Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Web Radio

AC Podcast #6 (Remote)
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 7:20 pm
Τίτλος: AC Podcast #6 (Remote)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ σχολιάζουμε το Podcast #6


Συντελεστές:

Left64Vegeta (Ξάνθη)
Cougar (Αθήνα) ---- τελευταία στιγμή έγινε θείος και μας την έκανε Wink Wink Wink Wink Wink
Morfeas & gpanos (Θεσσαλονίκη)
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 24 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 875
Τοποθεσία: Athens







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 10:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπάμαι πολύ που το έχασα, αλλά όπως είπε και ο Γιώργος έφυγα εσπευσμένα για το μαιευτήριο με την μητέρα μου.... Τέσπα, αν όλα πάνε καλά ίσως ξαναγίνει άλλο ένα pod μέχρι το τέλος του καλοκαιριού και να σπαταλήσω εκεί την φαιά ουσία μου...

Παιδιά το podcast υπ' αριθμόν 6 ήταν πάρα πολύ καλό, πολύ ωραία μουσικούλα, ακουγόταν αβίαστα, χαλαρά πολύ και πέρασε η ώρα χωρίς να το καταλάβω! Κι όπως είπαν και τα παιδιά στην εκπομπή, έχουμε πολλά ακόμα να δώσουμε και να κάνουμε, για αυτό μείνετε συντονισμένοι όλοι στην AnimeClipse, το καλοκαίρι δεν σημαίνει κάποιο τέλος αλλά το πρόσχημα για να ξαναξεκινήσουμε δυναμικά, είναι απλά μία ευκαιρία για να γεμίσουν οι μπαταρίες μας.

Υ.Γ. Ευχαριστώ πολύ για το credit.
_________________
My Blog | Blood Berets Athens Paintball Team @ Facebook
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 11:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο για άλλη μια φορά παιδιά!!
Ι'll take my time listening big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 25 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Αιγαλεάρα!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 15, 2008 4:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά συγχαρητήρια και πάλι!
Παρά τις δυσκολίες και την ζέστη εσείς συνεχίζεται.

Πάμε για 2ο (και 3ο και 4ο και...) γύρο ακρόασης.
Και καλό καλοκαίρι σε όλους!Thumbs UP

ΥΓ. Cougar να σου ζήσει το ανηψάκι!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 10 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 159
Τοποθεσία: Εξω...Γιδοβοσκέ,catch me if you can!!!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 20, 2008 7:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και απο εμένα! big smile
Επέστρεψα απο την Αθήνα επιτέλους ύστερα απο μια κουραστική εβδομάδα.
Και ναι το 6ο πόντκαστ ήταν εδώ και με περίμενε!
Ευγε αλλη μια φορα και ευχαριστώ για την αναφορά
που μ έκανες gpano. Wink

Καλές διακοπές παιδιά! Με κάποιους θα τα πούμε απο κοντά στην Κρήτη!

Υ.Γ: Να κόψετε τις νυχτερινές μεταμεσονύκτιες ηχογραφήσεις γιατί ακούγεστε σαν τα κοιμισμένα (ειδικά εσύ Γιώργο γιατί εισαι και σε προχωρημένη ηλικία)HaHa Laughing Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 21, 2008 12:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για άλλη μια φορά εξεραιτική δουλειά παιδιά! Δώσατε ρέστα! Το καταευχαριστήθηκα το podcast για άλλη μια φορά. Αν και δεν ακούστηκε το A view to a kill ( Crying or Very sad Crying or Very sad ) που παρήγγειλα, αλλά δεν πειράζει καθώς κατανοώ ότι δεν μπορούν να παιχτούν όλες οι επιλογές σε μια εκπομπή, όπως άλλωστε είπε και ο gpanos. Τέσπα καλές διακοπές παιδιά, καλά να περνάτε και ανυπομονώ για το επόμενο, φθινοπορινό πλέον podcast!!! Thumb 2 Up Thumb 2 Up Thumb 2 Up
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 27, 2008 3:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@mago9 Ωχ μου φαίνεται άρχισαν να με προδίδουν οι αντοχές μου και να γίνονται ορατά τα σημάδια της γήρανσης Razz Razz Razz . Αν και ο μεγαλύτερος της παρέας είναι ο Μορφέας που μου ρίχνει 2,5 μήνες Laughing

Βέβαια το γεγονός που ακουγόμουν λίγο κουρασμένος οφείλεται στο ότι εκείνη την Παρασκευή ήμουν στην πατρίδα (Σέρρες) έτρεχα όλο το πρωί για δουλειές, όλο το μεσημέρι βοηθούσα στο σπίτι και μετά έφυγα το απόγευμα προς βράδυ. Με το που φτάνω Θεσσαλονίκη βρήκα στο σπίτι τον αδερφό μου και μια φίλη του να μου ζητάνε να τους πάω στα ΚΤΕΛ γιατί δεν προλάβαιναν το λεωφορείο. Οπότε ξανά μανά το αμάξι και δρομολόγιο. Ήταν όντως μια κουραστική μέρα για έναν άνθρωπο της ηλικίας μου. Razz
Είχα και το Λευτέρη στην άλλη άκρη της γραμμής στο remote, και πιστέψτε με όταν του μπει μια ιδέα δεν του τη βγάζει κανείς από το μυαλό, κι εγώ σαν κεντρικός χειριστής της κονσόλας έπρεπε να πραγματοποιήσω κάθε του επιθυμία. Πράγμα που καίει πολύ φαιά ουσία πιστέψτε με. Βέβαια δεν παραπονιέμαι, αν δεν ήταν ο Λευτέρης η επιμονή και η αποφασιστικότητα του, όχι podcast ούτε το site της AC δεν θα είχαμε τώρα. Οπότε Respekt στον Left64Vegeta.

@Deykalionas17 Ρε συ 10000000 συγγνώμη, για όλους του λόγους που ανέλυσα παραπάνω και επειδή γίνεται ένας χαμός στον σκληρό και σε πολλά άλλα ξέχασα τι μου ζήτησε ο καθένας, γι' αυτό και θα φτιάξουμε ένα thread με τα τραγούδια που θέλετε να ακούσετε. Η αλήθεια είναι ότι το το A View to a kill θέλω να το παίξω από το πρώτο podcast, αλλά όλο κάτι γίνεται και το ξεχνάω Embarassed η ηλικία βλέπεις.... Razz

EDIT.
Σε αυτό το link ζητάτε τα τραγούδια που θέλετε να ακούσετε.
http://www.animeclipse.com/phpbb2/viewtopic.php?p=91655#91655
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Web Radio Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01526 seconds with 5 queries