Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Manga

Naruto Shippuuden Manga 358-437 (Προσοχή SPOILERS) Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 140, 141, 142  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 09 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 248
Τοποθεσία: παρέα με τις ολλανδικές πάππιες

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:40 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ένα έχω να πώ........ΔΕΝ σε ΧΑΛΑΣΕ sasuke ΔΕΝ σε ΧΑΛΑΣΕ καθόλου Twisted Evil Twisted Evil

Τελικά αυτοί οι uchiha ελιναι πολλοί καλοί σε σχέση με τις άλλες φυλές.....
μπορούν και ανταλλάσουν μάτια λές και είναι στραγάλια....μέχρι και τον καιρό μπορούν να διαχειρίζονται..... Razz Razz
ο gay-suke κατάφερε με κανα 2 πυροκλάνιες να προκαλέσει βροχή ώστε να μπορεί να κάνει την τεχνική του.

Αντέ να δούμε και την τεχνική του Itachi και κυρίως να δούμε πως σκατά θα την αποφύγει ο emo......γιατί να παιθάνει αποκλείεται,
Όπως και να' χει πάντως η μάχη sasuke- itachi ήταν μια από τις καλύτερες μέχρι τώρα
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Στο διπλανό δωμάτιο από αυτό που είναι ο Serestrum...παίρνω μάτι xD

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:09 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι που σκέφτηκα πριν από λίγο..

O Tobi είναι ο Madara. Στη μάσκα του έχει μόνο μία τρύπα,για ένα μάτι,το δεξί.Ο Itachi,κάνει Amaterasu με το δεξί και Tsukuyomi με το αριστερό.Μήπως αυτό πάει να πει ότι ο Madara/Tobi δεν μπορεί να κάνει Tsukuyomi?

Ή θα μας το φέρουν σε Kenpachi style,ότι είναι υπερδυνατός και γι'αυτό κρύβει το ένα του μάτι,ώστε όταν το βγάλει,να βγει και όλη του η δύναμη? Πάντως,όπως και να έχει,αυτό π είχε πει ο Itachi,ότι ο Madara έχει αποδυναμωθεί,δεν νομίζω να ισχύει,γιατί αλλιώς δεν θα ήταν σε θέση να διατάζει τον Pain με τα μυθικά Rinnegan..

Και μην ρωτήσετε που κολλάνε όλα αυτά με το chapter που βγήκε. Όλοι έχουμε δικαίωμα στη φλασιά! Mad Laughing
_________________
Kenshin got owned







ORE WO,DARE DA TO OMOTTE IRU?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 26 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 133
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 4:14 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πιστεύω ότι είναι ανεξέλεγκτη η δύναμη του ενός ματιού του και για αυτό το κρύβει. Αλλά δεν είναι απαραίτητο να έχει το Tsukuyomi, καθώς το μάνγκεκιου διαφέρει από χρήστη σε χρήστη, πχ άλλο σχήμα είχε του αδερφού του Madara άλλο του Itachi και άλλο του Madara, οπότε μπορεί να διαφέρουν και οι ιδιότητες του ματιού, πράγμα που θα εξηγούσε και γιατί ξαφνικά απέκτησε τέτοια δύναμη όταν πήρε τα μάτια του αδερφού του ο Madara.

Btw φλασιά τώρα. Μπας και ο Madara έβαλε τον Itachi να πάρει τα μάτια του Sasuke μόνο και μόνο γιατί θέλει να δοκιμάσει τι θα γίνει αν ενώσει lvl 2 μανγκεκιου με lvl 2 μανγκεκιου;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ναι θα είναι θεϊ κό αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.
_________________
You're not getting in my way.
Besides,i really don't want to leave you.-Hayami -Gunparade March
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 248
Τοποθεσία: παρέα με τις ολλανδικές πάππιες

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά ο Madara υποτίθεται ότι κρύβεται πίσω απο τον Tobi και εκτός του Itachi και του Pein οι υπόλοιποι Akatsukides δεν ξέρουν την πραγματική του ταυτότητα.
Και επιπλέον δεν έχει δείξει τον Tobi να μάχεται και να χρησιμοποιεί το Sharingan...Άρα την μάσκα πιθανόν την έχει απλά για να κρύψει την πραγματική του ταυτότητα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 775











Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνωμη αν και δεν ειναι το θεμας μας τωρα αλλα αναφερθηκε,πως θεωρειται οτι ο τομπι ειναι ο μανταρα ως δεδομενο απο τη στιγμη που

1ον)εμενα ετσι ομως πρωτο παρουσιαστηκε ο τομπι μου φανηκε ως ενας απλως ακατσουκι

2ον)τα σκηνικα με τον τομπι οσα ειδα δεν μου εδωσαν την εντυπωση ενος σοβαρου ατομου οπου θα μπορουσε κιολας να διοικει ολοκληρους ακατσουκι

3ον)για πιο λογο να ειναι σε ενα τετοιο στυλ και να ναι παρεα με τον deidara καιι να μην ειναι οπως ο pein και να διαταζει απο τη στιγμη που ειναι υπερτατος!!!

