Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη

Encoding - Codec - Εργαλεία - Οδηγίες Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 03, 2010 10:23 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν συνεχίσει να σου παίζει τα βίντεο σε λάθος χρώματα (ουσιαστικά shifted color channels) δοκίμασε να βάλεις καινούριους drivers για την κάρτα γραφικών και αν επιμένει και πάλι, τότε τσέκαρε ποιον έχεις ορίσει output renderer.

Στα Windows 7 συνιστούν πλέον τον Haali renderer και μετά τον EVR.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2009
Δημοσιεύσεις: 65


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 05, 2010 1:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Neo106 έγραψε:
Epic! LaughingΚολπα απο σειρηνες για να βρεθουν οι πειρατες!

Seriously τωρα ξηλωσε ολους τους codecs, τρεξε ccleaner και βαλε παλι και μονο το CCCP.


παιδιά δεν βλεπω προκοπή *θα κλάψωωωωωωωωωω* :P
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 01 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 558
Τοποθεσία: Memoria

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάι 26, 2011 12:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα μεγάλο μπράβο,εξηγείς πάρα πολλά πράγματα...
Impressed...
_________________
Don't you feel the rush...??

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 15, 2011 11:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το post είναι κυρίως για όσους έχουν low-end μηχανάκια (laptop κατά κύριο λόγο όπου δε μπορούν να γίνουν αλλαγές σε hardware) και είναι π.χ. 4ετίας και πάνω (ε, όχι και πολύ παραπάνω...).
Αυτή τη στιγμή, η καλύτερη λύση που έχω βρει για HD αλλά και FullHD ταινίες κανονικές και anime (Στις FullHD ίσως όχι και τόσο οι high bitrate ) είναι το VLC.
Θα πει κάποιος πως σου ήρθε τώρα αυτό.
Ο λόγος είναι ότι σήμερα είδα κάπου ότι οι DivX Plus Codecs είναι πολύ καλύτεροι ακόμα και από το CoreAVC σε παλιά μηχανάκια. Πάνω που πήγα να το τσεκάρω, είδα ότι έχω το CoreAVC 2.0 και πλέον είναι στο 2.5.5. Τα τσέκαρα λοιπόν και τα δύο και το VLC στο laptop μου που είναι αγορασμένο Οκτώβρη του '06 με CoreDuo (όχι Core2Duo) στα 1,8 και χωρίς HD κάρτα γραφικών στη φρέσκια OVA μας Highschool of the Dead στα 1080p...
Ε...μόνο το VLC τα κατάφερε και με διαφορά. 90 και 95% οι άλλοι και με αρκετά κολλήματα. 45-50% ο VLC και χωρίς κανένα κόλλημα.
Αυτό είδα εγώ σε εμένα σε τέτοιο μηχάνημα.
Ας το έχουν κατά νου όσοι έχουν παλιά μηχανάκια και θέλουν να δουν HD ταινίες και ίσως πίστευαν ότι δεν μπορούν να δουν. Wink
Φυσικά όποιος έχει καλύτερη λύση είμαι όλος αυτιά μιας και δεν είναι δυνατόν να δω όλες τις FullHD ταινίες κάτι που δεν θα με χαλούσε να μπορούσα να κάνω αφού υπάρχει και FullHD οθόνη συνδεδεμένη στο laptop αυτό. Wink
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 34



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 12:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη τον τελευταιο καιρο οτι θελω το κανω στο netbook και ειναι πολυ πιο low end πρεπει να πω οτι τα μονα προγραμματα που καταφερνουν να παιξουν οτι θελω ειναι τα εξης...

Power Dvd 9
Ανοιγωντας το mkv σου λεει μετα απο λιγο οτι συνιστα να απενεργοποιησετε καποιες ρυθμισεις πατατε ναι, και κανετε ενα λεπτακι υπομονη μετα κανει επανεκιννηση το βιντεο και το παιζει αψογα

Kmplayer
Προσωπικα μου επαιξε μια χαρα το OVA που ειδες Tzoli στο νετμπουκ μου, γιατι μπορει να μη στο επαιξε εσενα αν το δοκιμασες απλο... θελει ρυθμιση...

Preferences-Video Processing-Καρτελα Renderer- Και στην επιλογη Renderer ανοιγουμε το scroll και επιλεγουμε DirectDraw Overlay Surface, απο κατω, VMR Rendless Setup- Use system default(fast) και VMR9 Video Scaler-Bicubic -1.00(PS2), επισης τικαρουμε και τα κουτακια απο κατω Enable VMR Mixing Mode και Switch to YUV Mixing Mode.

