Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Απόψεις-Προτάσεις

Προταση για t-shirt animeclipse!!! Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  

Θα θελατε να γινει τετοια κινηση?
Ναι
90%
 90%  [ 70 ]
Οχι
9%
 9%  [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 77

Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 21 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 876
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 19, 2008 2:10 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και εγώ με τη σειρά μου θεωρώ πράγματι μία τέτοια κίνηση πολύ καλή... Clapping
Για το σχέδιο, οι απόψεις διίστανται πράγμα αναμενόμενο. Θεωρώ θετικό ο καθένας (όποιος θέλει φυσικά) να έχει ένα "μοναδικό" T-Shirt. Βεβαίως να έχουν όλα τα μπλουζάκια και μία στάμπα της AC για να δείξει ότι ανήκουμε όλοι κάπου τεσπα...η ιδέα του Nickname τη θεωρώ πολύ καλή... Thumbs UP Τώρα πως θα διαλέξουμε τα μοτίβα...εδώ σηκώνει κουβέντα...η άποψη να γίνει διαγωνισμός στο site και οι πρώτες πχ 10 εικόνες κερδίζουν και δίνονται για εκτύπωση (ο καθένας διαλέγει ένα από τα 10) δεν είναι και τόσο άσχημη. Βέβαια κάποιος (πχ εγώ Razz ) θα θέλει να βάλει τον Sanji και να γράφει με μεγάλα γράμματα Pleace Donate A PC For Arvendui... HaHa Laughing Βλέπεις ο καθένας με τον πόνο του... ROTFL
_________________
Arvendui for President
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 925
Τοποθεσία: Inside a frozen thunderfield




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 19, 2008 10:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνώμη κι όλας, δηλαδή αν ας πούμε ένα παλικάρι από AC όπως αμέριμνο περπατά κάτω από το λιοπύρι, χαζεύει τα κάλλη του κάθε ροδοψημένου απο τον ήλιο γυναικείου σώματος... Κι αν μια κοπέλα, έτσι βρε αδερφέ, πάει στο beach bar (σιχαμένα μέρη!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΕΕΕΕ), για να πάρει το κατιτίς της να δροσιστεί...

Αν λέω δουν στα μέρη εκείνα κάποιον, κάποια με t-shirt AnimeClipse χρειάζονται το Nickname για να τον/την προσεγγίσουν και να συστηθούν;


@Arvendui: Δε νομίζω ότι η στάμπα της AC υποδηλώνει ότι ανήκουμε κάπου... Δεν είμαστε στρατός των Greekfansub του τάγματος των Ανιμεκληψιανών...
Είναι ακόμα ένα σχέδιο για το μπλουζάκι. Αν ας πούμε βγάζαμε μια μπλούζα της AC σκέτο χωρίς κάποιο άλλο σχέδιο; Wink
_________________
After all we are stardust...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Howl στις Σαβ Απρ 19, 2008 11:07 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 151
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 19, 2008 10:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω οτι δεν χρειαζονται nicknames πανω στις μπλουζες.Αλλα πιστευω οτι το logo της AC θα πρεπει να ειναι στο μανικι η μπροστα και πισω να εχει καποιο σχεδιο ανιμε
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 876
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 12:05 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Howl έγραψε:
Συγγνώμη κι όλας, δηλαδή αν ας πούμε ένα παλικάρι από AC όπως αμέριμνο περπατά κάτω από το λιοπύρι, χαζεύει τα κάλλη του κάθε ροδοψημένου απο τον ήλιο γυναικείου σώματος... Κι αν μια κοπέλα, έτσι βρε αδερφέ, πάει στο beach bar (σιχαμένα μέρη!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΡΕΕΕΕΕ), για να πάρει το κατιτίς της να δροσιστεί...

Αν λέω δουν στα μέρη εκείνα κάποιον, κάποια με t-shirt AnimeClipse χρειάζονται το Nickname για να τον/την προσεγγίσουν και να συστηθούν;

no comment...
Howl έγραψε:

@Arvendui: Δε νομίζω ότι η στάμπα της AC υποδηλώνει ότι ανήκουμε κάπου... Δεν είμαστε στρατός των Greekfansub του τάγματος των Ανιμεκληψιανών...
Είναι ακόμα ένα σχέδιο για το μπλουζάκι. Αν ας πούμε βγάζαμε μια μπλούζα της AC σκέτο χωρίς κάποιο άλλο σχέδιο; Wink

