Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy

Μεταγλωττισμένα Επεισόδια Candy Candy Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 12, 2007 11:10 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

hehehe ypo8etw einai 8ema do3as....

Tespa oloi exoume kanei prospa8eia na anevei h Kanty me ton enan h ton allo tropo k ok autos einai o skopos dld..

Edw re si h mana mou me vlepei n xazeyw ta epeisodia kai mou leei kanta DVD na ta dw k egwwww hahahahaha

Kalh kardiaaa lew egw...kai Get a Lifeeeee se osous kanoun kolpakia;p
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 13, 2007 10:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeSoNi έγραψε:
hehehe ypo8etw einai 8ema do3as....
Tespa oloi exoume kanei prospa8eia na anevei h Kanty me ton enan h ton allo tropo k ok autos einai o skopos dld..

Edw re si h mana mou me vlepei n xazeyw ta epeisodia kai mou leei kanta DVD na ta dw k egwwww hahahahahakolpakia;p


Να πω και 'γω κάτι.... Προχθές που τα είχα κάψει σε DvD και τα έβλεπα στην TV, ήρθε η μητέρα μου μπάστακας, και το έβλεπε μαζί μου... 45 χρονών είναι η μητέρα μου... και Νομίζω ότι χάρηκε πολύ που είδε την Κάντυ Κάντυ, γιατί λέει ότι την έβλεπε μαζί με την αδερφή μου όταν εκείνη ήταν μικρή...

Πάντως, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι και αγόρια αλλά και κορίτσια μεγάλωσαν τότε με την Κάντυ... Κρίμα που υπήρξε αυτή η διαμάχη μεταξύ των εταιριών, διαφορετικά θα ξαναπροβάλονταν...

Αχχχχ... Τέλος Πάντων... Να' ναι καλά τα κορίτσια που την έχουν γράψει σε VHS!
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 18, 2007 9:16 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia sto youtube ta anevazoume.Na pate sto search na grapsete candy greek kai tha sas ta vgalei.Exo metatrepsei se avi parapano apo ta misa(giro sta 60) kai sinexizo.Loipon an theletai apo kei mporeite na ta katevazete.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 18, 2007 12:51 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fullmetal έγραψε:
Paidia sto youtube ta anevazoume.Na pate sto search na grapsete candy greek kai tha sas ta vgalei.Exo metatrepsei se avi parapano apo ta misa(giro sta 60) kai sinexizo.Loipon an theletai apo kei mporeite na ta katevazete.

Όταν φίλε/φίλη λες ότι έχεις μετατρέψει πάνω από τα 60 επεισόδια σε *avi.... Από που μπορούμε να τα κατεβάσουμε???
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 18, 2007 3:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρεε βρε ποιος ήρθε!!!
Potterouli μη μπερδεύεσαι, δικός μας είναι
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 19, 2007 12:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

candicted έγραψε:
βρεε βρε ποιος ήρθε!!!
Potterouli μη μπερδεύεσαι, δικός μας είναι

Το Κατάλαβα ότι είναι της παρέας του Youtub#... αλλά εννοεί 62 επεισόδια ή 62 parts επεισοδιών??? Sad

Γιατί πραγματικά τα κορίτσια, ανεβάζουν συνέχεια επεισόδια τώρα... Δηλαδή εκεί που είχαμε διαφορά 4-6 μερών, τώρα κάθε μέρα βλέπουμε και ένα επεισόδιο...

Αχ τι ωραία... Rolling Eyes Συγκινήθηκα Crying or Very sad
Μπράβο παιδιά... Συνεχίστε την καλή δουλειά... Thumb 2 Up

Να ρωτήσω κάτι (αν και σας το έχω ξανά-ρωτήσει)... Μμμμ, μέχρι τις 20 Ιουλίου θα έχουμε την καλύτερη VHSrip ποιότητα??? Ρωτάω... για να ξέρω αν θα προλάβω... να κάψω σε DvD τα επεισόδια...