Επισης για να παιξει σωστα τους υποτιτλους επειδη ειναι ass πρεπει να γινουν οι εξης ρυθμισεις...
Preferences-Subtitles(πατατε το + απο διπλα)-Multi Sub/etc- Καρτελα Advanced και τικαρετε την επιλογη enable και Keep the relative position...μετα ΓΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ αν σας φαινονται παλι μεγαλα ή μικρα τα γραμματα πηγαινετε στο Subtitles- Font και ανεβαζετε το Font size για μικροτερα γραμματα ή το κατεβαζετε για μεγαλυτερα γραμματα...
δηλαδη αμα το font size ειναι 40, αν το παω 50 θα μικρυνουν τα γραμματα αν το παω στο 35 θα μεγαλωσουν!

Και τριτο και καταιδρωμενο ερχεται το vlc...

Αυτα απο εμενα και ελπιζω να βοηθησα! big smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την warlock στις Παρ Ιούν 17, 2011 12:22 am, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 3:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, ε; Ενδιαφέρον... Neutral
Αλλά επειδή το OVA έπαιξε τελικά με το VLC, μάλλον το τεστ το καλό θα γίνει με Matrix σε 1080p το οποίο κολλάει και με το VLC. Wink
Σε αυτό το σημείο να παρατηρήσω ότι όταν διάβαζα για το DivX Plus έλεγε ότι είναι καλό στους Atom επεξεργαστές (netbooks) οπότε αν και low-end μάλλον έχουν καλύτερη αρχιτεκτονική από επεξεργαστές 4ετίας.
Never the less, θα τα δοκιμάσω αυτά που πρότεινες και θα πω γνώμες. Wink

Υ.Γ. Να υποθέσω αυτά που είπες για το PowerDvD 9, ισχύουν και για το 10 και το 11;
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 34



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 4:20 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzolis έγραψε:

Σε αυτό το σημείο να παρατηρήσω ότι όταν διάβαζα για το DivX Plus έλεγε ότι είναι καλό στους Atom επεξεργαστές (netbooks) οπότε αν και low-end μάλλον έχουν καλύτερη αρχιτεκτονική από επεξεργαστές 4ετίας.
Never the less, θα τα δοκιμάσω αυτά που πρότεινες και θα πω γνώμες. Wink

Υ.Γ. Να υποθέσω αυτά που είπες για το PowerDvD 9, ισχύουν και για το 10 και το 11;


Το οτι ειναι καλυτερη η Atom απο επεξεργαστες τετραετιας δεν το ηξερα!!! οσο ζεις μαθαινεις! Παιζει ρολο και η καρτα γραφικων ομως...

Τεσπα αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι δεν εχω δοκιμασει 10 και 11 Powerdvd και δε νομιζω να το δοκιμασω οτι πιο καινουργιο τοσο πιο δυσκολα παιζει σε low-end μηχανημα, οποτε θα μεινω στο 9! μη σου πω οτι το 8 μπορει να επαιζε καλυτερα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 5:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον έχεις δίκιο για το PowerDvD...
Δοκίμασα το 11 και ήταν κολλημένο στα 100άρια!
Το 8 νομίζω δεν υποστήριζε mkv αρχεία.
Δοκίμασα όμως και το KMPlayer και είμαι more than impressed... Wink
Όχι στο Matrix ακόμα αλλά στο One Piece Movie 10 (ανιμε πάλι το δικό μας...) στα 1080p:
Με VLC, αν και στο 60%, κολλούσε, don't know why, και χαλούσαν και τα χρώματα.
Με KM όμως... όλα καλά! από 20 έως 50% κατά κύριο λόγο και χωρίς κολλήματα και όλα comple... εκτός τους υπότιτλους.
Ναι μεν παίζουν αλλά δεν μπορεί να δείξει το styling. Μήπως είνια ρύθμιση που δεν είδα; Όντως δεν μπορεί να τα δείξει καθόλου; Ή μήπως υπάρχει κανένα plug-in που να μπορεί να τα δείξει;
Αν και να πω την αλήθεια, τα anime δεν χάνουν πολύ από 720 σε 1080 (σε 24" οθόνη) οπότε μπορώ να τα βλέπω με CCCP και να μην χάνω και τα εφφέ Wink
Το βράδυ σπίτι σε ταινία θα είναι το μεγάλο τεστ...
Αναμένω... Cool
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 34



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 8:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzolis έγραψε:
εκτός τους υπότιτλους.


