Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Ανακοινώσεις

Candy Candy (Complete Series)
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάι 27, 2008 6:17 pm
Τίτλος: Candy Candy (Complete Series)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ!! big smile big smile big smile

Μετά (ατελείωτων και απανωτών) κόπων και βασάνων όλα τα επεισόδια της Κάντυ Κάντυ συγκεντρώνονται σε ένα torrent for your leeching pleasure (και for the sleeping pleasure μερικών από μας από ‘δω και στο εξής)

Για να κατεβάσετε μόνο τα καινούρια επεισόδια, επιλέξτε από τη λίστα αρχείων αυτά που έχουν το V2 στον τίτλο τους. Όσοι θέλετε να βοηθήσετε στο seeding με τα παλιότερα φυσικά και είστε ευπρόσδεκτοι, αρκεί να φροντίσετε να δημιουργήσετε έναν φάκελο [AnimeClipse & The Candy In Greek Project] Candy Candy όπου θα βρίσκονται τα επεισόδια με τις αντίστοιχες ονομασίες .

Όλοι εμείς οι CandyInGreekProject θα θέλαμε να πούμε ένα τεράστιο OYΦ! και ένα ακόμα πιο τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μέσα απ’ την καρδιά μας, με σειρά εμφανίσεως, στους εξής:

* στους providers: athanasia, viv, _myrtoula_, domniki, xarhs &nikos, που χωρίς δεύτερη σκέψη και χωρίς κανένα αντάλλαγμα μοιράστηκαν μαζί μας τον θησαυρό που είχαν φυλάξει τόσα χρόνια (αντίθετα με κάποιους άλλους που ακόμα τσιγγουνεύονται και παζαρεύουν!!)

* στον πρώτο μας encoder Sakis (aka ... Razz), χωρίς τον οποίο δεν θα είχαμε ξεκινήσει ποτέ , για την την ταχύτητά του και την υπομονή του με μερικούς από μας που όταν πανικοβάλλονται γίνονται πραγματικά ανυπόφοροι.

* στην AnimeClipse που δέχτηκε να παραβλέψει λίγο την πολιτική των releases της ώστε να μας φιλοξενήσει, και να μας προσφέρει όλο αυτό τον πολύτιμο χώρο στον tracker της.

* Σε όλους εσάς που στηρίξατε την προσπάθειά μας και γίνατε μέλη της παρέας μας!

(Προσωπικά ξανά moar thankyous στον Raziel666 Worthy για όλη τη βοήθεια και κυρίως την ανοχή του όλους αυτούς τους μήνες, καθώς και στον lexalkon που μου έδειξε μερικά από τα μαγικά του φίλτρα Worthy , και φυσικά στις partners μου, Worthy που –παραδόξως- μου μιλάνε ακόμα! Και να μη ξεχάσω την Ακαδημία, τη μαμά μου που με γέννησε, α ναι και τις μαμάδες της Kyoko Mizuki και της Yumiko Igarashii που χωρίς αυτές δε θα ’μασταν εδώ άσχετα αν μας έκαναν τη ζωή μαύρη με την ιστορία που έφτιαξαν, ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν άλλον πάνω στη χαρά και τη βιασύνη μου, βγάζω το σκασμό τώρα, το νόημα το πιάσατε Embarassed)

ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΙΣ ΣΑΜΠΑΝΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! big smile

.. πλοπ!!



Off the record αλλά απολύτως απαραίτητο να ειπωθούν και αυτά:
Όσοι έχετε ανεβάσει τα επεισόδια σε rapidshare, παρακαλείσθε να τα αντικαταστήσετε άμεσα με τα καινούρια. Και διαγράψτε επιτέλους τα επανεπεξεργασμένα από το YouTube με τον ασυγχρόνιστο ήχο και τη σκ@τ@ εικόνα! Δε βλέπονται!!
Θα θέλαμε τα επεισόδια να παραμείνουν αποκλειστικά στον tracker της AnimeClipse για όσο το δυνατόν μεγαλύτερο διάστημα. Δεν το παίζουμε ξερόλες ούτε ιδιοκτήτες της Κάντυ. Απλώς εδώ δεν υπάρχουν περιορισμοί για κανέναν, ούτε invites ούτε ratio ούτε donations. Επιθυμία μας ήταν από την αρχή να τα πάρετε όλοι χωρίς διακρίσεις. Πέστε το στους φίλους σας, εντός και εκτός διαδικτύου και ελάτε να κατεβάσετε! (Και ρίξτε και μια ματιά στα υπόλοιπα releases, όλο και κάτι θα βρείτε να σας ενδιαφέρει Wink ) Μην τα ρίχνετε σε private trackers, θα το κάνουμε εμείς αν κρίνουμε ότι χρειάζεται. (Και όσοι το έχετε κάνει ήδη πριν καλά καλά τελειώσουμε αγνοώντας την παράκλησή μας για μη επιπλέον επεξεργασία, ξέρετε πολύ καλά πώς νιώθουμε για σας Twisted Evil )

EDIT by the humble distr0: Παρακαλείστε όσοι έχετε ανοιχτά τα προηγούμενα torrents της Candy να τα κλείσετε. Ευχαριστώ!
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Ανακοινώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01373 seconds with 5 queries