Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα

ΠΡΟΒΟΛΗ #2 ΤΗΣ ANIMECLIPSE ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 1:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ'αρχάς κάθε κριτική δεκτή (αρνητική ή θετική) και ευχαριστώ όλους για τα καλά τους λόγια.
Δυο λόγια και από εμένα για τις γραμματοσειρές. Εμένα δε με ενοχλούν, ίσα ίσα τις διαβάζω κανονικότατα. Αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται στο ότι τις έχω συνηθίσει. Για να το αποφύγω αυτό, έστειλα screenshot με όλα τα styles σε κάποιους και μου δώσανε το OK. Κι έπειτα, όπως όλοι θα ξέρετε στο fansubbing μπαίνει και ο παράγοντας του προσωπικού γούστου του καθενός. Ένα θέμα αυτό.
Επίσης, εγώ έκανα δοκιμές για το πώς θα φαίνεται σε οθόνη υπολογιστή και όχι πώς θα φαίνεται σε projector, δεν έχω στο σπίτι μου οπότε δεν μπορώ να ξέρω.
Αυτά από εμένα, χαίρομαι για αυτή την εκδήλωση από μέρους της AnimeClipse και ελπίζω να μπορέσω να παρεβρεθώ στην επόμενη.
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 2:03 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στον υπολογιστή θα είναι γαμάτο τα Fonts αλλά εγώ είπα όταν καθόμουν πίσω πίσω για πανοραμική θέα γιατί βόλευε με την αίθουσα και τα Fonts ήταν περίεργα! Αυτό! Δεν φταις εσύ ούτε τα παιδιά που καθίσαμε πίσω πίσω ! Ίσα ίσα τα παιδιά αφήσανε χώρο μπροστά για να καθίσουμε! Πολύ καλή δουλειά και συγχαρητήρια!

Ένας cameraman τραβούσε με την κάμερα !:P για να δούμε ελπίζω να βάλει και την ταινία να την δουν τα μέλοι που δεν μπόρεσαν να παρεβρεθούν!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 05 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 2:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπαινω κατευθειαν στο ζουμι και στα "παραπονα"..

1)ρε παιδια οταν λεμε 9.00 προβολη εννοουμε 9...αντε κ μερικα λεπτα παραπανω για τυχον αργοπορημενους...δεν λεω ωραια τα βιντεακια αλλα αλλο να βαζατε εγω προσωπικα θα εφευγα.10 παρα τεταρτο αν 8υμαμαι καλα αρχισε η προβολη.πρωτο ελεος

2)η γραμματοσειρες ηταν για τα μπαζα.μαλλον καλυτερα οχι οι γραμματοσειρες τοσο αλλα το χρωμα τους.δεν ξερω πως φαινονται στο πισι ι στην τιβι αλλα στο προτζεκτορα απλα δεν καναν..προσωπικα δεν καταφερα να διαβασω καμια απο τις καλλιγραφικες γραμματοσειρες με αποτελεσμα να χασω ενα μεγαλο μερος του εργου.δευτερο ελεος

3)θελω να μαθω εκεινοι οι μπαγλαμαδες πισω δεν ενοχλουσαν κανεναν αλλον εκτος απο εμενα;καθολη την διαρκεια της προβολης μιλουσαν,γελουσαν και γενικα υπηρχε μια μονιμη βαβουρα απο πισω.σε συνδιασμο με τις γραμματοσειρες μου γυρισαν τα μυαλα.εσεις διοργανωσατε αυτη τη βραδια.δεν μπορουσε ενας σας να παει να τους πει να ασυχασουν επιτελους;επρεπε εγω να τους πω να βγαλουν το σκασμο;


τελος οσον αφορα το ιδιο το εργο...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..σε μερικους αρεσε σε αλλους οχι...προσωπικα οι παραπανω λογοι δεν με εκαναν να το ευχαριστηθω..

αυτα..αντε με το καλο στην 3η προβολη με πιο πολυ αιμα Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 3:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
μπαινω κατευθειαν στο ζουμι και στα "παραπονα"..

