Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Άδεια για τα Project σας Elfen Lied, Death Note & Claymo Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 5:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας περιμένουμε τον Left64Vegeta ο οποίος εκτός από επικεφαλής του DB GT Project είναι και Administrator.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 168


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 5:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kixemta έγραψε:
Να πω και γω με την σειρα μου κατι (γιατι να μην πω, στο πηγαδι κατ*ύρησα; Laughing ).

Αν σου δωσουν την αδεια οι υπευθυνοι των projects για να τα ανεβασεις στο site που αναφερεις, εκτος του οτι θα κανεις αναφορα στην Animeclipse, εκτος του οτι θα εχεις active link για την AC, εκτος του οτι δεν θα αλλαξεις τα ονοματα των αρχειων,
σημαντικο ειναι να αναφερεις οτι στην AC υπαρχει ratio free tracker που προσφερει τα ιδια αρχεια που θα εχεις ανεβασει στο rs υπο την μορφη torrents.

Γιατι αυτο ειναι ολο το ζουμι της υποθεσης...
Δηλαδη, εστω οτι μπαινει καποιος στο site σου. Θα δει που χου λεμε τωρα το Death Note ανεβασμενo σε rs και θα δει και το link για την AC στην ακρη.

Αμα ψηθει και τα κατεβασει απο rs (ειτε γιατι τα εχει σκασει ειτε γιατι εχει κανει διαφορες λαμογιες που δεν επι του παροντος να αναλυθουν), παω στοιχημα οτι δεν θα ενδιαφερθει να πατησει το link.
Δλδ πιστευω οτι στους 10 που θα μπουν σε μια σελιδα με το DN, ενας ή αντε δυο θα πατησουν το link.

Ενω αν εχεις την πληροφορια οτι στην συγκεκριμενη σελιδα που πηρες το DN και το ανεβασες μετεπειτα σε rs υπαρχει tracker, τοτε στους 10 πεντε ή εξι ατομα θα ψηθουν και θα πατησουν το link (γιατι προτιμουν για τους δικους τους λογους να κατεβασουν απο torrents, ποιοι να ειναι αραγες αυτοι Laughing ; ).

Δλδ αμα δεν αναφερεις τον tracker που εχουν στησει τα παιδια στην AC, τοτε ειναι δωρο αδωρο η αναφορα στην AC Sad .

Τελος, για την αδεια πιστευω οτι ειναι υπευθυνα τα bosses του εκαστοτε project για να σε δωσουν την αδεια.

Υ.Γ. Συγγνωμη αν ο τονος μου ηταν επιθετικος, δεν ηταν προθεση μου να σε προσβαλλω.

Φίλε μήπως ζητάς πολλά???Δεν φτάνει που θα διαφημιστεί και η AC(Μπορει σε όχι τοσο μεγαλο forum αλλα κατι ειναι)θέλεται και τα ρεστα???Δηλαδή τη να πούνε τα άλλα Group???Που συνεχώς οι δουλειες τους ανεβαίνουν σε Rapidshare Links??Έλεος....Δέν είναι οτι νευριασα αλλά αν φανταστείς για να ανεβάζω κάθε σειρά απο την AC και να πρέπει να ρωτάω των υπευθυνο του Project, τότε άστο να πάει Whistling Ευτυχώς υπάρχουν και αλλού επεισόδεια σε αλλά site RTFM
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 5:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Itachi έγραψε:
Ευτυχώς υπάρχουν και αλλού επεισόδεια σε αλλά site RTFM


O RLY !?!?!?!?!