Anyway... Και πάλι Ευχαριστώ big smile
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 19, 2007 3:14 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι σημασία έχει, αφού το ίδιο επεισόδιο είναι είτε παραμένει ολόκληρο είτε κόβεται στα δύο!
όσο για το άλλο που ρωτάς, τα έχουμε πει...
ε τώρα αν μέχρι τις 20 Ιουλίου μας ξανακαούν οι υπολογιστές, μας κλείσει το youtube, μας στελίει εξώδικο η ίδια η Μιζούκι, ή γίνει ο τρίτος παγκόσμιος πόλεμος και δεν προλάβουμε να τα ανεβάσουμε, που να το ξέρω από τώρα??!
Rolling Eyes
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 20, 2007 12:17 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

candicted έγραψε:
τι σημασία έχει, αφού το ίδιο επεισόδιο είναι είτε παραμένει ολόκληρο είτε κόβεται στα δύο!

Ααα... νομίζω ότι εγώ είχα καταλάβει λάθος

candicted έγραψε:
όσο για το άλλο που ρωτάς, τα έχουμε πει...
ε τώρα αν μέχρι τις 20 Ιουλίου μας ξανακαούν οι υπολογιστές, μας κλείσει το youtube, μας στελίει εξώδικο η ίδια η Μιζούκι, ή γίνει ο τρίτος παγκόσμιος πόλεμος και δεν προλάβουμε να τα ανεβάσουμε, που να το ξέρω από τώρα??!
Rolling Eyes

Δεν ήξερα ότι είχαν καεί οι υπολογιστές σας... That's a pity... Μμμμ... Μπορεί να σας στείλει εξώδικό η Mizouk#? Crying or Very sad Μην ανησυχείται για το Youtub#... στον άνθρωπο που είχε ανεβάσει τα Ισπανικά και με αγγλικούς υπότιτλους έγινε πολλούς μήνες μετά διαγραφή..

Πάντως... είμαι πραγματικά χαρούμενος... Βλέπω την ημέρα κι από 1 επεισόδιο... τι ωραία!!! Ααααα, έχω βρει τα 60 πρώτα επεισόδια σε DvDrip, (τέλεια ανάλυση & εικόνα & ήχο), αλλά δυστυχώς στα Ισπανικά...

Ενδιαφέρεται κανείς??? Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 1:33 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ayto kanw re paidia opws o fullmetal (idiaitera agaphtos se mena ) anefere apla egw ta katevazw k ta metatrepw me ena prg kateu8eian se avi...

Alla genika exw 3enerwsei me to 8ema entelws dld...poly manoura...poly egw kanw esy kaneis aytos kanei..

Vare8hka n akoywwwwww aytos kanei egw kanw egw prosferw emeis anevazoume k sorry re gmt kiolas an fainomai kapws (isws n mai stravo3ulo apo kounia ..ti n pw)...alla eleos...re paidia se site apo alles xwres dn ginontai dld kan manoures..apla postaroyn k teleiwse to party..

Yparxoyn k ta 115 epeisodia anevasmena sta gallika se ena site to episkeptomai ka8hmerina...k tetoio malixoule dn exw dei...k oxi mono ekei...se posa akoma site poy ta epeisodia einai metaglwtismena stis xwres toys..

Dn 3erw paizei k na lew...vlakeies..mhn pw...m***s kai pare3hgh8w...ti n pw..

Ayto pou skeftomai to lew pantws k panta kaloproaireta
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 238
Τοποθεσία: never, never, land




Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 4:22 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλιστα...
φίλε/η όποιος είναι έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρει.... αλλά όχι τι εστί μανούρα!!
_________________
srs bzns -->
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 8:10 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

candicted έγραψε:
μάλιστα...
φίλε/η όποιος είναι έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρει.... αλλά όχι τι εστί μανούρα!!

Den eipe kati kako:)oloi mporoun na poun tin gnomi tous pisteuo.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 8:17 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeSoNi έγραψε:
Ayto kanw re paidia opws o fullmetal (idiaitera agaphtos se mena ) anefere apla egw ta katevazw k ta metatrepw me ena prg kateu8eian se avi...

