Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Anime

Bleach Anime Ends!!!
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2012 10:33 am
Τίτλος: Bleach Anime Ends!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Μετα απο πολυ καιρο που ειχα να μπω στο 4chan, εχοντας απηυδησει με τα newfags εδω μεσα σκονταψα πανω σε αυτη τη χαρμοσυνη ειδηση και δεν μπορω να μην την ποσταρω. Ενα απο τα ευτυχη γεγονοτα του 2012, μια απο τις καλυτερες ειδησεις που αφορουν τον κοσμο των ανιμε ερχεται να γινει πραγματικοτητα. Μετα την αναφορα για το τελος του μανγκα με αυτο το αρκ(fuck yeah) ερχεται ενα ακομη χτυπημα στην καρδια των newage shounen fags...εεε... fans.Ναι το ανιμε τελειωνει στις 27 ΜΑΡΤΙΟΥ. Το αντικαθιστα μια παπαρια με τον rock lee απο το ναρουτο αλλα και παλι δεν αλλαζει οτι το πρωτο βημα εγινε. Μπορει βεβαια στην τελικη να του αλλαξουν ωρα, μερα, καναλι και studio αλλα με τον ιδιο τον ανιμε director να λεει οτι τελειωσε ελπιζω να μην μας τρολλαρει.

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/02/23/magazine-reports-bleach-anime-ending-on-march-27th

http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-02-23/bleach-tv-anime-ending-on-march-27

ΥΓ Αντε να περνουν και οι υπολοιπες newshounen faggot series σειρα.Πρωτη και καλυτερη fairy fail. Αλλα one can only wish...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2012 10:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς αδελφέ η ιστορία έχει δείξει ότι για κάθε κουραδοάνιμε που φεύγει, το αντικαθιστά ένα νέο , αλλά και χειρότερο, που προκαλεί τη διάρροια και τον εμετό. Πως ήταν τα shounen πριν 30 χρόνια και πως είναι τώρα. Ξέρουμε.

Κρίμα στα παιδιά που δε πρόλαβαν πραγματικά anime, με ηρωισμό και αντριλίκι. Αλλά γι αυτό υπάρχουμε και εμείς να τους νουθετούμε που και που, ΑΜΑ μας κάνει όρεξη.

Και μια παράφραση από την αγαπητή fantasy σειρά Warhammer 40K:

"In the grim dark future, there is only faggotry..."
_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 01 Μάι 2011
Δημοσιεύσεις: 166


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 17, 2012 11:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

''κουραδοάνιμε'' υπήρχαν και θα υπάρχουνε! Η αλήθεια είναι ότι τα καινούργια άνιμε αποτελούνται απο στοιχεία άλλιων παλίότερων άλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και τώρα ωραία άνιμε. Σίγουρα ο καθένας σας έχει την δική του άποψη για το κάθε άνιμε , όμως επειδή έχετε συνηθίσει να βλέπετε και να νοσταλγείτε τα παλία δεν σημαίνει ότι έχετε το δικαίωμα να κατακρίνετε ότι καινούργιο βγαίνει και πουλάει! Η αναμενόμενη απάντηση θα ήταν : <<δεν έχεις δει τα παλία γιαυτό κάθεσαι και βλέπεις αυτές τις μπούρδες>> Όχι , κάθομαι επειδή θέλω να δω shounen με ωραία γραφικά , με περισσότερη αναπόκριση στο σήμερα και με υπερφυσικές δυνάμεις , ποιο είναι το πρόβλημα σας? Η Επόμενη απαντηση θα είναι <<και που ξέρεις εσύ απο άνιμε , έχεις δεί 5 ανιμε και νομίζεις ότι ξέρεις κάτι >> όχι δεν ξέρω άλλα επειδή μάλλον ανήκω στην καινούργια γεννία έχω το δικαίωμα να επιλέξω εγώ τι θα βλέπω και τι θα μου αρέσει!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 453








