Σύνδεση Όνομα μέλους Κωδικός
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη    
Εγγραφή
Εγγραφή
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε τα προσωπικά σας μηνύματα
AnimeClipse Αρχική σελίδα » Bleach (STALLED)

Bleach Project Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Προβολή προηγούμενου Θέματος :: Προβολή επόμενου Θέματος  
Συγγραφέας Μήνυμα


Ένταξη: 20 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 203
Τοποθεσία: Greece-Pireaus-Keratsini-Home


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 01, 2007 11:43 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα...Το θεμα ειναι να μη το παρατησετε το project...Aς δημιουργησετε(και εγω μαζι αμα θετε να κανω μεταφραση υπαρχει ελευθερος χρονος πλεον)μια νεα ομαδα γιατι το ανιμε ΑΠΛΑ τα σπαει...το εχουνε κατεβασει 7 φορες απο μενα και ειναι τα 20 πρωτα επεισοδια απλα ετσι...Δλδ δεν εχει γινει τπτ ακομα...Ειναι κριμα να συνεχιζει το Ναρουτο και να σταματησει εδω το Bleach που για μενα ειναι καλυτερο και ασχοληται περισσοτερος κοσμος.Το εχουνε βαλει σε αλυσιδες στο anime gr στο blue and white το κατεβαζει ο κοσμος...Και πιθανον να υπαρχει και αλλου

Εγω ξαναλεω οτι ψηνομαι τρελα για μεταφραση και ας μην το εχω δει και ας μου χαλασει την ορεξη.Θα το δω απο ξενο fansub np.Αλλα δε λεει να σταματησει για τον υπολοιπο κοσμο.ΙΜΟ παντα
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 44
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 11:23 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+φωνω
και αν ακόμα δεν τραβάει με τις υπάρχουσες ομάδες δεν θα ήταν καλο να αναζητήσετε νέα μέλη ή νέες ομάδες .Να μπει για παράδειγμα ενα post στα "νεα" ως πρόσκληση γιατί είναι κρίμα να παει χαμένη δουλειά που κάνατε τόσο καιρο. Sad
_________________
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 268
Τοποθεσία: in limbo



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 11:31 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zidane72003 έγραψε:
Ειναι κριμα να συνεχιζει το Ναρουτο και να σταματησει εδω το Bleach που για μενα ειναι καλυτερο και ασχοληται περισσοτερος κοσμος.


Έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι μεγάλο κρίμα. Οπότε, σταματάμε το project Naruto.
Παρακαλούνται όσοι τυχόν έχουν κατεβάσει επεισόδια να τα δώσουν πίσω.

suicide
_________________

Pleace Donate for a PC for Arvendui
Κατανταω κουραστικος μονο οταν καταντατε γραφικοι~ Azalin
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 20 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 203
Τοποθεσία: Greece-Pireaus-Keratsini-Home


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 11:59 am
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gerund_infinitive έγραψε:
zidane72003 έγραψε:
Ειναι κριμα να συνεχιζει το Ναρουτο και να σταματησει εδω το Bleach που για μενα ειναι καλυτερο και ασχοληται περισσοτερος κοσμος.


Έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι μεγάλο κρίμα. Οπότε, σταματάμε το project Naruto.
Παρακαλούνται όσοι τυχόν έχουν κατεβάσει επεισόδια να τα δώσουν πίσω.

suicide


Γαμησε αυτο το ποστ φιλε Laughing Laughing Laughing Laughing

Η απολειτη ειρωνια.Ελπιζω να νιωθεις καλυτερα το μεσημερι σου οταν πετας τετοιες εξυπναδες...

Εννοω ειναι κριμα να υπαρχει διαθεση για το ναρουτο(απο 1 ομαδα που κανει πολυ καλα τη δουλεια της)που για μενα ειναι χειροτερο απο το Bleach...Ελεος δλδ.Δεν ειπα να σταματησει κανενας το Ναρουτο...Ειπα να βρεθουμε(διοτι ψηνομαι και εγω)νεα ατομα να κανουμε μια προσπαθεια να συνεχησουμε το bleach...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 268
Τοποθεσία: in limbo



Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 12:08 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά (κι όπως παρατήρησα και σε άλλα post σου), μάλλον δέν έχεις κατανοήσει καλά πως σε κάθε project δουλεύουν άλλα άτομα. Βασικά i don't give a f@#k για το ποιό είναι καλύτερο ή χειρότερο, απλά αναρωτιέμαι τί σχέση μπορεί να έχει το άν συνεχίζει ένα project ή όχι με το άν ένα άλλο σταματάει ή τελειώνει.