Alla genika exw 3enerwsei me to 8ema entelws dld...poly manoura...poly egw kanw esy kaneis aytos kanei..

Vare8hka n akoywwwwww aytos kanei egw kanw egw prosferw emeis anevazoume k sorry re gmt kiolas an fainomai kapws (isws n mai stravo3ulo apo kounia ..ti n pw)...alla eleos...re paidia se site apo alles xwres dn ginontai dld kan manoures..apla postaroyn k teleiwse to party..

Yparxoyn k ta 115 epeisodia anevasmena sta gallika se ena site to episkeptomai ka8hmerina...k tetoio malixoule dn exw dei...k oxi mono ekei...se posa akoma site poy ta epeisodia einai metaglwtismena stis xwres toys..

Dn 3erw paizei k na lew...vlakeies..mhn pw...m***s kai pare3hgh8w...ti n pw..

Ayto pou skeftomai to lew pantws k panta kaloproaireta


Exei diadikasia pantos:)alla den eipa ego pote tipota.Kalos tin.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 234
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 8:18 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeSoNi έγραψε:
Ayto kanw re paidia opws o fullmetal (idiaitera agaphtos se mena ) anefere apla egw ta katevazw k ta metatrepw me ena prg kateu8eian se avi...

Alla genika exw 3enerwsei me to 8ema entelws dld...poly manoura...poly egw kanw esy kaneis aytos kanei..

Vare8hka n akoywwwwww aytos kanei egw kanw egw prosferw emeis anevazoume k sorry re gmt kiolas an fainomai kapws (isws n mai stravo3ulo apo kounia ..ti n pw)...alla eleos...re paidia se site apo alles xwres dn ginontai dld kan manoures..apla postaroyn k teleiwse to party..

Yparxoyn k ta 115 epeisodia anevasmena sta gallika se ena site to episkeptomai ka8hmerina...k tetoio malixoule dn exw dei...k oxi mono ekei...se posa akoma site poy ta epeisodia einai metaglwtismena stis xwres toys..

Dn 3erw paizei k na lew...vlakeies..mhn pw...m***s kai pare3hgh8w...ti n pw..

Ayto pou skeftomai to lew pantws k panta kaloproaireta


Exei diadikasia pantos:)alla den eipa ego pote tipota.
_________________
God didn't send me to earth to shine.He put me here to show you how it's done...

Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 15 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 21


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 11:00 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Candicted otan les opoios einai e3w apo to xoro poion akrivws ennoeis?
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 27 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 20
Τοποθεσία: Ελλάδα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2007 12:32 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πολύ κατάλαβα τι έγινε... Ελπίζω μόνο, ο/η TesoNi, να μην παραξεγήθηκε... γιατί κάτι τέτοιο κατάλαβα..

Μμμ, και εγώ έχω βρει όλα τα επεισόδια (έψαξα χθες), στα Ισπανικά DvDrip, μεγάλη ανάλυση & τέλειος ήχος...

Αλλά δεν κάθομαι να τα κατεβάσω, γιατί προτιμώ χίλιες φορές την Ελληνική έκδοση που ανεβάζουν τα κορίτσια στο Youtub#.... Την θεωρώ την αυθεντική για μας τους Έλληνες...

Τώρα, δεν νομίζω ότι πρέπει να γίνεται αυτή η ανακατοσούρα, που γίνεται με την Candy... Θα θυμηθώ μια λέξη ενός κοριτσιού:

"Εδώ και είκοσι χρόνια δεν είχαμε την Ελληνική έκδοση της Candy, γιατί πρέπει τώρα να βιαζόμαστε και να μαλώνουμε γι' αυτήν"

Αυτά από μένα... Εγώ νομίζω ότι το Μπράβο το αξίζουν τα παιδιά που έχουν βρει όλα αυτά τα επεισόδια, και τα έχουν βγάλει στο Internet, για να τα δούμε και εμείς!

Thumb 2 Up
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα MSN Messenger
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Candy Candy Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 5 από 12

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01704 seconds with 5 queries