Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Saint Aircondition Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 24, 2007 7:14 pm
Τίτλος: Saint Aircondition
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφορουμίτες και συμφορουμμήτισες ένα θέμα το οποίο βασάνισε το ταλαιπώρημένο μου μυαλό για αρκετό καιρό είναι α αγιοποιήση του aircondition και των ψυκτικών πάσης Ελλάδος! Χωρίς να θέλω να προσβάλλω την θρησκεία μας θα ήθελα όλοι μαζί να κατανοήσουμε τα θαυμαστά του έργα και το τι έχει προσφέρει στην κοινωνία μας!Πόσες φορές καθήσατε απο κάτω του και αναφωνήσατε ΘΕΕ ΜΟΥ!

Αμ τα θαυματά του!Πόσοι ηλικιωμένοι θα την είχαν κάνει για ψηλά αν δεν ήταν αυτό Wink !
Πόσοι απο έμας μπήκαμε κάτω απο την αγκαλιά του με ένα αισθημα ηδονής και ανακούφισης

Θέλω τέκνα μου να μοιραστήτε μαζί μου τα θαυματά που έχουν δει τα μάτια σας από τον Άγιο Ερκοντίσιο!

Είναι η δεν είναι μεγάλη η χάρη του;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 28 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 154


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 24, 2007 7:25 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xwris klimatistiko 8a kegwmastan sthn kolash... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
o alucard-dracula dn 8a exei problhma swsta>? Razz Lamer Innocent
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 24, 2007 8:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέκνο μου ακόμα και ο Alucard ασπάζεται τον άγιο ερκοντίσιο!!!!!
Μεγάλη η χάρη του!!!!

Ζέστη!πολύ ζέστη! κουφόβραση!!!!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 24, 2007 9:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αααα εγώ μόνο στο Flying Spaghetti Monster πιστεύω! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 1:35 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="_Sophia!!!_"]αααα εγώ μόνο στο Flying Spaghetti Monster πιστεύω! Laughing


Τι είν' τούτο καλέ;

Εδώ σου μίλαω για τα θαύματα του όσιου!!! και συ μου μιλάς για μακαρόνια;

Πω πω ζέστη; Sad

Να ΄χα τώρα ένα γιαπωνέζο όσιο ίσαμε 90000 BTU να γίνει Αλασκα! Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 32
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 3:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω την αμαρτία μου λάτρεις του άγιου μας,του aircondition...Κάποτε μισούσα τα aircondition και τα θεωρούσα τεχνάσματα του διαβόλου Twisted Evil Τα απόφευγα και δεν συναίνεσα ποτέ στην αγορά τους...Μέχρι που ο πατέρας μου,εξαιτίας της αδυναμίας της πίστης του, αγόρασε ένα Whip Στην αρχή εγώ απαρνιόμουν τις υπηρεσίες του και συνέχιζα να ασπάζομαι τον θεό ήλιο!Άλλα άλλαξα γνώμη όταν χωρίς να το ξέρω μπήκα στο δωμάτιό μου όπου ο Θεός aircondition είχε τεθεί σε λειτουργία χωρίς την συναίνεσή μου Mad Ναι , στην αρχή θύμωσα αλλά μόλις άρχισα να αφήνομαι στην κρύα πνοή του , διαπίστωσα πόσο λάθος είχα Respekt
Έτσι , τώρα δεν υπάρχει μέρα που να μην ασπάζομαι και να λατρεύω τον aircondition Worthy Ήταν να μην γίνει η αρχή
Υ.Γ Τώρα που όλοι ψάχνονται για τον διάδοχο του Χριστόδουλου, θα ήταν καλή ιδέα να γίνει αρχιεπίσκοπος ο άγιος aircondition,ο οποίος θα μας δροσίζει με την παγωμένη ανάσα του(όχι όπως ο Χριστόδουλος με τα κρύα του ανέκδοτα Laughing )
Υ.Γ τι κάθομαι και λέω ο λαμάκας :wallbash: Η εξεταστική και το διάβασμά μάλλον με έχουν πειράξει
Thumb Down
Υ.Γ Ναι , είναι μεγάλη η χάρη του aircondition veinken
_________________
Ντοναλντ:"Θ΄αφήσω τον κόσμο να συνεχίσει όπως είναι! Δε θα πάρω τίποτα από κανένα! Θα τους αφήσω τα χωράφια τους, τις πετρελαιοπηγές τους, τα χρυσoρυχεία τους..."
Λαδοπόντικας:"Μα, κύριε,εσείς τότε τι θ'αποκτήσετε;"
Ντόναλντ:"Α-ΧΑ! Θ'αποκτήσω τον ΑΕΡΑ! Το μόνο πράγμα που κανείς δεν μπορεί να στερηθεί!"
Η ΧΡΥΣΗ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΚΑΡΛ ΜΠΑΡΚΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 3:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δίνω τα Respekt μου στο καφέ που συχνάζω, που έφτιαξε το αρκουδίσιον και πίνω τον καφέ μου στην δροσά!

