Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Devil May Cry

Devil May Cry - Γενική Συζήτηση για το Game Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 9:58 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koproskylo έγραψε:
BTW, κάπου κάποιο παλικάρι είπε ότι είναι το πιο freestyle game. Ως τώρα πίστευα ότι το μοναδικό game που πραγματικά μπορείς να φας τον αντίπαλο σου με όποιο τρόπο δεν φαντάζεσαι είναι η σειρά "Prince of Persia", ειδικά το "Warrior Within" με αποκορύφωση το "The 2 thrones".

Όμως όταν είδα πάνω στο CD το όνομα Ubisoft τότε κατάλαβα ότι θα τα δω όλα στο gameplay... και τα είδα!
Το παιγνίδι το έχει φτιάξει αποκλειστικά και μόνο η μικρή αλλά φοβερή Capcom.
Τώρα αυτό που λές για την Ubisoft για το PC version του παιχνιδιού το έχω παρατηρίσει και εγώ και δέν έχω πάρει χαμπάρι ακόμα τι παίζει... Πάντως απ'όσο ξέρω η έκδοση για υπολογιστή δέν έχει ουδεμία διαφορά με αυτή του PS2, οπότε και να πήρε μέρος σε κάποιον τομέα η Ubi, αυτός δέν θα είναι το Gameplay.

Και congrats για τα Β's σου, πολύ καλό rank για την πρώτη σου φορά και ειδικά με keyboard.
Τι να πώ, όπως έχει συνηθίσει ο καθένας... Whistling
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 10 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 97
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρήτης

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 19, 2007 10:36 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπάμαι βλέποντας τους πιο πολλούς : Crying or Very sad
1.Να « κατηγορούν » τη σειρά Devil May Cry για διάφορες ελλείψεις (σενάριο,gamaplayγραφικά και ήχο).Το παιχνίδι είναι πραγματικά τέλειο από όλες τις μεριές Thumbs UP .
2.Να περιμένουν το 4ο μέρος της σειράς να βγει για PC
Για μένα να βγει ένα τέτοιο παιχνίδι για PC είναι βλακεία γιατί ο άσσος της Sony είναι οι σειρές Devil May Cry,Metal Gear Solid,Final Fantasy,Resident Evil, & Silent Hill και με το να βγει στο PC χάνεται όλη η μαγεία του τηλεχειριστηρίου γιατί όλα αυτά τα παιχνίδια συμπεριλαμβανομένου και του Devil May Cry έχουν φτιαχτεί για Playstation .Και ένα μήνυμα για τους
« τσαμπατζήδες » ( μην το παίρνεται προσωπικά τον χαρακτηρισμό Whistling ) το Devil May Cry 4 θα βγει σε Blu-ray disc και όχι σε DVD. Και εάν έβγαινε σε DVD πόσους δίσκους θα είχε ? 5 ή 6 ROTFL
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 20, 2007 10:28 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Neochaos έγραψε:
Λυπάμαι βλέποντας τους πιο πολλούς : Crying or Very sad
1.Να « κατηγορούν » τη σειρά Devil May Cry για διάφορες ελλείψεις (σενάριο,gamaplayγραφικά και ήχο).Το παιχνίδι είναι πραγματικά τέλειο από όλες τις μεριές Thumbs UP .
2.Να περιμένουν το 4ο μέρος της σειράς να βγει για PC
Για μένα να βγει ένα τέτοιο παιχνίδι για PC είναι βλακεία γιατί ο άσσος της Sony είναι οι σειρές Devil May Cry,Metal Gear Solid,Final Fantasy,Resident Evil, & Silent Hill και με το να βγει στο PC χάνεται όλη η μαγεία του τηλεχειριστηρίου γιατί όλα αυτά τα παιχνίδια συμπεριλαμβανομένου και του Devil May Cry έχουν φτιαχτεί για Playstation .Και ένα μήνυμα για τους
« τσαμπατζήδες » ( μην το παίρνεται προσωπικά τον χαρακτηρισμό Whistling ) το Devil May Cry 4 θα βγει σε Blu-ray disc και όχι σε DVD. Και εάν έβγαινε σε DVD πόσους δίσκους θα είχε ? 5 ή 6 ROTFL


