Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα

ΠΡΟΣΕΧΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 27, 2008 1:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
Αυτά τα διαδίδουν κομματικοί κύκλοι του ΠΑΣΟΚ που θέλουν να εκμεταλλευτούν το ότι είμαι ιδιαίτερα δημοφιλής για να πάρουν τις ψήφους του ελληνικού λαού (ψωνάρα).


NO COMMENTO!!

@Maniac-Chan: Βασικά είναι πράσινος γιατί είμαι πιο δημοφιλής πιο έξυπνος και πιο κουκλί από εκείνονRazz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shiroikage στις Παρ Ιούν 27, 2008 10:52 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 102
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 27, 2008 1:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη παρατηρησα οτι το topic εχει ελαφρως "μετατοπιστει" και αντι για meeting σχολιαζουμε ποιο ειναι το χρωμα του gpanos....κοκκινο, κιτρινο, πορτοκαλι...
Λεω να βαζουμε και κανενα spoiler
Και για να κανω την αρχη....

on topic
Εμπρος να μαζευτουμε πολλοι, αντε καλοκαιρι ειναι , τελευταιο meeting για το το ετος 2007-2008, ακομα και οσοι εχετε εξεταστικη δειτε το σαν ενα ευχαριστω διαλειμμα Wink
Ακομα και γω που δεν τα παω καλα με τα meeting, προβολες και ολα τα καλουδια που κατα καιρους γινονταν (τα εχανα παντα για μια μερα) και (φτου φτου φτου) μαλλον 8α τα καταφερω.
Αντε ευχομαι να δω οσο το δυνατον περισσοτερα ατομα big smile
Αυτα ! πολλα ειπα Embarassed
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 27, 2008 1:38 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Shiroikage Αν ήσουν όλα αυτά που λες θα ασχολιόντουσαν μαζί σου κι όχι μαζί μου.

@Katerina Με τον ήλιο έτσι όπως είναι έχω γίνει κόκκινος.


@All Εμπρός λοιπόν στις 6 το απόγευμα το Σάββατο στην Καμάρα για να μάθετε τι χρώμα έχω!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 12:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πραγματικα ηταν πολυ ωραια, εμενα ηταν το πρωτο μου meeting, περασα πολυ καλα Thumb 2 Up δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω στο coffix Crying or Very sad
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 23 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 5
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 1:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως υποσχεθηκα ηρθα κι εγω να σας δωσω μια γευση απο το meeting δειχνοντας την Περιπετειωδη Αρμαδα Φωτογραφιων του Tripe Anime Forums Meeting της 28ης Μαιου 2008.

(Καντε κλικ πανω στα thumbnails για να ανοιξει η φωτογραφια σε πληρη αναλυση 7 Megapixels!)

*

Φωτο #1 & #2 : Ενα κομματι του τεραστιου πληθους που ειχε μαζευτει στην Καμαρα. Στην #2 φιγουραρει η Νικη μπροστα-μπροστα με χαρακτηριστικη ηρεμια


Φωτο #3 : ...μεχρι που εμφανιστηκε ο Aoshi να αλλαξει την εικονα!


Φωτο #4 : Ακομα δεν ξεκινησαμε και ηδη μερικα απο τα μελη αναρωτιουνται αν εκαναν καλα που ηρθαν σε αυτο το τρελοκομ...εεε, animeeting.


Φωτο #5 & #6 : Αφου μαζευτηκαμε ολοι λοιπον, ξεκινησαμε με βημα γοργο και χαρωπο προς αγνωστο προορισμο μιας και κανενας περα του Holborn δεν ηξερε που πηγαιναμε. Στην #6 μπορειτε να θαυμασετε το μεγεθος της παρεας μας!


Φωτο #7 : Μολις φτασαμε εξω απο το Snob μερικοι (επηρεασμενοι απο το ονομα ισως) αρνοντουσαν να μπουνε μεσα ή να κατσουνε επι αρκετα λεπτα. Πως θα ξεκινησει ομαλα το animeeting?


