Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων

Η καημενιά πάει σύννεφο!!! Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 08 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 2


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 12:40 am
Τίτλος: Η καημενιά πάει σύννεφο!!!
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου φτάνει που βαριέμαι που ζω, έχω και τις ελληνικές πρωτοτυπίες. Είστε το μόνο δημόσια γνωστό ελληνικό fansubbing group, από όσο ξέρω, και φυσικά δημιουργείτε τα εξής προβλήματα:

1. Απ' όσο ξέρω κανένα άλλο fansubbing group δεν έχει ημι-private tracker. Για να κατεβάσει δηλαδή κάποιος μη εγγεγραμμένος χρήστης ένα anime που έχει γίνει μόλις fansubbed, πρέπει να περιμένει 24 ώρες... Thumb Down Και, άντε καλά δικός σας είναι ο tracker ό,τι ανοησία θέλετε κάνετε, αλλά δεν θα έπρεπε να έχετε την ειλικρίνεια να το γράψετε κάπου; Και μην μου πει κανένας πανεξυπνος ότι το είδε πριν 2 μήνες κάπου στο forum, γιατί... απλά δεν θα ασχοληθώ! Και ας μου πει κάποιος σε τι αποσκοπεί ο ημι-private χαρακτήρας, αφού όποιος θέλει μπορεί ανά πάσα στιγμή να γραφτεί - και να κατεβάσει άμεσα το anime. Εκτός και αν πρόκειται για σπάσιμο νεύρων, ώστε να γραφτούν όσο το δυνατόν περισσότεροι και να βγαίνετε να λέτε έχουμε 100 ή 1000 χρήστες, δες, δες, ... ζήλια, ζήλια...

2. Η άλλη ανοησία με το ratio. Ναι, βέβαια, αφού ο tracker είναι ημι-private, δεν θα είχε λίστα με όσους έχουν μικρό ratio και φυσικά δεν θα μετρούσε το ratio του κάθε χρήστη; Άντε, καλά, δικός σας είναι ο tracker, αλλά δεν θα έπρεπε τουλάχιστον να δουλεύει σωστά; Χθές κατέβασα το Plawres Sanshiro 25 και είχα ratio τελικά πάνω από 1.5 (για την ακρίβεια 1.6+) και το ξέρω σίγουρα, γιατί χρησιμοποιώ μtorrent, που έχει ως προεπιλογή να σταματάει το upload όταν το ratio φτάσει το 1.5 και το έχω δοκιμάσει και στο blue-whitegt.com που λέει στα ίσια ότι ο tracker είναι private. Σήμερα και έχοντας κάνει remove το torrent από το μtorrent, χωρίς να το παύσω ώστε να πάει το upload στα 0 kb/s, μπαίνω (κάνω login) στο site σας και ανακαλύπτω ότι το ratio μου είναι 1.48 - και φυσικά έχω κατεβάσει μόνο το Sanshiro 25.

3. Φυσικά, μπορεί κάποιος εγγεγραμμένος χρήστης να κατεβάζει όσα αρχεια δεν έχουν περιορισμό χρόνου ανώνυμα και να seedάρει όσα μόλις βγήκαν - και τα κατεβάζουν πολλοί, ώστε να έχει υψηλό ratio! Φυσικά αφού μόνο το fansubbing crew και ο διαχειριστής έχουν δικαίωμα πρωτογενούς upload, αυτοί έχουν και άπειρο ratio, αφού μόνο ανεβάζουν από την αρχή. Ζήλια, ζήλια...

4. Στο blue-whitegt.com έχω βαρεθεί να βλέπω να ανεβάζουν fansubbed anime - και να υπάρχουν ανόητοι που να χαλάνε το ratio τους εκεί για να τα κατεβάσουν. Το λέω, γιατί αρκετά από αυτά είναι και δικά σας. Ε, και; Την ευθύνη την έχετε εσείς - και όλα τα fansubbing groups, εκτός φυσικά από το δικό σας, φροντίζουν να ελέγχουν, ώστε να αποτρέψουν παρόμοια αισχρά φαινόμενα.

