Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη

Πρόβλημα Tracker;
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 22 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 19
Τοποθεσία: HELLAS

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 10:25 am
Τίτλος: Πρόβλημα Tracker;
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Simera 24/10 Sto episimo Kanali tou animeclipse anaferthike apo KseNo user oti den Mporei na Katebasei to Plawres Sanshiro Episode 30
Logou autou tou Minimatos :

Αποτυχία: Sorry max Leechers reached! Redownload torrent from http://www.animeclipse.com

Bebea auto den Simbenei stous Register Users, Tou ipa na kanei register alla Den Ithele.
oi armodioi parakalo Na to ftiaskoun gia na eksipiretisoume Tous Ksenous Fans happy
_________________


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Proview στις Τρι Οκτ 24, 2006 7:41 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 271
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 1:09 pm
Τίτλος: Re: Problima Tracker?
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Proview έγραψε:
Αποτυχία: Sorry max Leechers reached! Redownload torrent from http://www.animeclipse.com

oi armodioi parakalo Na to ftiaskoun gia na eksipiretisoume Tous Ksenous Fans happy


Φίλε μου αν και δεν είμαι αρμόδιος θα έλεγα πως απ' την στιγμή που δεν θέλει να γραφτεί (ας με πουν πονηρό Razz ) για να μην μετράει το ratio του, ας υποστεί την μικρή ποινή να πρέπει να πάρει το επεισόδιο όταν δεν θα υπάρχουν τόσοι πολλοί leechers. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 3:28 pm
Τίτλος: Re: Problima Tracker?
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Proview έγραψε:
Simera 27/10 Sto episimo Kanali tou animeclipse anaferthike apo KseNo user oti den Mporei na Katebasei to Plawres Sanshiro Episode 30
Logou autou tou Minimatos :

Αποτυχία: Sorry max Leechers reached! Redownload torrent from http://www.animeclipse.com

Bebea auto den Simbenei stous Register Users, Tou ipa na kanei register alla Den Ithele.
oi armodioi parakalo Na to ftiaskoun gia na eksipiretisoume Tous Ksenous Fans happy

Εσένα τι σε πειράζει αυτό; Και γιατί να αλλάξει; Επειδή κάποιος δεν θέλει να κάνει upload; Και που μπορεί να κάνει dl όταν δεν υπάρχουν πολλοί leechers πάλι καλά να λες! To forum χρειάζεται ενεργά μέλη! Να πεις του φίλου σου να βρει κανα ftp να τρελλαθεί στο dl! Whistling
P.S. Εγώ πάντως λέω όχι στο να εξυπηρετήσουμε "ξένους" fans όπως αναφέρεις γιατί μιλάμε για torrent tracker και όχι ftp server! Kαι btw σήμερα έχει 24 ο μήνας! Twisted Evil
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 6:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά παιδιά και εγώ αντιμετωπίζω ένα μικρό πρόβλημα. Είμαι καινούριος και πραγματικά έχω μείνει άναυδος με την δουλειά που κάνετε. Πραγματικά Respekt σε όλους σας.

Γύρω απο το πρόβλημα που έχω, έψαξα στο forum αλλά ψιλομπερδεύτικα. (Αν κάποιος moderator κρίνει ότι ανήκει αλλού ελεύθερα το μεταφέρει εκεί που πρέπει.)

Είχα κατεβάσει το Plawres Sanshiro 27 εδώ και αρκετό καιρό ως επισκέπτης. Μετά όμως γράφτηκα μέλος και άρχισα να κατεβάζω το Plawres Sanshiro 01-20. Ενώ γενικά πήγαινε πολύ καλά εδώ και 2 μέρες και το upload και το download είναι στο μηδέν (κανονικά μηδέν 0,0). Το Plawres Sanshiro 27 το κάνω μόνιμα seed. Τι έχω κάνει λάθος? Χρειάζεται κάτι άλλο?

Και κάτι τελευταίο, στο site μου δείχνει upload 287.82MB και download 0.00. Τι κάνω τώρα? Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 22 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 19
Τοποθεσία: HELLAS

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 7:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

24 Razz sosta Lathos pane ta Windows mou.
ok pedia kai emena etsi mou fenete oti einai sosto parolauta mpenoun merikoi sto irc kai paraponiounte giauto

H sinomilia me ton tipo:
[11:13:53] <Blabbermouth> is anyone able to tell me how to get plawres sanshiro 30 via torrent?
[11:14:07] <Blabbermouth> the tracker wants me to redownlod the torrent, but that dosent help...
[11:14:24] <Blabbermouth> neither at the homepage nor at the english forum is any information available about that topic, so what should i do?
* Retrieving #animeclipse modes...
[11:17:23] <[P]RO[V]IEW> link
[11:17:39] <[P]RO[V]IEW> click this link and you will download the Episode
[11:18:53] <Blabbermouth> same game as usual... max leecher reachd->Redownload... sorry no use
[11:20:38] <[P]RO[V]IEW> Blabbermouth create one Account and Download
[11:21:18] <Blabbermouth> so its only available for registerd users?
[11:21:36] <[P]RO[V]IEW> no is puplic but it seems that the tracker has problem
[11:21:50] <[P]RO[V]IEW> if you create an account you can download it
[11:22:19] <Blabbermouth> umpf i get spammails enough already... but thx anyway...
[11:22:31] <Blabbermouth> bye

Den kanei register logo Spam Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 7:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε πει πολλές φορες... Για να γινουν update ta stats στο site πρέπει να κλείνετε τοn torrent client σας! Δεν γίνονται update αν δεν τον σταματήσετε! Έστω ένα stop! Τώρα γιατί δεν κατεβάζεις δεν ξέρω, δοκίμασε να κάνεις ενα update ton tracker ή κάνε κανα restart τον client...
P.S. Ti spams και χαζομάρες; Ότι να ναι... Αν είναι τόσο χαζός καλύτερα να μην κάνει τον κόπο να κάνει καν register πέστου... Whistling
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 7:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cougar έγραψε:
Έχουμε πει πολλές φορες... Για να γινουν update ta stats στο site πρέπει να κλείνετε τοn torrent client σας! Δεν γίνονται update αν δεν τον σταματήσετε! Έστω ένα stop! Τώρα γιατί δεν κατεβάζεις δεν ξέρω, δοκίμασε να κάνεις ενα update ton tracker ή κάνε κανα restart τον client...


Ναι το ξέρω αυτό. Κάθε φορά που είναι να βγώ κάνω πρώτα stop και μετά κλείνω τον torrent client. Ευχαριστώ πολύ πάντως για την άμεση απάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 7:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνεις stop και πάλι δεν γίνοντε update στο site?
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 8:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα stats αλλάζουν κανονικά αλλά δεν αντιστοιχούν στα πραγματικά που έχω κατεβάσει-ανεβάσει. Πάντως με το update έφτιαξε. Μπορεί βέβαια να έχω κάνει και καμιά βλακεία Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 24, 2006 8:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γίνεται να βλέπεις τα ίδια stats και στο site και στον client! Πάντα υπάρχει το "κενό" των hash fails...
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01354 seconds with 5 queries