Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Συνάντηση Μαρτίου 2009 στη Θεσσαλονίκη. Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Πότε θέλετε να γίνει η επόμενη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη;
Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
17%
 17%  [ 5 ]
Σάββατο 14 Μαρτίου 2009
44%
 44%  [ 13 ]
Είτε στις 7, είτε στις 14, το ίδιο μου κάνει!
37%
 37%  [ 11 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 30 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τοποθεσία: $root_dir














Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 7:53 pm
Τίτλος: Συνάντηση Μαρτίου 2009 στη Θεσσαλονίκη.
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάει λίγος καιρός από την τελευταία φορά που μαζευτήκαμε Θεσσαλονίκη. Πιστεύω πως δε θα ήταν άσχημη ιδέα να ξανακανονίσουμε τώρα, μέσα στο Μάρτιο, μια ακόμα συνάντηση, καθώς πολλοί δεν είχαν την ευκαιρία να έρθουν στην προηγούμενη.

Την προηγούμενη φορά είχαμε κάποια τεχνικά προβλήματα, και αναγκαστήκαμε να βγάλουμε ανακοίνωση την τελευταία στιγμή. Αυτή τη φορά, ωστόσο, έχουμε όλο το χρόνο μπροστά μας να το συζητήσουμε και να αποφασίσουμε πότε βολεύει τους περισσότερους.

Δύο πρώτες προτάσεις είναι για πρώτα 2 Σαββατοκύριακα του Μαρτίου. Το επερχόμενο Σαββατοκύριακο στις 28 Φεβρουαρίου δε βολεύει, καθώς συμπίπτει με τις Αποκριές. Έτσι, έχουμε:

1. Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
2. Σάββατο 14 Μαρτίου 2009

Απόψεις, γνώμες, προτάσεις, πλήρως αποδεκτές.

EDIT: Αποφασίστηκε με μεγάλη πλειοψηφία η συνάντηση να γίνει το Σάββατο 14 Μαρτίου 2009, στις 5 το απόγευμα, στην Καμάρα στη Θεσσαλονίκη. Σας περιμένουμε όλους!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Left64Vegeta στις Κυρ Μάρ 01, 2009 11:52 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 21 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 274
Τοποθεσία: konoha

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 8:39 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψηφισα για 7 μαρτιου αλλα και το 14 με βολεβει, ε αυτη τη φορα θα ερθω πυστευω. την προηγουμενη εδεινα τελικες εξετασεις στα ιεκ οπου πηγαινα και ακυρο, ελπιζω τωρα να ερθω.
_________________
Επισκευτείτε το blog μου.

http://orthodoxy-rainbow.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Πάτρα





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 8:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aααα τέλεια!!! Animemeeting στην Θεσ/νίκη το περιμέναμε πως και πως... ευτυχώς που ανακοινώθηκε από τόσο νωρίς για να κάνω τα κουμάντα μου. Ε όσο να ναι ένα ταξιδάκι 8 - 9 ωρών είναι από Πάτρα που είμαι εγώ, αλλά δεν με πτοεί τίποτα (μόνο να βρω τρόπο να φύγω από το σπίτι, χωρίς να έχουμε δράματα Razz)

Το animemeeting θα είναι μόνο της animeclipse ή θα είναι τριπλό (.aNiMe//GR, AnimeClipse, AnimePlanet)?

Edit: Εγώ λέω καλύτερα 14/3 να έχει φτιάξει και ο καιρός, να μου δοθεί και περισσότερος χρόνος να βρω καμιά καλή δικαιολογία που θα λείψω από το σπίτι... αλλά εντάξει ένα Σαββατοκύριακο πάνω ένα Σαββατοκύριακο κάτω...
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 23 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 795
Τοποθεσία: Πλωτή Πολιτεία







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 8:57 pm
Τίτλος: Re: Συνάντηση Μαρτίου 2009 στη Θεσσαλονίκη.
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Left64Vegeta έγραψε:


1. Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
2. Σάββατο 14 Μαρτίου 2009

Απόψεις, γνώμες, προτάσεις, πλήρως αποδεκτές.


Είμαι μέσα όποιο Σάββατο και να γίνει. Αν γίνει και τα δύο βέβαια, ακόμα καλύτερα Razz

Edit: Είναι το 1ο μου animeeting και τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Από τη μια, ανυπομονώ να γνωρίσω όλα τα παιδιά της AnimeClipse, αλλά από την άλλη έχω και τρομερό άγχος. Anyway... πιστεύω ότι θα είμαι μια χαρά.