Φωτο #8 : Ξαφνικα εμφανιστηκαν μαυροφορεμενοι αντρες και σε λιγα λεπτα εβαλαν ολα τα μελη να κατσουν στις θεσεις τους με ταξη και ηρεμια. Ολοι απορησαν για το ποιοι ηταν αυτοι οι μυστηριωδεις ανθρωποι που εσωσαν την κατασταση... και αυτο επειδη κανενας τους δεν ειχε δει τον Melkor να καλει την ειδικη μοναδα του ΕΚΜΕΚ λιγα λεπτα νωριτερα.


***************************************
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Α : ΤΑ ΕΞΩ ΤΡΑΠΕΖΙΑ
(Ισως προστεθουν tags με usernames αν μου στειλουν ΠΜ τα ατομα των οποιων τα usernames δε γνωριζω/θυμαμαι)


Φωτο #9 : Το παθος με το οποιος συζητανε τα κοριτσια ειναι χαρακτηριστικο :P


Φωτο #10 & #11 : Οπως και η τρελα του I_Am_Neji στη φωτο #10.


Φωτο #12 & #13 : Η ομαδα του ΕΚΜΕΚ συζηταει την επομενη αποστολη της. Ο αρχηγος Me_Loves_Neliel στην #13 φαινεται ιδιαιτερα ικανοποιημενος.


Φωτο #14 & #15 : O Pretorian νομιζε μπορουσε να κρυφτει στην προηγουμενη φωτο, γι'αυτο οταν τον εβγαλα στην #14 απογοητευτηκε, και αυτο φαινεται στην #15 :P


Φωτο #16 & #17 : Καποιος διψουσε πολυ στην #16! Κατα τ'αλλα, τι κοιταει η Kappa στο φοντο της #17;



ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Α
***************************************

Φωτο #18 : Η απαντηση ειναι προφανης : Τον νουμερο ενα Omorfandra της συναντησης! Ποια κοπελα δε θα χαιροταν να τον γνωρισει; :P


Φωτο #19 : Στο μεταξυ ο TheLastQuincy μας επιδεικνυει την φοβερη μπλουζα Dragonball του!


Φωτο #20 ως #22 : Ομως καποιος στο διπλανο τραπεζι τολμησε να υπαινιχθει οτι ο Gotenks ειναι πιο αχρηστος μαχητης κι απ'τον Krillin. Παρακατω βλεπουμε τον TheLastQuincy και τις αντιδρασεις του...


Φωτο #23 : Ευτυχως ο TheLastQuincy επρεπε να αναβαλλει τη μαχη γιατι απ'τα πολλα Σουπερσαγιανιλικια... του επεσαν τα σκουλαρικια του!


Φωτο #24 : Καποι εκει μπαινουμε μεσα. Εδω η Videl με τη Mithuna η οποια μαλλον θελει να μας πει οτι ζεσταινεται.


Φωτο #25 : Απο απεναντι ηταν καθισμενη η Nasia27 η οποια ζηλεψε που δε βγηκε στην προηγουμενη φωτο... που να ηξερε τι την περιμενει!!


Φωτο #26 & #27 : Ημασταν ετοιμοι να ξεραθουμε απο τη ζεστη μεχρι που ο σερβιτορος μας εφερε τη σωτηρια. Οπως βλεπουμε μερικα μελη απαιτουσαν αρκετα εντονα τα νερα τους.


Φωτο #28 : Ειναι ολοι τους αμαθεις ομως, ο Aoshi εδω μας δειχνει πως πραγματικα να πινουμε νερο!


Φωτο #29 & #30 : Αφου πηραμε δυναμεις ο καθενας συνεχισε τη δουλεια του : Ο Roriconfan αρχισε να εξηγει φιλοσοφικα τις βαθμολογιες του στο Anidb, η Mithuna να ψαρευει λεμονια με τον Mr.Ayu-Mania στα αριστερα της να κανει τον νιντζα, και ο γραφων αποφασισε να βγαλει φωτογραφιες και τα υπολοιπα μελη της παρεας.



***************************************
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Β : ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ
(Ισως προστεθουν tags με usernames αν μου στειλουν ΠΜ τα ατομα των οποιων τα usernames δε γνωριζω/θυμαμαι)

Φωτο #31 : Αρχικα οι τρεις φωτογραφοι της βραδιας, Aoshi, Adventurer και TheLastQuincy βγηκαμε ολοι μαζι μια επαγγελματικη φωτογραφια.