1. Μα τις έχει, δεν τις έχει; Μη μου πεις ότι το 2 σε ενθουσίασε, ξέρω ότι θα λες ψέμματα! Twisted Evil Razz
2. Περιμένω να βγει για pc γιατί δεν παίζει λεφτό για πι-ες-3.
Αλλιώς μαζί σου. Αν βγει και για το 2, ίσως μπορέσω να το παίξω σε δανεικό, αλλιώς στο pcάκι μας και με τηλεχειριστήριο δανεικό! Laughing
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 10 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 97
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρήτης

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 20, 2007 10:50 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:
Neochaos έγραψε:
Λυπάμαι βλέποντας τους πιο πολλούς : Crying or Very sad
1.Να « κατηγορούν » τη σειρά Devil May Cry για διάφορες ελλείψεις (σενάριο,gamaplayγραφικά και ήχο).Το παιχνίδι είναι πραγματικά τέλειο από όλες τις μεριές Thumbs UP .
2.Να περιμένουν το 4ο μέρος της σειράς να βγει για PC
Για μένα να βγει ένα τέτοιο παιχνίδι για PC είναι βλακεία γιατί ο άσσος της Sony είναι οι σειρές Devil May Cry,Metal Gear Solid,Final Fantasy,Resident Evil, & Silent Hill και με το να βγει στο PC χάνεται όλη η μαγεία του τηλεχειριστηρίου γιατί όλα αυτά τα παιχνίδια συμπεριλαμβανομένου και του Devil May Cry έχουν φτιαχτεί για Playstation .Και ένα μήνυμα για τους
« τσαμπατζήδες » ( μην το παίρνεται προσωπικά τον χαρακτηρισμό Whistling ) το Devil May Cry 4 θα βγει σε Blu-ray disc και όχι σε DVD. Και εάν έβγαινε σε DVD πόσους δίσκους θα είχε ? 5 ή 6 ROTFL


1. Μα τις έχει, δεν τις έχει; Μη μου πεις ότι το 2 σε ενθουσίασε, ξέρω ότι θα λες ψέμματα! Twisted Evil Razz
2. Περιμένω να βγει για pc γιατί δεν παίζει λεφτό για πι-ες-3.
Αλλιώς μαζί σου. Αν βγει και για το 2, ίσως μπορέσω να το παίξω σε δανεικό, αλλιώς στο pcάκι μας και με τηλεχειριστήριο δανεικό! Laughing



Δυστυχώς το Devil May Cry θα βγει για Playstation 3 και Xbox 360 . Για PC το βλέπω θολό για τον εξής λόγω ότι θα βγει σε Blu-ray disc και HD DVD.
Το Devil May Cry 2 μου άρεσε για τους εξής λόγους
1.Καλα γραφικά ( όχι τέλεια )
2.Gameplay καλό.
3.Ηταν η επιστροφή του Dante
Το Devil May Cry 2 δεν μου άρεσε για τους εξής λόγους
1.Ηταν περιορισμένο στις κινήσεις των χαρακτήρων.
2.Ο στόχος που ήταν μόνιμος.
3.Σεναριακα ήταν ηλίθιο.
4.Τα voiceovers ήταν υπερβολικά μέχρι αηδίας.
Τελευταίο σχόλιο για μένα για αυτό το παιχνίδι, σκότωσα ευχάριστα λίγο χρόνο παίζοντας μαζί του…
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 20, 2007 1:15 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Neochaos έγραψε:

Δυστυχώς το Devil May Cry θα βγει για Playstation 3 και Xbox 360 . Για PC το βλέπω θολό για τον εξής λόγω ότι θα βγει σε Blu-ray disc και HD DVD.
Το Devil May Cry 2 μου άρεσε για τους εξής λόγους
1.Καλα γραφικά ( όχι τέλεια )
2.Gameplay καλό.
3.Ηταν η επιστροφή του Dante
Το Devil May Cry 2 δεν μου άρεσε για τους εξής λόγους
1.Ηταν περιορισμένο στις κινήσεις των χαρακτήρων.
2.Ο στόχος που ήταν μόνιμος.
3.Σεναριακα ήταν ηλίθιο.
4.Τα voiceovers ήταν υπερβολικά μέχρι αηδίας.
Τελευταίο σχόλιο για μένα για αυτό το παιχνίδι, σκότωσα ευχάριστα λίγο χρόνο παίζοντας μαζί του…


Ε μωρέ, όλο και κάτι θα γίνει και για μας.
Και να βγει "light" έκδοση για υπολογιστή δε με χαλάει.
Αν και το 1 με είχε συνεπάρει με τα σκηνικά του, με τέτοιο gameplay και με supermario γραφικά να ήτανε θα το έπαιζα ευχαρίστως.

