε emulation. Αυτο σημαινει οτι μπορουσαν αλλα δε θελανε.

Deykalionas17 έγραψε:
Ισχύει και εμένα μου φαίνεται εντυπωσιακό. Το γεγονός ότι θα χρησιμοποιηθεί το Gaikai (αναμενόμενο θα μου πεις) δίνει μια άλλη τροπή στα πράγματα. Θα μπορείς ας πούμε χωρίς να κατεβάσεις τίποτα να streamάρεις ένα καινούργιο παιχνίδι και αν σ'αρέσει το αγοράζεις. Για να λέμε και την αλήθεια backward compatibility δεν είχε ποτέ η Sony. Δεν θυμάμαι αν το PS2 έπαιζε τα games του Psone για να είμαι ειλικρινής αλλά το Ps3 δεν έπαιζε του ps2. Επίσης το γεγονός ότι η ανάπτυξή του έχει αρχίσει από το 2008 σε συνεργασία με τους developpers δείχνει ότι μάθανε από τα λάθη τους εκεί στη Sony και θα πρέπει να περιμένουμε πολύ καλά παιχνίδια από τον πρώτο κιόλας χρόνο κυκλοφορίας του PS4 σε αντίθεση με το τι συνέβη με το Ps3. Τα μεγάλα αποθέματα μνήμης της GPU και οι 8 πυρήνες του επεξεργαστή προδίδουν οπτική διαφορά στα παιχνίδια... Επίσης μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζουν το trackpad του χειριστηρίου, η μπάρα κίνησης που έχει στο πίσω μέρος και το τι θα γίνει με το PS Move κλπ... Φαίνεται η Sony να επιμένει σε αυτά και αν τα αναπτύξει αρκετά δεν βλέπω το λόγω να μην είναι πολύ γαμάουα. Δεν θέλω να προτρέχω αλλά περιμένω με ανυπομονησία να μάθω λεπτομέρειες και νέα features. Άλλωστε ειπώθηκε ότι θα βγει στο τέλος της φετινής χρονιάς. Οπότε εμένα με βλέπω να το αγοράζω Χριστούγεννα του 14 ή αρχές του 15 να'μαστε καλά. Οπότε καμία βιασύνη...

@Earendil

Φίλε μου δεν μπορώ να συμφωνήσω μαζί σου. Τι είναι αυτό που έφερε το Ps2 σε σχέση με το Ps1 και τώρα το Ps4 σου φαίνεται ίδιο με το Ps3;


Πλεον και το καινουργιο xbox και το ps4 θα παιζουν σε ιδια x86 αρχιτεκτονικη, σε soc απο την ιδια εταιρεια με παρομοια specs. Οποτε πλεον το παιχνιδι μεταφερεται απο το hardware και το port των παιχνιδιων, στις online υπηρεσιες, στα exclusive games και στα ειδικα features των controllers, βλεπε σε nintendo u φαση.
Ειμαι λιγακι απογοητευμενος που η Sony δεν προσπαθει να βγει λιγο πιο μπροστα σε σχεση με τα τετριμενα, με υποστηριξη 4k και SSD στις κονσολες.
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 22, 2013 11:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Neo106 έγραψε:


Συμφωνα με τα σημερινα προτυπα παραγωγης σιλικονης, οσο περναει ο καιρος, μικραινει το μεγεθος του τραντζιστορ και συναμα οι ενεργειακες του απαιτησεις/μεγεθος. Οποτε ειναι αναποφευκτο και επιθυμητο το fat->slim->slimmer.


προς στιγμην νόμισα οτι βρέθηκα σε φορουμ για το Californication και ούτε'γω μπόρεσα να αντισταθώ...
_________________
My MAL List


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Melkor1431 στις Παρ Φεβ 22, 2013 12:32 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 676


















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 22, 2013 11:34 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε δε θα ελεγες επιθυμητο το fat->slim->slimmer, σε αυτην την περιπτωση. Razz
_________________
Επισκεφτείτε το κανάλι μας πατώντας εδώ
Για τα τελευταία releases επισκεφθείτε τον tracker μας
Για να δείτε την πρόδο των projects πηγαίνετε στο Project Status πατώντας εδώ
Ζητάτε ευγενικά χωρίς να απαιτείτε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2008
Δημοσιεύσεις: 497
Τοποθεσία: R'lin K'ren A'a





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 22, 2013 12:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

my friend... you don't know of the joy called

*click me!

anyway, carry on people.
_________________
My MAL List
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Games Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.02027 seconds with 5 queries