Δεν εννόησα αυτό φίλε μου...μάλλον με παρεξήγησες...άμα δεν θέλεις στάμπα ΑC στο μπλουζάκι τότε τι συζητάμε εδώ... dizzy ...αν δεν κάνω λάθος AC T-shirt είναι η επικεφαλίδα... Razz Razz
_________________
Arvendui for President
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 12:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

anoskin έγραψε:
Συμφωνω οτι δεν χρειαζονται nicknames πανω στις μπλουζες.Αλλα πιστευω οτι το logo της AC θα πρεπει να ειναι στο μανικι η μπροστα και πισω να εχει καποιο σχεδιο ανιμε


Πολυ απλά όποιος θέλει βάζει και όποιος δεν θέλει δεν βάζει.
Δεν βλέπω το πρόβλημα, εσείς;

@Arvendui τελικά πως κάνουμε donate για το pc O_o? Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 04 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 925
Τοποθεσία: Inside a frozen thunderfield




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 12:34 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Arvendui: Το πρώτο (no comment) σαφώς δεν πήγαινε σε σένα, ήταν απλά ένας γλαφυρός τρόπος να παρουσιάσω την αντίθεση μου στην ιδέα...Δεν είμαι κάθετος κι όλας! Όπως είπε και ο Shiroikage βάζει όποιος θέλει!!
Τώρα για το δεύτερο, εννοείται πως θέλω στάμπα της AC!! Συγγνώμη αν δεν κατάλαβα καλά τη φράση σου...Τολμώ να παραδεχτώ ότι έβαλα ένα κόμμα σε σημείο που δεν υπήρχε και το πήρα λάθος...

Συγγνώμη απλά, όπως πολλές φορές γράφω αυτές τις μέρες, είναι ο πυρετός...

Και τελικά πως θα κάνουμε donate αλήθεια;; Razz
_________________
After all we are stardust...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 21 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 876
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 1:38 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Howl έγραψε:
@Arvendui: Το πρώτο (no comment) σαφώς δεν πήγαινε σε σένα, ήταν απλά ένας γλαφυρός τρόπος να παρουσιάσω την αντίθεση μου στην ιδέα...Δεν είμαι κάθετος κι όλας! Όπως είπε και ο Shiroikage βάζει όποιος θέλει!!
Τώρα για το δεύτερο, εννοείται πως θέλω στάμπα της AC!! Συγγνώμη αν δεν κατάλαβα καλά τη φράση σου...Τολμώ να παραδεχτώ ότι έβαλα ένα κόμμα σε σημείο που δεν υπήρχε και το πήρα λάθος...

Συγγνώμη απλά, όπως πολλές φορές γράφω αυτές τις μέρες, είναι ο πυρετός...

Και τελικά πως θα κάνουμε donate αλήθεια;; Razz

No problem my friend...peace....έτσι και έτσι κουβέντα κάνουμε. Κατάλαβα πως δεν έλεγες εμένα. Επικροτώ τα λεγόμενά σου γιατί είχες δίκιο...ως ένα σημείο... Neutral ... Thumbs UP

@Howl, @Shiroikage
Αν μας αφήσει ο θαυμαστικός μας Admin Left-sama θα ανήξουμε paypall... HaHa Έλεος ούτε τα Naruto από DB δεν μπορώ να δω άλλο... Evil or Very Mad

@Shiroikage
Συμφωνώ με σένα όποιος θέλει να βάλει το nickname μπορεί να το βάλει. Όποιος δεν θέλει δεν το βάζει...simple... Thumbs UP
_________________
Arvendui for President
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 9:38 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βλέπω πολύ donate αναφέρεται και ήρθε η ώρα να σχολιάσω.
Donate δεν υπάρχει λόγος να γίνει από τα μέλη, και δε θα γίνει.
Μιλάω για επίπεδο banner στη σελίδα κλπ.
Τώρα ΑΝ γίνει μέσω των εξόδων για το μπλουζάκι δεν μπορώ να το ξέρω γιατί δεν είναι δική μου απόφαση, αλλά και πάλι νομίζω ότι δε θα γίνει κάτι τέτοιο.
Όπως και να χει όμως, (ότ)αν με το καλό παρθούν τελικές αποφάσεις, θα μάθουμε όλοι ό,τι είναι να μάθουμε. Μέχρι τότε υπομονή και όχι μεγάλα λόγια. Wink
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 04 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 925
Τοποθεσία: Inside a frozen thunderfield




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 2:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Madarb...Δίαβασε καλύτερα που πάει το donation Rolling Eyes εδώ σου λέει το παιδί έχει πρόβλημα!!!

