Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic

Macedonia: Over 4000 years Greek Homeland Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)Επέτρεψέ μου να θέτω υπό αμφισβήτηση ό,τι με ευχαριστεί και να μη δέχομαι de facto καταστάσεις, λεγόμενα κλπ. Επίσης στο wiki μπορώ να γράψω κι εγώ ό,τι θέλω οπότε άστο καλύτερα.
2)Δε σου ζητάω να δεχτείς τίποτα, απλά λέω τη γνώμη μου όπως κι εσύ άλλωστε. Πιάστηκες στη έκφραση. Εξηγώ λοιπόν. Δεν εννοώ ότι σου κατέβηκε ξεκάρφωτα (πάει χρόνια εξάλλου αυτή η κολώνια), δίνω έμφαση στην κατάσταση που μπορεί να ακολουθήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:37 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Θύμιος (κι εγώ το θυμάμαι αυτόν τον μπασκετμπολίστα, αλλά ήμουν φαν του Γκάλη)
Ποια ιδεολογία δε παιδιά;;;;
Το θέμα δεν είναι ιδεολογικό, κομματικό, θρησκευτικό αλλά εθνικό.

@sunday
Μπορείς να θέτεις υπό αμφισβήτηση τα πάντα, ακόμα και ότι η γη είναι σφαιρική (έλλειψη για την ακρίβεια). Μπορείς να πεις ότι είναι τετράγωνη. Δεκτόν.....

Τα λεγόμενα του Ισοκράτη είναι αυθεντικά. Υπάρχουν και σε βιβλία γραμμένα, σε περίπτωση που αμφισβητείς την wikipedia.

Σοφιστικέ το ποστ σου. Δυστυχώς έτσι δεν κάνουμε τίποτα όμως.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 21 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 564



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν αντιλέγω, απλά το wikipedia αυτό καθαυτό δεν αποτελεί βάσιμο σημείο αναφοράς.
Υπερέβη εαυτόν με τις δημοσιεύσεις σήμερα, ας μιλήσει και κανένας άλλος Yawn
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι ο sunday θελει να πει οτι αν ξεκινησεις εσυ με εθνικα θεματα φοβαται οτι ο επομενος θα ζητησει κατι αλλο και ο αλλος κατι αλλο κλπ. Ειναι ετσι κυριε που βαριεσαι να ποσταρεις? Razz

περα απο το οτι μπορει να μην τους εκφραζει ολους
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 10:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχμμ ναι, αλλά στα άλλα εθνικά θέματα δεν δεχόμαστε επίθεση προπαγάνδας.
Π.χ. ποτέ οι Τούρκοι (τουλάχιστον όχι σε τέτοιο βαθμό) δεν είπαν ότι π.χ. την Αγία Σοφία την έκτισαν μουσουλμάνοι, ή ότι στην Έφεσο υπάρχουν αρχαία τουρκικά μνημεία. Κάποιοι τα λένε βέβαια, αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό.
Αυτή τη στιγμή η προπαγάνδα που πλήττει με διαφορά περισσότερο την χώρα μας από κάθε άποψη είναι των Σκοπίων.
Εγώ ζητάω να βοηθήσουμε στην αποκατάσταση της αλήθειας.
Αλίμονο δεν ζήτησα κάτι για τον εαυτό μου.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 11:34 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σε net cafe, οπότε ο χρόνος μου είναι περιορισμένος. Το αν ενδιαφέρομαι ή όχι για το θέμα, gpanos, επέτρεψέ μου να το ξέρω καλύτερα.

Στο ψητό τώρα: ανεξάρτητα των ιδεολογικών τοποθετήσεων που έχει ο καθένας, το θέμα είναι άλλο. Έκανες πρόταση περί "διακριτικών logo" και "banner" που να πληροφορεί περί της Μακεδονίας. Ασχέτως του τι θεωρώ εγώ ότι είναι αυτό, το βέβαιο είναι ένα: εδώ είμαστε fansub group και ο σκοπός μας είναι η διάδοση των anime.

Αν θέλει ο κόσμος να κάνει τέτοιες συζητήσεις στο forum, καλώς να τις κάνει, εφόσον υπάρχει κόσμος που θέλει να συζητήσει εδώ.

Αλλά το θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτό και κάτι πέρα από τη λογική ενός fansub group την προώθηση μέσω της δουλειάς του μηνυμάτων περί πολιτικών / πολιτιστικών / εθνικών θεμάτων.