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2012 5:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trelosniper έγραψε:
''κουραδοάνιμε'' υπήρχαν και θα υπάρχουνε! Η αλήθεια είναι ότι τα καινούργια άνιμε αποτελούνται απο στοιχεία άλλιων παλίότερων άλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και τώρα ωραία άνιμε. Σίγουρα ο καθένας σας έχει την δική του άποψη για το κάθε άνιμε , όμως επειδή έχετε συνηθίσει να βλέπετε και να νοσταλγείτε τα παλία δεν σημαίνει ότι έχετε το δικαίωμα να κατακρίνετε ότι καινούργιο βγαίνει και πουλάει! Η αναμενόμενη απάντηση θα ήταν : <<δεν έχεις δει τα παλία γιαυτό κάθεσαι και βλέπεις αυτές τις μπούρδες>> Όχι , κάθομαι επειδή θέλω να δω shounen με ωραία γραφικά , με περισσότερη αναπόκριση στο σήμερα και με υπερφυσικές δυνάμεις , ποιο είναι το πρόβλημα σας? Η Επόμενη απαντηση θα είναι <<και που ξέρεις εσύ απο άνιμε , έχεις δεί 5 ανιμε και νομίζεις ότι ξέρεις κάτι >> όχι δεν ξέρω άλλα επειδή μάλλον ανήκω στην καινούργια γεννία έχω το δικαίωμα να επιλέξω εγώ τι θα βλέπω και τι θα μου αρέσει!




Πολυ χαιρομαι με τετοια ποστ γτ πραγματικα μου δινετε η ευκαιρια να βλεπω ποσο δικιο εχουμε που λεμε καποια πραγματα. Πρωτον ας τα παρουμε απο την αρχη. Οτι ειναι εμπορικο δεν σημαινει οτι ειναι καλο. Αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι αν κατι ειναι εμπορικο δεν μπορει να ειναι και πραγματι καλο οπως αρκετες σειρες shounen που περασαν και ακομα περνανε. Τα fighting shounen κακα τα ψεμματα ειναι σειρες δρασης που απευθυνονται σε ατομα καποιας ηλικιας 15-16 χρονων κυριως αγορακια οι οποιος ως κυριο συστατικο εχουν το ξυλο τη δραση και το υποτυπωδες χιουμορ. Το γεγονος οτι πορωνουν η οτιδηποτε αλλο δεν τα κανει σουπερ ντουπερ η οτιδηποτε αλλο. Για καποιους το γεγονος οτι ο κεντρικος ηρωας βγαινει εξω, κανει ντου, τρωει ξυλο, σηκωνεται βγαζει μια κραυγη, περνει τα ακυρα power up απο το πουθενα και νικαει το κακο μπορει να φαινεται γαματο αλλα δεν ειναι. Κριτηρια για να πεις αν κατι ειναι καλο υπαρχουν και στα ανιμε και σε πολλα πραγματα. Οταν το σεναριο μπαζει καθε φορα απο 500 σημεια, οτι δεν υπαρχει λογικη η οτιδηποτε μεσα στις μαχες, τα βυζια της καθεμιας πηγαινοερχονται πανω κατω και απλα υπαρχουν για να γεμισουμε σελιδες και να νικησει το fandom ωστε να πουλησουμε manga και dvd εμενα δεν μου λεει κατι. Δευτερον ωραια γραφικα, υπερφυσικες δυναμεις και πραγματα που ανταποκρινονται στη σημερον ημερα δεν τα βρισκεις μονο στα fighting shounen αλλα σε πολλα ανιμε που δεν εχουν σχεση αμεση με το ειδος και εχουν και μεγαλυτερη αληθοφανεια. Τριτον οταν το καινουργιο ειναι καταφορη κοπια του παλιου , αλλα ο μεσος φαν δεν το ξερει και νομιζει οτι βλεπει κατι uber και πρωτοτυπο φυσικα και θα το κατακρινω. Και για να κλεισω επειδη ο καφες περιμενει φυσικα και ο καθενας εχει τα γουστα του και επιλεγει τι θα δει. Το γεγονος οτι το να σου αρεσει να βλεπεις κατι και το θεωρεις καλο δεν σημαινει οτι ειναι ετσι και στην πραγματικοτητα. Αλλα προς θεου μην μπλεκουμε την βουρτσα με την ρουτσα...