Greek Flag
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cougar στις Δευ Μάρ 24, 2008 5:58 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 5:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Itachi
Βλέπεις ότι προσπαθώ με όμορφο και διπλωματικό τρόπο να πάρεις άδεια για τα project που θες. Με αυτά τα ποστ, όμως ρε φίλε τώρα, τι περιμένεις να πουν τα άλλα παιδιά της ομάδας;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:06 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Itachi έγραψε:
Φίλε μήπως ζητάς πολλά???Δεν φτάνει που θα διαφημιστεί και η AC(Μπορει σε όχι τοσο μεγαλο forum αλλα κατι ειναι)θέλεται και τα ρεστα???Δηλαδή τη να πούνε τα άλλα Group???Που συνεχώς οι δουλειες τους ανεβαίνουν σε Rapidshare Links??Έλεος....Δέν είναι οτι νευριασα αλλά αν φανταστείς για να ανεβάζω κάθε σειρά απο την AC και να πρέπει να ρωτάω των υπευθυνο του Project, τότε άστο να πάει Whistling Ευτυχώς υπάρχουν και αλλού επεισόδεια σε αλλά site RTFM


Τι λε ρε φίλε σοβαρά;
Τότε, τράβα αλλού. Aλλά με αυτό το υφάκι μάλλον πόρτα θα τρως όπου και να ζητήσεις.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shiroikage στις Δευ Μάρ 24, 2008 6:34 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 48



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:06 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Itachi έγραψε:
Φίλε μήπως ζητάς πολλά???Δεν φτάνει που θα διαφημιστεί και η AC(Μπορει σε όχι τοσο μεγαλο forum αλλα κατι ειναι)θέλεται και τα ρεστα???Δηλαδή τη να πούνε τα άλλα Group???Που συνεχώς οι δουλειες τους ανεβαίνουν σε Rapidshare Links??Έλεος....Δέν είναι οτι νευριασα. Ευτυχώς υπάρχουν και αλλού επεισόδεια σε αλλά site RTFM


Και παλι, δεν τα βαζω προσωπικα μαζι σου. Δεν θελω να σε προσβαλλω με τα λογια μου.

Itachi έγραψε:
αλλά αν φανταστείς για να ανεβάζω κάθε σειρά απο την AC και να πρέπει να ρωτάω των υπευθυνο του Project, τότε άστο να πάει


Κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν ειναι το δυσκολο το να παρεις την αδεια απο τον υπευθυνο του εκαστοτε project για να το ανεβασεις σε rs. Αλλωστε δεν πιστευω οτι θα στην αρνηθει κανεις.
Αλλα το δυσκολο ειναι να καθεσαι να ανεβαζεις τοσα Gb στο rs με τις τρελες ταχυτητες που μας προσφερουν ο πΟΤΕ και τα doubleplays ftw. Αυτο ειναι το μεγαλο μανικι Sad

Με αυτο θα πρεπει να εκνευριζεσαι, και χαρα στο κουραγιο σου αν το επιχειρησεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:29 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία. Πάμε λοιπόν από την αρχή. Για το Dragonball GT, που είμαι υπεύθυνος εγώ:

1. Στο Anime-Greek μίλησα με το παιδί που τα ανέβασε και του έδωσα άδεια, κάτω από 3 προϋποθέσεις:

α. Να αναφέρεται ευδιάκριτα ότι τα επεισόδια είναι από την animeclipse, με link www.animeclipse.com και ότι διανέμονται και σε torrent μορφή από τον tracker μας.
β. Να μην αλλαχθούν τα αρχικά μας filenames.
(Όχι στα rar αρχεία, αλλά στα βίντεο μέσα σε αυτά.)
γ. Να μεταφερθούν τα επεισόδια αυτούσια και να μην γίνει τροποποίηση του βίντεο.

Παρόλο που τηρήθηκαν τα (α) και (γ), δεν τηρήθηκε το (β), γιατί τα Links ήταν παρμένα απευθείας από Greek-Fun.

2. Άφησα λοιπόν το θέμα του Anime-Greek, και πήγα στην ρίζα του θέματος, στο Greek-Fun.

α. Βρίσκομαι ακόμα σε συννενόηση με τους υπεύθυνους εκεί, σχετικά με τη δημοσίευση Link.
β. Επίσης, βρίσκομαι παράλληλα σε συνεννόηση με το άτομο που τα ανέβασε.

