Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις

Αλυσίδα Συμμετοχής Κινούμενα (παλιά διαμάντια) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 02 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 304
Τοποθεσία: Αθήνα


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 11:58 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω να κάνω μια πρόταση. Επειδή η αλυσίδα μεγάλωσε αρκετά, ειδικά κιόλας αν προστεθούν κι άλλα άτομα, προτείνω να σπάσουμε την αλυσίδα σε δύο μικρότερες αλυσίδες για να μειώσουμε το χρόνο που θα κάνει να ολοκρηρωθεί. Να ακολουθήσουμε το πρότυπο του ADN δηλαδή. Να οριστεί ένας sub-distro και να σπάσει η αλυσίδα στα δύο.
Ποιό αναλυτικά για τον τρόπο που μπορεί να υλοποιηθεί η πρόταση αυτή διαβάστε στο link παρακάτω:
http://www.anime.gr/forum/viewtopic.php?t=328
_________________

Loyalty comes at a price!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 12:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ola en eneutheto xrono.Katarxin na ksemplekso me kati douleies pou exo afto to kairo(giaufto eipa kai se 2-3 vdomades) kai tha doume.
Imoun kata 99.9999% sigouros pos tha eixe kosmo,kai pragmatika xairomai giafto.Opos eipa tha do ti tha ginei.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 1:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο πρότεινα να γίνει στο ADN ( www.anime.gr/forum ) η αλυσίδα. Όχι ότι έχω κανένα πρόβλημα, αλλά αν συνεχίσουν να δημιουργούνται αλυσίδες στην animeClipse θα χάσουμε την μπάλα Embarassed
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 1:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Loipon.
An iparxei provlima me tous admins oi tous moderators,signomi den to iksera.Kai an einai to stamatao.
Euxaristo poli.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 22 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 611





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 1:26 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου λέω ότι δεν έχω πρόβλημα (ίσα ίσα που έχεις τρελλά πράγματα στην αλυσίδα), απλά το ADN δημιουργήθηκε για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Αν γίνεται που και που καμμία αλυσίδα όπως τώρα δεν νομίζω να έχει κανένας κανένα πρόβλημα. Δεν θέλω να σταματήσει η αλυσίδα μιας και μαζεύτηκαν τόσα άτομα και θα απογοητευτούν αν δεν πραγματοποιηθεί. Απλά δεν νομίζω ότι πρέπει να συνεχιστεί σε μεγάλο βαθμό (μιας και η AnimeClipse δεν εξειδικεύεται σε αυτό το θέμα Embarassed )
_________________

ΤΟ ADN είναι ένα σύστημα προώθησης των anime στην Ελλάδα.Ορισμένες αλυσίδες:
AnimeClipse Releases//Saint Seiya Collection//High Definition Movies
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 2:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E entaksei....
Afou oi admin kai oi moderator den exoun provlima,giati 3 post stin alisida mou gia na mou peis na tin kano sto anime.gr?
Dld pragmatika den se katalavaino...Kai den nomizo oti eksartatai apo sena an tha stamatisei i alisida i oxi.Vasika....Telos panton.An thes phantom kai se endiaferei dilose simetoxi.Pantos i alisida den tha ginei sto anime.gr.
Oute ego thelo na disarestiso ta padia, alloste tin ksekinisa apla kai mono gia na diadothoun ta palia anime.
Tespa i alisida tha ginei edo.Opoios thelei as dilosei simmetoxi.
Kali kardia kai opoious disarestisa ti na po...Afta exei i zoi. Cool
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 26 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 127
Τοποθεσία: Ima, Sokoni Iru Boku.

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 2:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγορίνα, το παρεξήγησες το παιδί...Αυτο που σου πρότεινε ο Phantom δεν είναι να σταματήσεις ντε και καλά την αλυσίδα σου ή να τα κάνεις αλλιώς τα πράματα κτλ. Εξάλλου δικιά σου man είναι η μάχαιρα, δικό σου και το πεπόνιον..

Εγώ απο την πλευρά μου θα πρότεινα να δημιουργηθεί ADN section και στο animeclipse ώστε να οργανωθούν καλύτερα τα πράματα με κανόνες κτλ και να είναι πιο εύκολη αλλά και απροσκοπτη η διακίνηση των anime μέσω chain distribution. Σε αυτή την περίπτωση με χαρά να βοηθήσω όσο μπορώ υλικά και μη.