ΥΓ TRELOSNIPER NEWFAG SPOTTED
ΥΓ2 Sm1 is butthurt cause bleach is ending...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 01 Μάι 2011
Δημοσιεύσεις: 166


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 18, 2012 10:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρώτα απ όλα πρόσεχε λίγο τα ΥΓ σου , ότι έχεις κάποια ποστς παραπάνω ή ότι είσαι μέλος της animeclipse δεν σημαίνει οτι μπορείς να μιλάς άσχημα σε όποιον έχει διαφορετική άποψη απο σένα!
Ας απαντήσω τώρα. Δεν αποτελεί λόγο ( τα βυζια της καθεμιας πηγαινοερχονται πανω κατω και απλα υπαρχουν για να γεμισουμε σελιδες ) αν ήθελα να δώ αυτό θα μπορούσα να πάω να δώ ωραία hentai που και καλύτερο σενάριο έχουν και είναι και ποιο ποιτικά ^^
Επιπλέον δεν θέλω να σε προσβάλω άλλα όπως δεν καθορίζω εγώ ένα καλό άνιμε έτσι δεν το καθορίζεις και εσυ οπότε δεν ξέρεις αντικειμενικά ποια είναι βούρτσα και ποια η ρούτσα.

ΥΓ kelborn3 μου θυμίζεις κάτι παπούδες που προσπαθούν να με πείσουν ότι η μουσική που ακούγανε το 1960 είναι ποιο ποιοτική απο τα νταπα ντούπα που ακούω εγώ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την trelosniper στις Δευ Μάρ 19, 2012 7:48 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 12 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 462


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 12:11 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trelosniper έγραψε:
πρώτα πόλλα πρόσεχε λίγο τα ΥΓ σου , ότι έχεις κάποια ποστς παραπάνω ή ότι είσαι μέλλος της animeclipse δεν σημαίνει οτι μπορείς να μιλάς άσχημα σε όποιον έχει διαφορετική άποψη απο σένα!
+1
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 28 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 15
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 12:35 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trelosniper έγραψε:
πρώτα πόλλα πρόσεχε λίγο τα ΥΓ σου , ότι έχεις κάποια ποστς παραπάνω ή ότι είσαι μέλλος της animeclipse δεν σημαίνει οτι μπορείς να μιλάς άσχημα σε όποιον έχει διαφορετική άποψη απο σένα!
Ας απαντήσω τώρα. Δεν αποτελεί λόγο ( τα βυζια της καθεμιας πηγαινοερχονται πανω κατω και απλα υπαρχουν για να γεμισουμε σελιδες ) αν ήθελα να δώ αυτό θα μπορούσα να πάω να δώ ωραία hentai που και καλύτερο σενάριο έχουν και είναι και ποιο ποιτικά ^^
Επιπλέον δεν θέλω να σε προσβάλω άλλα όπως δεν καθορίζω εγώ ένα καλό άνιμε έτσι δεν το καθορίζεις και εσυ οπότε δεν ξέρεις αντικειμενικά ποια είναι βούρτσα και ποια η ρούτσα.

ΥΓ kelborn3 μου θυμίζεις κάτι παπούδες που προσπαθούν να με πείσουν ότι η μουσική που ακούγανε το 1960 είναι ποιο ποιοτική απο τα νταπα ντούπα που ακούω εγώ.

Συμφωνώ και επαυξάνω.
+1
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 1:00 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trelosniper έγραψε:
πρώτα πόλλα πρόσεχε λίγο τα ΥΓ σου , ότι έχεις κάποια ποστς παραπάνω ή ότι είσαι μέλλος της animeclipse δεν σημαίνει οτι μπορείς να μιλάς άσχημα σε όποιον έχει διαφορετική άποψη απο σένα!
Ας απαντήσω τώρα. Δεν αποτελεί λόγο ( τα βυζια της καθεμιας πηγαινοερχονται πανω κατω και απλα υπαρχουν για να γεμισουμε σελιδες ) αν ήθελα να δώ αυτό θα μπορούσα να πάω να δώ ωραία hentai που και καλύτερο σενάριο έχουν και είναι και ποιο ποιτικά ^^
Επιπλέον δεν θέλω να σε προσβάλω άλλα όπως δεν καθορίζω εγώ ένα καλό άνιμε έτσι δεν το καθορίζεις και εσυ οπότε δεν ξέρεις αντικειμενικά ποια είναι βούρτσα και ποια η ρούτσα.

ΥΓ kelborn3 μου θυμίζεις κάτι παπούδες που προσπαθούν να με πείσουν ότι η μουσική που ακούγανε το 1960 είναι ποιο ποιοτική απο τα νταπα ντούπα που ακούω εγώ.




Ο κόσμος καίγεται και τα ...πανιά χτενίζονται.