Κι όπως λέει και κολλητός μου "Ποιός τρέχει στην Περαία και στη Χαλκιδική για μπάνιο; Βάλε το air-condition και μη σηκωθείς από τον καναπέ!" Razz

Υ.Γ.
Εντάξει, είπαμε καλό το αρκουδίσιον, αλλά σαν την παραλία, ΔΕΝ ΕΧΕΙ!
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 5:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην παραλια ομως προυποθετει να εχεις παρει ομπρελα, ξαπλωστρα και ενα πορτμπαγκαζ γεματο παγωμενα νερα-φραπε-μπυρες μαζι σου, εκτος και αν μπορεσεις να βρεις θεση σε καποιο beach bar (πχ ξεκινησα καλλικρατεια χτες στις 10, και δεν υπηρχε χωρος στα beachobarα ουτε καν για απλωμα πετσετας).

Χτες, να εκφρασω την πικρη μου αμαρτια, ηταν η πρωτη φορα που επικαλεστηκα, ενοσω υπεμενα τις δοκιμασιες των 40 βαθμων του Θεου Ηλιου, τον Τεχνητο Θεο Αερα, οπου εντελει, με υποδεχτηκε στην οικια μου (στο αμαξι εχει διαμαχες με το φιλτρο) τυλιγοντας μου εναν μανδυα 20 βαθμων εις ολοκληρο το σωμα, οπου εν συνεχεια, η γυνη του, η Θεα Καταψυξη, μου περιελουσε το εσωτερικο κοσμο διαμεσου 2 λιτρων ξανθιας αγγελου, επονομαζομενης Amstel.

Ευχοαμαι να μην συμβει σε κανεναν απο σας αυτο το παθημα που υπεστην...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 5:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σας πω την αμαρτια μου κατα του Αγιου Αρκουδισιου.. Εχω προσωπικα-ενεργειακα θεματα μαζι του (και επειδη γινεται κ η σχετικη καταχρηση λιγο πολυ απ ολους μας) μου ευαισθητοποιειται η οικολογικη μου μερια..

ΥΓ Η παγωμενη μπιρα δεν σε ζεσταινει αφορητα μετα την καταπωση της?

Αληθεια καλη μου Σοφια,το Flying spaghetti monster κουβαλαει 2 τεραστιους κεφτεδες ή με γελαν τα ματια μου?

-----Νομιζω το ιδανικο για μενα θα ηταν μια μαυρη να μου κανει αερα.. [αποφευγω τους αρσενικους μαυρους για ευνοητους λογους] Razz -----
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 8:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό θα πεί μας πείραξε η ζέστη. |:

Και τί να πώ εγώ ρε αμαρτωλοί που τη βγάζω με τον ανεμιστήρα? Evil or Very Mad Σα δε ντρέπεστε λέω'γω, όλα δικά σας τα θέλετε. Mad

Ξέρετε υποθέτω το ένα από τα 7 θανάσιμα αμαρτήματα, που στα Ελληνικά λέγεται Greed...

Γ@μώ τον αθεισμό μου δηλαδή. Laughing Lamer suicide dizzy ROTFL
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 25, 2007 11:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστά mpakatsia, η θεότις Του έχει και κεφτεδάκια! Cool
Lucifer> και εγώ ανεμιστήρα έχω... Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 98