Όπως έχουμε αναφέρει και στο παρελθόν, το ζητούμενο είναι η δωρεάν, απρόσκοπτη και δίκαιη διακίνηση και διάδωση των anime και manga στην χώρα μας. Το Anime Distribution Network είναι μια καλή και πετυχημένη ιδέα που κεφαλαιοποιεί την παραπάνω διδαχη, και μετα χαράς (και πάθους) θα ήθελα να το δω να χρησιμοποιειται σε κάθε ελληνικό anime forum.

BTW, fullmetal, πολύ δυνατή η αλυσίδα σου με πραγματικά σπάνιο (και μεγάλης συναισθηματικής για τον γράφων αξίας) υλικό...καλή διακίνηση εύχομαι... Thumb 2 Up
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 2:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Euxaristo.To elpizo.Den einai i spaniotita oso i sinesthimatiki aksia opos eipes.
Dld xalaroste ligo me to ta thelo ola na ta vro kai ola na ta exo.Ta eklekta kommatia einai afta pou metrane.Dld makari ta paidia pou tha ta paroun ola afta na min ta petaksoun mazi me ta 250 dvd pou exoun,alla na ektimisoun tin aksia tous.Gia na thimountai oi palioi kai na mathainoun oi kainourgioi.
Kai epeidi ego ta mazepsa diskola,den thelo alloi na diskoleutoun.Kai den einai anime pou ta mazeueis me to kilo,opos exei ginei,alla pragmatika kala kommatia,pou ta perissotera apo afta emena pragmatika me simadpsan.Kai kapoia alla vevaia alla distixos den katafera na ta vro.Tespa,
parakalo mono oxi alla post apo kato sxetika me to thema.As mou kanete pm.
Se periptosi pou thelete kati i otidipote.apla gia na min paei 25 selides kai xaso tin mpala me tis simetoxes ktl.
Euxaristo.
Ego den tha ithela na sou po tin alithea adn section ktl.Mia xara einai to forum os exei.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 04 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 568
Τοποθεσία: The Weird




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 5:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pantos Fullmetal an thes na to kaneis se protipo ADN kai thes sub-distro euxaristos prosferomai na voithiso!
_________________

.:: Gungrave Released By AC ::.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 06 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 355
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 6:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fullmetal πολύ καλή δουλεία μπράβο αγόριμ Thumbs UP .Εγώ δεν θέλω να μπω στην αλυσίδα γιατί τα έχω Razz απλά ποσταρα για να σε δώσω τα συνχαρητήρια μου.

Όσο για το anime.gr είναι μια άλλη σελίδα με άλλο φόρουμ τη σημασια έχει που γνωριζόμαστε οι περισσότεροι και απο τα δυο (μπορει και περισσότερα) φορουμς.Άς κάνει ότι θέλει ο καθένας όπου θέλει και απο την στιγμή που υπαρχει τοπικ με "Λίστες - Ανταλλαγές" ταιρίαζει μία χαρά η αλυσίδα εδώ.Οσο για το πίο "οργάνωση" αυτό το καθορίζει αυτός που κάνει την διακίνηση και όχι οι moderators οποιαδήποτε φορουμ.
Τέλος η animeclipse πάει πάρα πολύ καλύτερα απο θέμα εγγραφής νέων μελλών και απο αριθμό χρηστών.
Respekt
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 28 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 40
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 6:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγώ μέσα λοιπόν Thumbs UP
_________________

Θυμήσου ποιός είσαι
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 28 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 40
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 28, 2006 7:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγώ μέσα
_________________

Θυμήσου ποιός είσαι
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gia
AnimeClipse Legacy


Ένταξη: 20 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 12



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2006 7:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλεια λίστα! Γύρισα χρόνια πίσω! Respekt

Κι εγώ μέσα! Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 29 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 117
Τοποθεσία: Here, There & Everywhere

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2006 9:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Count me in!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 30 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 4


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 03, 2006 8:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mporeis na me valeis kai emena mesa stin lista?
An nai se euxaristo para poli. kostasvidalisrs!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Λίστες - Ανταλλαγές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Επόμενη
Σελίδα 2 από 60

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.014 seconds with 5 queries