Και οι μεν και οι δε είστε off side. Ό,τι νά 'ναι.
Δεν ποστάρω για να συνεχίσω την άκυρη κουβέντα σας, απλά φίλε μου να ξέρεις ότι η μουσική των 60s είναι 100 φορές πιο ποιοτική από τα ντάμπα ντούπα που ακούς σήμερα. Οποιοσδήποτε ξέρει από μουσική αυτό θα σου πει.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 01 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 558
Τοποθεσία: Memoria

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 2:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου φτιάξατε το βράδυ... Thumbs UP
Αν και το ότι θα γίνει anime πάνω στο Rock lee δεν είναι και το ότι πιο ελπιδοφόρο... Laughing
_________________
Don't you feel the rush...??

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 01 Μάι 2011
Δημοσιεύσεις: 166


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 7:46 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
trelosniper έγραψε:
πρώτα πόλλα πρόσεχε λίγο τα ΥΓ σου , ότι έχεις κάποια ποστς παραπάνω ή ότι είσαι μέλλος της animeclipse δεν σημαίνει οτι μπορείς να μιλάς άσχημα σε όποιον έχει διαφορετική άποψη απο σένα!
Ας απαντήσω τώρα. Δεν αποτελεί λόγο ( τα βυζια της καθεμιας πηγαινοερχονται πανω κατω και απλα υπαρχουν για να γεμισουμε σελιδες ) αν ήθελα να δώ αυτό θα μπορούσα να πάω να δώ ωραία hentai που και καλύτερο σενάριο έχουν και είναι και ποιο ποιτικά ^^
Επιπλέον δεν θέλω να σε προσβάλω άλλα όπως δεν καθορίζω εγώ ένα καλό άνιμε έτσι δεν το καθορίζεις και εσυ οπότε δεν ξέρεις αντικειμενικά ποια είναι βούρτσα και ποια η ρούτσα.

ΥΓ kelborn3 μου θυμίζεις κάτι παπούδες που προσπαθούν να με πείσουν ότι η μουσική που ακούγανε το 1960 είναι ποιο ποιοτική απο τα νταπα ντούπα που ακούω εγώ.




Ο κόσμος καίγεται και τα ...πανιά χτενίζονται.

Και οι μεν και οι δε είστε off side. Ό,τι νά 'ναι.
Δεν ποστάρω για να συνεχίσω την άκυρη κουβέντα σας, απλά φίλε μου να ξέρεις ότι η μουσική των 60s είναι 100 φορές πιο ποιοτική από τα ντάμπα ντούπα που ακούς σήμερα. Οποιοσδήποτε ξέρει από μουσική αυτό θα σου πει.



επειδή και εγώ ξέρω απο μουσική , τα κομμάτια του 60 παίζονται όλα στο ίδιο μοτίβο χωρίς πολλές εναλλαγές , σε αντίθεση με την Rock- intrumental που ακούω εγώ!
βγήκαμε εκτός τόπικ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 13 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 20


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 19, 2012 7:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως δημιουργήθηκε πάλι θέμα από το πουθενά. Ας πάρουμε λοιπόν τα πράγματα από την αρχή.

Όπως αναφέρθηκε παραπάνω, στις 27/3 προβάλλεται κατά πάσα πιθανότητα το τελευταίο επεισόδιο του Bleach. Η παραπάνω σειρά παρόλο που ξεκίνησε με πάρα πολύ καλές προοπτικές, τελικά οδηγήθηκε σε αδιέξοδο. Βασική αιτία... "Η εμπορικότητάς της". Οι παραγωγοί θέλοντας να εκμεταλλευτούν την απήχηση του Bleach (και αναφέρομαι και στο manga και στο anime) παρέτειναν τόσο πολύ τη σειρά ώστε κατάφεραν να την καταστρέψουν. Όπως αντιλαμβάνεστε η κίνηση του studio να σταματήσει την παραγωγή είναι απόλυτα δικαιολογημένη και σωστή.