4ον)δεν θυμαμαι πουθενα ο τομπι να διεταξε τον pein,θυμιστε μου αν κανω λαθος μπορει να μου διαφευγει,οπως επισης δεν ειδα κανεναν να διαταζει τον pein!

5on) το θεωρω γελοιο ο κισι σε αυτο το σταδιο του ανιμε να εβαλε τον μανταρα εναντιον του ναρουτο οπως εχω πει και παλια θα ειναι μια ανουσια μαχη με ειδη γνωστο νικητη

6ον)Ο ιτατσι εχει ως σκοπο να σκοτωσει τον μανταρα πιστευετε οτι απο τον χαρακτηρα του ιτατσι θα μπορουσε να συνυπαρξει σε αυτην την οργανωση ξεροντας οτι υπαρχει και ο μανταρα,αποκλειεται για μενα να το ξερει και να μην το εχει απλως αναφερει στον σασουκε!

απο ολα αυτα και αλλα που μου ρχονται στο μυαλο αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι αρκετα με κανει πολυ να αμφιβαλλω οτι ο tobi ειναι ο μανταρα εκτος και αν κατι πολυ βασικο μου διαφευγει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Στο διπλανό δωμάτιο από αυτό που είναι ο Serestrum...παίρνω μάτι xD

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:43 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
3ον)για πιο λογο να ειναι σε ενα τετοιο στυλ και να ναι παρεα με τον deidara καιι να μην ειναι οπως ο pein και να διαταζει απο τη στιγμη που ειναι υπερτατος!!!


Επειδή πέθανε ο Sasori,πιθανότατα να μην είχε χρόνο να βρει αντικαταστάτη,και για να μην ανησυχήσουν οι υπόλοιποι Akatsuki ότι σιγά σιγά χάνουν,μεταμφιέστηκε σε Tobi για να πάρει την κενή θέση

Παράθεση:
4ον)δεν θυμαμαι πουθενα ο τομπι να διεταξε τον pein,θυμιστε μου αν κανω λαθος μπορει να μου διαφευγει,οπως επισης δεν ειδα κανεναν να διαταζει τον pein!


Όταν πρωτέδειξε τον Pain,φαίνεται πεντακάθαρα ότι ο Madara/Tobi τον διατάζει και του λέει να πάει να πιάσει τον Kyubi ή κάτι τέτοιο. Δεν ήταν φιλική κουβέντα,ήταν διαταγή. Ψάξε και βρε το chapter,δεν θυμάμαι απ'εξω Razz

Παράθεση:
6ον)Ο ιτατσι εχει ως σκοπο να σκοτωσει τον μανταρα πιστευετε οτι απο τον χαρακτηρα του ιτατσι θα μπορουσε να συνυπαρξει σε αυτην την οργανωση ξεροντας οτι υπαρχει και ο μανταρα,αποκλειεται για μενα να το ξερει και να μην το εχει απλως αναφερει στον σασουκε!


Όπως συνυπήρχαν και ο Orochimaru με τον Itachi,παρ'όλο που απώτερος σκοπός του Orochimaru ήταν ο Itachi. Ήθελε προφανώς ο Itachi να το παίξει φιλαράκι του,και όταν γίνει πιο δυνατός να του την φέρει.

Παράθεση:
απο ολα αυτα και αλλα που μου ρχονται στο μυαλο αλλα πιστευω οτι αυτα ειναι αρκετα με κανει πολυ να αμφιβαλλω οτι ο tobi ειναι ο μανταρα εκτος και αν κατι πολυ βασικο μου διαφευγει!!!