Εκανες τη ρυθμιση για τους υποτιτλους που ειπα πιο πανω στο πρωτο ποστ μου και δεν τους εδειξε σωστα;;;;;;;;;

Παράθεση:
Επισης για να παιξει σωστα τους υποτιτλους επειδη ειναι ass πρεπει να γινουν οι εξης ρυθμισεις...
Preferences-Subtitles(πατατε το + απο διπλα)-Multi Sub/etc- Καρτελα Advanced και τικαρετε την επιλογη enable, Force Users Font Settings και Keep the relative position


Υ.Γ. Οντως το 8 δεν επαιζε mkv!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 8:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι. Τσέκαρέ τις λίγο μήπως ξέχασα ή άφησα κάτι που δεν έπρεπε:


Και με αυτές τις ρυθμίσεις οι υπότιτλοι σε εφφέ φαίνονται έτσι:

(Το video δεν ξέρω γιατί δε φαίνεται αλλά καταλαβαίνεις τι παίζει)
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2010
Δημοσιεύσεις: 34



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 16, 2011 11:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι σε μενα ειναι τικαρισμενο και το Use the default color defined in SMI αν και φαινεται λιγο ακυρο να στους βγαζει λαθος για αυτο... αμα στο βγαζει λαθος παλι δοκιμασε και το Render in Real Time! Η μετα απο ολα αυτα κανε συνδυασμους ξεκινα με το να εχεις τικαρισμενο μονο το enable...Razz
Μετα απο αυτα δυσκολα βρισκεις λυση! Razz

p.s μην το σκρολαρεις το βιντεο για να δεις αν παιζει σωστα τους υποτιτλους αστο να ξεκινησει κανονικα! τρωει κατι φλασιες ετσι... μερικες φορες!

p.s2 στο κανει μονο στο one piece, δοκιμασες και αλλα;(απο περιεργεια στο ρωταω!)

Edit Ξετικαρε το Force Users font Setting αυτο φταιει το δοκιμασα στο Devil May Cry που δεν μου εδειχνε με τη φυσιολογικη γραμματοσειρα τον υποτιτλο, αμα δεν στο παιζει παλι σωστα δοκιμασε να ξετικαρεις και το Keep the relative....(το βγαζω απο το 1ο μου ποστ αυτο)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 17, 2011 9:26 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ναι! Όντως δούλεψε με το ξετικάρισμα του Force...!
Όχι τέλεια πάλι... (Δεν φαίνεται το animation των ειδικών επιθέσεων.) Αλλά γενικά πολύ καλύτερα. Wink
(Δοκίμασα με τικαρίσματα και ξετικαρίσματα των υπολοίπων αλλά δεν... Τι να κάνουμε; Και πάλι μια χαρά είμαστε! Thumbs UP )
Έγινε και τεστ με ταινίες:
Matrix: Κανένα πρόβλημα. Βασικά εδώ δούλεψε τελικά και η καινούργια έκδοση του CoreAVC οπότε έπαιζε και με MPC-HC με ελάχιστα κολλήματα αλλά στο 90-100%.
Final Fantasy: Advent Children Complete: Κάπου έχανε λίγο τον συγχρονισμό εικόνας - ήχου αλλά το έφτιαχνε μόνο του μετά από λίγο.
Και το μεγάλο τεστ τελικά ήταν το Tron Legacy:
Ειδικά στους αγώνες, κολλούσε και έχανε για πολύ εικόνα με ήχο... Κοινώς δεν βλεπόταν...
Εκεί μπήκαν τα μεγάλα μέσα...
Άλλαξα τους codec μέσα στο KM... Έβγαλα τους default και έβαλα εξωτερικό τον CoreAVC. Τον είχα δοκιμάσει και με το One Piece αλλά φαινόταν να τρώει περισσότερη CPU από τον default οπότε άφησα τον default.
Τελικά ο default εξαρτάται από το Input Bitrate το οποίο στο One Piece ήταν της τάξης των 5-6 Μbps. Έλα όμως που στο Tron στα παιχνίδια έφτανε και τα 15... Εκεί δεν το είχε καθόλου.
Τελικά αποδείχτηκε ότι ο CoreAVC είναι ανεξάρτητος από το Input Bitrate και ότι είναι σταθερός καθ'όλη τη διάρκεια της ταινίας συνεπώς, έμεινε ανεπηρέαστος από το Input Bitrate και όλα καλά! Wink
Το ίδιο όμως δεν ισχύει για τον CoreAVC με τον MPC-HC.
Συνεπώς KMPlayer + CoreAVC = Killer Combination. Cool
Αυτά και προς ενημέρωση του κοινού. Wink
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 10:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ερώτηση γενική αλλά κυρίως στον warlock.