P.S: Αθηνά, μην τολμήσεις και δεν έρθεις!!! Razz Razz Razz Είσαι το μόνο άτομο που ξέρω!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 9:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρυσι πραγματοποιηθηκε τριπλό meeting τη 1η Μαρτίου, ημέρα Σάββατο. Θυμάμαι που γκρίνιαζα στον Λευτέρη, αν και τελικά δεν "έφταιγε" αυτός (εξάλλου δεν μπορούσε να έρθει ούτε ο ίδιος), επειδή του είχα πει από τα περσινά Χριστούγεννα ακόμα ότι 24/2 - 7/3 2008 θα λείπω εκτός Ελλάδος, ζητώντας του να το κανονίσουμε για μέσα Μάρτη. Οι καρποί των κόπων εκείνου μου του ταξιδιού φαίνεται να αποδίδουν φέτος. Δεν μπορώ λοιπόν να γκρινιάξω για τις ημερομηνίες αυτές, αφού ο ίδιος προσωπικά είπα στον Left ότι με βολεύουν αμφότερες. Έλα, όμως που "τους φίλους μας" στο εξωτερικό τους έπιασαν οι βιασύνες και θέλουν να πάω νωρίτερα.

Πέρυσι, το καλοκαιρινό meeting (από τα καλύτερα, ίσως το καλύτερο που έχω πάει) της 28ης Ιουνίου με αποζημίωσε με το παραπάνω για το ανοιξιάτικο που έχασα. Φέτος δεν ξέρω αν θα 'χω την ίδια τύχη γιατί δεν ξέρω αν θα συμπέσει η άδεια, που (ίσως) πάρω, με το Animeeting, εκτός κι αν εξαιτίας της οικονομικής κρίσης προχωρήσουν σε απολύσεις από τώρα Razz.
Είναι τόσα πολλά τα πράγματα που αφήνει κάποιος όταν φεύγει από την πατρίδα του, έστω και για λίγα χρόνια, και δυστυχώς αρχίζω να τα συνειδητοποιώ πριν ακόμα ξεκινήσω.

Παίδες να περάσετε καλά όποια από τις 2 μέρες γίνει το meeting. Εγώ θα είμαι κοντά σας με το μυαλό μου. Θα συνεχίσουμε να τα λέμε από εδώ κανονικά.

Έχω μιλήσει με μερικά παιδιά από Αθήνα, και κατά πάσα πιθανότητα 19 - 22 Φλεβάρη θα είμαι στην πρωτεύουσα οπότε με μερικούς από εσάς ίσως έχω κάποιο άτυπο meeting έτσι για να σας "αποχαιρετήσω". Crying or Very sad


ΥΓ: Συγγνώμη για το δραματικό ύφος στο οποίο δεν σας έχω συνηθίσει, αλλά είμαι συναισθηματικά φορτισμένος αυτή τη περίοδο.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Πάτρα





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 9:19 pm
Τίτλος: Re: Συνάντηση Μαρτίου 2009 στη Θεσσαλονίκη.
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nick7LF έγραψε:

P.S: Αθηνά, μην τολμήσεις και δεν έρθεις!!! Razz Razz Razz Είσαι το μόνο άτομο που ξέρω!!! Razz


Φυσικά και θα έρθω, όπως σου είπα από το msn ακόμα και αν χρειαστεί να το σκάσω από το μπαλκόνι...Razz

Αααα κάτι άλλο που δεν σκέφτηκα και βιάστηκα να ψηφίσω. Αρχές Μαρτίου ξέρω ότι ο gpanos φεύγει για εξωτερικό... Αν μπορέσει να είναι έστω και στις 7 Μαρτίου Θεσ/νίκη τότε παιδιά να το κάνουμε στις 7... είναι αμαρτία να μην το προλάβει αν γίνει στις 14...

Edit: Φτου... τώρα είδα το ποστ του gpanou.... Crying or Very sad ούτε 07/03??? Μα καλά δεν μπορούν να περιμένουν λίγο???? κρίμα... Καλά αν είναι θα τα πούμε Αθήνα με τον gpano... μακάρι να τα καταφέρει να έρθει Αθήνα τουλάχιστον... (Θα με φάνε τα ΚΤΕΛ αλλά χαλάλι)
_________________

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 9:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

7/3 ξημερώνοντας 8/3 πετάω, αλλά όπως καταλαβαίνετε λίγες ώρες πριν φύγω "μόνιμα" θα έχω άλλα πράγματα στο μυαλό μου και έχω να "αποχαιρετήσω" έναν πολύ σημαντικό άνθρωπο.

Μην ανησυχείτε για μένα, όμως, όλο και κάποια στιγμή απροειδοποίητα θα σας την σκάσω σε μεταγενέστερο meeting. Thumbs UP
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 14, 2009 3:00 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο προηγούμενο meeting που έγινε πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων, καλώς ή κακώς δεν είχαμε ιδιαίτερη συμμετοχή σαν site, υποθέτω κυρίως λόγω της τελευταίας στιγμής της ανακοίνωσης εξαιτίας των τεχνικών προβλημάτων που αντιμετωπίσαμε τότε, όπως ανέφερε και στο αρχικό ποστ ο Λευτέρης.

Έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να σας προϊδεάσουμε γι' αυτό που σκεφτόμαστε να κάνουμε και να ζητήσουμε και την άποψή σας, ώστε να μπορέσετε να παρευρεθείτε όσο το δυνατόν περισσότεροι και περισσότερες.