Off Topic:
Τώρα όσον αφορά το θέμα για το οποίο δημιουργήθηκε αυτή η ανούσια διαμάχη. Δυστυχώς, η οποιαδήποτε σύγκριση σε anime που αναφέρονται σε διαφορετικές περιόδους δεν είναι δυνατή γιατί πρέπει να ληφθούν υπόψιν εντελώς διαφορετικά κριτήρια. Αυτό όμως που παραμένει γεγονός είναι η συνολική εικόνα και η ποιότητα που αφήνει η κάθε περίοδος. Ως προς αυτό, είναι γεγονός ότι τα anime της δεκαετίας 80'-90' υπερτερούν των τωρινών. O κυριότερος λόγος γι' αυτό, είναι ο χρόνος που αφιερώνεται πλέον σε κάθε σειρά. Τις προηγούμενες δεκαετίες είχαμε την παραγωγή μερικών δεκάδων anime (περίπου 20 με 40, περιλαμβανομένων σειρών ova & ταινιών) ετησίως, σε αντίθεση με τώρα που υπερβαίνουν τα 300!! Αυτό έχει ως αποτέλεσμα τη δημιουργία χιλιάδων anime κάτω του μετρίου, που προσπαθούν να κρατήσουν το ενδιαφέρον του κοινού με εντυπωσιασμό, filler, άθλιο humor & fanservice στοιχεία. Εν αντιθέση τα παλαιότερα anime στηρίζονταν κυρίως σε προσεγμένη υπόθεση και σωστή ανάπτυξη χαρακτήρων. Παρόλα αυτά, αυτό δε σημαίνει πως σήμερα δε δημιουργούνται αριστουργήματα με πρωτότυπες υποθέσεις και πλοκή, απλά το ποσοστό είναι αρκετά μικρότερο. Από εκεί και πέρα, τι γνώμη διαμορφώνει ο καθένας για κάθε anime και τι θα επιλέξει να παρακολουθήσει για να περάσει ευχάριστα την ώρα του, είναι καθαρά υποκειμενικό.

υγ. Ότι ανέφερα για τα anime ισχύει και για την μουσική. Καταρχήν κάθε εποχή επικεντρώνεται σε τελείως διαφορετικά genres επομένως κάθε είδος σύγκρισης είναι ανούσιο. Παρόλα αυτά είναι γεγονός ότι ως σύνολο η σημερινή "παροδική" μουσική δε μπορεί να συγκριθεί με τη διαχρονικότητα των ακουσμάτων του παρελθόντος.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 17 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 367
Τοποθεσία: Eternal Crusader










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 20, 2012 1:36 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@trelosniper και ΣΙΑ

Το ποστ αυτό ήταν να γίνει στις 18 Μαρτίου του σωτήριου έτους 2012. Τεχνικά κωλύμματα από εκεί και πέρα δεν επέτρεψαν τη δημοσίευση του. Το κάνω τώρα προς τιμήν της αλήθειας (= στερητικό "α" + "λήθη"(=το να ξεχνάς))


_________________

http://www.youtube.com/watch?v=GZfJOK_Ywmk&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 20, 2012 2:06 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

newfag = noob.
Καμιά σχέση με αδερφές, π##στηδες κτλ..

Αλλά τι το συνεχίζετε; Ας μιλήσουμε καλύτερα για τα 60s.
Πάρτε κι ένα τραγουδάκι

http://www.youtube.com/watch?v=8kY19RAJjDw
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 01 Μάι 2011
Δημοσιεύσεις: 166


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 20, 2012 4:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ ενωχλήθηκα απο το ΥΓ, το τι πιστεύει ο καθένας είναι δικό του δικαίωμα!
*Και στο κάτω κάτω δεν έχω δει ούτε ένα επισόδειο bleach , απλά εξέφρασα την άποψη μου, αν είναι να με κριτικάρουν και να με ''βρίζουν'' για το ότι πω καλύτερα να αποχωρίσω .


ΥΓ1. αυτό το πρότυπο που προβάλει ο (Μικεύους) [(σχολιάζω ότι βρεθεί μπροστά μου επειδή δεν μου αρέσει)] που κακά τα ψέμματα ο καθένας μας έχει πάρει κάτι απο αυτό , πλέον έχει καταντίσει βαρετό!

ΥΓ2. Όταν γίνεται κάτι , το οποίο σε ενοχλεί και σε ντροπίαζει και μπορείς να το αντιμετοπίσεις καλύτερα να το κάνεις , αν εγώ άρχιζα να σε βρίζω μακάρι να σε έβλεπα να το κράταγες κλειστό , απλά και για το καλό του σίτε και για τον σεβασμό που έχω πρώτα στον εαυτό μου , και δεύτερον σε άτομα που αναγκαστικα πρέπει να διαβάσουν τι γράφω , ναι προτειμώ να το πώ στον Admin. Kαι μην συγκρίνεις την ζωή πίσω απο ένα pc και την πραγματατικότητα
είναι τελείως διαφορετική , αλλίως διαχειρίζεσαι τα πράγματα εκεί!


Τέρμα η off topic συζήτηση!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Anime Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01559 seconds with 5 queries