Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Devil May Cry

Devil May Cry - Γενική Συζήτηση για το Game Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 98


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 29, 2007 1:08 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manthos63 έγραψε:
Hoyotama έγραψε:
Madarb έγραψε:
ειναι οντως καλυτερο σε γραφικα φυσικα...
αλλα λυπαμαι που στο λεω ειναι μονο για πιες3
καλα το σκεφτηκανε πολυ αυτο??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
βεβαια οταν βγει αναμενεται να γινει κατι σαν special edition οπως και με το 3 για πισι. Thumb 2 Up


Οχι ρε δεν θα γίνει το DMC4 port στο pc οπως και με το 3...Θα βγει κατευθείαν για PC...Γενικότερα θα βγει για ps3, xbox 360 και pc και ιδού οι αποδείξεις...http://www.capcom.co.jp/devil4/eng/main.html[/url]



Κοιτα να δεις.... διαβαζα διαβαζα και λεω θα τους το πω εγω και θα χαρουν και μου το χαλας στο προπροτελευταιο ποστ.... σπασικλα :P j/k

Τεσπα παντως κι εγω το ειχα ακουσει :P


Oops!!! Ας έστελνες ένα PM και συ....(doing!!!)
_________________
- Why should I try for anything after all?
- Well,why shouldn't you?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 1:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:

Μα γίνεται τέτοια παιχνιδάρα να τη μισεί κανείς? [Άμα είναι το 3 γίνεται! Twisted Evil ]
Δηλαδή μόνο εγώ βιώνω το μίσος από τους δήθεν θρησκόληπτους που κατηγορούν το game μόνο και μόνο για τον τίτλο του? Shocked Scared

Υ.Γ.: Αμάν πια με το DMC3! Άν έλεγες ακριβώς τα ίδια για το DMC2 θα σε δικαιολογούσα, αλλά όχι για το αριστούργημα του gameplay. RTFM
Razz
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 1:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:

Μα γίνεται τέτοια παιχνιδάρα να τη μισεί κανείς? [Άμα είναι το 3 γίνεται! Twisted Evil ]


DMC 3 >>>> DMC 1 > DMC 2

Αλλά αν θέλετε να το αναλύσουμε, ας το κάνουμε εδώ Twisted Evil Twisted Evil
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 3:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Twisted Evil Twisted Evil Ωραία ιδέα. Twisted Evil Twisted Evil

Λεπόν, όσον αφορά το gameplay, -το κύριο χαρακτηριστικό του DMC που το κάνει το καλύτερο action- θα συμφωνίσω με τον Phantom.
"DMC 3 >>>> DMC 1 > DMC 2"

Για το στόρυ τώρα, θα συμφωνίσω με τον Madarb. Whistling Oρίστε και ένα δικό μου σχεδιάγραμμα Razz
DMC 1 > DMC 3 > DMC2.
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 3:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει, σαν ιστορία και σαν ατμόσφαιρα, όντως το DMC 1 είναι πιο μπροστά. Έχει μια επιβλητική ατμόσφαιρα όπως τα Resident Evil, κάτι που λείπει από τα επόμενα παιχνίδια.
Αλλά όσον αφορά το gameplay, στο DMC 3 μπορείς να κάνεις κυριολεκτικά ό,τι σου κατέβει στο μυαλό. Υπάρχουν ατέλειωτοι συνδυασμοί κινήσεων.

Τα DMC δεν τα έπαιξα τόσο για την ιστορία τους, όσο για την ατέλειωτη δράση τους. Με βάση αυτό βγάζω καλύτερο σαν σύνολο το DMC3.

