Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά

Έκανα register στο site σας Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 01 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 14
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 5:48 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σε ολους το ονομα μου ειναι Θανασης και ειμαι ο αδερφος του Vumba Cool
Ειπα να κανω register για να το φανταστικο site σας που μου προτεινε ο αδερφος μου και με το που εκανα log in καταλαβα οτι μερικα πραματα που μου ελεγε στεκουν π,χ οτι υπαρχουν τυπαδες που σκοτωνουν τα anime, δεν το λυπηθηκατε το hajime no ippo??
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 5:53 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμ, καλωσηρθες, αλλα τι εννοεις με το οτι καποιοι σκοτωνουν τα anime;
Και επισης τι ακριβως σε πειραξε με το hajime no ippo;
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 01 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 14
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:12 pm
Τίτλος: My opinion
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχοντας δει ορισμενα απο τα ανιμε σας αγγλικα και επειτα στα ελληνικα της δικης σας version καταλαβα οτι η μεταφραση σας sucks. Επεισης πιστευω οτι το ανιμε πνεει μια διαφορετικη γοητεια οντας μεταφρασμενο στα αγγλικα και επισης το θεμα οτι σεχδον ολες οι ηλικιες στην Ελλαδα τη σημερον ημερα μιλανε αγγλικα με φερνει στο συμπερασμα οτι η μεταφραση ειναι ολιγον ακυρη και αργη σε μεγαλο βαθμο.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ, αν και μη αποδεκτη η αποψη σου, και προκειμενου να μην γινει flame,μπορεις απλα να μην ασχολεισαι.
Καλη χρονια να εχεις οπως και να χει Wink
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 14 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 194
Τοποθεσία: Στους δρόμους


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν "αγαπητέ" Dreamwalker...
επειδή το ποστ που μόλις έκανες αφορά κυρίως εμένα και όχι όλη την ομάδα του Hajime No Ippo, θα σου πω τα εξής...

1. Αν νομίζεις ότι μπορείς καλύτερα, γρηγορότερα και με καλύτερο αποτέλεσμα, δοκίμασε τη μοίρα σου....
2. Τη μετάφραση την έκανα εγώ, και αν δε σου αρέσει, απλά μη κάνεις τον κόπο να βασανίζεις τη δυσμοιρη ADSL σου για τα release μας που τόσο συχαίνεσαι...
3. Πολλοί μας επικρίναν για ορισμένα λάθη μας (λάθη μου κυρίως) αλλά γιατί αγαπάνε τα ανιμε και θέλουν να μας κάνουν καλύτερους... εσύ τι είπαμε ότι κάνεις;;; κράζεις απλά για να το κάνεις...
4. Αν θες ταχύτητα αγόρασε φεράρι... εδώ εμείς με το κάρο μας περνάμε μια χαρά και γουστάρουμε...
5. Δε θα σου ρίξω κίτρινη γιατί 2 δημοσιεύσεις έκανες όλο κι όλο και ο "αδερφός" σου μάλλον δε σε ανημέρωσε για το τι παίζει...
6. Αν πιστεύεις ότι έχεις τα α......α μπες στην ομάδα και δοκίμασε να την κάνεις καλύτερη (συντονιστής του Ippo είμαι και η πρόσκληση ισχύει)
7. Το Ippo το λατρεύουμε, γι αυτό και θέλουμε να το κάνουμε fansubbing στα ελληνικά για να το λατρέψουν κι άλλοι...
8. Η animeclipse είναι ελληνικό fansubbing group και είναι αναγνωρισμένη ακόμα και από anidb, οπότε είσαι πολύ μικρός για να την "ρίξεις"...
9. Μάθε να βάζεις τόνους και μετά μιλάμε και για να μας διορθώσεις στα ελληνικά μας...
10. Η κάθε γλώσσα έχει τη γοητεία της... αν δε σου αρέσουν τα ελληνικά και προτιμάς τα αγγλικά τότε τι κάνεις εδω;;;


Ο παραπάνω δεκάλογος θα μπορούσε να γίνει ο δεκάλογος του μ....α που δεν έχει κάνει ποτέ τίποτα και περνάει καλά κρίνοντας τους άλλους χωρίς να έχει παράγει ο ίδιος ποτέ του έργο...