5. Φυσικά, τα όσα είπε ο phm, περί μετάφρασης, είναι ελάχιστα... Απορώ στο "Naruto", γιατί βγάζετε το σηματάκι των Anbu-AonE (Dattebayo αργότερα, υποθέτω) και βάζεται το δικό σας... Και, φανταστείτε ο tracker των Dattebayo να γινόταν ημι-private. Αργείτε, που αργείτε, στην μετάφραση, τότε να δεις τι θα γινόταν.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την heracletus στις Κυρ Σεπ 10, 2006 1:01 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 12:49 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, θα ήθελα να πάρω θέση σε αυτό το μηνυμά σου!
Πιστεύω οτι υπάρχουν πολύ σοβαρότερα προβλήματα από αυτά που περιγράφεις αλλά σωστός ο φίλος big smile

Για αρχή Respekt μετά θα δούμε με την κρητική που ασκείς (λόγο δημοκρατίας - λες ελεύθερα την γνώμη σου) τι θα απαντήση κάποιος Αdministrator ή Moderator Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 03 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 42


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 1:24 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Amidamaru δεν θελω να γινω δικηγορος του διαβολου αλλα υπαρχει και αλλη επιλογη απλα μην ξαναπατησεις εδω και δεν το λεω με επιθετικη σταση οπως ακουγεται, αμα δεν μου αρεσει ενα website με τον τροπο που λειτουργει δεν θα κατσω να υποβαλω εγγραφη διαμαρτυρια απλα δεν ξαναπαταω...

Προφανως δεν ξερεις τι εχει γινει τοσο καιρο στο animeclipse. Καποτε ηταν free tracker και τι καταλαβαμε ? Τα ξενα μοντελα fansubbing groups δεν μπορουν να λειτουργισουν σε ενα ελληνικο και αυτο γιατι πολυ απλα ο ελληνας κατεβαζει και φευγει τρεχοντας. Οποτε καλυτερα prive τουλαχιστον οσοι πραγματικα γουσταρουν την δουλεια των παιδιων να μπορουν να κατεβασουν αξιοπρεπως.

Τωρα για το δευτερο οτι σου εφαγε 0.02 στο ratio ημαρτον υπαρχουν εκατο λογικες εξηγησεις σε αυτο πρωτη φορα βλεπεις να υπαρχει διαφορα μεταξυ του τι λεει ο tracker και τι o client στο pc σου ?

Τωρα τι συγκρινεις gt με αυτον το Tracker ? Ο ενας ειναι full με ads με φατσα καρτα το donate και στην ουσια ειναι κερδοσκοπικος tracker και εδω καποιοι "τρελοι" θελουν απλα να μεταδωσουν την "τρελα" τους και στους υπολοιπους ελληνες και χαλανε απιστευο χρονο αλλα και χρηματα για το σκοπο αυτο.


Η απαντηση σε ολο αυτο ειναι απλη δεν σου αρεσει ο τροπος με τον οποιο διαλεξαν τα παιδια να κανουν τη δουλεια αυτη ? πηγαινε αλλου να κατεβασεις τα anime με Greek subs. Αν δεν βρισκεις αλλου τοτε κανεις την παπια και υπομονετικα κατεβαζεις απο εδω. Πολλοι νομιζουν οτι ενα website ειναι δημοκρατικος χωρος και μπορεις να κανεις οτι και εξω στο δρομο αλλα δεν ειναι ετσι. Ενα website ειναι σαν σπιτι του ιδιοκτητη δεν μπορει ο καθενας να κανει οτι θελει. Οι επισκεπτες πρεπει να τηρουν τους κανονες του ιδιοκτητη οποιοι και αν ειναι αυτοι γιατι απλα ειναι φιλοξενουμενοι. Οταν πηγαινεις σε καποιο φιλικο σου σπιτι και σε τραπεζωνουν δεν σου αρεσει το φαι τους λες να φτιαξουν αλλο ?


Δεν ειχα σκοπο να γραψω αυτο το κατεβατο ασε που νυσταζω απλα δεν μου αρεσει να βλεπω τετοιου ειδους posts που εγω δεν θεωρω ανοητα. Προσβαλεις τους ανθρωπους που σου προσφερουν κατι τσαμπα σε φιλοξενουν και τους ειρωνευεσαι κι ολας, σε ενα ξενο fansub group site θα ειχες φαει σουτ αμεσως.

Τεσπα no offence, την γνωμη μου λεω.

Αντε καληνυχτα Cool
_________________
http://www.3dacc.net
http://www.t3-design.com
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 1:34 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gia ta problimata pou pronaferetai dene xw na pw tipota




Exw na pw omws gia mia protash sou Tefra pou akougetai DUSTUXWS para polu edomesa.