Και, ναι. Νιώθω υπέροχα κάθε φορά που πετάω τέτοιες "εξυπνάδες".

Thank you
_________________

Pleace Donate for a PC for Arvendui
Κατανταω κουραστικος μονο οταν καταντατε γραφικοι~ Azalin
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος


Ένταξη: 20 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 203
Τοποθεσία: Greece-Pireaus-Keratsini-Home


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 1:50 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gerund_infinitive έγραψε:
Απλά (κι όπως παρατήρησα και σε άλλα post σου), μάλλον δέν έχεις κατανοήσει καλά πως σε κάθε project δουλεύουν άλλα άτομα.


Mα δεν διαφωνω μαζι σου.Απλα λεω οτι απο το να γινει dropped καλυτερα να συγκοτηθουν νεες ομαδες.Δεν λεω κατι για τα παιδια.Ο καθενας ισως να σταματαει η ορεξη του για καποια στιγμη να μεταφραζει για αλλους.Απλα εξεφρασα εμεσα μια θεληση για συνεχηση του προτζεκτ και να ειμαι και εγω αρογος αυτης της νεας προσπαθειας(πωωωωωω γαμαω στις πολιτικες μπαρουφες).

ΥΓ:Με το συμπαθειο...Αλλα λεω πολυ περισσοτερο γαααματες εξυπναδες Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 2:18 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως είπε και ο gerund_infinitive, συγκρίσεις του τύπου "η Α σειρά της AnimeClipse είναι καλύτερη από το Β", καλό είναι να αποφεύγονται για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις.
Όσο για το αρωγός (και όχι αρογός), δεν νομίζω ότι συνιστά πολιτική έκφραση/μπαρούφα, αλλά ελληνικότατη λέξη. Τώρα το ότι το 90% του πληθυσμού δεν την ξέρει ή νομίζει ότι τη χρησιμοποιούν μόνο πολιτικοί, τι να πω. Αυτό δείχνει ποια είναι η σύγχρονη ελληνική γλώσσα...

Υ.Γ. Sorry για το Off Topic ...
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 20 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 203
Τοποθεσία: Greece-Pireaus-Keratsini-Home


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 2:30 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια...Μη λεμε οτι θελουμε...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ οτι η σειρα Α της animeclipse...Δε μιλησα ποτε για ΠΡΟΤΖΕΚΤ των παιδιων κα ιδεν ειχα σκοπο να προσβαλω κανεναν

ΕΙΠΑ οτι το bleach ΩΣ ΑΝΙΜΕ μονο μου αρεσει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ απο το Ναρουτο.Δεν ειχα σκοπο να προσβαλω καμια ομαδα.Αντιθετα σεβομαι την δουλεια ολων των παιδιων(κυριως γιατι αυτο που κανουνε το κανουνε με μερακι για να διαδωσουνε την αγαπη τους).

Εγω το μονο που ειπα ητανε οτι ειναι κριμα να συνεχιζεται το Ναρουτο και να σταματαει το bleach ΚΑΘΑΡΑ και μονο απο την αποψη οτι ως ανιμε ΕΜΕΝΑ μου αρεσει περισσοτερο.Δεν ειχα σκοπο(για να ξεκαθαρησει αυτο το θεμα)να πω τπτ κακο για οποιαδηποτε ομαδα.Ακομα και τα παιδια του Bleach κανανε εξαιρετικη δουλεια και δεν κακολογω καποιον αμα βαρεθηκε(Δεν ητανε αυτος ο σκοπος του ποστ.Σκοπος ητανε η ενεργοποιηση μιας νεας ομαδας.Αυτο και μονο αυτο).



ΥΓ:Σορρυ και απο τη μερια μου για το οφφ τοπικ
ΥΓ:Αρωγος οντως λοιπον,ειναι λεξη η οποια σπανια χρησιμοποιειται...και συνηθως συνανταται σε λογους πολιτικων.Νταξ δεν ειναι και ευκολο να θυμασαι ολες τις Ελληνικες λεξεις.Υπαρχουνε 100δες λεξεις παρομοιες(Απο το βοηθος,χρηματοδοτης,υποστιρικητς...Αναλογα τη περισταση μπορεις να βαλεις και κατι αλλο)
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 2:55 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zidane72003 έγραψε:
Ειναι κριμα να συνεχιζει το Ναρουτο και να σταματησει εδω το Bleach που για μενα ειναι καλυτερο και ασχοληται περισσοτερος κοσμος.