Είπα σε άλλο thread ότι διαφωνώ με την ιδέα της πρόσληψης μεταφραστή επί πληρωμή και είδα ότι και αρκετοί άλλοι διαφώνησαν. Ευελπιστώ ότι το ίδιο θα γίνει και εδώ.

Επειδή είμαστε στην AnimeClipse αυτό με ενδιαφέρει πρωτίστως. Τώρα αν θέλεις να συνεχίσει η συζήτηση αυτή περί Μακεδονίας και των συναφών1, καλώς να συνεχιστεί, είτε από τις σελίδες του forum, είτε από κοντά.

Αν θέλεις να προωθήσεις κάποιες ιδέες και να βοηθήσεις κάποιον σκοπό, όποιος κι αν είναι αυτός, είσαι ελεύθερος να το κάνεις ως άτομο (σελίδα, blog, ραδιοφωνική εκπομπή, κλπ.), αλλά όχι χρησιμοποιώντας ως όχημα την AnimeClipse.
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 11:45 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία τώρα τοποθετήθηκες.
Δεν απάντησες βέβαια σε καμία ερώτηση μου.

Έχω όμως κι εγώ το δικαίωμα σαν ένα από πιο ενεργά μέλη της κοινότητας, και μέλος (μέχρι τώρα) της AC Team να κάνω τις προτάσεις μου και βεβαίως να ζητώ από αυτούς που τις στηρίζουν, ακόμα κι αν διαφωνούν σε επιμέρους σημεία να το εκφράζουν εδώ.

Ευχαριστώ για την "άδεια" που μου δίνεις, να κάνω ραδιοφωνική εκπομπή, blog κτλ.
(Θα συμφωνούσες όμως το blog να μπει στα links με τα άλλα blogs των μελών της AC άραγε;;Wink
Ευχαριστώ και για την κάλυψη που παρείχες στο επιεικώς απαράδεκτο ποστ του κολλητού σου (εκ Κομοτηνής αν δεν κάνω λάθος) Azalin το οποίο είχε κυρίως ως στόχο εμένα.

Εξακολουθώ να ζητώ την τοποθέτηση όλων σε αυτό το thread.

ΥΓ: Κι εγώ διαφωνώ στην πρόσληψη μεταφραστή επί πληρωμή, αυτό που κολλάει όμως;
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:09 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή ζητήθηκε ο τοποθέτηση όλων ... να'μαι και γω big smile
παρακολουθώ το θέμα από χθες και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω... τι δουλειά έχει ένα τέτοιο θέμα εδώ??!!
fansubbing κάνουμε, και όχι την εξωτερική πολιτική της χώρας. εννό και είται πως είμαι αντίθετη σε οποιασδήποτε μορφής προβολή του θέματος, είτε με banner, διακριτικά και αδιάκριτα logos, blog και petition links, ανάποδα υποσυνείδητα μηνύματα πάνω στα op ed themes κλπ. είναι εντελώς άσχετα με αυτό για το οποίο βρισκόμαστε εδώ.

επίσης δεν σκοπεύω να επεκταθώ γιατί θέλω να παραμείνω on-topic.
όμως καλό θα είναι να διαβάσετε ξανά όλο το thread και να αναρωτηθείτε αν αυτό σημαίνει δημόσια πολιτισμένη συζήτηση ή καθαρή προπαγάνδα.
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 05 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 128
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:20 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:

Εξακολουθώ να ζητώ την τοποθέτηση όλων σε αυτό το thread.


off topic?
μπακατσιά azalin
θεικό χιούμορ ρε παιδιά σας αγαπώ!!!
Αφού σοβαρευτηκε ο sugata είχα καιρό να γελάσω έτσι


σοβαρα: Δε νομίζω πως βάζοντας την υπογραφή σε κάθε release κάνουμε ένα δυναμικό βήμα μπροστα στην αντίδραση, ουτε θα έχει κάποιο παραπάνω όφελος από κάτι κολλημένα βίντεο που ειδα ανεβασε καποιος πιο πριν απο youtube!