και για να τελειώνουμε...
ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ
ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ
ΕΜΑΣ ΜΗ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ
_________________

Ωωωω... με φωνάζουνε τρελό,
γιατί πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Γαμώ το διδακτορικό
Πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:42 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαράκι καλή χρονιά κατ' αρχήν.
Αν δεν γουστάρεις τη δουλειά της AC μην ασχολείσαι όπως είπε κι ο Θωμάς.

Επίσης εσύ που ξέρεις ότι η αγγλική μετάφραση είναι 100% αξιόπιστη και κατηγορείς την δική μας;
Να σε ενημερώσω ότι σε πολλα project η μετάφραση γίνεται κατευθείαν από τα γιαπωνέζικα.

Αντε γεια! (εκ του υγεία για να μην παρεξηγούμε)
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 31 Μάι 2005
Δημοσιεύσεις: 1330
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη










Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:46 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ManiacGr, αν και μια χαρα τα λες, και καλα κανεις και νιωθεις θυμωμενος, πιστεψε με δεν θα οδηγησει πουθενα ολο αυτο, μιας και η λεξη-κλειδι "Vumba" αποτελει το μεγαλυτερο troll που περασε απτα μερη μας.

Αρα ας επιμεινουμε σε ηπιους τονους, τετοιες μερες που ειναι Wink
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum
Διαβάστε το Playback FAQ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 14 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 194
Τοποθεσία: Στους δρόμους


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 8:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητέ xHATEBREEDx συγνώμη αν πήρα λίγο φόρα... δεν ήταν νεύρα... απλά σχόλια... δε θα νευριάσω με κάτι τέτοιο... άλλωστε και πρόταση του κάνω να μπει στο team... αν μπορεί να το βελτιώσει... κανένα πρόβλημα... οσο για τον αδερφό του... είδα κάποια ποστς...

και ναι ξέχασα... είναι γιορτινές μέρες...

εχμμμ... σα να είμαστε λίγο off-topic;;;

Συνώμη...
_________________

Ωωωω... με φωνάζουνε τρελό,
γιατί πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Γαμώ το διδακτορικό
Πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 01 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 14
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 9:35 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως και να χει εγω γραφτηκα σε αυτο το site γιατι μου αρεσε η ιδεα του να μιλαω με ελληνες που ασχολοθνται με τα ανιμε αλλα το 8εμα οτι το ανιμε μεταφραζετε στα ελληνικα με εστειλε λιγο διοτι ο τροπος που δουλευει το ολο πραμα ειναι λιγο περιεργος αλλα δεν θα το ευνεχισω.

1.Αμα θες χωσε μου 3 κιτρινες οσες και τα ποστ που εχω γραψει κανε με και ban,απο κει και μετα θα ξερω ποσο δημοκρατικο ειναι το θεμα.

2.Εχω γραφτει σε παρα πολλα site για να κατεβασω και να αγορασω anime και manga.

3.Απο το site σας εχω κατεβασει μονο τον Juomaru.

4.Η ηλικια μου δεν εχει καμια σχεσει με το ολον 8εμα(ειμαι 15) και μπορω να ξεχωρισω την ποιοτητα ενος ανιμε.

5.Ξερω τη γοητεια καθε γλωσσας διοτι ξερω 3 ξενες γλωσσες και παω στην 4.

6.Το θεμα του οτι δεν βαζω τονους δεν σου αφηνει το ελευθερο να μιλας για διορθωσεις. Ουτε ο Administrator βαζει.

7.Εδω ηρθα να γνωρισω το ελληνικο fansub μετα το αγγλικο, το γερμανικο και το ιταλικο και ελπιζω να γνωρισω αυθεντικο το γιαπωνεζικο ανεπαφο απο μ.........ς.

Καλη χρονια και εις ανωτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 9:52 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει παιδιά το παλικάρι είναι μικρό ακόμα, μην του δίνετε σημασία.

Αν θέλεις φίλε να μας αποδείξεις ότι είσαι κάποιος, ακολουθησε το παράδειγμα του συνομίληκου σου Gogetasjj4 που μας έχει αφήσει άναυδους με την δουλειά που κάνει.