Αν διάβαζα αυτά τα λόγια και ανήκα στην ομάδα του Naruto μάλλον θα με πείραζε. Το Naruto συνεχίζει γιατί υπάρχουν άτομα που το αγαπάνε και το ενδιαφέρονται. Το Bleach έχει μείνει στάσιμο για τους όποιους λόγους. Το τι μέλλει γενέσθαι άγνωστο...
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:02 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry που τσονταρω ετσι, αλλα καταλαβαινω πως το παιδι εχει αχτι απ'το bleach.
νταξει τι να κανουμε, σταματησε και εχει μεινει στασιμο.
αλλα απο τη στιγμη που εστω κι ενας ενδιαφερεται πιστευω πως θα'πρεπε να του δωσετε την ευκαιρια να κανει αυτο που θελει.
ας κανει εστω τις μεταφρασεις και αν δεν υπαρχουν ατομα για τα υπολοιπα να γινουν οποτε μπορουν οι υπολοιποι.
δωστε του την αισθηση οτι μπορει να συνεισφερει κι αυτος...μην στερειτε την χαρα απ'τον κοσμο που θελει να δει το δικο του αγαπημενο ανιμε μεταφρασμενο. Sad
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:09 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε θέλω να στερήσω από κανέναν τη χαρά του να συνεισφέρει. Αλλά με αυτή τη λογική, αν ο καθένας δηλαδή έδινε τη μετάφραση της αγαπημένης του σειράς, τότε θα είχαμε μετεφρασμένες καμιά 100αριά σειρές. Το θέμα όμως είναι ότι ελάχιστοι προσφέρονται να κάνουν κάτι πέραν της μετάφρασης. Συγγνώμη αν ακούγομαι "κακός", αλλά η μετάφραση είναι το πλέον εύκολο πράγμα να κάνει κάποιος (που ξέρει αγγλικά). Αλλά όπως έχουμε πολλάκις εξηγήσει στο παρελθόν, η μετάφραση είναι το πρώτο στάδιο (από τα 5-6) για να ολοκληρωθεί ένα επεισόδιο - και κατά τη γνώμη μου το ευκολότερο.
Πραγματικά, θα ήθελα να δω άτομα να λένε ότι ψάχτηκαν και θέλουν να κάνουν encode ή karaoke ή typesetting ή χρονισμό. Το internet είναι άπειρο, τα fansub guides πολλά και δεν είναι δύσκολο να κάνει κάποιος μια αρχή.

EDIT: Να τονίσω ότι τα παραπάνω είναι η ΔΙΚΗ ΜΟΥ άποψη και όχι της ομάδας.
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:16 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:

Πραγματικά, θα ήθελα να δω άτομα να λένε ότι ψάχτηκαν και θέλουν να κάνουν encode ή karaoke ή typesetting ή χρονισμό. Το internet είναι άπειρο, τα fansub guides πολλά και δεν είναι δύσκολο να κάνει κάποιος μια αρχή.


εχεις απολυτο δικιο σ'αυτο! Embarassed
αλλα οπως και να το κανουμε ο κοσμος αλλο αισθημα παιρνει απο τετοια ποστ.
καταλαβαινω πως δεν γινεται καθε φορα να βγαινεις εσυ ο κακος απλα θελω να σου πω οτι αν ημουνα στη θεση του κι εγω καπως ετσι θα το εκλαμβανα.

Off Topic για το project του Seirei No Moribito ο lexalkon ανελαβε το encoding κανοντας δικους του πειραματισμους και μαθαινοντας, ενω ο kgot προμηθευτηκε το aegisub και καθισε μονος του να μαθει πως δουλευει και τι μπορει να κανει.
απλα παραθετω ενα παραδειγμα για να μην νομιζεις οτι δεν γινεται ποτε καμια κινηση τετοιου ειδους και πως ολοι βασιζονται σε εσας για κανετε αυτα τα σταδια. Wink
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 886
Τοποθεσία: All my GHOSTs are HOUNDing me...








Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:21 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε μ'αρέσει να κάνω τα στραβά μάτια και να μασάω τα λόγια μου και αν αυτό εκλαμβάνεται από κάποιους ως "κακία", ε, λυπάμαι πολύ.
Έχω αναφέρει πάμπολλες φορές την ομάδα του Gungrave ως παράδειγμα προς μίμηση. Τώρα για αυτά που μου αναφέρεις περί Seirei, δεν ήξερα τίποτα. Είναι προς τιμήν σας αυτό που μου λες (περί ψαξίματος κλπ.) και εύχομαι καλή τύχη στο εγχείρημα σας γιατί πρόκειτα για καταπληκτική σειρά.
Μόνο ένα πράγμα - προσοχή στην επιλογή των raws! Γιατί υπάρχουν κάποια 1280x720 που είναι upscales και η ποιότητα είναι λίγο χάλια... Οπότε προσοχή στην επιλογή raws!
_________________
Brighter Death Now