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 26, 2007 8:01 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Piccolo Junior έγραψε:
Να πω την αμαρτία μου λάτρεις του άγιου μας,του aircondition...Κάποτε μισούσα τα aircondition και τα θεωρούσα τεχνάσματα του διαβόλου Twisted Evil Τα απόφευγα και δεν συναίνεσα ποτέ στην αγορά τους...Μέχρι που ο πατέρας μου,εξαιτίας της αδυναμίας της πίστης του, αγόρασε ένα Whip Στην αρχή εγώ απαρνιόμουν τις υπηρεσίες του και συνέχιζα να ασπάζομαι τον θεό ήλιο!Αλλά άλλαξα γνώμη όταν χωρίς να το ξέρω μπήκα στο δωμάτιό μου όπου ο Θεός aircondition είχε τεθεί σε λειτουργία χωρίς την συναίνεσή μου Mad Ναι , στην αρχή θύμωσα αλλά μόλις άρχισα να αφήνομαι στην κρύα πνοή του , διαπίστωσα πόσο λάθος είχα Respekt
Έτσι , τώρα δεν υπάρχει μέρα που να μην ασπάζομαι και να λατρεύω τον aircondition Worthy Ήταν να μην γίνει η αρχή
Υ.Γ Τώρα που όλοι ψάχνονται για τον διάδοχο του Χριστόδουλου, θα ήταν καλή ιδέα να γίνει αρχιεπίσκοπος ο άγιος aircondition,ο οποίος θα μας δροσίζει με την παγωμένη ανάσα του(όχι όπως ο Χριστόδουλος με τα κρύα του ανέκδοτα Laughing )
Υ.Γ τι κάθομαι και λέω ο λαμάκας :wallbash: Η εξεταστική και το διάβασμά μάλλον με έχουν πειράξει
Thumb Down
Υ.Γ Ναι , είναι μεγάλη η χάρη του aircondition veinken


Σε καταλαβαίνω αγαπητέ μου Piccolo junior γιατί ακριβώς τα ίδια πέρασα και εγώ μέχρι να μάθω την μεγαλειότητά Του....
_________________
- Why should I try for anything after all?
- Well,why shouldn't you?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 12:24 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑΥΜΑ! ΘΑΥΜΑ! Μόλις πάτησα το κουμπάκι και μου χαμογέλασε!ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ clapping clapping clapping
Και να πάθω ψύξη χέστηκα! όλο το βράδι εδώ θα μείνω!! Rolling Eyes
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 21 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 876
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2007 2:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορώ να πω, πως η φιλιπινέζα είναι η μεγαλύτερη εφεύρεση (μετά τα άνιμε εννοείται Respekt). Οπότε σε καταλαβαίνω ως ένα σημείο Piccolo Junior...ως ένα σημείο...

Το να σεβόμαστε και να εκμεταλλευόμαστε τις ευεργετικές ικανότητες της φιλιπινέζας δεν σημαίνει κιόλας κατάχρηση. Γιατί η κατάχρηση είναι ο λόγος που σήμερα για καμιά ωρίτσα δεν είχα ρεύμα!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ranting Ranting Ranting Ranting Ranting :wallbash: :wallbash:
Και ήταν μόλις ο ήλιος άρχιζε να ψήνει το σπίτι μου (και βρισκόμουν μέσα στο φούρνο σαν την κότα παρέα με τις πατάτες...το λεμόνι...τη ρίγανη... suicide )

Γιαυτό worship Santa AC (AirCondiotion & AnimeClipse) αλλά με μέτρο...
Thumbs UP

@gpower:
Σωστός!!!!!!!! Σαν τη θάλασσα δεν έχει. Όλη την μέρα στην παραλία για Beach Tavli...

@xHATEBREEDx:
Να προσθέσω και γυαλιά ηλίου κατά προτίμιση τέτοια ώστε να μη φαίνονται τα μάτια σου καθώς θα επιβλέπεις τη φετινή collection των γυναικείων ή αντρικών (ο καθένας με το βίτσιο του...) μαγιών προς αποφυγή ανεπιθύμιτων εξελίξεων (πχ σε παίρνει χαμπάρι ο χτισμένος γκόμενός της...)

Λίγο Off Topic αλλά να κάνω μια πρόταση...να μαζευτούμε να πάμε θάλασσα Yahooooo Yahooooo Yahooooo
_________________
Arvendui for President
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 46
Τοποθεσία: 10 feet under


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 29, 2007 2:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άγιε αρκουδίσιε κάνε να τελειώσει η πούτ.....άννα η εξετάστική σύντομα να χαλαρώσω λιγάκι και σου χω ταμένες 100 κιλοβατόρες μόνο για την πάρτη σου!! Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01237 seconds with 5 queries