Είσαι σίγουρος ότι με το PowerDVD 9 βλέπεις mkv αρχεία;;
Γιατί ήθελα να το δοκιμάσω από περιέργεια χθες και δεν έκανε όχι τον κόπο να μου πει οτι πρέπει να αλλάξω ρυθμίσεις αλλά γενικά τίποτα!
Με όποιο τρόπο και να προσπαθούσα να ανοίξω mkv απλά δεν έκανε τίποτα...
Μήπως έχει σημασία για ποια έκδοση του 9 μιλάμε;
Εγώ κατέβασα την Ultra και δεν κάνει τίποτα...
Γενικά, λίγο που googlαρα, άλλοι έλεγαν ότι το 9 δεν παίζει τα mkv και άλλοι ότι αν θέλω να τα δω, να αλλάξω την επέκταση του αρχείου (not an option).
Μήπως χρησιμοποίησες τίποτα φίλτρα περίεργα;;
Όχι ότι καίγομαι πολύ να το χρησιμοποιήσω καθώς με το km κάνω την δουλειά μου για ταινίες και με το MPC-HC για anime FHD. Απλώς μου έκανε εντύπωση που είπες ότι τα βλέπεις με το PowerDVD 9 και μου κινήθηκε η περιέργεια Cool
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 273
Τοποθεσία: Αραχτός...

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 2:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσος <πόνος> με τα codecs και τους media player...
Έχω ένα ταπεινό laptop και από τότε που το αγόρασα έχω καταργήσει τα πάντα και με το τελευταίο πάντα k-lite mega codec pack (32 & 64) που χρησιμοποιεί τον mpc, δεν έχω βρει αρχείο που να μην μπορεί να παίξει τέλεια!!!
Υποστηρίζει όλα τα format, SD & HD & FHD ταινίες και anime video, dxva παντού και αβίαστα, φοβερά γραφικά με τους shaders (ειδικά στα anime <απογειώνει> την εικόνα) και ελάχιστες φορές χρειάζεται να αλλάξεις κάτι... Worthy
Υ.Γ. Αν και δεν έχω δοκιμάσει το καινούργιο CCCP το παλιό μου έκανε <νούμερά>...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 949
Τοποθεσία: Εντός εκτός και επί τ'αυτά...




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 06, 2011 3:13 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα, την δουλειά μου την κάνω πλέον.
Αλλά όταν έχεις laptop 5 χρονών σχεδόν και θέλεις να δεις Full HD ταινία γιατί πλέον στο πατρικό υπάρχει και μία 32 FullHD τηλεόραση, κοιτάς πως να παίξεις την ταινία και να μην κάψεις ταυτόχρονα το Laptop.
Το Laptop όπως είναι, παίζει αξιοπρεπώς HD ταινίες. Επειδή και εγώ αρχικά K-Lite ήξερα και χρησιμοποιούσα, με τις FullHD δεν είδα ποτέ χαΐρι μέχρι που άρχισα να το ψάχνω λίγο περισσότερο πρόσφατα όπου είχε και νόημα να δω FullHD ταινία και ιδού τα αποτελέσματα παραπάνω!
Λόγω ηλικίας, το laptop δεν αξιοποιούσε τίποτα άλλο πέρα από τον επεξεργαστή ο οποίος όπως προείπα, έφτανε για HD από μόνος του. Συνεπώς οτιδήποτε πιο καινούργιο σε επεξεργαστή από τον δικό μου (CoreDuo T2400), μάλλον φτάνει και για FullHD ταινίες Wink
Το προηγούμενο post όπως δηλώνω, είναι κυρίως για εγκυκλοπαιδικούς λόγους. Wink
_________________

Και τα ρέστα μου στο παρακάτω:
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01348 seconds with 5 queries