Tefra έγραψε:
Amidamaru δεν θελω να γινω δικηγορος του διαβολου αλλα υπαρχει και αλλη επιλογη απλα μην ξαναπατησεις εδω και δεν το λεω με επιθετικη σταση οπως ακουγεται, αμα δεν μου αρεσει ενα website με τον τροπο που λειτουργει δεν θα κατσω να υποβαλω εγγραφη διαμαρτυρια απλα δεν ξαναπαταω...



Sas parakalw polu authn thn protash mhn thn lete katholou edomesa. Mhn thn skefteste kan. DEN einai logikh auth. "an den sou aresei fuge". Egw na fugw? Egw?? Giati na fugw egw pou sthn telikh gia na briskomai edw mou aresei auto. Giati na mhn fugei autos o opoios erxetai kai spaei ta neura olonwn edomesa? Dld dioxnoume tous sofrones kai afinoume mesa ola ta katakathia? Poion shmferei auto? Dld as frontisoume an kseperasoume problimata san auto kai meta na lusoume kai ta upoloipa ta texnika. Alla ama kathomaste na leme "fuge esu" "an den soua resei oriste ekei einai h porta" kai alla tetoia tote na to brasw. An uparxoun problimata epikoinonias edomesa auto einai to xeirotero.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 1:43 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tefra έγραψε:
...Απάντηση για το πάνω...


Δεν είμαι καινούργιος Tefra, έχω φάει Πολλλά σουτ εδώ μέσα ! αλλα είμαι ακόμα εδώ γιατί εγώ μπαίνω μέσα για να μιλάω στο Forum σε 2-3 άτομα και ίσως σε μερικά ακόμα.

Δεν είναι βλακώδες το συγκεκριμένο Post!
Ναι κάποτε ήταν άλλο το Forum άλλο ο Tracker και μετά έγινε ένα! και δεν με ενδιαφέρει εμένα αυτό.

Παράθεση:
Η απαντηση σε ολο αυτο ειναι απλη δεν σου αρεσει ο τροπος με τον οποιο διαλεξαν τα παιδια να κανουν τη δουλεια αυτη ? πηγαινε αλλου να κατεβασεις τα anime με Greek subs. Αν δεν βρισκεις αλλου τοτε κανεις την παπια και υπομονετικα κατεβαζεις απο εδω.


Δεν κάνω την πάπια αλλά κάνω το Μ _ _ _ _ _ _ _Ο και περιμένω το μοναδικό project που με ενδιαφέρει το Sanshiro Plawres! Τα άλλα ευτιχώς ξέρουμε λίγα αγγλικά και τα κατεβάσουμε και βλέπουμε οτι τελευταίο υπάρχει π.χ Naruto! δεν κατηγορώ κανέναν αλλά αν κάποιος δεν ξέρει αγγλικά σήμερα τι να πω? προβλημά του! να περιμένεις από την AC που έφτασε ραγδαία στο 25επισόδιο και 1 OVA και να βλέπεις όλων τον κόσμο να είναι στο 200 επισόδιο.

Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει εδώ ο κόσμος με ενδιαφέρει να έχω ησυχία και να μην με ενοχλούν εφόσων δεν τους ενοχλώ και εγώ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Amidamaru στις Κυρ Σεπ 10, 2006 2:32 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 05 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:02 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια πατε καλα;αντι να πειτε και ευχαριστω που βρεθηκαν μερικα ατομα σπαταλωντας τοσο χρονο και δεν ξερω εγω τι αλλο,για να μας προσφερουν δωρεαν και με ελληνικους υποτιτλους αγαπημενες σειρες των παιδικων μας χρονων που δεν θα μπορουσαμε να τις βρουμε πουθενα αλλου,τους την λετε και απο πανω;αυτο ειναι ΜΙΖΕΡΙΑ και ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ!get a life and move on.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:16 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mazter έγραψε:
αυτο ειναι ΜΙΖΕΡΙΑ και ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ!get a life and move on.

Το ότι σου προσφέρουν κάτι που δεν θα μπορούσες να το βρείς πουθενά αυτό δεν σημείνει οτι όλα είναι μέλι-γάλα και ότι δεν υπάρχουν κάποια προβλήματα!