Περί κάρτας: Όσο δεν προκαλείς, κάρτα δεν θα φας.

Αυτά και πάλι καλή χρονιά!
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 04 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 2744
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη





















Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 9:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dreamwalker έγραψε:
Γεια σε ολους το ονομα μου ειναι Θανασης και ειμαι ο αδερφος του Vumba Cool
Ειπα να κανω register για να το φανταστικο site σας που μου προτεινε ο αδερφος μου και με το που εκανα log in καταλαβα οτι μερικα πραματα που μου ελεγε στεκουν π,χ οτι υπαρχουν τυπαδες που σκοτωνουν τα anime, δεν το λυπηθηκατε το hajime no ippo??


Καλή χρονιά και σε σένα!!!
Πρώτο σου ποστ και ήδη πέφτεις σε αντιφάσεις; Φανταστικό site με τυπάδες που ακοτώνουν τα anime. Πως γίνεται ένα site που ασχολείται με anime και συγκεκριμένα με τη διαδικασία του fansubbing να είναι φανταστικό, ενώ σκοτώνει τα anime;;;
Πιάνεις μετά ένα project και το κατηγορείς, χωρίς να έχεις διαβάσει τα σχετικά ποστ, ότι δηλαδή θα βγει version2, ότι υπήρξαν λάθη στη μετάφραση κτλ.

Dreamwalker έγραψε:
Εχοντας δει ορισμενα απο τα ανιμε σας αγγλικα και επειτα στα ελληνικα της δικης σας version καταλαβα οτι η μεταφραση σας sucks. Επεισης πιστευω οτι το ανιμε πνεει μια διαφορετικη γοητεια οντας μεταφρασμενο στα αγγλικα και επισης το θεμα οτι σεχδον ολες οι ηλικιες στην Ελλαδα τη σημερον ημερα μιλανε αγγλικα με φερνει στο συμπερασμα οτι η μεταφραση ειναι ολιγον ακυρη και αργη σε μεγαλο βαθμο.


Αν πιστεύεις ότι η μετάφρασή μας sucks, τότε μάλλον:
1) είχε πολλές άγνωστες λέξεις για σένα
2) έχεις καταγωγή από αμερική και σου αρέσουν οι αμερικάνικες εκφράσεις
3) αντιπαθείς τη μητρική σου γλώσσα

Το ζήτημα της γοητείας της αγγλικής είναι καθαρά υποκειμενικό, προς πληροφόρησή σου υπάρχουν ακόμα (ω τι περίεργο, σε τι κοινωνία ζούμε Θεέ μου!) έλληνες που προτιμούν την ελληνική!

Dreamwalker έγραψε:
Οπως και να χει εγω γραφτηκα σε αυτο το site γιατι μου αρεσε η ιδεα του να μιλαω με ελληνες που ασχολοθνται με τα ανιμε αλλα το 8εμα οτι το ανιμε μεταφραζετε στα ελληνικα με εστειλε λιγο διοτι ο τροπος που δουλευει το ολο πραμα ειναι λιγο περιεργος αλλα δεν θα το ευνεχισω.

1.Αμα θες χωσε μου 3 κιτρινες οσες και τα ποστ που εχω γραψει κανε με και ban,απο κει και μετα θα ξερω ποσο δημοκρατικο ειναι το θεμα.

2.Εχω γραφτει σε παρα πολλα site για να κατεβασω και να αγορασω anime και manga.

3.Απο το site σας εχω κατεβασει μονο τον Juomaru.

4.Η ηλικια μου δεν εχει καμια σχεσει με το ολον 8εμα(ειμαι 15) και μπορω να ξεχωρισω την ποιοτητα ενος ανιμε.

5.Ξερω τη γοητεια καθε γλωσσας διοτι ξερω 3 ξενες γλωσσες και παω στην 4.

6.Το θεμα του οτι δεν βαζω τονους δεν σου αφηνει το ελευθερο να μιλας για διορθωσεις. Ουτε ο Administrator βαζει.