Το DMC 2 να πω την αλήθεια δεν το έχω παίξει πολύ. Απ' ότι ακούω δεν συγκρίνεται με τα άλλα δύο, αλλά όπως και νά' χει πρέπει να του δώσω μία ευκαιρία.
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 5:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ σε όλα. Cool Δέν υπάρχει πιο freestyle fighting system σε videogame. Αν επισκέπτεσαι τακτικά ιστοσελίδες με gameplay vids από DMC 3 pros θα βλέπεις όλο και κάτι καινούργιο κάθε φορά. Από συνδιασμό κινήσεων που μέχρι τώρα κανένας μέτριος παίχτης ούτε καν είχε σκεφτεί, μέχρι αναβαθμίσεις επιθέσεων, που υπήρχαν στο game εξ'αρχής αλλά κανείς δέν τις είχε βρει (άν θέλετε έχω και πρόσφατο παράδειγμα αναβάθμισης Wink ). Δέν λέω οτι το DMC 1 δέν είχε τίποτα από αυτά που προανέφερα, αλλά το 3 έκανε το "μπάμ".

Όσο για το DMC2, όντως δέν συγκρίνεται με τα υπόλοιπα, αλλά αυτό δέν σημαίνει πως είναι κακό σαν παιχνίδι. Απλώς δέν μπορεί να σταθεί ανάμεσα στους κολοσσούς. Whistling Εγώ το απολαυσα. Thumbs UP


Υ.Γ.: H Resi ατμόσφαιρα του DMC1 οφείλεται στο ότι ο μεγάλος Shinji Mikami (producer των Resi) καθώς ήταν στην πορεία ενός καινούργιου πιο action Resi κατέληξε στο DMC1. Thumb 2 Up
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 5:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες εγώ το λέω γιατί το 1 είναι ολοκληρωμένο-τελειοποιημένο από κάθε άποψη:
gameplay, σενάριο, εξέλιξη, ενδιαφέρον, όλα μέσα είναι.
Το 2 έπασχε τελείως [μα γιατί να βάλουν την κοκκινομάλλα!? Evil or Very Mad ] σε όλους τους τομείς, ειδικά εκείνη τη λαμακία με τα "amulets" για να κάνεις συνδυασμό το θεώρησα τελείως άσκοπο!
Το 3 ήταν καλό όπως λέτε σε gameplay [αν και προσωπικά δε μου άρεσε η τόσο τρομερή ποικιλία, είμαι των λίγων επιλογών και ό,τι μου κάτσει καλύτερα - άλλωστε αυτό έκανα, πήρα swοrdmaster και πήγαινα big smile ] αλλά σε σενάριο δε με κάλυψε. Τα bosses ήταν στην καλύτερη απλά εως βαρετά και η υπόθεση δε συγκρίνεται καν με του 1. Το στυλάκι είμαι μάγκας και θα κάνω ό,τι γουστάρω λογικό λόγω ηλικίας, αλλά εμένα με χάλασε... Thumb Down
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 03, 2007 5:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:
ειδικά εκείνη τη λαμακία με τα "amulets" για να κάνεις συνδυασμό το θεώρησα τελείως άσκοπο!
Εμένα πάλι μου φάνηκε καλό, μιας και έπρεπε να σκεφτείς ποιο amulet έπρεπε να χρησιμοποιήσεις σε κάθε περίπτωση και δέν πήγαινες απλώς, δοκίμαζες τσάκα τσάκα όλους τους πιθανούς τρόπους για να περάσεις το Χ σημείο κ τέλειωσες. Ειδικά σε σημεία που ο χρόνος σου ήταν περιορισμένος... Thumb 2 Up Ξέρω είμαι μαζόχα. HaHa Επίσης τα amulets που σου άλλαζαν στοιχεία (φωτιά, ηλεκτρισμός κλπ) ήταν ακόμη καλύτερα. Με αυτόν τον τρόπο αυξανόταν ο αριθμός των επιθέσεων, πάρ'το σαν μια κατώτερη έκδοση των Styles... (Φυσικά δέν λέω οτι έπρεπε να εφαρμόσουν τα amulets και στα υπόλοιπα Games, απλά η ιδέα ήταν καλή).

Madarb έγραψε:
[αν και προσωπικά δε μου άρεσε η τόσο τρομερή ποικιλία, είμαι των λίγων επιλογών και ό,τι μου κάτσει καλύτερα - άλλωστε αυτό έκανα, πήρα swοrdmaster και πήγαινα big smile ]

Εγώ αντιθέτως για αυτόν τον τομέα πιστεύω ποσότητα = ποιότητα (για το DMC τουλάχιστον o_O). Cool
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 03 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 44
Τοποθεσία: C:\System Volume Information

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 12:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας ο, άσχετος με το game εδώ Embarassed .