3. Ο εριστικότατος τόνος σου δε βοηθάει καθόλου. Δε ζητήσαμε ποτέ διαφήμιση, και δεν έχουμε τίποτα να κερδίσουμε από τα site που ανεβάζουν τα releases μας. Ίσα ίσα, αυτά τα site κερδίζουν αναγνώριση, "πελάτες", μέλη, όπως θες πες το, βασιζόμενα σε κάτι για το οποίο κάνανε απλά μερικά κλικ στο rapidshare. Είναι άδικο να ζητάμε αναγνώριση και ενημέρωση σαν αντάλλαγμα; Ούτως ή άλλως δε δουλεύουμε για να έχουμε οικονομικό κέρδος ή κάτι άλλο. Αλλά όχι και να μας ποδοπατάνε και από πάνω για κάτι που κάνουμε για το χόμπυ μας.

4. Το Rapidshare είναι η μόνη απλή λύση. Και μεις ανά πάσα στιγμή θα μπορούσαμε να σηκώσουμε 2-3 accounts στο rapidshare, και να κερδίζουμε ομορφότατα Rapidshare points στο account μας. Μήπως θεωρείς ότι είμαστε ΜΑΛΑΚΕΣ που πληρώνουμε από την τσέπη μας για να έχουμε έναν σοβαρό server και ένα ad-free site, που να μπορεί να σηκώνει Tracker, και τα μέλη να κατεβάζουν χωρίς κανένα κόστος για τον καθένα, και χωρίς κανένα όφελος για μας;