πιο σοβαρά: Οι εκλογές στα πανεπιστήμια πότε είναι; τόση ώρα που διαβάζω το blog ..εεε.επ το thread ήθελα να πω έχω γκ@λ...ει για εκλογές, ΔΑΠ γκουχου γκουχου κλπ

κάνω εκκληση για ηρεμία στη συζητηση και ποστ απο azαlin
ευχαριστώ!
α ναι η Μακεδονία είναι σαφώς ελληνική!
_________________
NAI ΣΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ, ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΑ
H Γλυκήτητα Νικά Τη Σκληρότητα

Dancing with my Loneliness
AtsouBaloi
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 168


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:20 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:
Ωραία τώρα τοποθετήθηκες.
Δεν απάντησες βέβαια σε καμία ερώτηση μου.

Έχω όμως κι εγώ το δικαίωμα σαν ένα από πιο ενεργά μέλη της κοινότητας, και μέλος (μέχρι τώρα) της AC Team να κάνω τις προτάσεις μου και βεβαίως να ζητώ από αυτούς που τις στηρίζουν, ακόμα κι αν διαφωνούν σε επιμέρους σημεία να το εκφράζουν εδώ.

Ευχαριστώ για την "άδεια" που μου δίνεις, να κάνω ραδιοφωνική εκπομπή, blog κτλ.
(Θα συμφωνούσες όμως το blog να μπει στα links με τα άλλα blogs των μελών της AC άραγε;;Wink
Ευχαριστώ και για την κάλυψη που παρείχες στο επιεικώς απαράδεκτο ποστ του κολλητού σου (εκ Κομοτηνής αν δεν κάνω λάθος) Azalin το οποίο είχε κυρίως ως στόχο εμένα.

Εξακολουθώ να ζητώ την τοποθέτηση όλων σε αυτό το thread.

ΥΓ: Κι εγώ διαφωνώ στην πρόσληψη μεταφραστή επί πληρωμή, αυτό που κολλάει όμως;

βασικά και εγω δεν κατάλαβα πως ο Raziel666 υποστηριζει ενα απο τα μεγαλυτερα troll της AC,ΠΟΤΕδεν εχει υπερασπιστει κανενα και ουτε εχει συμφωνησει....μου φανηκε λιγο παράξενο,βασικα ο Raziel666 πρέπει να γνωριζετε με τον Azalin μέσω msn η απο κοντα,δεν ξερω τι να πω!Που για εμένα ο Azalin θα έπρεπε να είχε φάει ban εδω και καιρό αλλα τα αφεντικα της AC εδειξαν ψυχραιμια,ενα παραδειγμα σε τοπικ που είχε ανοιξει ητανε ενα απο αυτα με την kapsula που της εκανε πρόταση γάμου.μετα ειχε ανοιξει ενα αλλο θεμα που δεν θυμαμαι,υπερασπιζοταν το Raziel666 απο εκεινη την φαση με τον alximisti RTFM για να μην βαλω λαδι στην φωτια και τα ακουσω και εγω λέω να την κάνω! big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:21 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@rezeero Όπως τοποθετήθηκες καθαρά επί του θέματος (δηλαδή να προβάλουμε ή όχι το θέμα σαν AC έστω και με banners), τοποθετήσου ξεκάθαρα και στο αν θεωρείς το thread προπαγάνδα.
Φυσικά σε περίπτωση που με κατηγορήσεις για προπαγάνδα, τεκμηρίωσε (αν μπορείς) αυτή σου τη θέση.

@Narita. Ευχαριστώ για την τοποθέτηση σου. Εντάξει για τα περί φοιτητικών εκλογών θέλω να πιστεύω ότι αστειεύεσαι.

@Itatchi Ευχαριστώ κι εσένα Thumbs UP
Πάντα η προσωπική φιλία με κάποιον μας υποχρεώνει πολλές φορές να τον στηρίζουμε τυφλά. Ας μην το θίξουμε παραπέρα. Το θέμα είναι αυτός ο κάποιος να μην κάνει προσβλητικά posts.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 315


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:30 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Narita-L-Saru έγραψε:

πιο σοβαρά: Οι εκλογές στα πανεπιστήμια πότε είναι; τόση ώρα που διαβάζω το blog ..εεε.επ το thread ήθελα να πω έχω γκ@λ...ει για εκλογές, ΔΑΠ γκουχου γκουχου κλπ