Το 2 κατά τη γνώμη μου ήταν ένα κενό παιχνίδι που απλά εκμεταλλευόταν το όνομα DMC και τπτ άλλο.
Ειδικά η κοκκινομαλλούσα ήταν το πιο άχρηστο πρόσθετο του αιώνα! Thumb Down
Όσο για τα + που του δίνεις:
1.Γραφικά ξαναλέω δε με νοιάζουν τόσο πολύ
2.Gameplay επιεικώς απαράδεκτο σε σχέση με το 1 [ρώτα και τον lucifer's ire... Razz ]
3.Θα συμφωνήσω αλλά επιμένω στο ότι ήταν περισσότερο rip-off του ονόματος. Wink
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 10 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 97
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρήτης

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 20, 2007 2:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως η καμπαρντίνα του Dante στο 2 ήταν τρέλα . Που μπορώ να βρω μια ? Razz Razz Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 21, 2007 10:00 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Neochaos έγραψε:
Πάντως η καμπαρντίνα του Dante στο 2 ήταν τρέλα .
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Το μόνο πράμα στο οποίο υπερείχε το DMC2... Whistling
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 21, 2007 11:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lucifer's Ire έγραψε:
Neochaos έγραψε:
Πάντως η καμπαρντίνα του Dante στο 2 ήταν τρέλα .
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Το μόνο πράμα στο οποίο υπερείχε το DMC2... Whistling


Έχεις δίκιο...
Είναι όντως καθοριστικής σημασίας για να πείσεις κάποιον ότι είναι καλό παιχνίδι! HaHa Laughing
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 10 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 97
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρήτης

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 22, 2007 10:15 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Madarb έγραψε:
Lucifer's Ire έγραψε:
Neochaos έγραψε:
Πάντως η καμπαρντίνα του Dante στο 2 ήταν τρέλα .
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Το μόνο πράμα στο οποίο υπερείχε το DMC2... Whistling


Έχεις δίκιο...
Είναι όντως καθοριστικής σημασίας για να πείσεις κάποιον ότι είναι καλό παιχνίδι! HaHa Laughing


Madarb έχεις λίγο δίκιο …Thumbs UP
Αλλά το DMC2 ήταν γενικά ένα καλό Hak& slash ( το γράφω σωστά ? )game.
Εύκολος χειρισμός
Απλό και στιλάτο. Razz
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 25, 2007 5:11 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά και είναι ένα πολύ καλό παιχνίδι το DMC2, απλά είναι ψιλο-απογοητευτικό σε σχέση με τα υπόλοιπα DMC.
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 25, 2007 7:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OFF-Topic MODE

@Lucifer's Ire
Είδα ότι αναρωτιέσαι γιατί συχνά πολλοί μπερδεύουν το όνομα "Vergil" με το "Virgil". O λόγος μάλλον είναι ότι το "Virgil" παραπέμπει και συνεπώς μπερδεύεται με το "Virgin" Προσωπικά εγώ καταφέρνω και το ξεχωρίζω στο μυαλό μου λόγο του συνεχούς "bitchy-attitude" που έχει μονίμως ο συγκεκριμένος χαρακτήρας. Razz

ΟΝ-TOPIC MODE

DMC1= απλά θεϊκό(τι να πρωτοθυμηθεί κανείς το οργιώδες gameplay του, το ψυχεδελικό Gothic κλίμα του κλπ.) δεν υπήρξε ούτε μια στιγμή που να με χάλασε. Αντίθετα όσο έπαιζα τόσο πωρωνόμουν. Τέλος το τελικό boss Mundus απλά αριστουργηματικό.

DMC2= Απλά απαράδεκτο, με έκανε να θεωρήσω ότι οι προγραμματιστές υποτιμούν τη νοημοσύνη μας(ξενέρωσα τόσο που παραλίγο να μη παίξω το 3). Εκτός από το απαράδεκτο σύστημα(combining jewels κλπ.) και το ψόφιο κλίμα του, πού είναι ο Mundus οεο!?