Φυσικά είναι ακόμα νωρίς, οπότε δεν μπορούμε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα, απλά θα σας παρακαλούσα όλους να ψηφίσετε μια από τις 2 ημερομηνίες και όσοι μπορείτε και στις 2, να ψηφίσετε την 3η επιλογή, όπου οι ψήφοι της φυσικά θα πάνε στην πλειοψηφία των άλλων 2.

Χαίρομαι που βλέπω θέληση από όλα τα μέλη να παρευρεθούν σε αυτό το meeting και πραγματικά εύχομαι να έρθετε και να γνωριστούμε όλοι. Ίσως γι' αυτό το λόγο να είναι καλύτερα να γίνει το meeting μόνο σαν AnimeClipse, ώστε να έχουμε πιο παρεΐστικο κλίμα και να μπορέσουμε να συζητήσουμε καλύτερα. Φυσικά δε θα αρνηθούμε συμμετοχές και από τα άλλα forum, αλλά καλύτερα να περιοριστούμε στο δικό μας.

Για όσους και όσες θα ταξιδέψουν, απλά να ενημερώσουμε ότι το meeting λογικά θα έχει σαν ώρα συγκέντρωσης τις 5 το απόγευμα, ώστε να έχουμε αρκετό χρόνο μπροστά μας και να μην κοιτάμε τα ρολόγια συνέχεια! Razz

Καλή ψηφοφορία λοιπόν, καλή επιτυχία και σε όλους όσους διαβάζουν και δίνουν για την εξεταστική περίοδο, και εύχομαι να σας δω όλους στο meeting!

Υ.Γ.
Φίλε Γιώργο (gpanos) πραγματικά στεναχωριέμαι που δε θα είσαι κι εσύ στην παρέα μας, αλλά απ' ότι είδα άλλαξαν τα δεδομένα από τη μέρα που βρεθήκαμε για το podcast. Φαντάζομαι κάτι θα κανονίσουμε πριν φύγεις.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 12 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 116
Τοποθεσία: Ξεσσαλλλλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 14, 2009 2:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία κάθε χρόνο και ένα anime meeting


ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!
_________________







ʼν το διαβάζεις αυτό τότε σίγουρα βαριέμαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 01 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 14, 2009 3:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ιδιο μου κανει... Razz
Θα ερθω αυτη τη φορα 100 paasento!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 12 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 201
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 14, 2009 4:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14 Μαρτιου γιατι ετσι γουσταρω να ουμε Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 286
Τοποθεσία: Thessaloniki




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 16, 2009 10:50 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φίλε gpanos το ξέρουμε ότι δεν μπορείς να έρθεις
δεν χρειάζεται να κάθεσαι και να κάνεις ένα τόσο μεγάλο πρόλογο
που κανείς δεν θα τον διαβάσει.
στην τελική αν σε ένοιαζε να μας χαιρετούσες κιόλας πριν φύγεις
οπότε πούλα τον πρόλογο σε κανένα που νοιάζεται.

για την ημερομηνία δεν έχω πρόβλημα αλλά επειδή ο digi είπε 14/03 θα πω και εγώ 14/03

και αν είναι τριπλό meeting να μου το πείτε για να μην έρθω.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 08 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1242
Τοποθεσία: Πουθενά



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 16, 2009 10:55 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LOL @ Eri

(Δακρύβρεχτα μηνύματα ftl)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 16, 2009 11:21 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητή Eirsabetsu, καλό θα ήταν να μην απαντάμε σε τόσο προσωπικό επίπεδο για να αποφεύγονται πιθανές παρεξηγήσεις. Έτσι το ένιωθε, έτσι το έγραψε.

Anyways, το meeting λογικά θα είναι αποκλειστικά AnimeClipse, για να γνωριστούμε καλύτερα, οπότε μπορείς να μας τιμήσεις κι εσύ με την παρουσία σου, μιας κι έχουμε καιρό να σε δούμε σε meeting!

Να ενημερώσω ότι το poll θα λήξει στις 1 Μαρτίου, ώστε να γίνει ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα με την τελική ημερομηνία, ώστε να ενημερωθούν άπαντες και να μην υπάρχουν πιθανές "δικαιολογίες" από απόντα μέλη! Razz

Τέλος, όσοι είναι από άλλες πόλεις και έχουν σκοπό να έρθουν, μπορούν να μου στείλουν ένα pm, ώστε να ανταλλάξουμε κινητά για να έχουν κάποια ασφάλεια για το πως θα μας βρουν, σε περίπτωση που δεν έχουν κάποια άμεση επικοινωνία με κάποιο άλλο μέλος, ή απλά δεν ξέρουν την πόλη.

Οπότε keep voting mina-san! Thumb 2 Up
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 18 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 18, 2009 2:49 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνάντηση χωρίς gpano δεν υφίσταται.

Gpanos gate 5 fan club
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01822 seconds with 5 queries