1)ρε παιδια οταν λεμε 9.00 προβολη εννοουμε 9...αντε κ μερικα λεπτα παραπανω για τυχον αργοπορημενους...δεν λεω ωραια τα βιντεακια αλλα αλλο να βαζατε εγω προσωπικα θα εφευγα.10 παρα τεταρτο αν 8υμαμαι καλα αρχισε η προβολη.πρωτο ελεος

2)η γραμματοσειρες ηταν για τα μπαζα.μαλλον καλυτερα οχι οι γραμματοσειρες τοσο αλλα το χρωμα τους.δεν ξερω πως φαινονται στο πισι ι στην τιβι αλλα στο προτζεκτορα απλα δεν καναν..προσωπικα δεν καταφερα να διαβασω καμια απο τις καλλιγραφικες γραμματοσειρες με αποτελεσμα να χασω ενα μεγαλο μερος του εργου.δευτερο ελεος

3)θελω να μαθω εκεινοι οι μπαγλαμαδες πισω δεν ενοχλουσαν κανεναν αλλον εκτος απο εμενα;καθολη την διαρκεια της προβολης μιλουσαν,γελουσαν και γενικα υπηρχε μια μονιμη βαβουρα απο πισω.σε συνδιασμο με τις γραμματοσειρες μου γυρισαν τα μυαλα.εσεις διοργανωσατε αυτη τη βραδια.δεν μπορουσε ενας σας να παει να τους πει να ασυχασουν επιτελους;επρεπε εγω να τους πω να βγαλουν το σκασμο;


τελος οσον αφορα το ιδιο το εργο...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..σε μερικους αρεσε σε αλλους οχι...προσωπικα οι παραπανω λογοι δεν με εκαναν να το ευχαριστηθω..

αυτα..αντε με το καλο στην 3η προβολη με πιο πολυ αιμα Razz


Εσύ ήσουν ο πρίκτης που μας τα έπριξε ? Σκασμός και σκασμός :P??? θα το σημειώσω στην ερχόμενη προβολή να κάτσω ακριβώς από πίσω σου :P να φέρω και τους 3 χαρούμενους που δεν το βουλώναν και ενοχλούσαν και εμένα απο πίσω σου και να κάνουμε Party :P
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 6:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά για τη γραμματοσειρά τα είπα πρώτος στο προηγούμενο post μου μη τα ξαναλέμε.
Αλλά τα παλiκάρια ήταν επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!!!! Μου τα έσπασαν κανονικά!!!
Τους είχα 2 - 3 σειρές πίσω μου και μου ήρθε να τους αρχίσω τις ανάποδες με KageBushin No jutsu Razz . Δε λέω ίσως/πιθανόν/μπορεί να είναι διαπρεπή μέλη του φορουμ ή ακομα και της animeclipse team αλλά η συμπεριφορά αυτή ούτε σε νήπια.
Πάντως κάποια στιγμή ένας τύπος γυρνάει "Έλεος βρε παιδιά!", μάλλον εσύ ήσουν mazter Thumbs UP . Πολύ το ευχαριστήθηκα!!!!! big smile Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 6:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα! Το να ζεις την κάθε ηλικία αλλά να μην ξεχνάς ότι είσαι παιδί δεν νομίζω πως είναι και τόσο κακό! Άλλωστε μόνο σχόλια κάναμε-νε! Από εκεί και πέρα δεν είναι νήπιο αλλά ανάρμοστη συμπεριφορά HaHa Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 7:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα υπάρχει διαφορά.
Άλλο να μη ξεχνάς κ να παραμένεις κατά βάθος πάντα παιδί, κ άλλο να φέρεσαι ανώριμα όπως τα νήπια (που η ανωριμότητα σε αυτά τουλάχιστον δικαιολογείται).
Τέλος πάντων θα φύγουμε εκτός topic.