DMC3= Ε... Καλό ήταν αν και είχε τα ελαττωματάκια του πχ τα όπλα αν και είναι elemental, το στοιχείο αυτό δε φαίνεται να παίζει κάποιο ρόλο(δηλ. να κάνουν ζημιά σε εχθρούς που να είναι ευαίσθητοι στο εκάστοτε element πράγμα που είχε το 1) με λίγα λόγια τα elemental όπλα ήταν απλά και μόνο για "poseριά" και αυτό έρχεται με τη σειρά της να το αποδείξει και η κιθάρα που ήταν η ποιό άχρηστη απ' όλα.
Τέλος, πείτε στον Mundus ακόμα τον ψάχνω Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 25, 2007 10:44 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shiroikage έγραψε:

DMC3= Ε... Καλό ήταν αν και είχε τα ελαττωματάκια του πχ τα όπλα αν και είναι elemental, το στοιχείο αυτό δε φαίνεται να παίζει κάποιο ρόλο(δηλ. να κάνουν ζημιά σε εχθρούς που να είναι ευαίσθητοι στο εκάστοτε element πράγμα που είχε το 1) με λίγα λόγια τα elemental όπλα ήταν απλά και μόνο για "poseριά" και αυτό έρχεται με τη σειρά της να το αποδείξει και η κιθάρα που ήταν η ποιό άχρηστη απ' όλα.


Arachne: vulnerable to Fire (Agni&Rudra).
Gigapede: vulnerable to Fire and Ice (Agni&Rudra, Cerberus).
Soul Eater: vulnerable to Explosions (Kalina Ann).
Doppelganger: vulnerable to Light (Beowulf).
Vergil: vulnerable to Light (Beowulf).

...

......

και πολλά ακόμα που δέν θυμάμαι μιας και έχω να ανοίξω το PS2 δύο μήνες (ναι, είναι αλήθεια Scared ).
Νομίζω οτι σου απέδειξα οτι τα elements δεν είναι μόνο για ποζεριά... Βέβαια δεν λέω, στο 1ο γκέϊμ είχαv ποιο "ζωτική" σημασία, αλλά αυτό δέν σημαίνει οτι είναι άχρηστα στο 3 και οτι δέν χρειάζεται να σχεδιάζεις τι όπλα θα έχεις σε κάθε περίσταση. Wink


P.S.: Η Νevan και εμένα αρχικά μου φαινόταν άχρηστη, μόνο όταν ήμουν περικυκλωμένος απο δεκάδες δαιμόνια μου φαινόταν χρήσιμη. Αλλά αφού είδα μερικά gameplay videos απο masters του DMC3 κατάλαβα πως όλα τα Styles, Devil Arms και Guns είναι εξίσου καλά (βέβαια αυτό εξαρτάται και από τον αντίπαλο, τα surroundings κλπ...), απλώς το καθένα έχει τη δική του νοοτροπία και χρειάζεται διαφορετική "μεταχείριση" και την κατάλληλη εξάσκηση.
Αυτό που μου έχει μείνει άχτι είναι το Royalguard, μιας και είναι το καλύτερο style κατ'εμέ, αλλά θέλει πολύ δουλειά, και αν κανα-δυο φορές διαλέξεις το πρώην αγαπημένο σου style... την έκατσες. Sad
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 09 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 837




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 25, 2007 10:57 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lucifer's Ire έγραψε:

Arachne: vulnerable to Fire (Agni&Rudra).
Gigapede: vulnerable to Fire and Ice (Agni&Rudra, Cerberus).
Soul Eater: vulnerable to Explosions (Kalina Ann).
Doppelganger: vulnerable to Light (Beowulf).
Vergil: vulnerable to Light (Beowulf).


Ναι αλλά τα παραπάνω είναι αν θυμάμαι καλά Bosses,(μπορεί και να κάνω λάθος έχω να παίξω το 3 απ' όταν βγήκε) εγώ μιλάω για απλούς εχθρούς Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 11 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 119
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 25, 2007 11:04 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από αυτά που ανέφερα ο Vergil και ο Doppelganger είναι bosses...

Βέβαια τα 7 Hells, οι πιο συνηθισμένοι δαίμονες, δέν έχουν αδυναμία σε κάποιο συγκεκριμένο element. HaHa

Τέσπα, το θέμα είναι οτι δέν είναι τελείως άχρηστα.
_________________

Ούγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Devil May Cry Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.0192 seconds with 5 queries