Φωτο #32 ως #34 : Ξεκιναμε με τα αξια μελη της AnimeClipse.


Φωτο #35 ως #37 : Και μετα με το τραπεζι του AnimePlanet με τον Holborn να φιγουραρει και τον Aoshi να μην αρκειται μονο σε μια φωτογραφια.


Φωτο #38 και #39 : Ακολουθουν δυο οικογενειακες φωτο


Φωτο #40 και #41 : και μετα δυο χαρουμενες


Φωτο #42 : για να καταληξουμε σε μια καλλιτεχνικη.


Φωτο #43 ως #45 : Και ξαναφτασαμε στην εισοδο.


ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Β
***************************************

Φωτο #46 & #47 : Γυρνοντας απο την τουρνε, ο γραφων ανακαλυψε οτι ο TheLastQuincy ειχε ηδη παρει δυο κοπελες για τον εαυτο του! Ο γραφων προσπαθησε να μπει και αυτος στη φωτο αλλα ελαβε μονο την απαντηση της φωτο #47


Φωτο #48 : Εκεινη την ωρα κατεφθασε ο SSJGojeta και οπως βλεπετε απο αυτην την τεραστια φωτογραφια αναψαν τα αιματα.


Φωτο #49 : Και τα τρια κοριτσια φωναξαν ολες μαζι "IT'S TIME FOR FANSERVICE!" και αρχισαν τα τρενακια!


Φωτο #50 : Μολις τις ακουσε ο SSJGojeta πηρε τη Mithuna στα χερια και φωναξε "Οχι τωρα θα δειτε τι θα πει πραγματικο Fanservice!".


Φωτο #51 & #52 : Η Μithuna δεν πτοηθηκε καθολου απο αυτο! Μολις μπηκε μεσα φωναξε "Ενταξει μου τη φερατε με το fanservice, τωρα ομως εγω θα σας δειξω την επιτομη του ΜΟΕ" κατι το οποιο πετυχε στο επακρο με τη βοηθεια της Tsuki/Ritsuka.


Φωτο #53 : Μεσα η Nasia27 με τη φιλη της εκαναν τα δικα τους fanservice αλλα οταν εμαθαν οτι ολο το ενδιαφερον ειχε επικεντρωθει στηMithuna εμειναν με ανοιχτο το στομα!


[Μετα οι κοπελες τα πηραν και εκαναν ακομα μεγαλυτερα fanservice με τις επομενες σκηνες αλλα εκεινες θα παραμεινουν κρυφες. Ας προσεχατε που δεν ηρθατε να τις δειτε live! :P ]

Φωτο #54 : Πολυ θα ηθελα να ηξερα τι συζητανε τα παιδια με τετοια βλεμματα!


Φωτο #55 : Η κοπελια εδω νομιζει οτι βγαζω αυτην φωτογραφια... που να ηξερε :P


Φωτο #56 : Οταν το καταλαβε ζητησε να βγει την παρακατω τετραπλη φωτογραφια.


Φωτο #57 ως #59 : Εκει γυρω οι περισσοτεροι μεσα αρχισαν να φευγουν κι ετσι ο γραφων βγηκε εξω για μερικες φωτο ακομα. Και τοτε εγινε το θαυμα : Ηρθε επιτελους ο Ptomahawk (στην #59)!!


Φωτο #60 : Το ιδιο παραδειγμα (να βγουν εξω) ακολουθησαν και αλλα μελη οπως βλεπουμε, μεταξυ τους και η Nasia27


Φωτο #61 : γεγονος που δεν περασε απαρατηρητο απο το αετισιο ματι του Aoshi.