ΑΣΧΕΤΟ: Το παλικάρι που μας έκανε την εισαγωγή και μίλησε στην αρχή είναι ο xHATEBREEDx ;
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 05 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 7:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:

Πάντως κάποια στιγμή ένας τύπος γυρνάει "Έλεος βρε παιδιά!", μάλλον εσύ ήσουν mazter Thumbs UP . Πολύ το ευχαριστήθηκα!!!!! big smile Cool


ναι εγω ημουν... στην επομενη προβολη θα ερθω με την σφεντονα μου..προσοχη Twisted Evil Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 8:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
gpanos έγραψε:

Πάντως κάποια στιγμή ένας τύπος γυρνάει "Έλεος βρε παιδιά!", μάλλον εσύ ήσουν mazter Thumbs UP . Πολύ το ευχαριστήθηκα!!!!! big smile Cool


ναι εγω ημουν... στην επομενη προβολη θα ερθω με την σφεντονα μου..προσοχη Twisted Evil Razz


Και εγώ θα φέρω Kinder Έκληψη! Για αυτό προχοση μην με ενοχλήσε τε!
gpanos έγραψε:

ΑΣΧΕΤΟ: Το παλικάρι που μας έκανε την εισαγωγή και μίλησε στην αρχή είναι ο xHATEBREEDx ;

Αυτός ήταν! Συγκινήθηκες ε;?? HaHa
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 8:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Amidamaru έγραψε:

Αυτός ήταν! Συγκινήθηκες ε;?? HaHa


Όχι απλά έκανε ένα λάθος.
Είπε ότι τα anime είναι τα γιαπωνέζικα "παιδικά". Thumb Down
Θα έπρεπε να ξέρει ο κύριος που είναι κ admin ότι τα anime έίναι τα......
"κινεζικα παιδικα" Razz Razz Razz HaHa
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 8:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
"κινεζικα παιδικα" Razz Razz Razz HaHa

http://www.thekeep.org/~kunoichi/kunoichi/themestream/anime.html Wink
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 9:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cougar έγραψε:
gpanos έγραψε:
"κινεζικα παιδικα" Razz Razz Razz HaHa

http://www.thekeep.org/~kunoichi/kunoichi/themestream/anime.html Wink


Ξέρω τι είναι το anime φιλε Cougar. RTFM
Απλά επειδή τη λέξη "παιδικά" την είπε ψιλο - ειρωνικά διοτι πολλοί πιστεύουν ότι anime είναι μόνο τα παιδικά, προσέθεσα ότι αυτοί που νομίζουν ότι τα anime είναι απλά παιδικά συνήθως (επειδή είναι κ άσχετοι) πιστευουν ότι είναι "Κινέζικα".
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν κ Κινέζικα, αλλά κατά 90% είναι γιαπωνέζικα κ σε μικρότερο ποσοστό κορεατικα, κινέζικα κτλ κτλ κτλ..... Thumbs UP


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gpanos στις Παρ Δεκ 08, 2006 11:25 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 10:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
2)η γραμματοσειρες ηταν για τα μπαζα.μαλλον καλυτερα οχι οι γραμματοσειρες τοσο αλλα το χρωμα τους.δεν ξερω πως φαινονται στο πισι ι στην τιβι αλλα στο προτζεκτορα απλα δεν καναν..προσωπικα δεν καταφερα να διαβασω καμια απο τις καλλιγραφικες γραμματοσειρες με αποτελεσμα να χασω ενα μεγαλο μερος του εργου.δευτερο ελεος