7.Εδω ηρθα να γνωρισω το ελληνικο fansub μετα το αγγλικο, το γερμανικο και το ιταλικο και ελπιζω να γνωρισω αυθεντικο το γιαπωνεζικο ανεπαφο απο μ.........ς.

Καλη χρονια και εις ανωτερα.


Άλλο να κάνεις συζήτηση, και άλλο να προβαίνεις σε χαρακτηρισμούς με το καλημέρα σας.

1. Αν καθόσουν να διαβάσεις τους κανόνες του forum, θα έβλεπες ότι οι κίτρινες είναι προειδοποιητικές, για να καταλάβεις ότι παραβίασες κάποιους από τους κανόνες. Δεν έχει καμία σχέση με ban.

2. Good for you...

3. To Hajime No Ippo πως μπόρεσες να το χαρακτηρίσεις τότε;;;

4. Κι εμείς στην ηλικία σου τα ίδια λέγαμε...

5. Στην ηλικία σου είχα τα 2 Proficiency, το Sorbonne και είχα αρχίσει και Γερμανικά. Μετά από 10 χρόνια μπορώ να σου πω ότι όλα αυτά που νόμιζα ότι ήξερα τότε ήταν σκέτες μπούρδες. Τη γοητεία μιας γλώσσας την καταλαβαίνεις μόνο αν ζήσεις στη χώρα προέλευσής της.

6. Εδώ έχεις δίκιο.

7. Χμμ... Θέλεις δηλαδή υπότιτλους στα ιαπωνικά;;; Γιατί το audio Μια φορά είναι ιαπωνικό...

Κοινώς:
Μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, να μην είσαι απόλυτος, και να ξέρεις ότι θέλοντας και μη, μόνο και μόνο από την έλλειψη εμπειριών η διαφορά στην ηλικία μετράει.

Εντελώς φιλικά, Γιώργος.

@maniacGR
Στην πορεία σου σαν συντονιστής και fansubber θα εκνευριστείς πάρα πολλές φορές για διάφορους λόγους, σα συμβουλή σου δίνω να συγκρατείσαι και να μην πατάς το αμέσως, καμιά φορά καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς γιατί τζάμπα χαλιέσαι.
_________________
Διαβάστε τους Κανόνες του Forum! Τα greeklish απαγορεύονται!
Διαβάστε το Playback FAQ
Feeling... nauseous already? Wait to see my anime list first...

And remember, fansubbing is NOT serious business...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gpower2 στις Τρι Ιαν 01, 2008 10:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα Διεύθυνση AIM Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 01 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 242
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 9:59 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε καλοσοριζω κι εγω ακόμα κι αν ηρ8ες με αγριες διαθέσεις. Ο ManiacGR είχε όλο το δικιο με το μερος του γιατι εχει ξεκ...θει γι'αυτο το αποτέλεσμα και το κατακρινεις. Δεν πειραζει ομως γιατι αυτο δεν θα μας "κοψει τα φτερα".
Αντε καλη χρονια και απο μενα Wink
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 31 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 1178
Τοποθεσία: ------



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 10:07 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@gpower: Respekt
Αυτά ακριβώς ήθελα να του πω κι εγώ, αλλά βαριόμουν να τα γράφω με 2 μόνο διαφορές.
Δεν είχα Sorbonne, αλλά τα DELF και δυστυχώς δεν πρόλαβα να ξεκινήσω γερμνανικά Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 07 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 364


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 10:40 pm
Τίτλος: Re: My opinion
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dreamwalker έγραψε:
Εχοντας δει ορισμενα απο τα ανιμε σας αγγλικα και επειτα στα ελληνικα της δικης σας version καταλαβα οτι η μεταφραση σας sucks. Επεισης πιστευω οτι το ανιμε πνεει ( μήπως θες να πεις αποπνέει; ) μια διαφορετικη γοητεια οντας μεταφρασμενο στα αγγλικα και επισης το θεμα οτι σεχδον ολες οι ηλικιες στην Ελλαδα τη σημερον ημερα μιλανε αγγλικα με φερνει στο συμπερασμα οτι η μεταφραση ειναι ολιγον ακυρη και αργη σε μεγαλο βαθμο.