Ούτε εμένα μ αρέσει αυτό,αλλά έτσι είναι. Το έχει δηλώσει άλλωστε,και ο ίδιος,και ο Itachi,ότι ΑΥΤΟΣ είναι ο Madara. Και γω θα προτιμούσα να είναι ο Obito,αλλά που τέτοια τύχη Sad
_________________
Kenshin got owned







ORE WO,DARE DA TO OMOTTE IRU?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 84
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

_Sophia!!!_ έγραψε:


>>>Aς το πάρουμε χρονολογικά:
O Sasori έβγαλε το μανδύα του αποκαλύπτωντας την πραγματική του μορφή και πέθανε.
Ο Kakuzu έβγαλε το μανδύα του αποκαλύπτωντας τις μάσκες στην πλάτη του και πέθανε.
Ο Hidan έσκισε το μανδύα του σε μεγάλο βαθμό και ας πούμε ότι πέθανε.
Ο Deidara έβγαλε το μανδύα του, έκανε το τελευταίο του jutsu και πέθανε.
ʼρα υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να πεθάνει και ο Itachi, τώρα που κάηκε ο μανδύας του!!!
(Αυτή η ιστορία είναι παρατραβηγμένη Laughing )




Ευχαριστώ, δεν το θυμόμουν καθόλου! Μάλλον έχεις δίκιο! Χαχαχα! Πρόσεχε τα ρούχα σου Itachi!!! Laughing Laughing Laughing




Σίγουρα κάτι περίεργο παίζει με τον Tobi. Μια η μάσκα, μια οι βίδες που έχει και είναι σαν μαριονέτα... πως γλίτωσε από την έκρηξη του Deidara? Δεν θυμάμαι να το έλεγε αυτό πουθενά ε? Και πώς γλίτωσε από την επίθεση του Sasuke που έχει και sharigan και υποτίθεται τα ‘βλέπει’ όλα... σαν να πέρασε από μέσα του. Έγινε και το σκηνικό με τον Pein, λέει μετά ότι έχει και τη δύναμη του Uchiha Madara...
Αλλά αν είναι όντως αυτός πώς θα γλιτώσουν ο Naruto και οι άλλοι?
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Στο διπλανό δωμάτιο από αυτό που είναι ο Serestrum...παίρνω μάτι xD

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Αλλά αν είναι όντως αυτός πώς θα γλιτώσουν ο Naruto και οι άλλοι?


Με το πολύ απλό τρόπο:

Naruto:Είμαι ο βασικός. Βάρα με όσο θες,σάπισέ με,φέρε με λίγο πριν τον θάνατο.είμαι ο Β-Α-Σ-Ι-Κ-Ο-Σ ήρωας ενός παιδικού anime,δεν πεθαίνω,get it? Από τη στιγμή που είσαι εναντίον μου,όλοι ξέρουμε ποιος θα νικήσει ^^
_________________
Kenshin got owned







ORE WO,DARE DA TO OMOTTE IRU?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 84
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 4:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kenshin-dono έγραψε:
Παράθεση:
Αλλά αν είναι όντως αυτός πώς θα γλιτώσουν ο Naruto και οι άλλοι?


Με το πολύ απλό τρόπο:

Naruto:Είμαι ο βασικός. Βάρα με όσο θες,σάπισέ με,φέρε με λίγο πριν τον θάνατο.είμαι ο Β-Α-Σ-Ι-Κ-Ο-Σ ήρωας ενός παιδικού anime,δεν πεθαίνω,get it? Από τη στιγμή που είσαι εναντίον μου,όλοι ξέρουμε ποιος θα νικήσει ^^



Ναι αλλά πώς?? Θα πάθει ξαφνικά εγκεφαλικό ο Madara? Θα τον πιάσει κόψιμο? Οι αλλεργίες του? Πρέπει να έχει μια λογική... Razz
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 06 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 197
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 5:24 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα αν ειναι ο Ομπιτο ο Τομπι τοτε ποιος ειναι ο Μανταρα;;;;;(ΑΣΧΕΤΟ) Thumbs UP
_________________
Why is it drug addicts and computer afficionados are both called users?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 100
Τοποθεσία: Στο διπλανό δωμάτιο από αυτό που είναι ο Serestrum...παίρνω μάτι xD

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 5:49 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά,μήπως τον Madara που είναι αθάνατος να τον αναλάβει ο Shikamaru που έχει μια σχετική εξιδείκευση πάνω στον τομέα??

Hidan,τι λένε τα σκουληκάκια της γης???
_________________
Kenshin got owned







ORE WO,DARE DA TO OMOTTE IRU?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 84
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 5:54 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crankdim έγραψε:
Τελικα αν ειναι ο Ομπιτο ο Τομπι τοτε ποιος ειναι ο Μανταρα;;;;;(ΑΣΧΕΤΟ) Thumbs UP


Δεν νομίζω ότι ο Tobi είναι ο Obito, μάλλον είναι ο Madara, αλλά θα ήταν ωραίο να είναι ο Obito, αν και έχει ενδιαφέρον που είναι ο Madara.. αλλά ίσως είναι και ο Tobi σκέτο... σε έπεισα????
Whistling


(Τώρα μπερδεύτηκα και εγώ!) Razz Razz
_________________


Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 09 Μάι 2006
Δημοσιεύσεις: 248
Τοποθεσία: παρέα με τις ολλανδικές πάππιες