Είτε το θέλεις είτε όχι ένα μέρος το πληρώνεις για να το πάρεις πάλι αφού το κατεβάζεις από το διαδίκτυο αλλά και πάλι δεν πληρώνεις την δουλειά που κάνει ο μεταφραστής αλλά και πάλι εμένα με ενδιαφέρει το Plawres Sanshiro. Όσο για την Candy τι να σου πω δεν τρελλάθηκα! Επίσης αν εσύ θέλεις με τα χρόνια να κάνεις upload τα Projects τις AC που σου τα προσφέρουν τα παιδιά τζάμπα τότε είναι μαγκιά σου εγώ κατεβάζω τώρα πια Plawsres και το στέλνω πίσω μία φορά μονο.

Η συζήτηση είναι δημόσια και μπορείς να πάρεις μέρος και να πεις και τα θετικά και τα αρνητικά που βλέπεις! για να υπάρχει μια σοβαρή συζήτηση θα πρέπει να ήμαστε και αντικειμενική σε αυτό που βλέπουμε!

1 θετικό είναι οτι μας το δίνουν τζάμπα. Μα αυτός είναι ο σκοπός του Fan Sub Group! αν δεν αρέσει στους δημιουργούς τους ας μας πουν πόσα θέλουν για να ξέρουμε αν μας συμφερει να δούμε κάτι στα ελληνικά ή όχι! δεν ξέρω αν υπάρχουν Anime fan sub group που να πουλάνε την δουλειά τους ! Το κάνουν γιατί τους αρέσει είναι το χόμπι τους και απλός το μοιράζονται μαζί μας ! για αυτον τον λόγο δεν υπαρχουν αρνητικά; εντάξει τι να πω;

Ψάξε όλο το φόρουμ και πες μου πόσα μηνύματα θα βρεις σκόρπια εδώ και εκεί που να ρωτάνε χρήστες γιατί δεν αλλάζει το ratio στην εισοδο που κάνουν στο site. εδώ φταιν οι χρήστες που δεν ψάχνουν για προβλήματα και δεν κάνουν αναζήτηση; Η γιατί κάποιος δεν έγραψε λίγο κώδικα παραάνω για να μην χάσει χρόνο (προσωπικο - που εδώ δεν το κατηγορεί κανένας) και να μην έχει περισσότερο χώρο στο Hosting?! δεν ξέρω δεν είναι όλα εντάξει αλλά εγώ είμαι χρήστης και κάνω χρήση τον υπηρεσιών είτε μου αρέσουν είτε όχι αφού υπάρχουν τέτοια μηνύματα και θα επρεπε να υπάρχουν για να γίνουμε καλύτερη απο τα λάθοι μας ! Βαζουμε μπροστα την ιδεολογική κλίμακα και λέμε;
Τι κάνω ως δημιουργός; προσφέρω από τον ελευθερο χρόνο μου για αυτο αν σου αρέσει αλλιώς φύγε
Τι κάνω σαν χρήστης; πέρνω κάτι τζάμπα όπως και να το πάρω και ας μου βγάλουν την ψύχη και όλα ειναι εντάξει! Respekt Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 11 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 52
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To post από το μέλλον που λέγαμε Wink HaHa

Απαράδεκτο το φαινόμενο του κλέφτη-απατεώνα-αλήτη με είπες μία φορά-μετρητή ratio...

Πρόταση Νο1.
Να μαζέψουμε υπογραφές και να κινηθούμε δικαστικά κατά της animeclipse Laughing

Πρόταση Νο2.
Να βρούμε που μένουν τα παιδιά και να τα λιθοβολήσουμε Dwarf Vava Laughing
_________________


iPhone -
iPhone 3G - iPhone Nano
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:35 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Basil έγραψε:
To post από το μέλλον που λέγαμε Wink HaHa

Απαράδεκτο το φαινόμενο του κλέφτη-απατεώνα-αλήτη με είπες μία φορά-μετρητή ratio...

Πρόταση Νο1.
Να μαζέψουμε υπογραφές και να κινηθούμε δικαστικά κατά της animeclipse Laughing

Πρόταση Νο2.
Να βρούμε που μένουν τα παιδιά και να τα λιθοβολήσουμε Dwarf Vava Laughing


Μπα δεν αξίζει τον κόπω τώρα :P άσε που διαμοιραστής είναι στο Τσεχία αν δεν κάνω λάθος Razz ποιος τρέχει μέχρι εκεί! το πολύ πολύ να γίνει ομαδική λογοκρισία και να μας στείλουν η να μας φορέσουν τις όμορφες καρτούλες τους Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:36 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to na kathisoun na to ftiaksoune den paizei e?