Είπα παραπάνω ότι μπορώ να δεχτώ οποιαδήποτε κριτική, θετική ή αρνητική. Το παραπάνω όμως δε νομίζω ότι εντάσσεται στην έννοια της κριτικής. Θα σε παρακαλούσα να προσέξεις τη διατύπωσή σου άλλη φορά, διότι
1ον) Πολλοί από τους εκάστοστε θεατές έχουν ενστάσεις για τον τρόπο με τον οποίο γίνεται ένα fansub (γραμματοσειρές, χρώματα, κλπ.) αλλά χρησιμοποιούν λέξεις που δεν θίγουν αυτούς που έχουν κοπιάσει για να βγει κάτι.
2ον) Δεν μπορείς να ξέρεις πόσες ώρες δαπάνησα εγώ από το χρόνο μου ώστε να πας εσύ και να κάτσεις να δεις μια ταινία σε προβολή της AnimeClipse. Δεν μπορείς να ξέρεις υπό ποιες συνθήκες έγινε η ταινία, επομένως δεν δέχομαι σε καμία περίπτωση να μου πετάς τη λέξη μπάζα στα μούτρα. Θα δεχτώ να πεις ότι δε σου άρεσε αλλά ως εκεί.
3ον) Κανείς μας δεν πληρώνεται γι'αυτό που κάνει, και το κάνει επειδή το γουστάρει, γιατί είναι πορωμένος, γιατί του αρέσει. Επομένως δεν νομίζω ότι μπορεί να δεχτεί τέτοια απαξίωση της δουλειάς του από τον οποιονδήποτε.

Στην τελική, θα μπορούσα χωρίς να πω τίποτα από τα παραπάνω, να γυρίσω και να πω ότι είσαι μεγάλος ... (η γνωστή λέξη), αλλά προτιμώ να εκφράσω την άποψή μου πιο κόσμια και χώρίς να θίγω κάποιον.

Υ.Γ. Θα ήθελα κάποια τοποθέτηση και από τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας της AnimeClipse, ειδικά αυτούς που οργάνωσαν τη βραδιά που ξέρουν κάποια πράγματα καλύτερα...
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 21 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 53
Τοποθεσία: Thessaloniki


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 11:22 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικά η προβολή ήταν ΟΚ. Στις 9 παρά λίγα δεν υπήρχε ψυχή στην αίθουσα (άντε να ήμασταν...12 άτομα; ) οπότε βάλανε τα amv να παίζουν μέχρι να έρθει κόσμος. Πρώτη παρατήρηση νομίζω τα 2-3 τελευταία amv δε χρειάζονταν (συνολικά 9 Rolling Eyes ). Τράβηξε αρκετά χρονικά η όλη φάση.

Με το που ξεκινά η ταινία ....ο τυπάς σκέφτεται...και εμείς πρέπει να διαβάσουμε..... Δύσκολη αποστολή. Σαν γενική αίσθηση το μόνο πρόβλημα στην όλη δουλειά του Raziel ήταν οι καλλιγραφικοί υπότιτλοι που χρησιμοποιήθηκαν για τις σκέψεις, και το χρώμα τους. Ειδικά μέχρι το μέσο της ταινίας δεν κατάφερα να διαβάσω μια φράση ολόκληρη καθώς όχι μόνο το font ήταν δυσανάγνωστο, αλλά και το χρώμα του ήταν πολύ κοντά στα χρώματα που υπήρχαν στο anime, οπότε δεν προλάβαινε το μάτι μου να εστιάσει ( ειδικά όποτε υπήρχε v στη λέξη ζαλιζόμουν). Από τη μέση και μετά κάπως συνήθισα και άρχισα να τα προλαβαίνω αλλά όχι πάντα Razz Razz . Σαν ταινία μπορώ να πω ήταν καλή, αλλά σε κάποια σημεία κάάάάπως αργή. Είχαμε και τους χάχες από πίσω όλη την ώρα, έβγαλε και ψυχρούλα από ένα σημείο και μετά, και έδεσε το γλυκό Laughing . Παρά τα όποια προβλήματα, πέρασα καλά όπως θέλω να πιστεύω και οι περισσότεροι που ήρθαν στην προβολή.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blast0 στις Παρ Δεκ 08, 2006 11:30 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 08, 2006 11:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ανήκω σε καποιο team αλλά σαν απλό μέλος της κοινότητας της AnimeClipse, Θα μου επιτρέψετε να πω ότι ο Blast0 έκανε τη πιο σωστή τοποθέτηση.! Thumbs UP
Ακριβώς έτσι είχαν τα πραγματα!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01086 seconds with 5 queries