Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Ζητούνται άτομα για νέο project!!!
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 18, 2009 11:55 pm
Τίτλος: Ζητούνται άτομα για νέο project!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη βλεπω οτι δεν γινεται δουλεια με τουτοριαλ και βιντεο που βλεπω ζητουνται ατομα που να ξερουν απο karaoke,typesetting kai encoding(δηλαδη ολα... Embarassed ).....κατι εμαθα απο τουτοριαλς αλλα πολυ λιγα και δεν ειμαι σε θεση να κανω πολλα...


οσο αφορα την μεταφραση εγω με ενα αλλο παιδι καλυπτουμε τον τομεα αυτο(μιας και ειναι ο πιο ευκολος Embarassed ) και ζηταμε ατομα για τα παραπανω...γιατι ειμαστε νοομπς.....

μακαρι να προστεθουν ατομα σε αυτο το προτζεκτ και αν γινεται να παρουμε τιποτα απο αυτους(γνωσεις)


1) το ανιμε λεγεται natsume yuujinchou και εχουμε στην κατοχη μας ολα τα raw επεισοδια σε HD...



οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ....
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 10 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 159
Τοποθεσία: Εξω...Γιδοβοσκέ,catch me if you can!!!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 12:04 am
Τίτλος: Re: ζητουνται ατομα για νεο προτζεκτ!!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

arislp έγραψε:
επειδη βλεπω οτι δεν γινεται δουλεια με τουτοριαλ και βιντεο που βλεπω ζητουνται ατομα που να ξερουν απο karaoke,typesetting kai encoding(δηλαδη ολα... Embarassed ).....κατι εμαθα απο τουτοριαλς αλλα πολυ λιγα και δεν ειμαι σε θεση να κανω πολλα...


οσο αφορα την μεταφραση εγω με ενα αλλο παιδι καλυπτουμε τον τομεα αυτο(μιας και ειναι ο πιο ευκολος Embarassed ) και ζηταμε ατομα για τα παραπανω...γιατι ειμαστε νοομπς.....

μακαρι να προστεθουν ατομα σε αυτο το προτζεκτ και αν γινεται να παρουμε τιποτα απο αυτους(γνωσεις)


1) το ανιμε λεγεται natsume yuujinchou και εχουμε στην κατοχη μας ολα τα raw επεισοδια σε HD...



οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ....

Πάλι το natsume ? Embarassed
Θυμάμαι κάποιον πριν ένα καιρό που ήθελε κι αυτός να βγει αλλά δεν θυμάμαι πποιος ...τόσο καλό ειναι αυτό το άνιμε ρε παίδες?
τις μεταφράσεις τις έχετε τελειώσει?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 12:08 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι το ειδα και εγω...κακως που το σταματησε γιατι ειναι πολυ καλο ανιμε...η αληθεια ειναι οτι μονο το 1 επεισοδιο καναμε γιαιτ υποτιθεται θα μαθαιναμε τα
karaoke,typesseting kai encoding απο tutorials οποτε ειπαμε οτι θα το πηγαιναμε ενα ενα...χρονο εχουμε και οι 2 που ασχολουμαστε οποτε οι μεταφρασεις δεν θα ειναι προβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 321
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 10:27 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να σας πω την αληθεια το natsume το εχω δει και η αληθεια ειναι οτι δεν ενθουσιαζει... σχεδον καθολου .. παραμενει μονοτονο χωρις καμμια εξηγηση για το τι γινετε? τι ψαχνει? δεν ξερουμε.. ειναι 13 επεισοδια αλλα ρε παιδια ειναι απο τα πιο βαρετα ανιμε που ειδα ποτε και μαλλον γιαυτο το κοψανε
_________________
X---Kage Bushin No Jutsu---X

Μολις παρατηρησα οτι εγινα Forum Adict (xaxax)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 23 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 31


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 12:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SaDoW έγραψε:
....μαλλον γιαυτο το κοψανε

Η σειρά συνεχίζετε Zoku Natsume Yuujinchou Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 293
Τοποθεσία: Αθηνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 1:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SaDoW έγραψε:
για να σας πω την αληθεια το natsume το εχω δει και η αληθεια ειναι οτι δεν ενθουσιαζει... σχεδον καθολου .. παραμενει μονοτονο χωρις καμμια εξηγηση για το τι γινετε? τι ψαχνει? δεν ξερουμε.. ειναι 13 επεισοδια αλλα ρε παιδια ειναι απο τα πιο βαρετα ανιμε που ειδα ποτε και μαλλον γιαυτο το κοψανε

Διαφωνω καθετα. Κατα την γνωμη μου ηταν ενα απο τα κορυφαια τηε σεζον που προβληθηκε. Μαλιστα υπηρξε μια μικρη συζητηση σχετικα με αυτο το ανιμε σε αναλογο thread αυτου του φορουμ. Το ζητημα δεν ειναι η προσωπικη μου γνωμη ή η δικη σου, αλλα αυτο που λες οτι το "κοψανε", ειναι εντελως λαθος. Ο πρωτος κυκλος ηταν προγραμματισμενος για τα 13 επεισοδια που διηρκησε, και ο δευτερος κυκλος που ολοκληρωνεται αυτον τον μηνα, ειχε επισης διαρκεια 13 επεισοδιων, συνεχιζοντας να ειναι , μονοτονο φανταζομαι κατ'εσενα, ζεστο και ανθρωπινο με σπουδαιους χαρακτηρες κατ'εμενα. Το μανγκα παντως στο οποιο στηριζεται ειχε αρκετη επιτυχια, και εχει βραβευθει.
_________________
Αν δεν ήμουν αυτός που είμαι, θα ήθελα να ήμουν εγώ. Απλά να μου έμοιαζα λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 19, 2009 8:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε ακομα κανενας που να ενδιαφερεται??

Whistling Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01402 seconds with 5 queries