Έψαχνα ένα παιχνίδι για να καώ όταν τελειώσω με τα γραπτά και έγερνα προς το GRAW 2 αλλά κατέληξα στο DMC, μιας και παραλολουθώ το anime.

Τώρα στο ζουμί, σε ένα video club ( ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμεCool ) πήρε το μάτι μου το DMC 3: Special Edition.

Σκέφτηκα να το πάρω αλλά έτσι στην ψύχρα άμα πιάσω το DMC 3 δεν θα ξέρω τόσο το story και έτσι δεν θα το ευχαριστηθώ πολύ.

Οπότε η ερώτηση μου είναι: υπάρχει DMC 1 & 2 για PC πάντα, ή μόνο σε PS1 ( οπότε θα πάρει φωτιά ο emu );

Ακόμα, το DMC 3: Special Edition υπάρχει μόνο ή υπάρχει και το DMC 3 το απλό;
Για PC πάντα όλα αυτά.

Thnx in advance σε όποιον με διαφωτίσει!
_________________
Ποτέ μην πατήσετε στο google να κάνει search την λέξη: google. Θα διαλυθεί το internet!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 2:02 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για PC δεν ξέρω αν έχει βγει κανένα DMC και δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Τώρα για τα υπόλοιπα

_Τα DMC είναι για PS2 όχι για PS1, άρα θα τα βρεις σκούρα με τους emulators Whistling

_Το DMC 3 Special Edition δεν το έχω παίξει, αλλά ξέρω πως είναι το ίδιο + μπορείς να παίξεις με τον αδερφό του Dante, τον VErgil (Razz). Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος. Υπάρχει και DMC3 [σκέτο] που παίζεις μόνο με τον Dante, αλλά μιλάμε πάντα για PS2.

_Το DMC3 διαδραματίζεται πιο πριν από το DMC 1 και 2. Είναι ή ιστορία του Dante όταν ήταν πιο νέος, άσχετα αν είναι το 3ο παιχνίδι. Άρα δεν έχεις τίποτα να χάσεις από άποψη υπόθεσης.
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 10:08 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά τα λέει ο Φάντομ.
Μόνο που το 3 special edition υπάρχει και για υπολογιστή.
Τα άλλα 2 για PS2 μονάχα [κάνας φίλος να δανειστείς? Whistling ]
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 1:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως στα λένε τα παιδιά είναι. Αν και ο Vergil δέν είναι η μόνη "καινοτομία" (?) στο Special Edition... Αν και δέν νομίζω να σε πολυνοιάζουν έτσι κι αλλιώς.
Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να το παίξεις με gamepad, γιατί αλλιώς... Whistling
Phantom Duck έγραψε:
VErgil (Razz)

Έτσι. Whip Whip
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 03 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 44
Τοποθεσία: C:\System Volume Information

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 14, 2007 8:46 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lucifer's Ire έγραψε:

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να το παίξεις με gamepad, γιατί αλλιώς... Whistling


GAmepad ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει και ούτε σκοπέυωbig smile big smile

Madarb, ο μόνος γνωστός με PS2 μένει 504 χλμ νότια μου οπότε χλωμό το κόβω.

Lucifer's Ire έγραψε:
Phantom Duck έγραψε:
VErgil (Razz)

Έτσι. Whip Whip


Γιατί ρε φίλε το λες αυτό; Θυμάμαι και κάπου αλλού έλεγες ότι κάθε φορά που κάποιος λέει την λέξη Virgil "a puppie dies". Τι πάει να πει αυτό;

Έχει καμιά σχέση με αυτό ; ---> http://img338.imageshack.us/my.php?image=av7097kb6.jpg