エルゴ プラクシー
死の代理人
Ergo Proxy
The Agent Of Death


Quote from Mentar: "The day I release h264 in an .avi container is the day I quit encoding..."

t3h Master of Lolis ~ Now with MOAR kawai-ness ~ moé rulz ~ lol
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα


Ένταξη: 20 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 203
Τοποθεσία: Greece-Pireaus-Keratsini-Home


Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:27 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:
zidane72003 έγραψε:
Ειναι κριμα να συνεχιζει το Ναρουτο και να σταματησει εδω το Bleach που για μενα ειναι καλυτερο και ασχοληται περισσοτερος κοσμος.


Αν διάβαζα αυτά τα λόγια και ανήκα στην ομάδα του Naruto μάλλον θα με πείραζε. Το Naruto συνεχίζει γιατί υπάρχουν άτομα που το αγαπάνε και το ενδιαφέρονται. Το Bleach έχει μείνει στάσιμο για τους όποιους λόγους. Το τι μέλλει γενέσθαι άγνωστο...


Πραγματικα ο γραπτος λογο μπορει να οδηγησει σε περιεργα συμπερασματα...Εαν ο οποιοσδηποτε απο την ομαδα ναρουτο ενιωσε ασχημα του ζηταω συγνωμη...Δεν εννοουσα αυτο που καταλαβανε ουτε ο Raziel666 ουτε ο gerund_infinitive.

Και πραγματικα ΜΑΚΑΡΙ(και δε κανω πλακα)να ηξερα να κανω κατι παραπανω για να μπορουσα να βγαλω τη σειρα.Τεσπα το θεμα θεωρειται απο εμενα ληξαν εδω και οι μονοι υπευθυνοι που μπορουν να μιλησουνε ειναι τα παιδια της ομαδα bleach...Εξαλου θεωρητικα παραβαινω κα ιτους κανονες μιας και πιεζω για να βγουνε επεισοδια χωρις να εχω τετοια δικαιωματα.Η αποψη μου εκφραστηκε οποτε καπου εδω να τελιωνουμε με το ολο θεμα

Και παλι σορρυ αν καποιος απο την ομαδα ναρουτο ενιωσε ασχημα...Δεν ητανε αυτος ο σκοπος του ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger


Ένταξη: 15 Μάι 2007
Δημοσιεύσεις: 751
Τοποθεσία: Solefald, Iceland





Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 06, 2007 3:28 pm
Τίτλος:
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Raziel666 έγραψε:
Δε μ'αρέσει να κάνω τα στραβά μάτια και να μασάω τα λόγια μου και αν αυτό εκλαμβάνεται από κάποιους ως "κακία", ε, λυπάμαι πολύ.


σε νιωθω.
αλλα τι να κανουμε, ολοι περναμε απο το 1ο σταδιο μεχρι να καταλαβουμε οτι πρεπει να δουμε και λιγο παραπερα.
και μην ανησυχεις, δεν εισαι εσυ ο κακος, κι αν φαινεται ετσι, ε μαλλον ειναι καλος ο λογος... Twisted Evil Twisted Evil

Raziel666 έγραψε:
Τώρα για αυτά που μου αναφέρεις περί Seirei, δεν ήξερα τίποτα. Είναι προς τιμήν σας αυτό που μου λες (περί ψαξίματος κλπ.) και εύχομαι καλή τύχη στο εγχείρημα σας γιατί πρόκειτα για καταπληκτική σειρά.
Μόνο ένα πράγμα - προσοχή στην επιλογή των raws! Γιατί υπάρχουν κάποια 1280x720 που είναι upscales και η ποιότητα είναι λίγο χάλια... Οπότε προσοχή στην επιλογή raws!


thanks για τις φιλοφρονησεις. τα ευσημα πανε στα παιδια. για raw δεν το ηξερα, ο lexalkon τα προμηθευεται αλλα θα τον ενημερωσω.
να σαι καλα Thumbs UP
_________________
www.ookami-fansubs.com for your Fullmetal Alchemist fix...
Επιστροφή στην κορυφή
Προβολή του προφίλ του συγγραφέα Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του συγγραφέα
Προβολή όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέου Θέματος     Απάντηση στο Θέμα     AnimeClipse Αρχική σελίδα » Bleach (STALLED) Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:   
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Ενότητας
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτήν την Ενότητα
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Ενότητας




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group






MKPortal M1.1 Rc1 ©2003-2005 All rights reserved
Page generated in 0.01666 seconds with 5 queries