5. Επειδή το θέμα πήρε μεγάλες διαστάσεις, θα ληφθούν μέτρα σύντομα. Μπορεί απλά αύριο μεθαύριο, αυτό που θεωρείς τόσο απλό να το κατεβάσεις από μας και να το ανεβάσεις αλλού, απλά να μην έχεις κανέναν τρόπο να το κατεβάσεις από μας, και να διανέμεται σε prive κύκλο. Γιατί ιδρώνουμε και ξοδεύουμε τον πολύτιμο χρόνο μας, για αυτούς που μας σέβονται και μόνο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Left64Vegeta στις Δευ Μάρ 24, 2008 7:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 01 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν αντεχω αλλο θα το πω LOL εχω σκασει στα γελια Off Topic Spam
Καλα δεν ειναι και τοσο παραλογο να ανεβουν τα επισοδεια αλλα το υφος που χρησημοποιεις ρε φιλε...... δηλαδη ελεος. Δεν νομιζω να σου αρνηθει κανενας αλλα man be cool Cool
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα, να ρωτήσεις τους υπευθύνους, κάθε άλλο παρά δύσκολο είναι. Πας ομάδες μελών, βλέπεις το project που σ' ενδιαφέρει, κοιτάς τον συντονιστή αυτού, ένα pm, και μετά απλά πας για καφέ, δουλειά, βόλτα, ύπνο, μπαίνεις σε κανένα εξάωρο και έχεις την απάντηση σου. (συνήθως δλδ)
Ακολούθως, Είναι λογική η απαίτηση το filename να μείνει ως έχει, επειδή υπάρχει πάντα η πιθανότητα όσοι τα κατεβάσουν να θέλουν να κάνουν seed στον tracker της AC. Μικρή πιθανότητα μεν, αλλά υπάρχει.
Ακολούθως: αυτό που ζήτησε ο kixemta, είναι μάλλον πολύ απλό (αν το κατάλαβα καλά δλδ): Έστω ότι ανεβάζω εγώ το Ep.1 του death note στο rapidshare. Δίνω το λινκ για κατέβασμα στο φόρουμ, κάνω και το προφανές μικρό-review της σειράς (αλλιώς, τι σκατά θα ξέρει ο άλλος ότι ανέβασα), κάνω και την αναφορά: Μπλα-μπλά-μπλα, ανιμέκλιψ μπλα-μπλα-μπλα. Εκεί έχει τράκερ μπλα-μπλα-μπλα λινκ μπλα-μπλα-μπλα καληνύχτα σας.
Κάπως έτσι, ένα απλό λινκ του Site π.χ. Τώρα άμα θες και bannerakι, σε κάτι πιο εφετζίδικο, έχουν μείνει κάτι καλά στην αποθήκη. Μισό να κοιτάξω.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 6:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άτομα με τέτοια συμπεριφορά κάθε άλλο παρά διαφημίζουν το site.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 7:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ απόλυτα!!! Με τέτοια συμπεριφορά τί περιμένεις;; Στο κάτω κάτω ζητάς κάτι έτσι;; Τί τρόπος είναι αυτός;; Φαντάσου να μην ζητούσες και την άδειά τους. Τί θα έκανες;; Θα κατέβαζες καντήλια;; Και στην τελική σιγά την διαφήμιση που θα κάνεις ΕΣΥ στην Animeclipse. Κάλλιστα θα μπορούσαν να σου αρνηθούν απ'την αρχή! Αλλά δεν το έκαναν! Έβαλαν κάποιους όρους! Λογικό απ'την στιγμή που ζητάς να χρησιμοποιήσεις την δουλειά τους για ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ (γιατί κακά τα ψέματα περί αυτού πρόκεται). Και εσύ τι κάνεις;; Νευριάζεις!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Υ.Γ:Για πες μου που ακριβώς θα βρεις άλλα επεισόδια μεταφρασμένα στα ελληνικά σαν της animeclipse ή έστω χειρότερα από της animeclipse γιατί το έχω απορία... Μήπως γίνεσαι γελοίος;;; Λεω εγώ τώρα!!! Laughing Ξέρεις ότι έχεις άδικο, γιάυτό παραδέξου το, ζήτα συγνώμμη μήπως γλιτώσεις τουλάχιστον το ban γιατί μετά δεν θα μπορείς να κατεβάσεις από animeclipse και θα βαράς το κεφάλι σου....
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 71
Τοποθεσία: Σέρρες - Ιεράπετρα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 7:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα έχω ν'απαντήσω στον Itachi:
Όπου και να γυρίσεις αχαριστία! Evil or Very Mad
Τόσο δύσκολο είναι δηλαδή να ζητήσεις την άδεια για κάτι
στην ουσία που το βρήκες έτοιμο και ίσως σ'άλλη περίπτωση
να μην υπήρχε πουθενά στη μορφή που είναι. Να εκτιμάμε κάποιες
φορές όσα κάνουν κάποιοι άνθρωποι για να περνάνε καλά και ευχάριστα
τον ελεύθερο χρόνο τους οι υπόλοιποι, και πάνω απ'όλα να σου προσφέρουν
τα πάντα δωρεάν. Τα 'πα και ξαλάφρωσα. Καλή συνέχεια.
_________________
"Διαφωτισμός είναι η έξοδος του ανθρώπου από
την ανωριμότητά του, για την οποία φταίει ο ίδιος"
(Immanuel Kant)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 90
Τοποθεσία: In a bar under the sea



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 7:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για εμένα αυτό που ζημιώνει την ομάδα είναι το να γίνεται συζήτηση με αυτούς τους τόνους για τόσο χαζά θέματα.

Αφήστε τους να τα κάνουν ότι θέλουν, εδώ άλλοι τα πωλούσαν παλιότερα τώρα θα μας πειράξει που θα πάρουν κάποια rs points.
Η AnimeClipse δεν θέλω να έχει ούτε DDL server ούτε rapidshare account (το έχω δηλώσει παλιότερα) αλλά αυτοί που κατεβάζουν τα release μας μπορούνε να τα κάνουν ότι θέλουν. Δεν μπορούμε να τους το αρνηθούμε.