Egw pali protinw to eksis. Na bgoun kai na poun "paidia emeis katebazoume rola sta project gia ena "X" diastima oste na diorthosoume orismena pragmata sthn diataksh tou forum-tracker ktl. Kai afou teleiwsoun fusika teleiwsoun me auto na bgoun ksana kai na poun "paidia emeis apo edw kai mpros tha asxoloumaste MONO me ena ANTE 2 project ti fora giati mona tosa prolabainoume. Etsi loipon tha eimaste sunepeis stis prothesmies pou bazoume kai OOOOOLOI tha eimaste euxaristimenoi"

Asxima?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

The Unknown έγραψε:
to na kathisoun na to ftiaksoune den paizei e?

Egw pali protinw to eksis. Na bgoun kai na poun "paidia emeis katebazoume rola sta project gia ena "X" diastima oste na diorthosoume orismena pragmata sthn diataksh tou forum-tracker ktl. Kai afou teleiwsoun fusika teleiwsoun me auto na bgoun ksana kai na poun "paidia emeis apo edw kai mpros tha asxoloumaste MONO me ena ANTE 2 project ti fora giati mona tosa prolabainoume. Etsi loipon tha eimaste sunepeis stis prothesmies pou bazoume kai OOOOOLOI tha eimaste euxaristimenoi"

Asxima?


Όχι άσχημα! ένα STOP και μία αναδιάταξη ή ανασυγκρότηση θα ήταν καλή αλλά ποιος θα την κάνει! ? Ο Καραμαλής χάνει το τιμόνι Razz !
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:44 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O karamanlhs mia xara to krataei to timoni. Kai stis epomenes ekloges h ND tha bgei.

Loipon ante paides me to kalo h anakenish.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger


Ένταξη: 11 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 52
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:50 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς πλάκα τώρα... (γιατί συνήθως δεν με καταλαβαίνει κανείς όταν κάνω πλάκα και τα πέρνουν στα σοβαρά... Sad )

Συμφωνώ με την λογική του ότι θα ήταν "καλύτερο" να αρχίζουν 1 ή 2 project με full δυναμικό για να προχωράει γρηγορότερα, αλλά δεν είμαι μέλος της ομάδας οπότε δεν μου πέφτει λόγος...

Από την μεριά μου ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ποιός ο λόγος να γκρινιάζουμε και να μαλώνουμε -λες και δεν έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε. Τα παιδιά αυτό αποφάσισαν - αυτό κάνουν. Τα project δεν προχωράνε όπως θα ήθελαν και αυτοί οι ίδιοι, πιστεύω. Τι να κάνουμε... δεν θα πεθάνουμε κιόλας...
_________________


iPhone -
iPhone 3G - iPhone Nano
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 406
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:54 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσύ το βλέπεις μισό άδειο το δοχείο και εγώ μισό γεμάτο! εν τέλη και η δύο το ίδιο το βλέπουμε ! αν εισαι ευχαριστήμένος με το ολο θέμα εντάξει και εγώ είπα λεώ την γνώμη μου! είναι κακό; και εκτός τον άλλον αν δεν έχεις κάποιες αρχές δεν γίνεται τίποτα! η ένα πιστεύω! από εκεί και πέρα δεν έχω να πώ εγώ κάτι ούτε σοβαρά ούτε πλάκα! εγώ μπήκα στο παιχνίδι γιατί είπα οτι καλά τα λεεί ο Πρώτος! Laughing Razz Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Αριθμός ICQ


Ένταξη: 19 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 305
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 10, 2006 2:56 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Profanos. To thema einai omws pws merikoie domesa den einai gia na kanoun xlebasmo. Einai gia na protinoun luseis gia to pws tha kanoun to DIKO tous site kalutero kai oxi to diko mou h' to diko sou ktl. Epeidh uparxoun diaforoi pou sthn ousia brizoun anti na askoun kritikh me eugenia panta me to dikio tous thumwnoun. Nai alla to lathos tous meta eiani pws ksespane kai se OPOION allon pei kati gia th douleia tous xwris na dinoun simasia sto oti kapoioi theloun na kanoun to site auto kalutero. Sthn telikh den einai mono spititous alla kai olwn twn melwn pou eiani mesa. E loipon den theloume na exouem spiti mpaxalo alla spiti zhleutw apo alla site.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Διεύθυνση AIM MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Κυτίο Παραπόνων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01496 seconds with 5 queries