γκουχου γκουχου off topic off topic γκουχου γκουχου

Μπράβο παιδιά ωραία ιδέα το μπλουζάκι!! (φχχιιιιου!! το έσωσαWhistling)
_________________
After all we are stardust...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 10:12 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν λες για το πισί του Αρβεντούι έχω χορτάσει να το ακούω κάθε φορά στα Δέλεαρ, μην ανησυχείς... Laughing
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 24 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 321
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 3:04 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσον αφορα το nicname κλπ εννοειτε οτι οποιος θέλει θα το βαλει απλα σαν γενικο συνολο και σαν ιδεα το εθεσα! (ισως δεν εγινα κατανοητος οποτε να με συγχωρειτε) {αλλα θα ηταν καλη φαση να πας σε μια κοπελα με το μπλουζακι AC και το nickname να δεσποζει στο μανικι (η στο γιακα)και να την πεις...
-εχμ συγνωμη αλλα το καραοκε σου ηταν τρομερο εμεινα αφωνοςς!! heheh ROTFL (αναφερομαι στην -οχι ακομα αλλα συντομα- (Ελπιζω) ομαδα τον κοριτσιων της AC} Ορματε κοριτσια εγω μαζι σας (οπως και ολοι μας πιστευω)
Τεσπα εννοο οτι με τα nickname δεν θα ειμαστε απλα "απροσωπα" μελη στην ομαδα μας και θα ειναι και πολυ πιο ευκολη η προσεγγιση για ολους ετσι πιστευω.. Cool
και Επισης θεωρω οτι για να ειναι ενα μπλουζακι μοναδικο θα πρεπει ο καθένας μας να κανει το δικο του σχέδιο πισω θα μου πειτε πολυ δεν ξέρουν οπως και εγω αλλωστε οσον αφορα photoshop κλπ ναι θα μαθουμε ομως! Ολοι συμφωνουμε για το Σημα της AC οποτε πίσω ο καθενας βαζει οτι θελει αν βοηθησουν και τα παιδια που γνωριζουν με καποιο τροπο και εμας που δεν ξέρουμε πιστευω κατι θα καταφερουμε
Ας δωθει το οκ και βλεπουμε Respekt
_________________
X---Kage Bushin No Jutsu---X

Μολις παρατηρησα οτι εγινα Forum Adict (xaxax)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 26, 2008 1:01 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτέ δεν απαγόρευσε κανένας από την ομάδα σε κάποιον να κάνει ένα ωραιότατο σχέδιο και να κολλήσει και το animeclipse πάνω, ώστε να έχει ένα μπλουζάκι για την παραλία ή για τους καφέδες του. Κοινώς, είναι στην ευχέρια του καθενός να φτιάξει ένα τέτοιο μπλουζάκι.

Απλά σε αυτό το thread κάνουμε μια συζήτηση για να βγούνε κάποια συγκεκριμένα σχέδια που θα είναι άρτια ποιοτικά ώστε να έχουμε ωραίο τελικό αποτέλεσμα, αλλά και μια κάποια ομοιομορφία.

Όσο για το νικ, είναι επίσης στην ευχέρια του καθενός αν θα το βάλει ή όχι, καθώς εαν επικρατήσουν εν τέλει κάποια συγκεκριμένα σχέδια, και μόνο στη θέα αυτών, μπορεί κάποιος να καταλάβει ότι αυτός/ή που το φοράει είναι μέλος του site!

Παρεμπιπτόντως ακόμα να κάνω το sanshiro vectoring...
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 06 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 49
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 12, 2008 9:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καιρό έχω να δω απάντηση στο θέμα. Ελπίζω να μην εγκαταλείψατε την ιδέα του T-shirt. Εύχομαι ο λόγος να είναι οτι έχουν πάρει φωτιά τα σχεδιαστικά προγράμματα και θα δούμε κάτι καλό.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 26 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 92
Τοποθεσία: Stone City!!!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 12, 2008 1:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω το ελπιζω αυτο....
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 16 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 40
Τοποθεσία: Χάθηκα μέσα στο Ρινγκ βλέποντας Ippo!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάι 12, 2008 8:33 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Worthy Εγω θελω Dragonball αν γινεται!!!! Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Απόψεις-Προτάσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01894 seconds with 5 queries