Από την άλλη ο Itachi έδειξε τις προθέσεις του - πόσο γραμμένους μας έχει – αμέσως (σαν τον πραγματικό Itachi ένα πράμα) όπότε τί ασχολείστε;;;
_________________
http://www.pgworks.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 168


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 9:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry παιδιά πραγματικά τσαντιστηκα για μια φαση αλλα οκ.Επίσης αν δεν θελετε δεν πειράζει...... Thumbs UP Απλά θέλω να απαντήσω σε κάποια Post που ήταν εντελώς άκυρα και παρα πολύ γελεία HaHa Λοιπόν begin.

Κώδικας:
Υ.Γ:Για πες μου που ακριβώς θα βρεις άλλα επεισόδια μεταφρασμένα στα ελληνικά σαν της animeclipse ή έστω χειρότερα από της animeclipse γιατί το έχω απορία... Μήπως γίνεσαι γελοίος;;; Λεω εγώ τώρα!!!  Ξέρεις ότι έχεις άδικο, γιάυτό παραδέξου το, ζήτα συγνώμμη μήπως γλιτώσεις τουλάχιστον το ban γιατί μετά δεν θα μπορείς να κατεβάσεις από animeclipse και θα βαράς το κεφάλι σου....

Ένα μεγάλο LOL,λοιπόν που ανέφερα οτι υπάρχουν στα ελληνικά?,φυσικα και υπάρχουνε αλλα όχι στα ελληνικά,δηλαδή το claymore υπάρχει και απο ECLIPSE.Συγγνώμη ζήτησα παραπάνω οπότε..... Whistling Ban για ποιο λόγο επειδή ζήτησα άδεια??OMG Thumb Down Και ban να φάω και πάλι μπορώ να κατεβάζω απο AnimeClipse επειδή πάντα υπάρχει ένα δεύτερο account πάνω απο το κεφαλί μου γιαυτο μπορείς να υσηχάσεις Thumbs UP

Παράθεση:
ʼτομα με τέτοια συμπεριφορά κάθε άλλο παρά διαφημίζουν το site.
Πως το υπονοείς αυτό???επειδή έδωσα Link???Το είπα και ποιο πάνω το έδωσα για να ελεγξουν τα παιδια οτι θα τους αναφερω τους.Και διαφήμιση να ήταν εσένα τι σε νοιάζει???Έχουμε καταφέρει να μαζέψουμε κόσμο στην Anime-Greek με την δουλειά μιας και πιστεύω οτι δεν είσαι η σωστή να μας κρίνεις,θα σε παρακαλούσα να σωπάσεις.

Παράθεση:
Και στην τελική σιγά την διαφήμιση που θα κάνεις ΕΣΥ στην Animeclipse
Νομίζεις οτι αυτό ακούστηκε ωραίο φίλε???Έντάξει,μην μας κάνεις και τον υπερηρωα σε θέματα που δεν σε αφορουν,οκ??Δεν ζήτησα εγώ να διαφημίσω την AnimeClipse αλλα η ΙΔΙΑ η AC με υποχρεώνει να την διαφημίσω και καλιστα ποτέ δεν θα έλεγα όχι.Τίποτα άλλο??Α ναι και αν υπονοείς που σιγουρα αυτο υπονοείς επειδή λες
,σιγά το forum μόνο 300 μέλη.....Και αυτα τα μέλη καλλιστα μπορούνε να γραφτούνε AC και να ανέβάσει των αριθμο των μελών της.[/quote]
Παιδιά τελείωσα και ζητάω και πάλι συγγνώμη για την κακή και απότομη συμ[εριφορά μου Crying or Very sad ααα μια στιγμή
Παράθεση:
Από την άλλη ο Itachi έδειξε τις προθέσεις του - πόσο γραμμένους μας έχει – αμέσως (σαν τον πραγματικό Itachi ένα πράμα) όπότε τί ασχολείστε;;;

Σωστός ο παίχτης εδω πέρα...η συμπεριφορά μου ταιρίαζει σχεδον σαν του Itachi,Lol Laughing
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 10:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να κλείσει το θέμα εδώ, και να μη συνεχιστεί, θα απαντήσω στο 1ο post σου.

