Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Άδεια για τα Project σας Elfen Lied, Death Note & Claymo Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 04 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 1339


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 10:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παιδια για να τελειωσει εδω.....ζηταο συγγνωμη για ολα...ελπιζω να μιν παρεξηγηθηκαν ατομα....οποτε για τελευταια φορα ρωταο αν εχουμε την αδεια να ανεβασουμε τα επεισοδια...και βεβαια θα τηρηθουν ολα τα παραπανω..και παλι
συγγνωμη για την ''αναστατωση'' ....ουτως η αλλως θα σας αναφεραμε απλα καλα που μας ειπατε και καποια αλλα πραγματα οπως το να μιν αλλαξουμε τα ονοματα τν αρχειων....

εχουμε την αδεια???big smile







Υ.Γ. τα επεισοδια dragonball GT θα διαγραφτουν και θα ξαναμπουν απο την αρχη
χωρις να εχει αλλαχτει τπτ...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 311
Τοποθεσία: Athens





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 11:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ότι αφορά το Claymore, αρχικά ήμουν κατά του ανεβάσματος της δουλειάς μου κάπου αλλού, αλλά αν γίνεται σωστή προβολή του δημιουργού που είναι όλη η ομάδα και γενικότερα όλη η animeclipse, και δεν αλλαχτεί κάτι από τα αρχεία μπορώ να πω πως μπορούν να ανέβουν τα επεισόδια, αν και δεν βλέπω ιδιαίτερο λόγο να γίνει κάτι τέτοιο.(Και εδώ free είναι, οπότε...)

Να σημειώσω κάτι άλλο, δεν έχουμε τα μυαλά μας πάνω από το κεφάλι μας, απλά δεν θέλουμε να εκμεταλλευτεί η προσπάθειά μας, χωρίς να δωθούν τα ανάλογα credits. Να είστε σίγουροι πως και τα ξένα fansubs, τουλάχιστον τα μισά, δεν θα ήθελαν να δίδεται η δουλειά τους με άλλον τρόπο, εκτός από τον tracker, το ddl που τα ανέβασαν, ή σπάνια μέσω του irc τους.Eπειδή όμως αυτά τα group έχουν όπως είναι φυσικό μεγαλύτερη εμβέλεια, είναι λογικό να αντιμετωπίζουν δεκάδες τέτοιες περιπτώσεις τις οποίες πολύ απλά δεν μπορούν και να ελέγξουν και πολύ απλά δεν ασχολούνται.

Τέλος πρόσφατα μου ζητήθηκε άδεια για να ανέβει το Darker than Black στο Rapidshare για λογαριασμό του Greek-Fun. H απάντηση ήταν η ίδια.Να δωθούν τα σωστά credits, να μην αλλαχτούν τα αρχεία, και να αναφέρεται η πηγή, που είναι το site της animeclipse. Αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 892
Τοποθεσία: Αθήνα







Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 11:21 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Itachi έγραψε:
Whistling Ban για ποιο λόγο επειδή ζήτησα άδεια??OMG Thumb Down Και ban να φάω και πάλι μπορώ να κατεβάζω απο AnimeClipse επειδή πάντα υπάρχει ένα δεύτερο account πάνω απο το κεφαλί μου γιαυτο μπορείς να υσηχάσεις Thumbs UP


Φαντάσου πόσο διάβασες αυτό που έργαψα. Να προσέχεις τι διαβάζεις και τι λες πριν το postάρεις. Εγώ δεν αναφέρθηκα σε κανένα σημείο στο ότι ζητάς άδεια και στο ότι αυτό είναι λάθος, γιατί απλά δεν πιστεύω κάτι τέτοιο. Αναφέρθηκα σε όλο μου το post στην συμπεριφορά σου και σε τίποτα άλλο. Αυτά. Δεν χρειάζεται να ασχοληθώ άλλο με αυτό το θέμα καθώς μπήκε ο Left64 (παρεπιπτόντως Worthy Worthy Left64 Worthy Worthy )

Υ.Γ:Πίστεψέ με το τελευταίο πράγμα που θέλω να κάνω στην ζωη μου είναι να το παίξω ήρωας και μάλιστα σε άτομα σαν εσένα. Έλεος! Μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου. Και να ξέρεις ότι ώς μέλος της Animeclipse με αφορά ένα τέτοιο θέμα και έχω το αναπόσπαστο δικαίωμα να εκφράσω την γνώμη μου. Τέλος να σου πω να κόψεις της εξυπνάδες γιατί είναι όλα εύκολα να τα λες από απόσταση...
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 02 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 580
Τοποθεσία: Ηράκλειο











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 12:47 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ όπως πάψουν άμεσα οι προσβλητικές και υποτιμητικές εκφράσεις προς άλλους...
Και μιας και το θέμα θεωρείται λήξαν (έτσι φαίνεται δλδ), το συγκεκριμένο θέμα μπορεί κάλλιστα από κάποιον mod να κλειδωθεί, και να συνεχίσουν οι συννεοήσεις μέσω προσωπικών μηνυμάτων.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01914 seconds with 5 queries