Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fan Art

Anime Wallpapers [Με Photoshop] Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 12:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα έριξα μια ματιά παραπάνω στο thread αυτό που σου έδωσα και είδα στο τέλος ότι λένε ότι συνήθως γίνεται κάτι σαν διαγωνισμός για τα καινούργια που είναι να μπουν. Δεν ξέρω τι παίζει αυτή την περίοδο.
Καλύτερα μίλα με κάποιον από τους admin (Left64Vegeta και Gpower2 αυτή την στιγμή καθώς ο τρίτος έχει φορτωμένο πρόγραμμα) ώστε να δεις τι θα σου πουν και αυτοί Wink
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 1:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzolis έγραψε:
Τώρα έριξα μια ματιά παραπάνω στο thread αυτό που σου έδωσα και είδα στο τέλος ότι λένε ότι συνήθως γίνεται κάτι σαν διαγωνισμός για τα καινούργια που είναι να μπουν. Δεν ξέρω τι παίζει αυτή την περίοδο.
Καλύτερα μίλα με κάποιον από τους admin (Left64Vegeta και Gpower2 αυτή την στιγμή καθώς ο τρίτος έχει φορτωμένο πρόγραμμα) ώστε να δεις τι θα σου πουν και αυτοί Wink


Εντάξει αν είναι θα στείλω ένα πμ στον αντμιν...

Έφτιαξα άλλο ένα Wallpaper σε διαστάσεις 1440χ900 με θέμα το Bleach αλλά είναι απλό..

*Προσθέθηκε στο πρώτο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 2:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mpompiras έγραψε:
Έφτιαξα άλλο ένα Wallpaper σε διαστάσεις 1440χ900 με θέμα το Bleach αλλά είναι απλό..

*Προσθέθηκε στο πρώτο ποστ



απλο ξεαπλο γαμει....μπηκε wallpaper.... Thumb 2 Up

keep up the good work...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 3:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό μάλιστα! Thumb 2 Up
Καμιά φορά τα απλά είναι πολύ καλύτερα... Δεν χρειάζεται να είναι τιγκαρισμένο ένα wallpaper για να τα σπάει Wink
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 5:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ μαμάτο wallpaper ρε συ!!! Κάνε και κανένα για το One Piece ή για το Fullmetal Alchemist μπας και το βάλω κι εγώ για screensaver!!! Worthy Worthy
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 16 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 513
Τοποθεσία: Κοζάνη








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 06, 2011 7:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΕΛΟΥΜΕ ONE PIECE Respekt
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 03 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 1:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
Πολύ μαμάτο wallpaper ρε συ!!! Κάνε και κανένα για το One Piece ή για το Fullmetal Alchemist μπας και το βάλω κι εγώ για screensaver!!! Worthy Worthy


Κοιτα φίλε έφτιαξα ένα wallpaper με θέμα το Fullmetal Alchemist, άλλα να ξέρεις δεν το έχω δει ακομα και έτσι το αποτέλεσμα λόγο το ότι δεν ξέρω τους χαρακτήρες! αν και ειναι σε αυτα που θέλω να δω...Πάντος δικια μου γνώμη γι'αυτο που έφτιαξα είναι καλή...

Fullmetal Alchemist:


*Προσθέθηκε και στο πρώτο ποστ

*off topic: Το Fullmetal Alchemist ειναι το Fullmetal Alchemist Brotherwood, σωστά;
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 3:31 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου φάνηκε κομπλεντάν το wallpaper!! Κατέβηκε στο pc μου!!! Όσο για το Fullmetal υπάρχουν 2 σειρές. Μία original που έχει 51 επεισόδια, αλλά έβγαινε ταυτόχρονα με το manga και έτσι μετά το επεισόδιο 31, αναγκαστικά άλλαξε πορεία και είχε ιστορία άκυρη με του manga. Λόγω της μεγάλης του επιτυχίας, αποφασίστηκε να γίνει ένα remake με αφορμή το τέλος του manga που τελικά θα αποτελούνταν από 63 επεισόδια αν δεν κάνω λάθος και θα είχε αυτούσια την ιστορία του manga. Σου προτείνω να δεις τη 2η που είναι και σε HD και κατ'εμέ κλάσεις ανώτερη από την 1η. Σε κάποιους άρεσε και η 1η οπότε μπορείς να τη δεις και αυτή.