Φωτο #62 : Και με μια πενταπλη φωτογραφια επεσε η αυλαια. Αν φτασατε μεχρι εδω με την πρωτη, μπραβο σας!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 4:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσουμε (εκτός από τον Θεό, τις οικογένειες μας κτλ κτλ κτλ):

1) Όλα τα μέλη που παρευρέθησαν στο meeting.
Ειδικές ευχαριστίες στους Jimakos, ManiacGR, Ultimatesayan που ήρθαν από άλλες πόλεις. (Αθήνα, Ξάνθη και Κοζάνη αντίστοιχα)
2) Στους φωτογράφους μας
3) Στους admins των 3 sites (Left64Vegeta, Phantom Duck, Holborn) καθώς και στον ταπεινό mod της AC (ο γράφων) που κανόνισαν το meeting.
4) Στον Orson που έκλεισε το μαγαζί για πάρτη μας.
5) ..... αν θυμηθώ θα κάνω edit
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 4:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχα! με αυτα τα κοκκηνα ματια μοιαζω με τον naruto οταν απελευθερωνει την chacra της δαιμονικης αλεπους Yahooooo ...γενικα βγηκα λιγο περιεργος στις φωτογραφιες μαλλον δεν εχω φωτογενεια... ROTFL
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 25 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Αιγαλεάρα!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 5:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε ρε, δεν λες που δεν πολυφαίνομαι εγώ!
Μέχρι και η μηχανή θα τιναζόταν στον αέρα Laughing

Παίδες χάρηκα πολύ που κατάφερα να τα πούμε έστω
και λίγο από κοντά.
Ελπίζω να καταφέρουμε να ξανασυναντηθούμε όλοι
σύντομα! Thumbs UP

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να είναι στην Θεσ/νικη μπορούμε και αλλού πιο νότια
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 07 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 666
Τοποθεσία: σταδιαλα...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 5:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελατε κατω ρε σεις...ολο εμεις να ανεβουμε...θελω να μιλησω στον τζιπανο περι εγχειρηση ματιου...σοβαρα...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 07 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 91
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 6:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

:O ... no comments...πάλι το έχασα... -.-
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 286
Τοποθεσία: Thessaloniki




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 6:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

haha και εγώ δεν ήρθα ... αλλά χάρηκα που μαζεύτηκε πολύς κόσμος
τελικά gpane και εσύ εισαι σε φωτό και ας κρυβόσουν...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 07 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 91
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 6:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ όμως δεν τό'ξερα...πφφφ...τεεεεέσπα...άντε και του χρόνου...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 344
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 6:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jimakos χάθηκες μέσα στη φωτό αλλά αυτό έχει εξήγηση! Η φωτογραφική είναι μηχάνημα και τα μηχανήματα είναι προϊόντα της τεχνολογίας και εσύ με την τεχνολογία όπως είπες... βίοι παράλληλοι. Laughing


Να πάρει άργησε να έρθει ο lex και δεν βγήκε σε καμία photo... δεν θα έχουμε ποιόν να σχολιάσουμε τώρα! Twisted Evil
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 7:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jimakos έγραψε:
Άσε ρε, δεν λες που δεν πολυφαίνομαι εγώ!
Μέχρι και η μηχανή θα τιναζόταν στον αέρα Laughing

Παίδες χάρηκα πολύ που κατάφερα να τα πούμε έστω
και λίγο από κοντά.
Ελπίζω να καταφέρουμε να ξανασυναντηθούμε όλοι
σύντομα! Thumbs UP

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να είναι στην Θεσ/νικη μπορούμε και αλλού πιο νότια



ναι, ηταν πολυ ωραια αν και επειδι ηταν το πρωτο μου meeting αυτου του τυπου ειχα πολυ αγχος στην αρχη! Laughing θα καθομουν περισσοτερο αλλα επρεπε να προλαβω το τελευταιο λεοφωρειο για κοζανη... Crying or Very sad
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 25 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Αιγαλεάρα!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 8:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kgot έγραψε:
jimakos χάθηκες μέσα στη φωτό αλλά αυτό έχει εξήγηση! Η φωτογραφική είναι μηχάνημα και τα μηχανήματα είναι προϊόντα της τεχνολογίας και εσύ με την τεχνολογία όπως είπες... βίοι παράλληλοι. Laughing


Όχι δεν είναι έτσι τα πράγματα... απλά η φωτογραφική μηχανή ως ανθρώπινο
δημιούργημα δεν μπορεί να αποτυπώσει την Θεϊκή μου παρουσία Cool

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01686 seconds with 5 queries