Itachi έγραψε:
Παιδιά μήπως μπορώ να ανεβάσω τα επεισόδεια αυτων το σγυκεριμενων Anime στην Anime-Greek???(Το πρόσφατο μικρό αλλα επιτυχημένο Forum)ENNOEITAI OTI ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΩ LINK ΓΙΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ!!Πάντως αν πείτε ναι τότε η σελίδα ειναι αυτή εδώ Anime-Greek.forumotion.com Wink Ελπίζω να μου δώσετε 'αδεια για τα ακόλουθα Anime big smile


Ωραία λοιπόν.

1. Elfen Lied και Death Note. Συντονιστής xHATEBREEDx. Επειδή λόγω υποχρεώσεων δε θα μπορέσει να σου απαντήσει, θα σου μεταφέρω αυτά που θα έλεγε και ο ίδιος.

Μπορείς να ανεβάσεις το συγκεκριμένο project στο Anime-Greek, αρκεί να:
α. Να μην επιβάλλεται στον χρήστη κανενός είδους κόστος για το κατεβάσει.
β. Να μην κερδίζετε χρήματα από αυτό με κανέναν τρόπο.
γ. Να αναφέρεται ευδιάκριτα ότι τα επεισόδια φτιάχτηκαν από την AnimeClipse, και επίσης διανέμονται και εδώ, με σχετικό link www.animeclipse.com
δ. Τα filenames να είναι αυτούσια, ώστε κάποιος χρήστης που τα κατεβάζει από εκεί να μπορεί να συμβάλλει στο διαμοιρασμό μέσω του tracker μας.
ε. Να μη γίνει τροποποίηση των βίντεο και να μεταφερθούν αυτούσια, όπως τα έχουμε και εδώ.

2. Dragonball GT, που ήδη ανέβηκε. Συντονιστής είμαι εγώ. Θα ζητήσω και από το Greek-Fun και ακολούθως και από το Anime-Greek, να τροποποιηθούν μερικά πράγματα, για να είναι ακριβώς όπως αναφέρθηκε για τα άλλα 2 project. Δηλαδή να αλλάξουν τα filenames και στα 2 site, και να προστεθεί στο Greek-Fun link, με την συναίνεση της εκεί διοίκησης, το οποίο αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει.

3. Claymore. Συντονιστής tidus. Είχε γίνει ένα σχετικό θέμα για την άνοδο του συγκεκριμένου στο Greek-Fun, και άλλαξαν και εκεί μερικά πράγματα. Θα συνιστούσα να περιμένεις την απάντηση του ιδίου, και να μην προβείς σε ανέβασμα πριν να λάβεις απάντηση. Σε γενικές γραμμές ισχύουν τα παραπάνω, αρκεί να συναινεί φυσικά και ο ίδιος ο συντονιστής.

4. Οποιοδήποτε άλλο project. Ισχύουν σε γενικές γραμμές τα παραπάνω. Αλλά θα συνιστούσα να μην προβείς σε αυθαίρετες ενέργειες πριν ρωτήσεις τον υπεύθυνο. Για να μην έχουμε παρατράγουδα. (Το 2ο account πίστεψέ με, δεν είναι η λύση που ψάχνεις)

Αυτά. Τέλος.

Υ.Γ.: Α, ναι. Αύτό που ζητήσαμε επαναλαμβάνω ότι δεν αποκαλείται "διαφήμιση". Ζητάμε μια απλή αναγνώριση των κόπων μας. Να μπορεί ένα άτομο που θα δει τη δουλειά μας να έρθει εδώ και να μας πει τουλάχιστον ένα ευχαριστώ. Το αντίθετο, δηλαδή κάποιος να μην μας αναφέρει και να κερδίζει αυτός όλο το σεβασμό και τις ευχαριστίες, και οτιδήποτε άλλο, για κάτι που έχουμε κάνει εμείς, θα λεγόταν απλά αχαριστία.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01478 seconds with 5 queries