Το FMA:Brotherhood μπορείς να το δεις από τους φοβερούς και τρομερούς ookami-fansubs. Μπορείς να βρεις το link τους στα αριστερά της οθόνης... Έχουν κάνει το μεγαλύτερο μέρος της σειράς και σιγά σιγά οδεύουν προς την ολοκλήρωσή της!!! Thumb 2 Up Respekt
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 23 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 795
Τοποθεσία: Πλωτή Πολιτεία







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 6:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλή δουλειά φίλε Mpompiras. Thumbs UP

Αν μπορούσες να φτιάξεις κι ένα με Deadman Wonderland... Whistling

Κορυφαία σειρά (την είδα το καλοκαίρι). Αν δεν κάνω λάθος, αύριο βγαίνει και η OVA...
_________________
- Διαβάστε τους Κανόνες του Forum.
- Μη χρησιμοποιείτε greeklish στις απαντήσεις σας.
- Για πληροφορίες των projects, πηγαίνετε στο Project Info.
- Για τα releases, επισκεφθείτε τον Tracker - Downloads.



アニメ日食
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 07 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 534


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 7:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Mpompiras,τα wallpapers τα σπανε! Αν θες θα μπορουσες να κάνεις wallpapers με χαρακτήρες ορόσημα του κάθε ανιμε πχ. από το F/T τον Gildards ή One piece Rayleigh,Shanks,Mihawk Ναρουτο τον Pein και Bleach το Χολο. Όπως και να το πας τα wallpapers σου μετράνε τρελά!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 7:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Deykalionas17 έγραψε:
Μου φάνηκε κομπλεντάν το wallpaper!! Κατέβηκε στο pc μου!!! Όσο για το Fullmetal υπάρχουν 2 σειρές. Μία original που έχει 51 επεισόδια, αλλά έβγαινε ταυτόχρονα με το manga και έτσι μετά το επεισόδιο 31, αναγκαστικά άλλαξε πορεία και είχε ιστορία άκυρη με του manga. Λόγω της μεγάλης του επιτυχίας, αποφασίστηκε να γίνει ένα remake με αφορμή το τέλος του manga που τελικά θα αποτελούνταν από 63 επεισόδια αν δεν κάνω λάθος και θα είχε αυτούσια την ιστορία του manga. Σου προτείνω να δεις τη 2η που είναι και σε HD και κατ'εμέ κλάσεις ανώτερη από την 1η. Σε κάποιους άρεσε και η 1η οπότε μπορείς να τη δεις και αυτή.

Το FMA:Brotherhood μπορείς να το δεις από τους φοβερούς και τρομερούς ookami-fansubs. Μπορείς να βρεις το link τους στα αριστερά της οθόνης... Έχουν κάνει το μεγαλύτερο μέρος της σειράς και σιγά σιγά οδεύουν προς την ολοκλήρωσή της!!! Thumb 2 Up Respekt


Πήγα στους ookami-fansubs αλλά τα πρώτα επεισόδια δεν είχαν seed και τα βρίκα από αλλο το Fullmetal Alchemist:brotherhood kai ta 63 επεισόδια..(Βασικά ελπίζω να είναι στα ελληνικά μεταφρασμένα :P)

Nick7LF έγραψε:
Πολύ καλή δουλειά φίλε Mpompiras. Thumbs UP

Αν μπορούσες να φτιάξεις κι ένα με Deadman Wonderland... Whistling

Κορυφαία σειρά (την είδα το καλοκαίρι). Αν δεν κάνω λάθος, αύριο βγαίνει και η OVA...


Είχα σκοπό να φτιάξω όταν θα άρχιζα να την βλέπω (την εχω κατεβάσει και είναι έτοιμη για να την δω) σίγουρα θα φτιάξω!

Evian Teos έγραψε:
Φίλε Mpompiras,τα wallpapers τα σπανε! Αν θες θα μπορουσες να κάνεις wallpapers με χαρακτήρες ορόσημα του κάθε ανιμε πχ. από το F/T τον Gildards ή One piece Rayleigh,Shanks,Mihawk Ναρουτο τον Pein και Bleach το Χολο. Όπως και να το πας τα wallpapers σου μετράνε τρελά!

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου...Καλή ίδεα αυτή που μου έδωσες, αν και να πω την αλήθεια μονο τους Gildartz και τον Shanks[αν δεν κάνω λάθος είναι αυτός που έδωσε το καπέλο στον Luffy] γνωρίζω, όσο για τους άλλους δεν τους γνωρίζω ακομα γιατί είναι στα υπ'οψιν μου και το One Piece και το Naruto όσο για το Bleach έχω δει τα 3 πρώτα επεισόδια μέχρι στιγμής αν και δεν έχω πολλά μονο 32 μεταφρασμένα..