Γιατι ρε γαμωτο και το πηγαινες καλα >>>>

Narita-L-Saru έγραψε:

off topic?
μπακατσιά azalin
θεικό χιούμορ ρε παιδιά σας αγαπώ!!!
Αφού σοβαρευτηκε ο sugata είχα καιρό να γελάσω έτσι


Razz


Νομιζω ο χαρακτηρισμος προπαγανδα δεν ειναι ο καταλληλος. Δεν προσπαθει να διαδωσει ψεματα..
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:34 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετα απ' το αν συμφωνώ ή όχι και όλα αυτά που σκέφτομαι επί τόσες ώρες που διαβάζω αυτό το θέμα, ένα πράγμα μόνο έχω απορία:

Ρε ψηλέ, άμα θεωρείς ότι είσαι από τα ενεργά μέλη της ομάδας, τότε γιατί αντιτίθεσαι με τόσο σθένος απέναντι σε όλους? Rolling Eyes

Υγ. για να πω και το κατιτίς μου, στο μόνο στο οποίο συμφωνώ 1000% είναι ότι το θέμα δεν έχει απολύτως καμία σχέση με τα releases μας, και δε θα πρεπε να έχει. Επίσης, δε βλέπω το λόγο να μπουν banner ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν εκφράζουν έστω και ένα άτομο εδώ μέσα [αδιαμφισβήτητο πιστεύω...]

Υγ2. Ο azalin δεν αξίζει κανένα ban, κι εγώ τον πήρα με άσχημο μάτι στην αρχή αλλά το παλικάρι δίνει τροφή για άφθονο γέλιο. α και όχι δεν τον γνωρίζω προσωπικά, απλά πρέπει να είμαι από τα λίγα άτομα εδώ μέσα που κατανοούν το χιούμορ του μου φαίνεται. Ειδικά εκείνο το Υγ3. Να ελπίζω σε δημοσίευση? ήταν όλα τα λεφτά!!! Respekt Respekt Respekt
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:43 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είπα ότι είμαι από τα πιο ενεργά μέλη της ομάδας.
Είπα "σαν ένα από τα πιο ενεργά μέλη της κοινότητας" (forum δηλαδή, ποστάρω συχνά και συμμετέχω σε διάφορες κουβέντες) "και σαν μέλος της AC Team" (μέχρι τώρα) κάνω τις προτάσεις μου.
Επίσης εσύ που βλέπεις να αντιτίθεμαι;
Κι ακόμα, έχεις την εντύπωση ότι η πρόταση στηρίζεται από μειοψηφία;
Για διάβασε πιο προσεκτικά αγαπητέ μου φίλε.

Madarb έγραψε:
Επίσης, δε βλέπω το λόγο να μπουν banner ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν εκφράζουν έστω και ένα άτομο εδώ μέσα [αδιαμφισβήτητο πιστεύω...]


Δηλαδή δεν υπάρχει εδώ μέσα ούτε ένα άτομο που να πιστεύει στην ελληνικότητα της Μακεδονίας;;;; Προφανώς λάθος διατύπωσες φίλε μου την πρόταση σου και πιστεύω ότι θα παρεξηγηθείς. Μάλλον άλλο ήθελες να πεις.

Τέλος πάντων σ' ευχαριστώ κι εσένα.
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 12:54 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gpanos έγραψε:


Madarb έγραψε:
Επίσης, δε βλέπω το λόγο να μπουν banner ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν εκφράζουν έστω και ένα άτομο εδώ μέσα [αδιαμφισβήτητο πιστεύω...]


Δηλαδή δεν υπάρχει εδώ μέσα ούτε ένα άτομο που να πιστεύει στην ελληνικότητα της Μακεδονίας;;;; Προφανώς λάθος διατύπωσες φίλε μου την πρόταση σου και πιστεύω ότι θα παρεξηγηθείς. Μάλλον άλλο ήθελες να πεις.

Τέλος πάντων σ' ευχαριστώ κι εσένα.


Είπα ακριβώς ότι ήθελα να πω, μην ανησυχείς.
Εννοώ ότι υπάρχει έστω και 1 άτομο που ΔΕΝ το εκφράζει αυτή η άποψη.
Άλλωστε εσύ απ' ότι φαίνεται το έπιασες.
Και εδώ αρχίζω και νιώθω ότι έχουμε χάσει εντελώς τη μπάλα και ποστάρω αδίκως. Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Off-Topic Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 7 από 11

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01416 seconds with 5 queries