Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy

Επεισόδια 51-53, 72-73...
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 25 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 8


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 8:20 am
Τίτλος: Επεισόδια 51-53, 72-73...
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους!!

Καταρχάς θα ήθελα προσωπικά να ευχαριστήσω την ομάδα του Candy Candy In Greek για την υπέροχη προσπάθεια τους να συγκεντρώσουν ένα από τα πιο αγαπημένα anime των παιδικών μας χρόνων.

Μακάρι τέτοιες προσπάθειες να συνεχίσουν και σε άλλα παλιά και ξεχασμένα διαμαντάκια της παιδικής μας ηλικίας.

Θα ήθελα να ρωτήσω περίπου πότε θα έχουμε και τα υπολοιπόμενα επεισόδια έτσι ώστε να κλείσει ο κύκλος! Και εάν η ομάδα προτίθεται να επαναδημοσιεύσει τα πρώτα 44 επεισόδια σε καλύτερη ποιότητα όπως είχε κάποτε τεθεί ως πιθανότητα!

Και πάλι σας ευχαριστώ για την καταπληκτική σας προσπάθεια! Thumbs UP Thumbs UP Thumbs UP
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 9:32 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημέρα και ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια happy happy

δυστυχώς δε μπορώ να απαντήσω στην πρώτη ερώτηση σου, γιατί όπως έχουμε ξαναπεί είμαστε άνθρωποι και έχουμε και ζωές εκτός Κάντυ, και όσες φορές έχουμε "προγραμματίσει" ας πούμε, κάτι σχετικά, όλο και κάτι συνέβαινε και δε μπορούσαμε να είμαστε συνεπείς.

όσο για τη δεύτερη, δεν είχε "τεθεί ως πιθανότητα", το είπαμε και θα γίνει. όπως έχει γίνει οτιδήποτε άλλο έχουμε υποσχεθεί. απλώς ισχύει και δω το ίδιο "χρονοδιάγραμμα" (και γι' αυτό το λόγο επίσης πρέπει να τσακωνόμαστε εδώ και κει με διάφορους που ερήμην μας επεξεργάζονται, κόβουν και ράβουν διαφόρων version επεισόδια και τα διανέμουν από τη βιασύνη τους).

πίστεψέ με, και μεις θα θέλαμε να είχαμε τελειώσει. αλλά δεν έγινε ακόμα.
ελπίζω να σε κάλυψα!



και μια παρενθεσούλα-απόσπασμα από τα F.A.Q.

Q. Πότε θα βγάλετε νέο επεισόδιο στην τάδε σειρά;

Α. Κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας για να σας παρέχουμε επεισόδια υψηλής ποιότητας από όλες τις απόψεις. Όταν είναι έτοιμο κάποιο επεισόδιο, το ανεβάζουμε στον tracker απευθείας. Την τρέχουσα πορεία κάποιας σειράς μπορείτε να την μαθαίνετε στο Project Status. Πέρα από αυτό, συνιστούμε απλά υπομονή.

_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 03 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 116
Τοποθεσία: KOMOTHNH


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 10:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα παιδια. Πιστευω πως δεν ειναι σωστο να ζαλιζουμε την ομαδα του CandyInGreekProject συνεχως για το ποτε θα βγουν τα επεισοδια γιατι μπορει καποια στιγμη να αγανακτησουν απο την πολλη πιεση και να τα παρατησουν .Wink Θελω να σας πω μονο οτι ειμαι ευτυχισμενη που κανατε τοσο καλη δουλεια και αφου περιμενα τοσο καιρο για ολα τα επεισοδια δεν θα παθω τιποτα να περιμενω λιγο ακομα. Thumb 2 Up Thumb 2 Up
Καλη συνεχεια. Respekt

Thank you Thank you
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger


Ένταξη: 16 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 1
Τοποθεσία: In Oblivion

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 11:40 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω 3 γυναικες (ηλικιες 36, 34 και 31 παρακαλω) που καθε δευτερη μερα με πρηζουν ποτε θα ειναι ετοιμα για να τους τα δωσω big smile big smile
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:42 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με όλο μου το σεβασμό και επειδή δυστυχώς και μένα δεν μου αρέσει καθόλου το πρήξιμο και βαριέμαι να λέω τα ίδια κάθε τρεις και λίγο, έχεις τις εξής επιλογές αγαπητέ Dreadlord:

1) να τα κατεβάσεις από το YouTube μέχρι να βγουν τα δικά μας. τζάμπα είναι έτσι κι αλλιώς

2) να πας στα άλλα γνωστά forum όπου υπάρχουν κατεβασμένα από το YouTube και έχουν μετατραπεί σε δε-θυμάμαι-τι με ασυγχρόνιστο ήχο

3) να περιμένεις και συ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος. νομίζεις πως εγώ δεν θέλω να είχα τελειώσει μ' αυτά? ή μήπως πως όσο ρωτάτε, επισπεύδετε την ημερομηνία του πολυπόθητου release?? (μάλλον το αντίθετο)

παιδιά δε γίνεται όποιος περνάει από το forum να ρωτάει το ίδιο πράγμα! γιατί δεν κατεβάζετε κάποιο άλλο release με την ευκαιρία, να περάσετε την ώρα σας ευχάριστα, ή γιατί δεν συμμετέχετε σε κάποια από τις ήδη υπάρχουσες συζητήσεις?

το θέμα έχει λήξει. τα συγκεκριμένα επεισόδια -μαζί με ό,τι άλλο έχουμε υποσχεθεί- θα βγουν όταν είναι έτοιμα.

για να βάλω πάλι το αγαπημένο μου λουκετάκι χι χι Topic Locked
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01511 seconds with 5 queries