*Το One Piece περιμένω το tzatziki-fansub μπας και βάλει από το 12 και μετά να αρχήσω να βλέπω σιγά σιγά.
*Naruto δεν έχω ψάξει αν και έχω ακούσει ότι είναι ωραίο πρέπει να κάτσω να δω να βρω τα επεισόδια [αν ειναι ολοκληρομένη δεν γνωρίζω, άρα αν μου δίνατε καποιό fansub site που το μεταφράζει θα με βοηθούσατε]
*Το Bleach από εδώ έχει γίνει stalled και η Animearth έκλεισε Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 05 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 337
Τοποθεσία: Κοζάνη






Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 7:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά πες μας και εσύ τι άνιμε έχεις δει, μην έχουμε παράλογες απαιτήσεις... Wink

Επίσης όσον αφορά τα επεισόδια του Bleach τσέκαρε την Bleachopedia. Έχουν βγάλει μέχρι το 63 νομίζω.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 8:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βλέπω σχεδον ένα χρόνο...και κάτι λιγότερο...και έχω δει Dragon Ball , Dragonball Z , Dragonball GT, Yugioh Dual Monster (All Seasons), Yugioh Gx(1 Season) , YuGiOh 5D's 14 Επεισόδια, Zexal 4 επεισόδια, Death Note, Fairy Tail (Βλέπω), Highschool of the Dead

και έχω στη λίστα Deadman Wanderland , Fullmetal Alchemist(το κατεβάζω τώρα) Bleach 32 επεισόδια...

και περιμένω One Piece και να δω για Naruto τα επεισόδια του.

Σε γενικές γραμμές έχω δει λίγα αλλά φανταστήτε ότι κάθε Σαββατοκυριακό και ποιο πολύ την κυριακη κάθομαι και λιώνω σαββάτο όχι και τόσο...
είμαι newbie ακομα :P

The Truth έγραψε:
Επίσης όσον αφορά τα επεισόδια του Bleach τσέκαρε την Bleachopedia. Έχουν βγάλει μέχρι το 63 νομίζω.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! βασικά είναι με ελληνικούς υπότιτλους;
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 23 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 795
Τοποθεσία: Πλωτή Πολιτεία







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 9:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mpompiras έγραψε:
Deykalionas17 έγραψε:
Το FMA:Brotherhood μπορείς να το δεις από τους φοβερούς και τρομερούς ookami-fansubs. Μπορείς να βρεις το link τους στα αριστερά της οθόνης... Έχουν κάνει το μεγαλύτερο μέρος της σειράς και σιγά σιγά οδεύουν προς την ολοκλήρωσή της!!! Thumb 2 Up Respekt


Πήγα στους ookami-fansubs αλλά τα πρώτα επεισόδια δεν είχαν seed και τα βρίκα από αλλο το Fullmetal Alchemist:brotherhood kai ta 63 επεισόδια..(Βασικά ελπίζω να είναι στα ελληνικά μεταφρασμένα :P)


Μπορείς πάντα να κάνεις αίτηση για seed. Wink

Η δουλειά των παιδιών είναι προσεγμένη και αξίζει να την τιμήσεις.
_________________
- Διαβάστε τους Κανόνες του Forum.
- Μη χρησιμοποιείτε greeklish στις απαντήσεις σας.
- Για πληροφορίες των projects, πηγαίνετε στο Project Info.
- Για τα releases, επισκεφθείτε τον Tracker - Downloads.



アニメ日食
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 03 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 07, 2011 10:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nick7LF έγραψε:
Mpompiras έγραψε:
Deykalionas17 έγραψε:
Το FMA:Brotherhood μπορείς να το δεις από τους φοβερούς και τρομερούς ookami-fansubs. Μπορείς να βρεις το link τους στα αριστερά της οθόνης... Έχουν κάνει το μεγαλύτερο μέρος της σειράς και σιγά σιγά οδεύουν προς την ολοκλήρωσή της!!! Thumb 2 Up Respekt


Πήγα στους ookami-fansubs αλλά τα πρώτα επεισόδια δεν είχαν seed και τα βρίκα από αλλο το Fullmetal Alchemist:brotherhood kai ta 63 επεισόδια..(Βασικά ελπίζω να είναι στα ελληνικά μεταφρασμένα :P)


Μπορείς πάντα να κάνεις αίτηση για seed. Wink

Η δουλειά των παιδιών είναι προσεγμένη και αξίζει να την τιμήσεις.


Ξερεις τι ελεγε; Να δες εδω κατω κάτω


Δυο σε ένα! με θέμα Fairy Tail:


O Gajeel βρίσκετε σε τραγική κατάσταση διότι δεν υπάρχουν φωτογραφίες του μεγάλες...

*Προσθέθηκε στο πρώτο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Fan Art Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01308 seconds with 5 queries