BTW, αυτός στην φωτογραφία εγώ είμαι, για αυτό κάντε το ψυχικό ρε παιδιά Embarassed.
_________________
Ποτέ μην πατήσετε στο google να κάνει search την λέξη: google. Θα διαλυθεί το internet!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 15, 2007 2:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koproskylo έγραψε:

GAmepad ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει και ούτε σκοπέυωbig smile big smile

Το DMC χρειάζεται απόλυτη ευελιξία στα δάχτυλα και να μπορείς να πατάς συνδιασμούς κουμπιών πολύ γρήγορα, κάτι που είναι δύσκολο να επιτευχθεί με keyboard... Τώρα άν το μόνο που θες να κάνεις είναι να το τερματίσεις μια φορά στο Easy (+ Automatic) με μέσο όρο βαθμολογίας C, τότε OK... Whistling
koproskylo έγραψε:

Γιατί ρε φίλε το λες αυτό; Θυμάμαι και κάπου αλλού έλεγες ότι κάθε φορά που κάποιος λέει την λέξη Virgil "a puppie dies". Τι πάει να πει αυτό;

Έχει καμιά σχέση με αυτό ; ---> http://img338.imageshack.us/my.php?image=av7097kb6.jpg

Είναι ένα είδος αστείου (????????) που έχει κυκλοφορήσει, λέγοντας πως άν δέν κάνεις κάτι, ένα σκυλί/γατί κ.ο.κ. θα ψοφίσει με τρόπο θανατηφόρο. Razz Razz Razz
Εγώ το είπα γιατί ο Phantom αντί να πεί Vergil είπε Virgil, ένα λάθος που γίνεται πάρα πολύ συχνά και δέν ξέρω και τον λόγο...
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 03 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 44
Τοποθεσία: C:\System Volume Information

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 02, 2007 1:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lucifer's Ire έγραψε:
koproskylo έγραψε:

GAmepad ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει και ούτε σκοπέυωbig smile big smile

Το DMC χρειάζεται απόλυτη ευελιξία στα δάχτυλα και να μπορείς να πατάς συνδιασμούς κουμπιών πολύ γρήγορα, κάτι που είναι δύσκολο να επιτευχθεί με keyboard... Τώρα άν το μόνο που θες να κάνεις είναι να το τερματίσεις μια φορά στο Easy (+ Automatic) με μέσο όρο βαθμολογίας C, τότε OK... Whistling


Όπως προείπα φίλε gamepad δεν πρόκειται να χρησιμοποιήσω ποτές.
Και για να σε πληροφορήσω, πήρα στα χέρια μου το DMC 3 την Κυριακή μεσημέρι, και μέχρι χθες το απόγευμα που το έπαιξα τελευταία φορά έφτασα μέχρι την 9η αποστολή στο Normal mode και ως τώρα τα ranks μου είναι όλα B Razz . Και όλα αυτά με το πληκτρολόγιο.Και αν θες να ξέρεις έχω πετύχει πολλά "Sweet" και "Stylish" combos.

Για να λέμε όμως και του γκαβού το δίκιο τα κουμπιά
J="Melee attack,
K="Χοροπήδημα" big smile
L="Style action" και το
Space="Lock Target" τα χω λιωσει.
Το Ι="Mπαμ μπαμ ο Λούκυ Λουκ" δεν το χρησιμοποιώ τόσο, γιατί αναπτύσσω το "Swordmaster". big smile


BTW, κάπου κάποιο παλικάρι είπε ότι είναι το πιο freestyle game. Ως τώρα πίστευα ότι το μοναδικό game που πραγματικά μπορείς να φας τον αντίπαλο σου με όποιο τρόπο δεν φαντάζεσαι είναι η σειρά "Prince of Persia", ειδικά το "Warrior Within" με αποκορύφωση το "The 2 thrones".

Όμως όταν είδα πάνω στο CD το όνομα Ubisoft τότε κατάλαβα ότι θα τα δω όλα στο gameplay... και τα είδα!
_________________
Ποτέ μην πατήσετε στο google να κάνει search την λέξη: google. Θα διαλυθεί το internet!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Devil May Cry Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0193 seconds with 5 queries