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 9:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pouka έγραψε:

Ναι αλλά πώς?? θα πάθει ξαφνικά εγκεφαλικό ο Madara? Θα τον πιάσει κόψιμο? Οι αλλεργίες του? Πρέπει να έχει μια λογική... Razz


Μάλλον θα τον κατουρίσει ο Akamaru και θα πάθει αλεργικό σοκ.... Razz Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email


Ένταξη: 01 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 18


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 10:05 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά το διαβάζετε κάθε βδομάδα το manga, η το έχετε μπερδέψει με το anime...; Σόρρυ δλδ κιόλας, αλλά το Obito=Tobi ήταν απλά και μόνο μια θεωρία.
Είναι ΞΕΚΑΘΑΡΟ αυτή τη στιγμή πως Tobi=Madara. Ο οποίος δεν έχει χάσει ποτέ παρά μόνο από τον 1ο hokage και μάλιστα δεν πέθανε. Και ο οποίος έχει "lvl 2" (όπως προανέφερε κάποιος φίλος) sharingan. Και για τον οποίο δεν ξέρουμε τπτ όσον αφορά τα υπόλοιπα jutsu του ή το πως έχει καταφέρει να είναι ακόμα ζωντανός. Προφανώς και αποφεύγει το σπαθί του Sasuke(απλά "τσουτσέκι" μπροστά του) και την έκρηξη του Deidara. Και αυτήν τη στιγμή απλά ΠΑΙΖΕΙ με 6(αν δεν κάνω λάθος) jounin lvl konoha ninja.
Όσον αφορά το πως θα τον αντιμετωπίσει ο Naruto όταν έρθει η ώρα, είναι πολύ νωρίς για να πούμε. Προσωπικά πιστεύω ότι κάτι κρύβεται πίσω από όλη την ιστορία με το seal του Minato(4ος hokage και πατέρας του Naruto). Ο Jiraiya τουλάχιστον έδωσε κάποια hints για αυτό πριν πεθάνει, λέγοντας πως το seal ήταν εξαρχής δημιουργημένο ώστε να αποδυναμώνεται με το χρόνο.
Το manga έχει πολύ ψωμί ακόμα και μας λείπουν βασικά κομμάτια του παζλ που ο Kishi ακόμα δεν έχει φανερώσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 217
Τοποθεσία: boreia...polu

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 10:56 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

artking έγραψε:
Ρε παιδιά το διαβάζετε κάθε βδομάδα το manga, η το έχετε μπερδέψει με το anime...; Σόρρυ δλδ κιόλας, αλλά το Obito=Tobi ήταν απλά και μόνο μια θεωρία.
Είναι ΞΕΚΑΘΑΡΟ αυτή τη στιγμή πως Tobi=Madara. Ο οποίος δεν έχει χάσει ποτέ παρά μόνο από τον 1ο hokage και μάλιστα δεν πέθανε. Και ο οποίος έχει "lvl 2" (όπως προανέφερε κάποιος φίλος) sharingan. Και για τον οποίο δεν ξέρουμε τπτ όσον αφορά τα υπόλοιπα jutsu του ή το πως έχει καταφέρει να είναι ακόμα ζωντανός. Προφανώς και αποφεύγει το σπαθί του Sasuke(απλά "τσουτσέκι" μπροστά του) και την έκρηξη του Deidara. Και αυτήν τη στιγμή απλά ΠΑΙΖΕΙ με 6(αν δεν κάνω λάθος) jounin lvl konoha ninja.
Όσον αφορά το πως θα τον αντιμετωπίσει ο Naruto όταν έρθει η ώρα, είναι πολύ νωρίς για να πούμε. Προσωπικά πιστεύω ότι κάτι κρύβεται πίσω από όλη την ιστορία με το seal του Minato(4ος hokage και πατέρας του Naruto). Ο Jiraiya τουλάχιστον έδωσε κάποια hints για αυτό πριν πεθάνει, λέγοντας πως το seal ήταν εξαρχής δημιουργημένο ώστε να αποδυναμώνεται με το χρόνο.
Το manga έχει πολύ ψωμί ακόμα και μας λείπουν βασικά κομμάτια του παζλ που ο Kishi ακόμα δεν έχει φανερώσει.


Ορθές οι παρατηρήσεις σου.Επιτέλους και κάποιος που συμφωνεί.
Εχω κουραστεί να λέω τα ίδια.
+1207389236 Thumb 2 Up
_________________
everything has two sides.keep the good one learn from the bad one.
http://anathemanga.forumotion.com/index.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Manga Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 140, 141, 142  Επόμενη
Σελίδα 68 από 142

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01348 seconds with 5 queries