Οπως και να χει εγω γραφτηκα σε αυτο το site γιατι μου αρεσε η ιδεα του να μιλαω με ελληνες που ασχολοθνται με τα ανιμε αλλα το 8εμα οτι το ανιμε μεταφραζετε στα ελληνικα με εστειλε λιγο διοτι ο τροπος που δουλευει το ολο πραμα ειναι λιγο περιεργος αλλα δεν θα το ευνεχισω.


Νομίζω μετά τις τρεις γλώσσες που έμαθες, καλό είναι να μάθεις και ελληνικά για να βοηθήσεις και εσύ τα παιδιά.
Άκου "η μετάφραση σας sucks"... Επίσης εκτός από τόνους δεν βάζεις και σημεία στίξης. Ξέρεις... τελείες, κόμματα κλπ κλπ.
Καλά κρασά.
_________________
Drinkin' beer in the hot sun / I fought the law and I won

Justice and Liberty, you can buy - but you don't get free


Έχει επεξεργασθεί από τον/την -=S=- στις Τρι Ιαν 01, 2008 10:44 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 14 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 194
Τοποθεσία: Στους δρόμους


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 01, 2008 10:41 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλτατε gpower2 δεν εκνευρίζομαι θα το ξαναπώ... απλά σχολίασα... αν καταφέρει κάποιος να με εκνευρίσει τότε δε θα είναι αυτή η αντίδρασή μου... ναι είχα λίγο έντονο ύφος, το παραδέχομαι... ξέρω τι μπορεί να συναντήσω μπροστά μου... εδώ έφτασα σε σημείο να κάνω διδακτορικό (όποιος έχει μπει σε τέτοιου είδους χορό θα με καταλάβει) και να έχω φάει στη μάπα ότι μπορείς να φανταστεις... εδώ θα κολλήσω λες;;; ευχαριστώ anyway για τη συμβουλή, θα προσπαθήσω να την τηρήσω στο μέλλον... όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρεις με την μέχρι τώρα εμπειρία σου Embarassed Embarassed

όμως με 2-3 ποστ να μας λένε και μ......ς!!! άκου το θέλει ανέπαφο απο μ.....ς!!!! λες και τι κάναμε!!! βάλαμε υπότιτλους!!! Whistling Whistling όχι τίποτα άλλο αλλά λέει μ....ς και όλα τα άλλα fansub groups...

άσε που θα συμφωνήσω και μαζί σου όσον αφορά τα αριθμημένα σχόλια στο ποστ σου... ακόμη και σε αυτό που έχει δίκιο Razz Razz

+1 στον darkphoenix Thumbs UP

και σε όποιον άλλο θελήσει να σχολιάσει χωρίς να έχει δει άλλη συζήτηση (μη γνωρίζοντας αν δέχομαι τα λάθη μου δηλαδή), είμαι ορθάνοιχτος σε προτάσεις και παραδέχομαι (όπως φαντάζομαι και όλο το team μου) τα λάθη μου... ναι λάθη υπήρχαν μπόλικα (ορθογραφικά κυρίως) και ελπίζω ότι στη δεύτερη έκδοση θα καληφθεί το κενό... άλλωστε και εγώ αλλά και όλα τα παιδιά και στην ομάδα μου αλλά και στην animeclipse κάνουν την καλύτερη δυνατή δουλειά... είναι αγάπη το ανιμε!!! και όταν κάτι το αγαπάς δε το κάνεις στα πεταχτά και για να το τελειώνεις... το κάνεις γιατί το γουστάρεις...

gpower2 τελειώνω εδώ με τα σχόλια... συγνώμη αν φάνηκα τσατισμένος (δεν είμαι καθόλου)... για να μη το τραβήξω άλλο σταματάω εδώ... Dreamwalker αν θες να πεις κάτι παραπάνω υπάρχουν και τα pm...
_________________

Ωωωω... με φωνάζουνε τρελό,
γιατί πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Γαμώ το διδακτορικό
Πίνω μπάφους και παίζω Pro.
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Αυτό το Θέμα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε κάποια δημοσίευση σ' αυτό     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01551 seconds with 5 queries